Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
nie wiem kto Wam takich głupot naopowiadał że boli że siku nie możesz zrobić, mnie nic nie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
ja mam takiego pietra.... operacja zmniejszenia z miseczki 75H/I w Krakowie u dr Zawisz we wtorek - już mnie telepie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
CZARNA trzymam kciuki będzie wszystko dobrze !!!!! Ja jestem dwa tygodnie po i jestem bardzo szczęśliwa. Daj znać po wszystkim , bo mam koleżankę, która też myśli o operacji własnie u tego dr. Chociaż ona już robiła u niego powieki i jest bardzo zadowolona, normalnie śladu prawie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia możesz podesłać mi swoje zdjęcia Ja oczywiście tym samym się zrewanżuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
moze mi ktoras z was napisac pod jaki numer do gdaska dzwonic zeby sie na konsultacje umowic, znalazłam numer w necie ale nikt nie odbiera, a dzwonie od 8 prawie cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Fakt, niełatwo się tam dodzwonić. 58 727 05 05. Trzeba probowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
Karolcia odezwę się. A jak się czulas po narkozie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Ja po narkozie chyba ok tzn nie wymiotowalam ale bylo mi strasznie strasznie prze strasznie zimno. Pielęgniarka przykryla mnie dodatkowym kocem ale gdzieś po 45 min się normalnie rozgrzalam .bardzo uważaj przy pierwszym wstaniu z łóżka na pewno ci siostra pomoże ale uważaj bo helikopterki latają. Przywieźli mnie ok 15 to wstalam ok 18 zresztą jak ci się chce wrócić do 16 lutego to wszystko dokładne opisalam może nie składnie bo bylam nie sobą ale mozesz poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna a zdjęcia to może lepiej wyślę Ci w środę hihi bo te pierwsze to nie fajnie wyglądają więc może lepiej żebyś na razie ich nie widziała. Ale najważniejsze to to że mam dużo mniejsze cycki . Miałam JJ teraz wygląda na D wiec warto !!!!!!!!!! Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
jestem w szoku, właśnie przed chwilą otrzymałam tel z dokładną godziną-operacja jutro od 14, a we środę rano do domu ??? ja piernicze, normalny szok !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Ludzkie oko jednak jest zawodne. Pierwszy po operacji biustonosz dobrany przez gorseciarke, u której ubieram się od lat, nie D/E a G/H. 4 rozmiary !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Czarna to od 14 jutro nic nie robie tylko myślę o tobie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość aga ja też miałam L. teraz mam F, jestem w 4 miesiącu ciaży i cąły czas F, nic na razie nie rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeberko
POWODZENIA CZARNA! Będzie super, mam nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wszystkie macie tu już jakieś doświadczenie w szukaniu specjalistów i dofinansowania z NFZ więc mam do was pytanie :( Mam 18 lat (i owszem jestem świadoma, że to młody wiek), rozmiar biustu 65 HH (jak już nie więcej, bo zaczynam wypływać z ostatniego stanika który kupiłam) . Chyba nie muszę tłumaczyć co się z tym wiąże bo każda kobieta z takim bagażem zdaje sobie z tego sprawę. Poza względami fizycznymi jak bóle pleców i niekiedy piersi, ogromnym dyskomfortem i widocznym już zgarbieniem mam zwyczajnie wielkie kompleksy i bardzo źle czuje się ze sobą co ogranicza nawet moje kontakty z ludźmi. Od długiego czasu zmniejszenie piersi to chyba największe marzenie jakie mam, ale zwyczajnie mnie na to nie stać. Orientujecie się może, gdzie na Śląsku można zakwalifikować się na operację z NFZ? Jak to jest, dostałabym tylko jakieś dofinansowanie czy operacja byłaby całkowicie bezpłatna? No i tak właściwie jakie warunki trzeba spełnić, bo w internecie ciężko o informacje poza tym, że muszę dostać skierowanie od lekarza mówiące o tym że operacja jest konieczna ze względów zdrowotnych. Wyczytałam też że jedna pierś ma ważyć 2kg i musi być stwierdzona wada kręgosłupa tym spowodowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gatka nie wiem czy 18 lat to trochę nie za mało, jeszcze chyba troszkę dojrzewasz, może jeszcze poczekaj z 2 lata aż piersi przestaną rosnąć. skąd jesteś ze śląska? bo ja też jestem, masz dobry stanik? od tego wiele zależy marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
karolcia- jak się teraz czujesz? jak wyglądają blizny? jakie masz ograniczenia ruchowe? ciekawe jak tam czarna? ja zdecydowałam się w końcu na warszawę, więc będę czekać teraz do sierpnia na konsultacje, trochę długo ale co poradzić jak mają takie kolejki. Dziś wyślę tam skierowanie od lekarza pierwsze kontaktu, a tak to w poniedziałek mam wizytę u ortopedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
jest któraś z Was z kuj-pom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ana
Do nowiutkapanienka ja jestem z kujawsko-pom. i mam w maju konsultacje w gdańsku na NFZ. Rok temu byłam w Juraszu bo tam takie zabiegi robią ale Pan doktor powiedział że NFZ nie chce im za takie operacje zwracać pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
gość Ana- a skąd dokładniej jesteś? ja z Grudziądza, zdecydowałam się jednak na konsultacje w Warszawie Podasz email?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ana
do nowiutkapanienka. ja blisko torunia violetta8025@wp.pl napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
witam, cześć dziewczyny, teraz piszę bo dopiero dotarłam do domu a mam 150km. Sam zabieg (5,5godz)i opieka w klinice dr. Zawisz to luksus, drogi ale niesamowity lekarz, miły, delikatny super !!! wspaniały asystujący anastezjolog, pielęgniarki bardzo, bardzo miłe. klinika bardzo czysta, nie czuć szpitalem ( tego nie znoszę).Narkozę dostałam, usnęłam w 1 mniutę, wybudzenia nie pamiętam, po przewiezieniu na salę wymiotowałam, i oczywiście zdarłam gardło, ale ponieważ to już było po 21 to zasnęłam, i z trzema przebudkami w nocy spałam do rana ale w pozycji pół siedzącej. Rano w głowi mi się nie kręciło, lekarz na wizycie po 8 dzisiaj stwierdził, że jest bardzo zadowolony, efekt super-biust sportowy :) ujął mi w sumie 2kg - i to prawda bo ważyłam się wczoraj przed zabiegiem i dzisiaj po :) Póki co boli, ciągnie, ale mam w razie czego zażyć panadol i w piątek na zmianę opatrunku jadę a 16 III do ściągnięcia szwy. Jeżeli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem. Karolcia76 dałaś mi dużo wsparcie -DZIĘKUJĘ i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
poradźcie dziewczyny jaki biustonosz mam zakupić mój rozmiar to prawdopodobnie będzie 75C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry, najlepiej jakiś firmowy żeby znowu sobie efektu nie zepsuć, ja noszę Dalię i Triumph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta- może masz rację, ale jak doczekam 20 to piersi będę chyba miała na udach:( staniki mam dobierane przez breficiarki, właściwie tylko z firm typu Freya gdzie rozmiarowo da się coś znaleźć, ale powiem szczerze nie wiem co robią kobiety z jeszcze większym biustem, bo na moje 65HH niektórzy robią już wielkie oczy i mówią, że w tym i żadnym większym rozmiarze niczego nie mają. Mam tylko 2 sklepy w okolicy w które się mieszczę ale wybór z kupna na kupno jak kot napłakał i coraz gorzej dopasowane bo ostatnimi czasy kupuję już cokolwiek, byle rozmiar się zgadzał. I po stanik muszę jechać godzine do innego miasta i szukać przez kolejne, bo u mnie tylko te śliczne targowe maluchy idzie znaleźć:( Ja jestem z okolic Katowic, Tychy dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gatkaa to już musisz porozmawiać z lekarzem czy w wieku 18 Cię zakwalifikują, ja też jestem ze śląska i robiłam prywatnie. Miałam k/l ale przy dobrym staniku nie wyglądało to jakiś tragicznie, bardziej chodziło mi o ból kręgosłupa. Ale skoro Ci zleży to musisz działać, powodzenia:) marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
NOWIUTKA CZARNA pozdrawiam was. Czarna naprawdę wczoraj od 14 o tobie bardzo myślałam. Super, że jesteś już po !!!!! teraz będzie tylko lepiej. Co do stanika to tez juz pisałam teraz najlepszy jest dla mnie z triumpha sportowy, ale z drugiej strony to stwierdziłam , że każdy dobry na pół dnia, ten ciągnie tutaj, ten z drugiej strony. Poza tym jak mi się z ran sączyło to musiałam zmieniać i w rezultacie mam 5 staników oj bardzo bardzo dawno temu tyle nie miałam hihihihihi. A czuje się dobrze, dzisiaj byłam zdjąć szwy jeszcze mi trochę zostawili, ale już maluśko. Dziewczyny jaka ulga jak mi powyciągali to dziadostwo. Normalnie nic mnie nie boli , nie ciągnie CZAD !!!!!!! Acha i żebyście się wyciągania nie bały, bo to w ogóle nic nie boli !!!!!!! trzymajcie się WSZYSTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
gatkaa ja kiedyś też miałam rozmiar 65HH potem po dzieciach się zmieniało, ale rozeznaj się w firmie AVA np. na kontri.pl, możesz kupić kilka i zostawić 1, jak odeślesz to zaraz otrzymasz zwrot kasy. jestem sporo starsza od Ciebie i myślę, że w tym wieku to nie jest mądra decyzja, ponieważ za 20 lat będziesz miała znowu kłopot. karolcia boli mnie jak cholera, ale myslę że warto było. pozdrawiam WAS i trzymam kciuki za te przed, a narkoza to "pikuś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Gatkaa, poszukaj bielizny polskich firm Dalia i Kris. Dalia ma bardzo duza rozmiarowke. Ja przed operacja mialam 75 L, z dalii, gorseciarka zawsze zmniejszala mi z 80K, by obwod byl ok. Nie kupuj w sieciowkach, bo tam malo ktora ekspedientka potrafi dobrze dobrac bielizne. Teraz mam G/H i nadal bede kupowac u swojej gorseciarki. Poszukaj dobrze, na pewno gdzies w okolicy znajdziesz jakas pania, ktora szyje bielizne na zamowienie, ewentualnie modyfikuje gotowce :) Czarna, na poczatku sportowe i to gesto tkane. Ja po 3mcach dopiero siegnelam po Dalie na fiszbinie, ale zakladam na kilka godzin i zmieniam :) za dwa tygodnie mam kolejna kontrole, zobaczymy, co lekarz zaleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
czarna nie morduj się tylko bierz tabletkę, drugi dzień miałam najgorszy, potem po woli wszystko zaczęło odpuszczać LEŻ ODPOCZYWAJ ŚPIJ Gatka rozumiem cię i pewnie wszystkie tutaj rozumieją. Pogadaj z mamą, poszukajcie szpitala w waszym rejonie gdzie operują i po prostu idź na konsultacje. Zobaczysz co lekarz powie. Ja trzymam kciuki, wiem co dla młodziutkiej dziewczyny znaczy taki biust, bo dla mnie był TRAGEDIĄ już od podstawówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×