Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Paulina lina
Ejej8, jeśli mieszkasz za granicą, a chcesz robić w PL i do tego na Śląsku, prywatnie, to może warto jednak ta operacje zrobić jakieś 50 km dalej czyli w Czechach gdzie operacje są 2 razy tańsze? np w Trzyncu albo Ostrawie. Ps. Nie ogarniam jak można wyjść dzień po operacji do domu.. i do tego z drenami! Nie wyobrażam sobie tego... A co do badań to mi tez robili w szpitalu, zresztą ponoć to leży w obowiązku każdego szpitala, ale wola iść na łatwiznę i kazać pacjentce alatwic to sobie samej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaaaaaaaaaaaaaaaa
polecacie jakieś kliniki w obrębie woj podlaskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
pszczoła1988 a dlaczego musiałaś powtarzać morfologię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
pszczoła i jeszcze jedno nie zapomnij zrobić zdjęcia , żebyś mogła się z nami tymi zdjęciami podzielić, ale ci zazdroszczę ja jeszcze mam tyle czekania !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja płaciłam 11200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczoła1988
Karolcia 76, powtarzałam, bo wytworzył się skrzep i należało powtórzyć. Dzis odebrałam juz wszystko, więc mam komplet badań i wszystkie prawidłowe;0 najgorsze tylko, że gardło mnie boli...;/ zrobię zdjęcia na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
pszczoła1988 to dobrze że to tylko był skrzep, a na gardło to mówię ci czosnek hihihi !!!!!! , płukanie solą i zwykłe lekarstwa na gardło weź, bo ja nie mogę, żeby ci się nic nie przytrafiło teraz !!!!! TRZYMAM KCIUKI !!!!, no chyba że możesz to wyślij mi ten ból, bo gdyby mi się coś przytrafiło przed 16 to ja ci wyślę hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaaaaaaaaaaaaaaaa
gość a gdzie robiłaś operację? przepraszam za pytanie, ale jaki rozmiar biustu miałaś przed operacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem dwa miesiące po operacji, robiłam ją w Bytomiu, całkowity koszt 9800, w cenie: operacja,doba w klinice i 5 czy 6 wizyt kontrolnych, rozmiar przed 80F, prosiłam o zmniejszenie na B, niestety zrobiono D, pani doktor , przesympatyczna z resztą, kiedy na ostatniej wizycie kontrolnej jej wspomniałam, że nie tego oczekiwałam, stwierdziła,że muszę schudnąć ( tu mnie z lekka zatkało ) i że nie mogła mi więcej zmniejszyć, bo leżąc na wznak byłabym płaska ...a na pierwszej wizycie pytałam, o ile rozmiarów mogę zmniejszyć , powiedziała, że ja decyduję, więc powiedziałam , że B , no góra C....Ona twierdzi, że to jest C, i nie przekonuje jej moje tłumaczenie, że mając tak długo wielgachne cycochy, naprawdę wiem, jak wygląda C.... oczywiście w porównaniu z ,,przed operacji" cycuszki są śliczne, jędrne, sterczące, spokojnie będę mogła chodzić bez stanika, o czym całe życie ( a mam 48 lat) marzyłam, ale za DUŻE...i wkurza mnie to, bo długo zbierałam na tę operację:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,,i jeszcze jedno, z wpisów Forumowiczek wynika , że w prywatnych klinikach robiono im badania przed operacyjne, w Bytomiu niestety nie ma tak dobrze, sama musiałam zrobić sobie badania, za niektóre płacąc, bo były długie terminy i po dobie po operacji wychodzi się do domu z drenami, ale to nie było jakimś wielkim problemem, chociaż troche mnie to zdziwiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
dziewczyny nie wiem do końca jak to jest z tymi rozmiarami po, ale mi tłumaczyła pani dr i pan dr, że B to u mnie nie ma szans. Pan dr mi tak wyściskał tego cycka dwoma rękami (bo oczywiście się jedną nie da) i powiedział, że tak powinny po operacji wyglądać. Ale wiecie są ogromne prawie się ze sobą stykają, zaczynają się pod pachami, więc ile tej skóry z góry chyba jeszcze by musieli wyciąć, żeby mi B wyszło, tak jak GOŚĆ tu pisał byłabym płaska , rzeczywiście jak tak o tym pomyśleć miałam bym wielkie naleśniki płaskie. No nie wiem nie chcę się wymądrzać, bo wszystkie siedzimy w temacie i słyszałyśmy w TV, że jakaś pani dr zrobiła B, ale myślę, że to też zależy od wcześniejszego rozmiaru, od budowy . Ja będę mówić, żeby zrobili jak najmniejsze jakie się da, a co wyjdzie , mam nadzieję, że będę zadowolona???Bo to oczywiście marzenie życia !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamkniety z dniem 27.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczoła1988
dzięki KAROLCIA76 za wsparcie;) narazie herbatki z miodem i tabletki na gardło:) mam nadzieję, ze pomoże. Zostały dwa dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacjaxxxx
Dziewczyny, mam do was pytanie.Czy da sie zmniejszyć piersi i jednocześnie je podnieść? I jak długie zostaja szwy po takiej operacji i w którym miejscu? Mam bardzo duże piersi, po ciąży z bliźniakami jeszcze mi "urosły" a teraz po karmieniu dodatkowo opadły. wygląda to strasznie... nie mogę na siebie patrzeć Jestem juz umówiona na wizytę w klinice plastycznej na luty, ale jeszcze nie podjełam decyzji... boję się operacji a równoczesne nie mogę na siebie patrzec i chce coś z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pistacjaxxxx tak, przy zmniejszeniu od razu lekarz piersi podnosi, formuje nowy kształt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....szwy miałam zdjęte w dwóch turach, w ciągu dwóch tygodniu, blizny są w kształcie kotwicy, od otoczki pionowo w dół i pod piersią, ja miałam bardzo duże piersi więc blizny po bokach sięgaja daleko, podejrzewam , że nie znikną nigdy, najwyżej zbledną w zależności, jak o nie dbasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia76 masz rację, mi też tak Pni Doktor tłumaczyła, że bardziej nie mogła ich zmniejszyć, kiedy oglądałam fotki z kliniki zmniejszonych piersi przed i po operacjach, u każdej z pacjentek nowe piersi wyglądały tak samo, w takim razie dlaczego na konsultacji przed operacją nie powiedziała mi , że nie będzie mogła zmniejszyć mi ich do B, tylko stwierdziła, że ile ja chcę tyle mi zmniejszy? po to bym nie szukała gdzie indziej? operacja bardzo dużo kosztowała, a efekt nie jest zadowalający....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś chodząc na saunę nie widziałem żeby któraś z kobiet mogłaby mieć jakieś problemy z wygladem swoich cycków.Wy chyba naprawdę stwarzacie sobie problemy tam gdzie ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3e3
pistacjaxxx, szwy jak pisała ci któraś wcześniej od sutka w dół i wokół sutka , potem pod piersią - te wokół sutka nie będa widoczne, ale te pionowe pewnie tak , ale zbledną z czasem piersi też będziesz miała od razu powiększone A jaką klinikę i lekarza wybrałaś? możemy ci jeszcze doradzic albo odradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3e3
podniesione oczywiście miało byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduska
hej dziewczyny! dawno tu nie zaglądałam... niestety moje plany na zabieg z NFZ uległy zniszczeniu :( no i będę zbierała na operację prywatnie.. czy możecie mi polecić jakieś kliniki, gdzie zrobią to wg moich oczekiwań? Byłabym niezmiernie wdzięczna gdybyście od razu napisały jakie tam mają ceny :) pozdrawiam i gratuluję wszystkim "po" :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monias11
Witam jest prawie 2 miesiące po operacj i jak pisałam wcześniej na lewej piersi pojawił mi sie duży guz , po badaniach okazało sie ze to ten sam ktory znajdował sie pod pacha ( dysplazja od ucisku stanika ) a po operacji znajduje sie na środku piersi . Wiec wyobraźcie sobie jak wielkość i kształt piersi sie zmienił :) ja polecam operacje wszystkim niezdecydowanym dziewczyna . Moje życie sie zmieniło . Blizny pięknie sie goją, jedyne co to po narkozie strasznie boli mnie gardło :( czy któraś tez cierpiała z powodu gardła dajcie znać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesia17
aguska dlaczego na NFZ się nie udało i gdzie byłaś na konsultacji? pytam bo ja na NFZ w gdańsku w maju konsultacje i bardzo się boję że mnie nie zakwalifikują a prywatnie nie dam rady :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesia , mi w ogóle nie chcieli dać skierowania do jakiejkolwiek z klinik :/ uznali, że nie mają ku temu powodów mimo,że okropnie bolą mnie pleci od rozmiaru biustu ;/// a jaki masz rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna która robiła w Bytomiu czy robiłaś w klinice Aschette? Bo ja z początku też tam chciałam iść bo cena mnie kusiła, ale lekarka była bardzo niemiła i pytam ją na jaki rozmiar mi zmniejszy a ona że na jaki chcę ...Jakoś mi tym podpadła ... Ja miałam rozmiar L/M a teraz mam E/F, lekarz od razu mi powiedział że nie mam co marzyć o B czy C, poza tym ja jestem wysoka 177 cm i wyglądam super a teraz nawet jestem w ciąży;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesia17
aguska dostałam skierowanie od lekarza rodzinnego(mam napisane w skierowaniu tylko że mam przerost piersi)a mój rozmiar to 90N i jeszcze jest stanik za mały. jadę na konsultację do gdańska bo z Torunia mam najbliżej, dam znać po wszystkim. ale się nie poddawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesia, ja mam G/H i na NFZ raczej nie mam co liczyc (jeżeli nawet znalazłabym lekarza, który dałby mi skierowanie). Od rodzinnego dostałam, ale potrzebne jest od ortopedy a tutaj niestety żaden nie chciał mi wyświadczyć tej przysługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aduska, szukaj ortopedy nawet prywatnie. Ja bylam prywatnie i ladnie poprosilam, by napisal, ze duzy biust przyczynia sie do bolu kregoslupa. W Łęcznje to wystarczylo. Nie poddawaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc , a to prawda,ze w Łęcznej robią piersi wg ich opinii , a nie według życzenia pacjentki ? czytałam dużo opinii po operacjach w łęcznej, że dziewczyny prosiły np. o C a wychodziły po operacji z rozmiarem np E.. poza tym, ja pewnie z moim rozmiarem się nie kwalifikuję bo gdzie tu porównać rozmiar F/G a np M.. z tym, że moje sa strasznie obwisłe ;(((( (to jest w sumie główna przyczyna mojej decyzji, bo jestem młoda, a piersi mam prawie do pępka ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 27.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×