Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość anna7810
Jestem, jestem. Wczoraj byłam na kontroli w Lublinie także cały dzień z głowy. Szwy z brodawek zdjęte i teraz muszę zadzwonić do drMaMądrego kiedy mam znowu na kontrolę przyjechać bo go wczoraj nie było. Do_da szykujesz się jutro na wyjazd? Moje piersi takie fajne małe są. Ja miałam przeszczep i narazie mam C zobaczymy po jakimś czasie co będzie. Ubrania całkiem inaczej leżą. Teraz niestety brzuch widać ale wycwiczymy to w swoim czasie. ja ogólnie po operacji dobrze się czułam. Praktycznie po wyjściu ze szpitala mogłabym od razu iść do pracy ale mam zwolnienia 4 tygodnie. Czuję się dobrze nic mnie nie boli, ładnie się goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Anna mi powiedział ten dr Damian (pewnie wiesz który), bo to on zdejmował mi szwy, że za 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Anna to super, ze u Ciebie wszystko ok :) Jade jutro rano, mam mega stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zuza, 65B na pewno będzie za małe, bo to mniej więcej taki biust: www.balkonetka.pl/katalog/size/65b/# IMHO nie da się tyle wyciąć z 65K żeby to osiągnąć a się nie okaleczyć, za dużo mamy gruczołów w takich biustach jak nasze... ;) Ale jakby co to np. na stronie Figleaves jest duży wybór (szukaj jako 30B), w tym modele mogące spokojnie robić za pooperacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy w Lecznej bez problemu kupie biustonosz pooperacyjny ? bo nie wiem jaki rozmiar kupic a wiem ze tam jest apteka i czy w raxie czego moge tzn .czy bede na silach sama tam isc jak myslicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łęcznej jest możliwość kupna biustonosza pooperacyjnego.Napewno dasz rade sama tam dojść i kupić .pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy jak mam na 9 godz do szpitala do Lecznej to moge sue troche spoznic bo jade z dakeka i nie wiem jak szybko dojode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Ja mialam byc na 10.00 bo dr powiedzial ze jak jade z daleka to jak bede do 10 bedzie dobrze i tak o 12 mi dopiero pobierali krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dzieki a di ktorej moge jakas kawe pic bi sie nie orietuje jak z tymi badaniami . Bede wyjezdzac z domu kolo 4 tej moze troche po u tak bez kawy ti slabo to widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
musisz byc na czczo wiec ja piłam tylko wode mineralna po obudzeniu tylko kilka lykow i nic wiecej chyba to wazniejsze niz nieprawdziwe wyniki badan lepiej zrob sobie przed operacja by nie mialas sytacji jak kolezanka jedna z forum co jechala a miala anemie sie okazalo i z lozka do domu wrocila:) ja tez robilam 2 tyg przed operacja sama badania by byc pewna co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki83
Witam dziewczyny, jestem tu nowa ale od dawna zagladam na forum...coz moge napisac...07.12.15 musze sie zglosic do Lecznej rano i 08.12 operacja jesli wszystko dobrze pojdzie ;) mysle o tym non stop...ogolnie zwariowalam oszalalam i to moj priorytet na najblizsze dni i miesiace ;) czy ktoras z Was bedzie w tym terminie w łecznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki83
Iwapoz jest szansa zebys podeslala mi fotki po? Mnie pomagala Monia z wieczna depresja...miala tez w lecznej operacjei to dzieki niej udalo mi sie zalatwic wszystko szybko i sprawnie ;) bede miala tez sporo pytan wiec jesli sie zgodzisz to moze na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki83
Ja cale forum przestudiowalam ale skoro masz takie podejscie to dziekuje ;) Czekam na info dziewczynki czy ktos w podobnym terminie bedzie w lecznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
no jakie mam podeście?...slucham... bo kolezance nie chce sie pocztac??? no wybacz ale masz dokładnie tutaj fotki i date posta kiedy wklejalam co jak co ale lenistwa nie znosze...wybacz iwapoz 2015.09.20 Dziewczyny u każdej proces gojenia sie moze przebiegac inaczej to chyba normalne. Zapewne też moze jest inaczej jak ma sie calkowity przeczep a inaczej na szypule -wiem ze nawet panie mialy cale czarne brodawki wraz z otoczka. Jedna mi pani pisala ze jej sie papralo nawet 3 miesiace sutki wiec nie ma reguły. Moja otoczka byla rozowa wiec stwierdzono po 5 dniach jak zdjeli gazik co byl nićmi przyszyty ze przeszczep sie przyjął i moge jutro do domu. Przedstawie na foto: 2dni po operacji widac te gaziki co mialam przyszyte bo odstaja pod opatrunkiem, zdjecie 6 dni po operacji, foto jak mi zdjeli juz calkowicie szwy z otoczek oraz jak mialam te niebieskie nitki, teraz po prawie 2 miesiacach nie mam juz czarnego strupa i sie wygoiło tu macie zdjecia: http://postimg.org/gallery/n7o51ki4/b3dc4a04/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
acha i nawet dwa razy linka dawalam wiec kolezanka slabo czytala jak cale forum przestudiowala iwapoz 2015.09.21 mialam masakryczne duze i jeden troszke wiekszy freye kupowalam staniki 80h fotki http://postimg.org/image/8a64rrgnz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwapoz ma rację wstawiała foty pisała wszystko na bieźąco a inne dziewczyny cały czas też opisują wszystko. Ja najpierw zebrałam wszytskie informacje a o cokolwiek zapytalam dopiero po 1 wizycie w Łęcznej, więc na forum można dowiedzieć sie absolutnie wszystkiego. A nie pytac o cos co strone wczesniej bylo opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Dokaldnie staram sie pomoc i chetnie dzielem sie doswidczeniem ale jest cienka granica między pomocą a "księżniczkowiem" i jeszcze pisaniem ze zapoznało sie z calym forum... a tu nic nulll dajcie spokoj czasami i pomyslcie wykazcie inicjatywe acha a koleznako jak bedziesz "po" oczywiscie czekam na Twoja relacje i fotki tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwapoz dzięki za wyczerpujące info Mnie bardzo pomogłas,jestem tydzień po zabiegu. Napisz kiedy można normalnie wziąć prysznic i jak pielęgnować rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki83
Chodzi o to ze spytalam sie czy moge na priv napisac a pytania jeszcze nie zadalam nawet jednego wiec prosze nie pisac o ksiezniczkowaniu bo nie wiecie o co chcialam zapytac...szkoda ze od razu taka nie fajna atmosfera bo nie napisalam nic co mogloby kogos zdenerwowac, urazic...trudno. niestety bardzo duzo pracuje i nie mam kiedy jeszcze raz przejrzec ponad 500stronek ale sprobuje zeby juz wiecej nikogonie zloscic...taka pierdoła a tu tyle tlumaczenia trzeba. Przepraszam...znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki83
Podkreslam ze napisalam tylko ze chce zadac kolka pytan ale ich nie zadalam...jeszcze bo mnie od razu podcieto :) info dla gosc, przeczytalam ze dziewczyny po dwoch tygodniach braly calkoeita kapiel pierwszy raz... ten temat tez juz byl ale chyba zapytac mozna? Prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki83
Jestem okropna wiem ale chcialam zapytac czemu ma sluzyc to forum skoro podobno wszystko jest gdzies opisane. Pewne info sprzed kilku lat nie koniecznie moga sie okazac przydatne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
ania_niki83 dziewczyno Ci sie nie chcialo cofnac 10 stron wstecz do wrzesnia choc pisalam ze wklejalam zdjecia wiec nie pisz o jakis 500 a czym ty piszesz? przemysl da razy co chcesz napisac ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Do_da jak tam po operacji. Daj znać jak najszybciej będziesz mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki83
Iwapoz ja czytalam posty sprzed 10, 20 i 200 stron ale chce zaznaczyc ze nadal nie wiesz o chcialam Cie zapytac bo usilnie mnie atakujesz na tym forum.nie rozumiem dlaczego? Przez kilkaset stron przewija sie ten sam temat i te same pytania i podobne odpowiedzi, czym wyroznilo sie moje ze tak Cie zirytowalam? Nie lubie wchodzic w takie dyskusje ale tym razem dalam sie wciagnac w niepotrzebna wymiane zdan ktora ani na temat ani pomocna dla mnie nie nie jest. Myslalam ze na takim forum nie ma maloletnich bo takie raczej biustu nie zmniejszaja...cofnij sie kilka wpisow i zobacz z czego wyplatala sie ta bezsensowna gadka...zakonczmy to prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwapoz daj spokój!!! Chce Ci się pisać i rabać dziewczynę ze w stecz nie doczytała, zamiast tego mogłabyś jeszcze raz to napisać i poszło by ta no tyle samo Twojej energii!!!! A tak głupio psujesz atmosferę na forum!!! Wyluzuj!!! Przed zabiegiem jak każda z nas byłaś w stresie a teraz jesteś mądrzejdza o doświadczenia więc się nimi dziel, przecież o to tu chodzi! Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Moze kolejna zamast prosic mnie o foto na maila jak pisze ze wklejalam zdjecia tutaj i prosze by poszukala kilka stron wstecz dalej nie kuma to poszuka sobie nie wiem jak mozna wyjasnic to inaczej i grzeczniej - sorry ale czasami mi rece juz opadaja - wlasnie dlatego odpisalam kolezance bo moze czytajace troche inaczej pomysla i juz nie draze tematu zycze udanej operacji i jak pisalam czekam rowniez na fotki by sie pochwalila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ogóle to jakaś nerwowa babka jesteś! :) ps. Fajny Masz ten nowy biust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
ania_niki83 a dla wyjasnienia nie atakuje Ciebie tylko uswiadomic chcialam ze najpierw pytasz czy ktos podesle fotki a jak pisze ze tutaj wklejalam kilka stron wstecz to z lenistwa sie nie chce a zarzucasz mi ze mam jakies podejscie helooo a to tobie sie nie chcialo przejrzec taka prawda choc instrukcje dostalas i tylko tyle w tym temacie.. ania_niki83 wczoraj Iwapoz jest szansa zebys podeslala mi fotki po? Mnie pomagala Monia z wieczna depresja...miala tez w lecznej operacjei to dzieki niej udalo mi sie zalatwic wszystko szybko i sprawnie oczko.gif bede miala tez sporo pytan wiec jesli sie zgodzisz to moze na priv? iwapoz dziś Laski cofniecie sie o kilka stron do tyl nie jest narawde trudne dlatego tutaj wstawilam linka i fotki by nie wysylac po x razy na maila: poszukaj tutaj na tej stronie masz linka http://f.kafeteria.pl/temat/f18/zmniejszenie- piersi-p_3211219/571 ania_niki83 dziś Ja cale forum przestudiowalam ale skoro masz takie podejscie to dziekuje oczko.gif Czekam na info dziewczynki czy ktos w podobnym terminie bedzie w lecznej oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki83
A wiec zapytam...bo jeszcze nie mialam okazji i troche sie juz boje o cos w ogole zapytac ale jesli ktos wie to prosze o odp ;) chotuje na hashimoto i zastanawiam sie jakie badania dotyczace tarczycy sa potrzebne. Czy samo tsh badaja czy cala trojca jest istotna tzn ft3 i ft4? Robie badania co miesiac zeby kontrolowac swoj organizm ale obejmuje to pelna morfologie i tsh? Co powinnam jeszcze sprawdzic sama zeby ewentualnie poprawic wyniki...tak wrazie czego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×