Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość Aga
Pszczola, a kto Cie operowal? Z przeszczepem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
pszczoła1998 tak bardzo się ciesze, ze jesteś już po trzymaj się !!!!! teraz czekam na wieści od ewakalia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola1988
Doktor Grobelny. Teraz aż dziwne przestawić się na mały biust:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola1988
Mam czucie w sutkach:) jutro do domku nareszcie:) karolcia a Ty kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pszczoła, gratulacje, zawsze nowy biust budzi mieszane uczucia krepinka, stanik w sklepach medycznych, w necie albo w aptece, najlepiej dobry pooperacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
ja 16 luty, ale to jeszcze strasznie długo, chyba właśnie te ostatnie dni, to się będą ciągnąć. Fajnie , że masz czucie, mi powiedzieli, że nie będę miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emperador
Dzień dobry. Bardzo długo wczoraj czytałam wasze posty i postanowiłam zadać kilka pytań z nadzieją na odpowiedź. 1. Czy zmniejszenie jest bezpieczne? 2. Mam obwisle ciężkie 80i. Garbie się I ciągną mnie do dołu i mam wrzyny na ramionach od biustonosz. Wstydzę się ich. Nie mówiąc o bolu kręgosłupa czy to się kwalifikuje? 3. Jestem z warszawy. Którego lekarza z orlowskiwgo polecacie 4. Jak długo czeka się na operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emperador dr Ulatowski każda operacja to jakieś ryzyko. ale warto. uwierz. :-) u mnie w marcu będzie rok po. jest super. jak ty będziesz mieć operację ja będę mieć wizytę kontrolną. Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krepinka ja też byłam operowana w orlowskim. :-) jak masz jakieś pytania, służymy pomocą. albo tu na forum. albo pisz kwiat77@wp.pl Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Nawet usuniecie zeba moze niesc za soba ryzyko. Zmniejszenie piersi to zabieg nie tylko dla ciala, ale i dla ducha. Jezeli nie jestes zafiksowana na punkcie swojego wygladu i blizny nie beda stanowily problemu, nie zastanawiaj sie dlugo. Zycie "po" bardzo sie rozni od tego "przed". Pszczola, kiedy Cie wypuszczaja? Ja tuz po zabiegu mialam wrazenie, ze jestem plaska jak deska. Teraz piersi zmiekly, ladnie sie zaokraglily, wygladaja niezle :) czucia w brodawkach jeszcze nie mam, ale przy zmniejszaniu amputacyjnym trzeba sie liczyc z tym, ze moze go nigdy nie byc. Niemniej... Plusow i tak jest duuuuzo wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola1988
Aga też mam wrażenie że jestem płaska jak deska i ze dziwnie wyglądam. Nie mówiąc o tym ze brzuch mi teraz widać jak cholera:p dziś wychodzę mimo gorączki. Powalcze z nią w domku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewakalia
Hej operacja trwala od 8;30 do 13;30 obudzilam sie w pokoju o 13;50 narazie mam tyle kroplowek i lekow ze nic nie boli wieczorem ok 19;00 mam jechac do domu pozdrawiam was napisze cos wiecej jak zobacze cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
pszczoła ewakalia TRZYMAM kciuki, żebyście się teraz spokojnie ,dobrze goiły !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Dziewczyny, szybko wracajcie do zdrowia. Im wiecej w Was optymizmu, tym lepiej sie bedzie goilo. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacjaxxxx
Tez sie boję właśnie ran blizn... mam takie ciało że goi sie okropnie. Miałam kiedyś wycinany woreczek żółciowy no i cesarka też za mna i blizny mam straszne- są zrosty, w pewnych miejscach zaczerwienienia pimimo że to było wiele lat temu. Ale dziękuję dziewczyny za rzeczowa odpowiedź w sprawie tego podniesienia i blizn. Co do lekarza- ja chciałabym, się zoperować w Łodzi bo tu mieszkam, miałabym na miejscu , i wybrałam wstępnie Dermed z Piotrkowskiej - na razie sama konsultacja i zobaczę czy podejmę decyzję. Lekarkę mam tam poleconą, operowała wcześniej córkę znajomej, tylko ona robiła plastykę brzucha a nie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,mam pytanie do jakiego lekarza najlepiej sie zarejestrowac w Lecznej bo dzwonilam dzis i pani dala mi termin na 4 lutego tylko nie wiem do kogo!!! ale wydaje mi sie za szybko. Nie chce jechac 400 km i dowiedxiec sie ze sie nie nadaje tak jak u Rydygiera :( To moze doradzcie jaki najlepszy to jak co to bym przlozyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Milena
Hey ja w pon miałam operacje , wszystko przebiegło super, w zasadzie zadnego bólu oprócz dyskomfortu przy wstawaniu, jestem strasznym cykorem wiec obawiałam sie najgorszego a tu niespodzianka, teraz tylko czekać az sie wygoi . Nie ma co sie zastanawiać tylko umawiać sie operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość! Zapisz się do doktora Mądrego w Łęcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina lina
Gratuluję dziewczyny! A tym które maja rozmiar np tak jak ja przed operacja - 70j , to możecie być pewne ze was zakwalifikuja! Z Łęcznej polecam Korzeniowskiego, choć tak na prawdę to i tak was operuje kilku, a ten który was będzie prowadził to po prostu.. . Będzie was tylko prowadził. PS. Ja miaam do Łęcznej ponad 500km ;) więc jak widzieć chcieć to móc. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduska
ja mam jakieś G, może H i straaasznie obwisły:( mam szanse w łęcznej na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka29111
A u mnie dziewczyny jakaś masakra się robi, operacja była 18 listopada, wszystko fajnie się goiło, na początku stycznia dostałam pod biustem jakiegoś okropnego swędzenia, nie pomagało wapno, drapalam się jak szalona,nie mogłam tego znieść, zaczęłam przemywać rywanolem, trochę przeszło i przestało swędzieĆ...I do ubiegłego tygodnia było w porządku, w czwartek dostałam gorączki,myślałam,że się przeziebilam, nic mnie nie bolało tylko gorączka,w piątek przeszło, dzisiaj od rana znów gorączka, lewa pierś obolała, gdzieś tam w środku, mam chyba jakieś zapalenie...jutro , w poniedziałek jadę do kliniki...boję się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zropiał ci nie spuszczony krwiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie pytanie , jestem po operacji dwa tygodnie mam zdjęte szwy. Jaka maść , krem smarujecie strupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewakalia
Hej jak długo nosiliście opatrunki,ja mam kontrolne wizyty w szpitalu 2,6 i 10 lutego na zmiany opatrunków i 24 lutego na ostatniej kontroli.Długo was pobolewało,bo mnie jakoś tak strasznie nie boli i czase zastanawiam sie czy aby napewno mnie zoperowali:),najbardziej plecy kregosłup mnie boli.zaczyna mnie swedziec pod biustem ale tak to spokojnie najgorsze sa noce bo ja spałąm na brzuchu zawsze al teraz plecy :(.Pszczoła jak sie czujesz napisz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewakalia
aha dla dziewczyn niezdecydowanych zróbcie zabieg ,ja juz wiem ze moje piersi beda piękne,Teraz tylko za brzuch musze sie zabrac bo jest duzy teraz :) mnie operowała dr anna orlender i dr kuna super zgrany duet polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczoła1988
hej:) czuję się w porządku, czasem boli bardziej ( taki rozrywający ból w piersiach) czasem prawie wcale. 4.02 mam sciągnięcie szwów. Najgorsze właśnie jest spanie na plecach, kiedy to całe życie śpi się na brzuchu;P powoli zaczynam przyzwyczajać się do nowej Karoliny:P Buziaki dziewczyny i trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
hej pszczoła, hej ewakalia nie wiele mam do pisania, ale wiedzcie, że bardzo o was myślę i trzymam kciuki. Teraz to liczę na wasze dobre myśli o mnie, w środę idę na badania krwi, musza wyjść dobrze !!!!! Dr internistka wczoraj mi już dała zaświadczenie, EKG jest ok. JESZCZE 15 DNI , bo dzisiaj już nie liczę !!!!! oby mi się to udało ?????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola1988
Karolcia wyniki napewno będą dobre! Trzymam kciuki za Ciebie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×