Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
hej dziewczyny, Uważajcie proszę z ćwiczeniami fizycznymi. Ja miałam operację w sierpniu, pod koniec listopada zaczęłam chodzić na siłownię (wszystko było ok), ale jak poszłam na zajęcia fitness, to na drugi dzień zaczęła mnie boleć lewa pierś. Po kilku dniach zaczęło boleć mnie żebro i pojawiła się długa i wypukła żyła w kierunku od piersi do brzucha. Żyła zniknęłam po 1,5 miesiąca, ból w piersi pozostał. Mieszkam obecnie w UK więc została mi tylko wizyta u GP, który jak na wszystko zalecił paracetamol i stwierdził, że po takiej operacji tkanki się cały czas goją i to normalne (dodam tylko, że mnie nic nie bolało zanim wyruszyłam na fitness). Bół jak był tak jest, zdecydowałam się napisać do mojego chirurga, który mnie właśnie opierdzielił, że po takiej operacji, to się wysiłek fizyczny konsultuje z lekarzem (wkurzył mnie, bo byłam u niego w październiku i specjalnie pytałam czy mogą ćwiczyć, to stwierdził, że wszystko mogę robić i nawet powinnam, bo mam duży brzuch). No i wyszło, że mam zapalenie żył i być może węzłów chłonnych. Zabronił wysiłku, który podrażnia piersi (a na fitnessie było dużo skakania i mam wrażenie, że od tego to wszystko). No i jadę teraz na jakiś lekkach przeciwzapalnych. Nawet GP zdecydowała mi się je przepisać. Trzymajcie kciuki żeby w końcu mi przeszło, a Wam proponuję żebyście lepiej trochę odczekały, bo narobicie sobie niepotrzebnie bałaganu. Pozdrawiam, Kejti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Z bolem serca musze przyznac, ze Kejti ma racje. Niespelna dwa miesiace po operacji (amputacyjnej), lekarz wyrazil zgode, ruszylam z joga i basenem. Staralam sie oszczednie, instruktorka jogi wziela pod uwage moj stan, basen tylko na plecach - lightowo. Niestety, chyba za wczesnie. Pojawil sie bol w piersiach, z laczenia szwow pionowych i poziomych w prawej piersi pojawil sie wysiek, niewielki, ale niepokojacy. Bol na szczescie jest przejsciowy, a wysiek juz zniknal, ale dalo mi to do myslenia. Treningi odkladam do kwietnia/ maja, niech uplynie z pol roku... Zintensyfikuje spacery, na bardziej ambitne zajecia przyjdzie czas. Dziewczyny, ktore chca zrzucic brzuszek: po odstawieniu produktow macznych i slodyczach tylko w sobote w ciagu miesiaca obwod w talii spadl o 4cm :) malymi kroczkami do celu. Zdrowie jest tylko jedno. Idealna figura nie jest warta bolu, cierpienia i biegania od lekarza do lekarza. Lubic siebie, to najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewakalia mam pytanie ile placilas za operacje u dr. Oleander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewakalia
Gość 12 tys,ale spokojnie możesz zapłacić w całości lub na raty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesia17
Cześć dziewczyny ja jeszcze o gdańsk pytam, czy zaświadczenie od specjalisty potrzebne bo ortopeda mi nie chce wypisać mówi że narazie mam prosty kręgosłup a że mnie boli to już nie ważne? w maju mam konsultacje na NFZ w UCK i boje się że mnie nie zakwalifikują. CO ROBOĆ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Czesia, lekarz POZ niech Ci na skierowaniu wpisze, ze masz nawracajace bole kregoslupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, odpadły mi strupki i mam dość mocno czerwone blizny ślady i swędzi . Czy też tak macie? Operacje miałam 13 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.operacjeplastyczne.info - wszystko temacie operacji plastycznych, medycyny i stomatologii estetycznej. Artykuły, najczęściej zadawane pytania, profile specjalistów , a także gabinetów i klinik. Wyszukiwarki specjalistów i placówek. Tu znajdziesz na pewno interesujące Cię informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
hej dziewczyny idę dzisiaj na badania krwi, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze !!!! A co do blizn to byłam ostatnio u kosmetyczki i zaczęłam z nią rozmawiać, czy zna jakieś kosmetyki na blizny, normalnie nic nie powiedziała (wyglądało mi na to, ze po prostu nie chce zaszkodzić tzn. nie podała, żadnej nazwy), ale powiedziała, że wszystkie te maści należy zacząć stosować dopiero jak wszystkie strupki zejdą, jak te rany będą na 100% wygojone, bo inaczej to smarowanie może przynieść odwrotny skutek ! Na pewno jak będę na tym etapie to porozmawiam z lekarką na ten temat, ale wygląda na to , że dziewczyna miała rację. Trzymam za was wszystkie kciuki !!!! ANIAN2 WSPÓŁCZUJE SWĘDZENIA !!!!!!!! Mnie zostało do szczęścia 12 dni !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baza Modelek – pacjentek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy prowadzi nabór na wiosenny panel. Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez uznanych lekarzy. Wszystkie zarejestrowane modelki/e w okresie półrocznego panelu mają zagwarantowane uczestnictwo w co najmniej jednym szkoleniu medycyny estetycznej, podczas którego będą poddane bezpłatnym zabiegom. Rejestracja modelek/i trwa do 15 lutego 2015r Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naborem do Bazy Modelek oraz limitem miejsc organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia okresu naboru Preferowany wiek modelek od 35 do 65 roku życia. http://bazamodelek.com/formularz-kontaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczoła1988
hej dziewczyny:) Co do diety, przestawiłam się na dużo zielenininy, gotowane mięsko, ryby , zupy krem;) Widać różnicę, brzuch jest mniej wzdęty.. staram się przed snem napinać brzuch, bo na normalne brzuszki za wcześnie... trochę zmartwiłyscie mnie tym, że po 2-3 miesiącach ćwiczenia fizyczne nie do końca są zalecane:( w sierpniu mam wesele przyjaciółki i chciałam wrócić do formy.. a bez siłowni efekt nie będzie ten sam:( co do maści na blizny Karolciu, to moja dobra znajoma - farmaceutka, poleciła mi contractubex, jest do dość kosztowna maść, w malutkiej tubce, ale ponoć ładnie blizny się wyrównują po niej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ile macie w biuscie ja mam 100cm i nie wiem czy mnie zakwalifikuja na nfz. Pod biustem mam 70cm,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nitka też jestem dwa tygodnie po zmniejszeniu ale jedna blizna jest dość czerwona. Czy odpadły ci strupki? Cały czas linomag? Czy może plasty na blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia dZieki. Cóż jakos to przeżyje. Dobrze już po wszystki piersi o polowe mniejsze i na swoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewakalia
Jestem załamana nie wiem co sie dzieje,piersi mnie nie bolą,ale we wtorek coś mnie zabolało w piersi i przy myciu sie zobaczyłam krew na opatrunku.Zadzwoniłam do pania doktor i o 22:00 pojechalam do kliniki i okaało sie ze jakis wyciek z prawej piersi,ale ona nie bolała,Pani doktor za to powiedziała ze lewa pierś jej sie nie podoba bo ma obrzek i jest ciepła,ja zdziwienie bo zero bólu.Dziś mam ponownie wizyte i co znowu widze wyciek na opatrunku na prawej piersi i co twarda jest na około sutka :(.Nie wiem co mnie czeka na wizycie one mnie nie bolą,jedynie mam uczukenie na plastry ciągną mnie one i swedzą.Jestem niespokojna o 18 :00 mam wizyte,trzymajcie kciuki.Pszczoła co u ciebie jak sie goi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola1988
Ewakalia bardzo Ci współczuję:( u mnie wszystko póki co goi siebie swietnie, piersi pobolewaja, ale wyciekow nie mam i goi sie tak jak powinno.. trzymam kciuki aby wszystko było dobrze! :) karolcia a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinka1990
Witam drogie Panie! Mama zamiar poddać się zabiegowi zmniejszania piersi (75J). Tylko nie jestem pewna gdzie się udać (najlepiej w dolnośląskim). Poważnie biorę pod uwagę dr. Dariusza Rychlika w Szczytnej. Czy któraś z Pań ma jakieś doświadczenie z tym doktorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJI
Witam,będę operowana w marcu.Mam pytanie w kwesti przesunięcia brodawek na szypule i przeszczepu.Od czego to zależy,czy zdarzają się często powikłania,mi lekarz zasugerował przeszczep,ale przecież chodzi też o zachowanie czucia.Jak to będzie potem.W całym tym stresie oczywiście nie dopytałam się a pytania rodzą się teraz.Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota_DD
Dziewczyny, ja dopiero zaczynam drogę. Polećcie jakiegoś ortopedę w Warszawie, który wypisze odpowiednie zaświadczenie. Jeden już mnie olał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
AJI wszystko zalezy od tego jak "dlugie" masz piersi, czyli ile jest teraz centymetrow od obojczyka do otoczki sutkowej a tym gdzie lekarz przewiduje ze ja umiejscowi (otoczke). nie do konca pamietam ile to ma byc, ale chyba powyzej 10-11cm jest juz przeszczep. ja mialam miec na szypule,a jak mnie zmierzyl 20min przed operacja to stwierdzil,ze jednak odleglosc jest za duza i musi zrobic przeszczep. czucia nie mam. kilka dziewczyn z forum pisala,ze maja czucie.to chyba zalezy od specjalisty, ktory to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduska
kochane, możecie mi poradzić jakiegoś dobrego plastyka, który prywatnie podejmie się operacji? prosiłabym również,abyście podały mi orientacyjne ceny za zabieg... BARDZO PROSZĘ O POMOC :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryszard Nawrocki z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena od 10 do 13 tys, zalezy u kogo robisz skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiol2013 ja miałam przeszczep, czucie wróciło po około miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach przepraszam, to odpowiedź dla AJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aduska w Białymstoku masz kliniki chirurgii plastycznej, jak chcesz zrobic prywatnie to po co kombinowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wiem, że takowa jest, ale tam mają kosmiczne ceny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile chcą za zmniejszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naliczyli mi w mailu na ok. 21 tys :O przecież to kosmiczna kwota, zlitujcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×