Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Kochane dziewczyny z przykrością informuje was o moim odejściu z tego forum. Obiecuje że juz nigdy tu nie napisze z powodów osobistych. Mam nadzieję że kiedyś ktoś za jakiś czas wspomnie fajnego goscia którym byłam ja. Jeśli napisze tu jakiś gość to napewno nie będę to ja Miło było was czytac no i czasem wsadziłam swoje 5 groszy ;) Jeśli kogoś urazilam to przepraszam PS moje odejscie nie ma nic wspólnego z nie zaplaconym rachunkiem za prąd czy internet :) Pozdrawiam Trzymajcie się dziewczyny dacie rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
Co za ulga - pytanie ile tych gości jeszcze pozostało, bo zrobiła się kołomyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś się tu pode mnie próbuje podszyć. A kysz ! ja nigdzie nie odchodzę i jeszcze nie raz dam wam popalić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość00
co do asymetrycznosci - ja roznice widze, ale nie wiem co na to lekarz :(( a ile placilyscie zA wizyte u ortopedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
gosc00 u ortopedy bylam na kase chorych wiec nic nie placilam, za moich czasow w szpitalu trzeba bylo miec opinie od lekarza ktory ma podpisana umowe z nfz a nie prywatnie, nie wiem czy to sie teraz nie zmienilo. wybierz najpierw miejsce gdzie chcesz robic operacje i wtedy zadawaj pytania a dziewczyny z danego szpitala beda mogly ci udzielic informacji. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama, bardzo pochlebia mi, że wzięłaś moje wypowiedzi za wypowiedzi Zdesperowanej, bo to jedna, z nielicznych tutaj osób, która potrafi czytać ze zrozumieniem (Ty do nich nie należysz, żeby było jasne). Nie jestem Zdesperowaną i nie mam zamiaru opuszczać tego forum. Jestem przed operacją i każda rada pisane przez "normalne" dziewczyny jest cenna. Dyskutowałam nawet ze Zdesperowaną na temat tego, że dopóki ona nie napisała, że w Łęcznej robią tylko podciągnięcie, nie zmniejszenie. Chodziło o to, żeby dziewczyny były świadome, że decydując się na Łęczną nie będą miały małego biustu. Gdybyś była inteligentniejsza nie wyciągnęłabyś takich wniosków. Ale to twoje wnioski i masz do nich prawo. Powodzenia w śledztwie. I dodam: nigdy nie użyłam zwrotu "a propos". Zdesperowana pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość00
chce robic w Łecznej a pytam o ortopede prywatnie bo jak poszlam na NFZ to nie chcieli mi wypisac skierowania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można kupić taczki i na nich cycki wozić. Taniej wyjdzie i bez stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
gosc00 idziesz do lekarza pierwszego kontaktu i berzesz od niego skierowanie do ortoperdy i do poradnii chirurgii plastycznej, od ortopedy bierzesz opinie dot stanu swojego kregoslupa i z ta opnia jedzeiesz do lecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość00
tylko ze ja skierowania mam, u samego ortopedy byl problem bo stwierdzil ze nie widzi powodow dla ktorych mialby mi wypisac skierowanie do lecznej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cycków nigdy dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do złośliwej GOŚCIARY!!! Piszesz do Kamy że niby to ona nie jest na Twoim poziomie i nie umie czytać ze zrozumieniem i wogóle prawie każda dziewczyna na forum jest bee z wyjątkiem wiecznie płaczącej zdesperowanej .Ja też podejrzewałam zdesperowaną lub kasiol bo do dopuki nie wkroczyła na forum Monia,to one były w centrum zainteresowania i księgą WIEDZY.Ty dziwnym trafem trawisz tylko je i nic do nich nie przytykasz,a do całej reszty masz zjadliwe odpowiedzi.Jesteś przed to życze Ci minimalnej zmiany:Dzłośliwy babolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babolu? Co to za słownictwo? Gdzie ty się chowalas? Wyluzuj odbyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa powyżej Na szczęście wynik mojej operacji nie zależy od Ciebie. Zobacz jaki jest Twój poziom wypowiedzi. Żenada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, ona nie wie co to luz, nawet o***t ma wiecznie napięty, stąd taki jad z niej wypływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona boi się oczu zamknac bo jak jej się oczy zamykaja to jej się doopa otwiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo jej doope rozerwie hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
gosc ((piszacy do zlosliwej gosciary) teraz juz sami/same goscie tu sa... nie wiem dlaczego jestes kolejna osoba piszaca bez nicka,ale tak po prostu latwiej "schowac sie" i obrazac innych, piszesz, ze podejrzewalas mnie lub zdesperowana a pozniej piszesz,ze skoro jestem przed operacja to zyczysz mi minimalnej poprawy, z tego co wiem (nawet teraz spojrzalam pod bluzke) to ja juz jestem po, pomijajc bliznowca to ja z mojego duzego rozmiaru jestem bardzo zadowolona. gosc 00 dlatego ja skierowanie do warszawy wzielam od lekarza pierwszego kontaktu a od ortopedy opinie ,ze moj duzy biust moze byc powodem problemow z kregoslupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiol2013 no niestety moj ortopeda takiego swistka mi nie wypisze... i nie wiem co mam robic ;( btw. przeczytalam , ze w Lecznej jedynie podnosza biust a nie zmniejszaja go? Teraz nie wiem gdzie moglabym sie udac na taka operacje jesli by mi sie udalo to zalatwic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość00
kasiol2013 no niestety moj ortopeda takiego swistka mi nie wypisze... i nie wiem co mam robic ;( btw. przeczytalam , ze w Lecznej jedynie podnosza biust a nie zmniejszaja go? Teraz nie wiem gdzie moglabym sie udac na taka operacje jesli by mi sie udalo to zalatwic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
gosc00 z tego co kojarze jedna z dziewczyn z lecznej miala C a pozostale D-E ja jestem po orlowskim w warszawie i mam E ale to dlatego, ze tak chcialam,dziewczyny z forum po orlowskim mialy mniejsze,ale mysle ze to kwestia dogadania sie, i dobrania biustu do wygladu, moze ktoras z dziewczyn z lecznej napisze ci czy mozna tam miec opinie od prywatnego ortopedy, sprobuj mozze jeszcze innego poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość00
a w orlowskim dobrze robia?? i czy w ogole mialabym jakiekolwiek szanse dostac sie tam na NFZ? "moi ortopedzi" stwierdzili zebym nawet nie probowala bo mnie wysmieja :/ a moj rozmiar to F-G , no i sa obwisle.. sprawiaja dosc duzo problemow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 00, jeśli chcesz mieć małe piersi raczej nie idź do Łęcznej. Oni robią jak im się podoba, nie jak życzy sobie pacjentka. Takie doświadczenie ma Zdesperowana, pisała o tym. Inne dziewczyny po Łęcznej tez mają duże piersi, ale są zadowolone, nie wiem czy udają, czy naprawdę się cieszą. Mnie zmiana z np. K na G by nie rajcowała, dlatego nie zdecyduję się na Łęczną. Jeśli więc zależy Ci na konkretnym zmniejszeniu zastanów się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwałtemala
Cześć kochane właśnie zrobiłam sobie operacje. Niestety wstydzę się zrobić sobie zdjęcie więc wstawiam rysunek poglądowy. http://bankfotek.pl/image/1740946.jpeg Jestem łysa jakby co. Jak wam się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co pisały tu dziewczyny w Orłowskim robią dobrze. Nie wiem jak tam jest z terminami, musiałabyś się zorientować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina40
Na tym forum naprawdę są dziewczyny zadowolone z Łęcznej i z rozmiaru zrobionych tam piersi. Osobiście się do nich zaliczam. Mam również zdjęcia dziewczyn z Orłowskiego i uważam, że moje piersi są równie ładne, a od niektórych tam zrobionych chyba nawet mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×