Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Ja zmniejszalam biust w ramach nfz. Dostalam skierowanie do porafni chirurgii plastycznej od lekarza POZ, gdyz podobnie - zaden ortopeda nie dostrzegal problemu. Udalo sie, chirurg plastyczny zakwalifikowal mnie do zabiegu. Czekalam prawie 1,5 roku, ale warto bylo :) z 75L mam jakies D :) jestem miesiac po operacji, wiec dokladnie nie jestem w stanie okreslic rozmiaru. Na NFZ tez mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAna
A gdzie miałaś operację zmniejszenie? Ja do łęcznej(mieszkam niedaleko Torunia) mam 470km ale czytałam że tak najczęściej kwalifikują do operacji>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola1988
Okazało się ze bylam szczepiona na zoltaczke w 2002 roku, ale przyjelam dzis w razie czego pierwsza dawkę nowej szczepionki. Wolę byc przygotowana na każdą okolicznośc. Powiem Wam ze samego zabiegu się nie boję , tylko obawiam się mojej reakcji na blizny. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ana, UCK w Gdansku. Z Torunia masz zdecydowanie blizej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
pszczoła to dobrze że byłaś szczepiona , myślę, że to bardzo ważna sprawa. Ja powoli się zaczynam bać. Ale najbardziej to boje się tych drenów, potem to myślę, ze jakoś będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ana, zastanów się czy nie lepiej w Orłowskim w Warszawie, tam robią mniejsze piersi niż w Łęcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Łęcznej załatw sobie takie zaświadczenie od ortopedy że zmniejszenie jest wskazane ze względu na odciążenie kręgosłupa. Może być z prywatnego gabinetu. Nie jedź tak daleko bez takiego zaświadczenia. Ale jeśli je będziesz mieć to na 100% cię zoperują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Orłowski na nfz nie wymagają zaświadczenia od ortopedy. W moim przypadku wystarczyło skierowanie od rodzinnego. Tylko długie terminy kwalifikacji i samego zabiegu. Ale piersi robią piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anamagdalena co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam zabieg w Orłowskim. Biuścik super. Z miseczki K do C-D. Miałam skierowanie od lekarza rodzinnego i zaświadczenie od ortopedy. Na termin czekałam 4 miesiące. Operował mnie Dębski - świetny fachowiec, lekarz przez wielkie L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monias11
Karolcia 76 dreny to nic strasznego mój lekarz był delikatny prawie nie poczułam wyciągnął i po sprawie . Jestem po wizycie kontrolnej mój guzek może zostać ze mną ma stałe muszę zrobic usg piersi i wtedy dowiemy sie dokładnie co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mam pytanie czy na konsultacje trzeba mieć badania czy dopiero lekarz konsultujący mówi co i jakie trzeba mieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczoła1988
hej dziewczyny. Czy któraś z Was nie została dopuszczona do operacji, przez okres?> martwię się trochę, ze mi termin przesuną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trakcie miesiączki nie przeprowadza się zabiegów operacyjnych:/ Nawet stomatolodzy nie wykonują ekstrakcji zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy od lekarza - sa tacy, ktorzy nie widza przeciwskazan.... Zadzwon, zapytaj, ewentualnie udaj sie do ginekologa, ktory pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bresiolka
Dziewczyny - która robiła zmniejszenie piersi na NFZ w Poznaniu? Mogę prosić o jakieś namiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Bielecki ja jestem po operacji u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
pszczola idz do ginekologa po tabletki cerezzete lub polski odpowiednik owulan czy jakos tak, to tab antykoncepcyjne z 1 hormonem dla kobiet karmiacych piersia,w trakcie ich brania nie masz okresu lub niewielkie plamienie. ja tak zrobilam, bo okres wypadal mi w terminie operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bresiolka
do Gość - a dr Bielecki w Poznaniu to gdzie konkretnie powinnam się zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczoła1988
dzięki dziewczyny:) a czy zwykłe tabletki antykoncepcyjne pomogą? jeśli operację mam 26, a zacznę je brać 22, to zadziałają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZ
Kiciucha, pozdrowienia. Załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bresiolka konsultuje w Solumed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesia17
Hej dziewczyny czy któraś miała zmniejszane piersi w UCK w Gdańsku? Bo dziś i mam na maja konsultację ale w ciągu 2 tygodni muszę osobiście dostarczyć skierowanie. Czy trzeba mieć od jakiegoś specjalisty zaświadczenie że zmniejszenie konieczne ze względów zdrowotnych, czy o ile rozmiarów zmniejszają bo mi się marzy z rozmiaru M na C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekbusko
dziewczyny czy ktos nie wybiera sie do szpitala orłowskiego w wawie w najbliszycm czasie za zadne skarby nei moge sie dodzownic do rejestracji na roczna kontrolna wizyte :( decydujcie sie ja jestem mega zadowlolona :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesia, ja mialam operacje w UCK ponad miesiac temu. Skierowanie mialam od lekarza POZ z informacja o dolegliwosciach kregoslupa. Rozmiaru jeszcze nie jestem w stanie okreslic, ale z L tak na oko mam jakies D. Baaaardzo polecam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesia17
A jak długo w Gdańsku od czasu zakwalifikowania na samą operację czekałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok 1,5 roku. Ale warto bylo. To bylo moje najwieksze marzenia, a decyzja o operacji najlepsza decyzja w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Dziewczyny ;) Czy któraś z was zmniejszała piersi we Wrocławiu na NFZ i wie gdzie uderzać z tym tematem? Będę wdzięczna za każdą wskazówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosiaczekbusko będę w poniedziałek. odezwij się kwiat77@wp.pl Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczoła1988
a kto Cię w GdAŃSKU operował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×