Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Karolcia76
Darexis super, że już jesteś po teraz odpoczywaj !!!!!!! Gatka oj te nasze rozmowy z mamami, wyobraź sobie, ze miałam mieć operację w grudniu, wiedziałam o tym od kwietnia , a mamie powiedziałam w pod koniec października o wszystkim , chociaż mam 39 lat . Oczywiście u mnie nie chodziło o jej zgodę, ale reakcji się bałam . Ale ty jesteś taka młodziutka i to pewnie mama będzie musiała ci pomóc po wszystkim , ale ja trzymam kciuki. A poza tym to zazdroszczę ci ,bo ja jak wcześniej pisałam mam 39 lat, ty pewnie już za nie długo dopniesz swego !!!!!!!!!! BOŻENA nic nie słyszałam o sodzie????Może chociaż zadzwoń do lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczoła1988
hej dziewczyny, jestem ponad 5 tygodni po operacji, dziurka ładnie się goi dzięki plastrom INADINE, w poniedziałek wracam do pracy:) pamiętam , jak dopiero czekałam na zabieg, a tu juz po;) JESTEM SZCZĘŚLIWA, zadowolona i mam piękny biuscik. Mam pytanko- czy Was też ciagną te blizny w okolicach pach>? czy blizny trzeba rozmasowywać? co używacie na blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość darexis
Do czarna i Karolcia 76 dziękuję za wsparcie . Faktycznie dziś jest drugi dzień i trochę bardziej boli a na dodatek jestem tak obandazowana ze wyglądam jak chłopiec hehe . Mam nadzieję że coś tam zostało ;) was też tak mocno obwiazali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivipoz
Dziewczyny ktore sa po operacji mam pytanko... bylam dzis u ortopedy w karcie pacjenta wpisal skolioza dyskopatia i ze nie ma przeciwskazan co do operacji i takie ksero karty zglodnosc z oryginalem dal ortopeda - mam 80h mam skierowanie od rodzinnego oraz od neurologa oraz zdjecia kregoslupa od miesiaca prawie co dwa dni biore poltram bo nie daje rady juz an kregolsup czy myslicie ze to wystarczy czy jeszcze cos mi potrzeba i czy dr Madry jest w jakies dni bo wg strony chyba w czwartki przyjmuje czy w jakies inne dni tez - chce jechac do łęcznej w kwietniu z Poznania na konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Pszczoła wyobraź sobie, że właśnie wróciłam od pani dr i też mi na moja dziurkę dała plasterki Inadine . Czy mogłabyś mi powiedzieć na ile wystarcza taki plasterek?? Właśnie wysłałam męża do apteki , ale zastanawialiśmy się ile tego kupić. Co do smarowania blizn to wiesz jeszcze nie jestem na tym etapie, ale słyszałam o maści Contractubex i Bliznasil. Acha i wiem że musisz mieć super wszystko wygojone, żeby je zacząć stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Pszczoła cofnęłam się parę stron do tyłu i znalazłam jeszcze na blizny Lioton 1000, Cepan i Bio oil, tylko co wybrać??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczoła1988
ja osobiscie smaruję contractubexem, ale zamówiłam juz bio oil, bo ponoc jest najlepszy. z tymi plasterkami miałam przeboje, bo nie wszedzie są dostępne. Plasterki należy wymieniać kiedy z koloru brunatnego zmieniają sie na zółte, czy mniej wiecej 1, 2 razy dziennie. Ale są świetne, od razu lepiej rana się goi. Dużą masz tę dziurkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewakalia
Hej dziewczyny ja też jestem 5 tygodni po operacji i jest mega superr u mnie jest na tyle fajnei że ja praktycznie nie mam śładów po szyciu/bo nie mialam ran szytych :)/ tylko klejone mi troche sie saczyło z ranki w sutku ale minimalnie ,byłam na kontroli we wtorek i jets wszystko ok.Mam ponowną kontrol 7 kwietnia wtedy zrobi mi dr usg,Mi kazala lekarska smarować lioton 1000 i masowac dużó masować zgrubienia itp cycki malusie z 80 f na 80 c jeszce dwa tygodnie w sportowym staniku i potem kupię sobei wypasiony staniczek o ktorym zawsze marzyłam z waskimi ramiączkami :)Teraz ćwicze ćwicze i che sie pozbyc mega duzego brzucha,chyba ze operacja teraz brzucha :) pozdrawiam wszystkie przed i po operacji tzrymajcie sie nie bójcie sie i niech sie super szybko goi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Pszczoła mam dziurkę na ok 1 cm . Z plastrami rzeczywiście problem dopiero na dzisiaj będę je mieć mąż 10 zamówił ale po tym co napisałaś to nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
karolcia76 jesteśmy w tym samym wieku :) mój biust miał różne rozmiary, ale w ostatniej ciąży 4 lata temu rozmiar doszedł do 80K, a potem jak wrócił do 75 H/I to tylko można sobie wyobrazić jakie dyndające ciało mi wisiało. Co do męża to cudowny człowiek i jak ja o vczymś mażę to on akceptuje. byłam wczoraj (operacja była 03-03) do zmiany i zdjęcia tego opatrunku po operacyjnego i jak zobaczyłam moje nowe cucusie to zaniemówiłam !! goi się bardzo szybko, nie mam żadnych wycieków, to co stworzył dr. ZAWISZ to jest mistrzostwo świata, cena adekwatna do efektów. Mam już od wczoraj biustonosz sportowy z triumpha kupiłam za 119zł - bardzo polecam. dziwnie się czuję z takimi małymi bąblami, tym bardziej że ten stanik wszystko spłaszcza.... powiedzcie dziewczyny kiedy można wejść pod prysznic po operacji ??? szwy dopiero zdejmą 16-03. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny prośba , przyślijcie mi swoje zdjęcia przed i po Ja oczywiście zrewanżuję się tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Hej CZARNA świetnie, że super się czujesz , oby wszystko się dalej tak goiło jak piszesz !!!!!! Ja mam stanik triaction z tych 5 które mam oczywiście jest najlepszy, ale te pozostałe też są ok. Co do kąpieli, to ja się tak bałam że piersi umyłam dopiero po zdjęciu szwów, a u mnie to było po 16 dniach od operacji. PSZCZOŁA te plasterki to są normalnie czarodziejskie hihihihi one odbarwiają się tylko w tym miejscu z ranką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Grejs
gość czarna jak lekarz zdjął opatrunek z skutków po tygodniu pozwolił na szybki prysznic. bez dużego moczenia ran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
Hej I jak tam dziewczyny po? rany się goją? Ja jestem po wizycie u ortopedy, na fajnego faceta trafiłam napisał mi ładniuto zaświadczenie, no ale mam jak nic skrzywienie kręgosłupa od mojej asymetrii. Spróbuje jeszcze załatwić skierowanie do neurologa, a tak to pozostaje mi czekać na konsultacje do sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ana
Hej nowiutkapanienta dlaczego nie odpisałaś na meil? a gdzie byłaś u ortopedy? poadrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
już odpisałam :) miałam parę dni problemy z netem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka896
Czesc wszystkim czy ktoras z was czeka na operacje ( nfz) w szpitalu w gryficach ja mam dzwonic w grudniu i maja mi podac termin zgliszenia sie juz na zabieg czekam juz dwa lata a zostalo juz tylko kilka miesiecy im blizej tym coraz bardziej sie boje ale jak czytam wasze wpisy to wydaje mi sie ze nie ma czego moze jest ktiras z was z okolic szczecina ktora tez czeka na zabieg i chcialaby poczekac razem ze mna zeby bylo nam razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaqq
Dziewczyny a skierowanie od ortopedy moze byc od takiego co ide prywatnie przyjmuje czy tylko od tego co na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiphop4
Witam-ja miałam skierowanie od lekarza rodzinnego i jeszcze opis od neurochirurga. Wystarczyło,aby zakwalifikować się do operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Grejs
madziaqq ja miałam od prywatnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
cisza się tu zrobiła...ja goję się super, cieszę się, że już po i potwierdzam " strach ma wielkie oczy ", dziewczyny naprawdę WARTO !!! mimo iż mam 39 lat to to była najlepsza decyzja mojego życia, mam cycuszki jak 18-tka. karolcia76 i reszta kobietek mam pytanie czy ściąganie szwów boli? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Grejs
czarna mnie nic nie bolało. delikatnie czułam , ale ból to nie był :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola1988
Ściąganie szwów nie boli:) dopiero z czasem blizny będą Cię ciągnąć dlatego trzeba je rozmasowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
dzięki - rozmasowywać to mąż będzie... haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny. Czy zagląda tu jakaś dziewczyna co miała zmniejszane piersi parę lat wcześniej? Może by nam opisała jak to wygląda po latach, czy odczuwa jakieś dolegliwości? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Czarna ściąganie szwów nic nie boli !!!!!! Nic a nic się nie bój. PSZCZOLA wymyslilam sobie ze będę zmieniac te plasterki po 2-3 godz i zaczyna to przenosić efekty ale czy to plasterki czy czas tego nie wiem. A ty się już wygoilas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa lata temu zmniejszyłam moje worki. Dzisiaj już zapomniałam że była operacja . Ból żaden A najpiękniejsze to że mogę swobodnie biegać nawet bez stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola1988
Ja zmieniam plasterki raz dziennie i widzę duuuuza poprawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa ale zdecydowana
Witam wszystkie dziewczyny. Nie orientuje się któraś gdzie na NFZ można zrobić redukcję piersi w okolicach Rzeszowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem spod Krakowa i zdecydowałam sie na Łęczna- Ty masz połowę mniej drogi- z Rzeszowa do Łęcznej autem będzie ok 2 h- polecam tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×