Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość monika
czesc dziewczyny. jestem po zabiegu niecale 4 tygodnie. zabieg miałam we wroclawiu, na chalubinskiego. operowal mnie dr Bieniek. zrobil swietna robote. z rozmiaru k-l zrobil większe c. mam pytanie do pan również po zabiegu. kiedy powinno się zacząć czuc brodawke? bo u mnie już prawie miesiąc i nic. miałam pelen przeszczep. IWAPOZ swietny stanik ten silima cara. dzięki za info. proszę o odpowiedz bo zaczynam się marwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Mi powiedzieli, że nigdy nie będę miałs czucia w brodawce po przeszczepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
gosc monika to widze niezle lekarz poinformowal co i jak - o lekarzu to dobrze nie swidczy- ... serio laski kladziecie sie pod noz i nie zadajecie czasami pytan takich istotnych? a swoja droga czesc lekarzy to tez chyba tez za duzo nie mowia tylko operują... a pozniej sie dziwic ze kobity albo nie zadowolone albo myla co i jak bo sa niedoinformowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
a jeszcze z ciekawosci a doktor Bienek powiedzial Ci o powiklaniach jakie moga byc jak zajdziesz w ciaze i bedziesz miala pokarm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość monika dziś - odpowiedź na Twoje pytanie dot. czucia brodawki po pełnym przeszczepie brzmi - NIGDY. Lekarze odtwarzają wygląd brodawki, ale nie odtwarzają połączeń nerwowych i to nie jest wiedza tajemna, lekarz nawet nie powinien dawać nadziei. Wprawdzie lekarz mówił mi, że są pacjentki, które twierdzą, że czucie im wraca, ale z medycznego punktu widzenia to niemożliwe. Jestem 6 miesięcy po zabiegu, próba uszczypnięcia się daje efekt negatywny, musisz się oswoić z tą myślą, że tak już będzie "na zawsze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość monika
IWAPOZ dr Bieniek nie musial mnie o tym informować bo dziecko już mam a w druga ciaze nie zamierzam zachodzić. swoje lata już mam... Znam Bienka od kilku lat bo kilku lat mnie operuje, oczywiście na inne schorzenie, i na kazde moje pytania zawsze odpowiada. mowil ze brodawki powinny wrocic 'do siebie' ale to indywidualna sprawa dla każdego organizmu. Bieniek to swietny lekarz, taki który podejmuje się leczenia tego, czego ZADEN inny lekarz w całej Polsce nie chce się podjąć. Swietnie IWAPOZ ze ci w lecznej wszystko fajnie zrobili, ale proszę daruj sobie drwiny z innych lekarzy i pacjentow. pytatalam lekarza i mi odpowiedział na wszystko. nie jestem idiotka. pytam również kobietki na forum bo wiedza z doświadczenia i tym kobietkom za odp serdecznie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość monika, nie przejmuj się iwapoz wszystkie rozumy pozjadała, a w jej mniemaniu, jedyny cudowny lekarz to Mądry i tylko w Łęcznej najlepiej operują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość K
A ja się niestety borykam z dużą asymetrią piersi i strasznie wstydzę się różnicy w rozmiarach jaką mam... Miał ktoś podobny problem? Bardzo chciałabym móc pomniejszyć większą pierś. Jest obwisła i ma obrzydliwy, wielki sutek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieqczyny a ja mam pytanie gdzie sie mam kierowac z karteczka z terminem na operacje od dr Maadrego w Lecznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość K dziś - każda z nas, która zmniejszała piersi miała asymetrię. Obawiam się jednak, że sama asymetria to za mało, aby można było zrobić zabieg na NFZ, pewnie pozostaje zabieg prywatny. Asymetria to normalne zjawisko, ale czy jest możliwe operowanie tylko jednej i dopasowanie jej do drugiej piersi - nie wiem. Technicznie pewnie tak, ale czy da się to idealnie dopasować ? tu mam spore wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwapoz
Moja odp.nie miala na celu drwiny,czasami pisze to co sama przeszlam i pomagam jak moge z serca a mie z krytyka a ze wale prosto z mostu taki moj urok no coz i tylko moim zdaniem skoro pytasz kiedy wroci czucie to jednak chyba do nie poinformował Ciebie lekarz bo przy pelnym szczepie nie ma go a po drugie jak zajdziesz w ciaze co oczywiscie nie musi sie zdarzyc ale moze to moga w piersiach pojawiac sie torbiele co pewnie tez wiesz....i dla dziewczyn co pisza ze zjadłam mozgi innych...hmmm znam inne lepsze smaki:) tak uwazam ze Madry jest dobrym lekarzem jak pewnie cala masa swietnych w pl co robią pomniejszenia i tego nie kwestionuje ale mi by wszystko mi wyjasnil lekarz nie przyszlo by na mysl by na forum pisac kiedy dostane czucie wiec o co chodzi hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwapoz
Poza tym jakos malo tych chetnych i odwaznych by pokazac tu swoje rezultaty wiec proszę nie hejtucie mojej osoby pokazcie swoje po tuningu a pozniej piszcie ze pozjadalam wszystkie mozgi... fotki na pewno to dobry obraz tego by innym w przyszlosci pomoc dziewczynom w tej waznej decyzji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy mnie robili asymetrie duzej piersi,ale dziewczyna miala g/h obwisle a druga piers sporo miejsza, bez problemu ja zakwalifikowali.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość K
Dzieki za odpowiedzi, dziewczyny. Mam skolioze, ktora w duzej mierze moze byc spowodowana roznica w rozmiarach piersi. Obecnie pracuje jako niania i zajmuje sie 10 miesiecznym dzieckiem, wiec w ciagu nastepnych miesiecy operacja raczej nie bedzie wchodzic w gre. Mimo wszystko ja planuje i odkladam pieniadze. Nie chce sie wiecej wstydzic i nosic wkladki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość K
PS. Wiek nie powinien byc przeciwskazaniem, prawda? Mam 21 lat, piersi bede operowac za ok. rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Kolezanko z ta kartka to idziesz na SOR i tam juz beda kazali sie przebrac****ani pielegniarka zaorowadzi na oddzial i dostaniesz lozko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Do gość K ja ma 23 a operacje miałam 3 tygodnie temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc K radze zobaczyc czy uda ci sie na nfz,jezeli to nie bedzie leczna a np warszawa, to czas oczekiwania masz od ok 7m-cy do roku czasu, wtedy dzieciak, bedzie juz wiekszy i moze jakos dasz rade wszytsko pogodzic. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
iwapoz Dzięki widziałam super... ale nie za małe? nie czułaś się źle po zabiegu? Kurcze mi został tydzień i strach się załącza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwapoz
wiesz sa rozne kwestie jak wczesniej pisalam ja nie chcialam duzych bo mam zamiar schudnac jeszcze wiec wyobraz sobie E lub F to jednak wiecej by redukcja wagi wplynela na nowy biust niz na mniejszy... po drugie ja mialam duze ogromne i nie dziekuje ...teraz chodze bez stanika czasami wyglada to ladnie i sexy z wiekszym biustem bez stanika to tak troche srednio i na moje bylo by wulgarne po trzecie zalezy od wyjsciowego jaki masz biust wiesz nie zawsze ze ktos chce E to ci lekarze zrobia bo moze byc ze masz tak obwisle a ze brodawke robia na wysokosci okolo 20cm nowa miska moze byc tylko C czy D bo mowiac po ludzku nie masz materialu na tej wysokosci az tyle... lub odwrotnie masz mega nabite to wyjdzie E i za chiny ci C nie zrobia... ja na szczescie mam tak ze to co wyobrazalam sobie to mam... co do samopoczucia to kazda ma inaczej (ja po narkozie gadalam siedzialam zaraz zero zygania spac nie moglam cala noc chodzilam po 4h od operacji a sa osoby co znosza to gorzej... sam zabieg to pikus pozniej pielegnacja zajmuje troche czasu i sie ciagnie ale nie przyspieszysz tego musi czas zadzialac by sie pogoilo ja w sumie teraz moge powiedziec ze czuje sie ok dwa miesiace po ale na silownie wracam w grudniu bo jak smaruje dermatixem to czuc szwy i to ze z zewnatrz pieknie wyglda nie znaczy ze wewnatrz jest cacy a za duzo przeszlam nerow bolu i stresu by teraz spieszyc sie z czym kolwiek) wiem jedno komfort zycia jest mega nie mozna sobie tego wyobrazic majac balony... a fakt tez taki ze zabiegu nie cofniesz wiesz musisz zaufac lekarzom i sama zdecydowac gdzie robic i wazne pytac pytac pytac lekarzy a nie pozniej dziwic sie po fakcie niektorym rzeczom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
gość Monika, Ja mam operację w styczniu ale nie wiem kto będzie mnie operował - kwalifikował mnie dr Matusiak. Czy mówiłaś lekarzowi jaki chcesz mieć rozmiar czy zrobili jak wyszło? Jestem zdecydowana ale im bliżej tym więcej nasuwa się pytań... Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Dziewczyny a ja mam prośbę, piszcie jaki macie rozmiar po operacji i jaki byl rodzaj zabiegu tj pelny czy na szypule. Ja mam zaplanowana na szypule ale jak maja mi wyjsc duze to dziekuje za taki zabieg i wole pelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Do-da ja miałam rozmiar brytyjski 34H, a teraz mam 34DD/E lub 34D zależy od stanika, miałam robione na szypule. Z lekarzem umawiałam się na rozmiar D, ale powiedziałam, że E też będzie spoko :) jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
iwapoz ja mam rozmiar M wiec C mi tez nie zrobią wiadomo...operacja już w poniedziałek a ja tak naprawdę nic nie wiem :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
a gdzie masz ta operacje? na moje najlepiej wypytaj lekarza jak beda wygldac ciencia dlaczego tak co z tego mozesz uzyskac i bedziesz wiedziec wiecej... mam nadzieje ze nie palisz bo wiem ze jak panie ala to sie papra gojenie o wiele gorzej...to na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Ja miałam 65gg teraz mam podobno duże c nawet jak kupię stanik i wyjdzie, że to d to i tak będę przeszczęśliwa, bo wizualnie są śliczniutkie i malutkie:)))) a miałam całkowity przeszczep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
iwapoz Mam operację na Szaserów w Warszawie, w wojskowym szpitalu. Lekarz powiedział ze cięcie będzie w kształcie litery T odwróconej, no i przeszczep sutków...nic po za tym nie powiedział tylko że zmniejszone będą adekwatnie do wagi i budowy ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Hejka. Właśnie czekam na lekarza, rozrysuje, obfotografuje i na operację. Tak, tak to dzisiaj. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Trzymam kciuki. Będzie dobrze:) a nim się obejrzysz będziesz po:) a ja równe 4 tygodnie temu byłam w tym samym miejscu i w tej samej sytuacji coTy. Choć już tydzień temu zaczęłam spać na boku to teraz się boję, że to za wcześnie. A Wy długo spałyście na plecach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×