Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Monias11
Moja operacja trwała ok 5 , cewnika nie miałam oczywiście były nerwy i stres tym bardziej że mam 2 mały dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
martynka- a ile masz lat? kiedy się umawiałaś na konsultacje? dziewczyny pisały wcześniej o cewniku, że zakładają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Martynka
nowiutkapanienka 28 mam, na konsultacji byłam wczoraj, od razu chcieli mnie zapisać na operację 16ego czerwaca, ale, że chce ja przesunąć na październik to muszę się jeszcze raz pojawić w poradni w sierpniu bo sie czeka mniej więcej 2-3 miesiące. Jezuuuu 5 godzin to strasznie długo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
ja jestem umówiona na konsultacje w warszawie na sierpień, z tym że my się będziemy przeprowadzać na południe kraju ale dokładnie nie wiem kiedy, w piątek jedziemy oglądać domek niedaleko Wrocławia, dlatego tak podpytuje, bo jak byśmy się tam mieli przenieść to rezygnowałbym z tej Warszawy. A na te konsultacje ile wcześniej się umawiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po podniesieniu i zmniejszeniu jednej piersi. Operacja odbyła się wczoraj. Nie widziałam piersi ale pielęgniarka mówi, że widziała i że wyszły pięknie. Sama p. doktor jest zadowolona, nazywa ****ardzo zgrabnymi. Nie mogę się doczekać. Sama operacja wspaniała, położyłam się na stół z uśmiecham i zerowym stresem. Fajna przygoda. Jest mi tu dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Martynka
Wiesz co nie umawiałam się wcześniej, na Chałubińskiego jest tak, że musisz mieć skierowanie do poradni chirurgii plastycznej, z tym skierowaniem idziesz rano do rejestracji(stoisz w mega kolejce) jak Cię zarejestrują to idziesz do drugiej mega kolejki już do samej poradni, ale generalnie przyjmują Cię tego samego dnia, no i termin operacji bardzo szybki :) Mam tylko nadzieję, że dobrze operują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Hej dziewczynki moja operacja tez ok 5 godz i miałam cewnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
moja tez 5h i tez cewnik :) jak normalny facet, to zaakceptuje cie i z bliznami,a moze bedziesz miala tylko takie male kreseczki, widzialam juz u kilku dziewczyn,ze sie udalo, mnie niestety nie,ale i tak zrobilabym to jeszcze raz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
Martynka cofnij do początku lutego tam zaczynamy opowiadać o naszych operacjach, moja trwała 5,5 godz, nie miałam cewnika i jeszcze raz powtarzam NIE MA SIĘ CZEGO BAĆ, zasypiasz i budzisz się PO. Karolcia76 to długo się "goisz", ja przykładałam plasterek 4dni i już był strupek, co do blizn to też mam z pod pachy aż do środka biustu pomiędzy piersiami i oczywiście pionowe i zmniejszane sporo sutki więc blizny do okoła, ale mimo wszystko jestem mega szczęśliwa i dalej wydaje mi się że to sen... ja ślub miałam bardzo dawno ale tak samo suknię z gorsetem a nie taką jak mi się marzyła, jeżeli to ja bym miała taki wybór to robiłabym operację już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Czarna no nie ma lekko, ale już mi się te dziurki goją, teraz to pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość darexis
A moja operacja trwała 3h i nie miałam cewnika ;) mnie też moje blizny w ogóle nie przeszkadzają ;) mojemu mężowi tak samo . Teraz prawie 3 tyg po biegam przed nim po domu golutka i chwałę się codziennie :) są piękne ;) nawiasem mówiąc jaka jest różnica między nie ładnymi bliznami a nie ładnymi piersiami ? Blizn nikt nie widzi a nie muszę nosić biustonosza a przed operacja nigdy bym bez stanika nie wyszła ;/ jestem taka szczęśliwa ze ... nie macie pojęcia. .. chociaż w sumie te po można powiedzieć że macie pojęcie ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przysle mi ktos zdjecia jak to wyglada? te blizny? agatka.c@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podeśle mi któraś swoje zdjęcia przed i po - ja oczywiście zrewanżuję się tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanko do dziewczyn PO, szczególnie tych kobietek, które mały operację jakiś czas temu. Wiem, że temat był poruszany, ale może jakieś nowe spostrzeżenia? Czy po operacji odczuwacie polepszenie w okolicach kręgosłupa? I jeszcze pytanko z innej beczki. Czy, któraś z Was przytyła po operacji i co z wielkością biustu, czy również się powiększył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
gosc w lipcu bedzie 2 lata od opercacji boli kregoslupa juz nie odczuwam, chyba ze sie nadzwigam ciezkich toreb :) nie mam juz wglebien na ramionach od stanika blizny mam brzydkie, ale to kwiestia mojego ciala-bo kiepska mam skore jezeli chodzi o gojenie sie ran. mialam schudnac,ale niestety przytylam prawie 14kg od czasu operacji i biust urosl mi o ok pol rozmiara, teraz schudlam 6 ale biust nadl taki sam, juz nie schudl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Dziewczyny ja jestem dwa miesiace po operacji ,miałam rozmiar i teraz d-e wszystko sie super zagoiło , piersi sa piękne a blizny mi nie przeszkadzają , wszyscy myślą ze schudłam niewiadomo ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
hej, ja jestem 8 miesięcy po za późno o co najmniej 15 lat!!! mam teraz 45 i lepiej późno niż wcale rozumie rozterki przedślubne bo nigdy nie wiadomo jak się będzie goić a jednak ślub i ew.wesele jest (zazwyczaj :) raz w życiu i musowo się zabawić a nie bać że " c-ki pękną" więc lepiej poczekać ból kręgosłupa i drętwienie karku to już tylko nieprzyjemne wspomnienia! a blizny są ale to mała cena za taki komfort!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 m-cy po nadal zadowolona. Blizny widoczne, ale nie bardzo rażą w oczy. Waga raz w górę raz w dół w granicach 5 kg na piersiach się nie odbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80 H . Zamierzam zmniejszyc piersi mam dosc! Mam garba na karku, cała sylwetka jest krzywa od tego cięzaru plus odparzenia pod biustem. Najbardziej chcialabym miec C miseczke. Ja teraz nawet nie mam w czym chodzic mowie wam! Z kazdego stanika mi sie biust wylewa (nie wiem czy to mozliwe ale urosly mi jeszcze ostatnio). Na taki od gorseciarki za 200 zł mnie nie stac. Bliznami ewentualnymi wogole sie nie przejmuje . kazdy kto ma taki problem jak ja wie ze blizny to nic w porownaniu z takim biustem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola1988
Dziewczyny! Czy ktoras z Was, po jakims czasie od operacji wyczuła guz w piersi? bo ja właśnie mam i to dość spory. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja mam jestem juz po pierwszym usg . Diagnoza dysplazja włóknista ktora podczas operacji przesunęła sie i bardzo powiększyła . Teraz czekam na 2 usg niby lekarz uspokaja ale jest dyskomfort i czasem boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minias11
Przez guz nie moge sie w pełni cieszyć efektami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
75D? I to nazywacie biustem, który powoduje kompleksy i nadaje się do pomniejszenia? To wyobraźcie sobie rozmiar 70L, bo właśnie taki mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibiza65
miałam rozmiar 85K - jeszcze kilka dni temu, teraz jestem szczęśliwą posiadaczką piersi w rozmiarze 85D. I jedno czego żałuję to tego, że tak późno robiłam zabieg. Na razie wszystko jest świeże i nie wygląda pięknie, ale niech mnie ktoś przekona, że nie było warto zaryzykować blizn wieszając sobie na szyi prawie 5 kg cukru i trochę go ponosi. Bo właśnie "zgubiłam" prawie 5 kg z obu piersi. Teraz mam dopasowany do mnie, mały cudowny biust. :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1990buziale
gratulacje , dla kolejnych dziewczyn, które zdecydowały sie na operacje ;) ja jestem prawie 7 miesiecy po ( bez 10 dni) i nadal uwazam ze jestem najszczesliwsza kobieta na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
dziewczyny PO - ponawiam pytanie z przed kilku postów, czy wasze piersi PO operacji są jednakowe ??? miałam operację 03-03 i moje piersi nie są identyczne lewa jest ciut inna, jakby większa i brodawka niżej. Odchodzę od zmysłów bo zapłaciłam straszną kasę i nie wiem co dalej..... proszę o odpowiedź jak to u WAS.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje widziałam dziś pierwszy raz. Są niesamowite, idealne, równe, wysoko osadzone, twarde i mam czucie w sutkach. Bajka. Do Pani powyżej. Spartolona robota, piersi były asymetryczne, nierówne. Teraz są identyczne. Praca na najwyższym poziomie. Chcesz pokazać foty na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibiza65
do Czarna - póki co są równe i symetryczne. Jednak lekarz uprzedzał mnie przed zabiegiem, że piersi będą się "układać" i formować więc może się zdarzyć niewielka asymetria. Na razie nic takiego nie widzę u siebie, ale zawsze masz prawo zapytać lekarza co i jak, szczególnie, że to niemałe pieniądze. Ja miałam to szczęście, że robiłam na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się ma układać skoro gruczoł jest przyszyty do okostnej i tak też mają się z nią zrosnąć. Trzymam kciuki aby wszystko było ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1990buziale
ciezko powiedziec czy wszytsko ok, zalezy o jakiej asymetrii i różnicy mówimy. pamietajcie o tym ze to jest ciało nie materiał stały, ma prawo sie układać i byc nie wielka różnica , po za tym bierzcie pod uwage ze lekarze starają sie zrobic je jak najbardziej naturalne a widziałysie dwieidealnie równe naturalne piersi? bez paniki :) jesli macie wątpliwości zapraszam na priv moge przesłac zdjecia moich piersi które teaz nie są idealnie równe, ale wyglądaja bardzo naturalnie i sa cudowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×