Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Basia1741
Cześć dziewczyny nowiutkapanienka ja mieszkam k.Grudziądza i coraz poważniej myślę o zmniejszeniu biustu...jakbyś mogła coś doradzić?? od czego zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
dzięki karolcia, w piątek jadę zmienić opatrunek więc jutro drugi dzień to może w piątek będzie mniej boleć, tak właśnie robię, siedzę w pozycji półleżącej bo jak chodzę to ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
gatkaa idz na konsultacje i staraj sie o operacje, to ze jestes mloda to nie znaczy,ze masz kolejne 7-8 lat sie meczyc i dopiero robic operacje, ja zaluje,ze zrobilam tak pozno (30lat) dziewczyny, wszystkie wiemy,ze dobry stanik moze duzo skorygowac, podtrzymac i zamaskowac,ale w kontaktach z facetami niestety tych zwisow nie da sie ukryc, wtedy jest problem. nie ciac sie teraz bo za 20 lat bedzie miec znow duzy zwis? w wieku 18 lat nikt sie nie przejmuje tym co bedzie za 20 lat :P jezeli naprawde nie lubisz swojego biustu to staraj sie cos z nim zrobic. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem-wiem to po sobie- za młodu się nosiło złe staniki i teraz za to się cierpi, jak się zrobi operację w wieku 20 lat i bedzie się nosiło drogie dobre staniki i dbało o piersi to nic się nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
Do Karolci - cieszę się że jesteś już po i jesteś zadowolona i tak entuzjastycznie nastawiona - nastawienie to 90% sukcesu Życzę Wam dziewczyny niewidocznych blizn i szybkiej rekonwalescencji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 4 tygodnie po zmniejszeniu .Blizny jeszcze trochę czerwone Dziewczyny jak się zastanawiacie to moim przykładzie -róbcie od razu. INNE życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena68
Witajcie :) Cztery teg, temy miałam operacje pomniejszenia piersi i do wczoraj wszystko było ok, a dziś prawa piers od połowy w dół zrobiła się czerwona i gorąca. Chyba zaczynam się matwić :( Poradzcie coś może to nic wielkiego a ja niepotrzenie sie denerwuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość darexis
hej dziewczyny, trzymajcie kciuki, troche sie denerwuje, ale wlasnie wyjeżdzam do kliniki i dziś będzie ten wielki dzień. Zaczynam mieć jazde w głowie czy aby na pewno tego chce , czy nie bede sie zle czuła z malym (w porownaniu do tego biustem ) ??? trzymajcie mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Grejs
gość darexis dobrze będzie :-) a czuć się będziesz rewelacyjnie. wiem po sobie :-) pierwszy rzut oka po operacji..... kurna nic nie mam! jestem płaska! ..... ale teraz rok po..... jestem bardzo bardzo szczęśliwa :-) D/E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
darexis TRZYMAM KCIUKI !!!!!!!!!!!!!!! Bożena 68 nie wiem co powiedzieć, ale jak to nie ustąpi to czeka cię wizyta u lekarza. Z kolei u mnie się dużo mniej wyciekło przez noc w porównaniu z tym co pociekło zaraz po wyjęciu szwów. Ale mam dziwną skórę w miejscu gdzie łączą się te pionowe i poziome szwy, muszę to kurcze obserwować, ta skórka jest bialutka, a pamiętam , że dziewczyny coś to tym pisały . Cholerka też się będę tym denerwować. Ale życie bez szwów cudowne hihihihih Leemmm serdecznie pozdrawiam !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
GONIA co u ciebie? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia123
W poniedziałek mam zdjęcie szwów, trochę się sączy na połączeniu pionowego i poziomego cięcia. Kształt ładny, brodawki są ciemne, ale podobno to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam kogokolwiek kto będzie miał na przełomie maja i czerwca operację pomniejszania w Orłowskim. Ja mam termin na 2 czerwca ... jest ktoś może z podobną datą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna- wielkie dzięki za tę stronkę, nie wiedziałam, że taka istnieje a z tego co patrzę jest cała masa ślicznej bielizny :) może niedługo coś zamówię bo już sobie upatrzyłam kilka modeli :) Gość Aga- dzięki za radę, masz racje w tych sklepach to czasem wygląda to tylko tak, że podciągną ramiączka zobaczą czy z miski się nie wylewa i tyle. Za gorseciarką musiałabym się rozejrzeć, ale w moim mieście mało prawdopodobne. Karolcia 76- dziękuję za wsparcie, choć rozmowa z moją mamą skończy się pewnie krzykiem i wybijaniem mi tego z głowy, ale w końcu to nie ona jest w moim ciele i nie wie jak się z tym czuję. No fakt ja też zawsze byłam najbardziej biuściatą dziewczynką a później wiecznie na językach.. no co zrobić, trzeba działać. Kasiol2013- twoja odpowiedź chyba najbardziej mnie wsparła. Prawda, prawda z tymi facetami, mój były chłopak nigdy nie zobaczył mnie bez stanika, dla mnie to zwyczajnie wstyd i kupa cierpienia z tym związana. Zobaczymy jak to będzie, może niedługo udam się na jakąś konsultacje, ale boję się że mnie nie dopuszczą, a z własnej kieszeni nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena68
Dziękuje Karolcia76 że mnie zauważyłaś :) Wiem że gdzieś tutaj przeczytałam że któraś z dziewcząt miała podobny problem i stosowała sodę oczyszczoną, ale niestety nie umiem znaleść tego posta. Może Wy wiecie czy na obrzęk pooperacyjny można stosować okłady z sody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość darexis
Już po wszystkim ;) trochę dreny przeszkadzają ale bólu prawie nie ma :) Teraz czekam na efekty po zdjęciu bandazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
Basia1741-napisz na email ema446@wp.pl U mnie nic nowego. Ciekawe co w poniedziałek dowiem się u ortopedy. Dziewczyny jestem myślami z wami i życzę szybkiego bezbolesnego gojenia. Gatkaa- nie czekaj jak jesteś pełnoletnia to zacznij działać sama jak nie masz wsarcia w mamie ja w moej te nie miałam, idź do lakarza pierwszego kontaktu potem marudz ile się da u ortpedy jak nie uda się za pierwszym razem to kombinuj dalej, dla mnie lata technikum były tagedią przez te cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
Sorki za literówki pisze z telefonu i nie lubie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przykre że wstydzicie się swoich partnerów, mój mąż żeniąc się ze mną wiedział jakie mam cycki, uwielbiał je ale mówił że kocha mnie za wnętrze a nie za cycki, zgodził się na operację bo mnie kocha i wiedział że to dla mnie była męka ale kochał mnie z nimi czy bez nich nigdy nie wstydziłam sie rozebrać przed nim dziwne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
Jeśli chodzi o męża to mam podobną sytuację, kocha mnie taką jakabjestem rozumie moją decyzje o operacji i mbie wspiera. Ale jako nastolstka bardzo sie wstydziłam swojego wyglądu cięzko mi było nawiązywać kontakty z chłopakami czesto słyszałam niemiłe komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tu lalka1313 dzisiaj byłam w Łęcznej mam termin na czerwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Dziewczyny dzisiaj byłam w Łęcznej mam termin w połowie czerwca suuuper trochę się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowiutkapanienka pytałaś skąd jestem mieszkam koło Lublina, a czego pytasz? nie mogłam się zalogować przez parę dni i mnie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
darexis odpoczywaj i szybkiego gojenia Ci życzę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
Tak sobie pytałam, szukam kogoś z bliska. Jakie masz papiery/zaświadczenia prócz skierowania? Tak sie zastanawiam co by tu jeszcze załatwić zeby zwiekszyc swoje szanse na zakwalifikowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lalka 1313 jaki masz rozmiar,ja bylam w lecznej tydzien temu ale nie u Madrego tylko u innej lekarki co byla na zastepstwie. Powiedziala zebym miala pozwolenie na operacje od kardiologa i przyjechala do dr Madrego ale nadal sie boje czy mnie zakwalifikuje mam 70 j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam rozmiar 80 H/I MIAŁAM SKIEROWANIE OD RODZINNEGO I zaświadczenie od ortopedy dzisiaj był dr Mądry na wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej !!!! Nie wiem co się dzieje z moim kontem wcale nie mogę się zalogować. lalka1313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×