Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość zante
Witam. Czy może ktoś mi polecić klinikę w Warszawie i lekarza który dobrze wykonuje zabiegi zmniejszania piersi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Do da ale jak już pisałam nie trzeba od razu mieć stanika po operacji i tak będziesz w bandażach. Mi lekarze powiedzieli, że na spokojnie kupię jak wyjdę. I kupiłam dopiero po 1.5 tygodnia, bo myślałam, że znajdę coś taniego, ale niestety. I kazli mi też kupić taki pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Laski nie oszedzajcie na staniku serio nie dosyc ze macie operacje za free co kosztuje ok 14tys to te 200-300zl na dobry stanik to podstawa:) tak ja uwazam ktos inny moze inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
No ja nie oszczędzałam, bo wydałam prawie 300 zł, bo wyszłam z takiego samego założenia jak iwapoz. Ale lekarz powiedział, że dobry kupiłam. I jeszcze nie całe 2 tygodnie i kupuje normalny juppppiii!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwapoz
blume1 a ile Ty jestes po operacji bo norlany to jaki? ja szczerze po 2 miesiacach jeszcze nie jestem gotowa na fiszbiny czy cos, nosze miekkie koronkowe co nie maja zadnych drutow:) lubie trojkane miseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 75K
Dziewczyny zastanawiam się czy na wizycie mierzą rozmiar biustu czy biorąc od uwagę rozmiar jaki pacjentka podaję? Iwa czy ty mówiłaś że 15 października dr.Mądrego nie będzie? Bo ja właśnie do niego się umówiłam na wizyte do Łęcznej. Jesteś z Wielkopolski? Mogłabym cie zabrać jadę autem z mężem. Mój e-mail sylwia913@op.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Tak mi mowil ze bankowo jest w Sopocie wiec moze zadzwon i sie dopytaj bo jak masz tyle jechac a go nie bedzie (ale dzown do niego bo te w poradni to nie wiedza) dlatego ja zapisalam sie na 22go i mam dwa dni dzownic do doktora sie upewnic ze bedzie. Wiec jak by co to zabiore sie za tydzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Iwapoz jestem miesiąc po. Dla mnie normalny to będzie nie usztywniany. Ale nie nosisz z drutami, bo Cię uwierają czy jeszcze nie chcesz? Mi się marzy tylko taki malutki śliczniutki..... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwapoz
Mi osobiscie przeszadzaja druty juz teraz... piekne sa miekkie koronkowe np masz w zalando Cosabella TRENTA model lub w takim stylu http://postimg.org/image/dp3vdag4v/ http://postimg.org/image/55832whq3/ mam blizny jeszcze smaruje je dermatixem wiec ja nie widze sensu by je targac drutami jak mi stoja jak u 18latki. Podejrzewam ze chyba staniki z fiszbinami nie bede juz nosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 75K
Iwa. Dzwoniłam rano raz jeszcze. Potwierdzili że mam wizytę na 15 października czwartek do dr mądrego na godz 12-14. Więc może ty zadzwoń i spytaj. A co z tym rozmiarem mierzą na pierwszej wizycie? Jakieś zaświadczenia chcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Ale Panie Ci potwierdzily ze na 100% bedzie tak... bo to ze wizyte masz to jedno ale czy one sa pewne ze on jest o to pytalas? Ja mam komorke do niego i osobcie mi mowil ze nie bedzie go wiec ja jestem na 22go umowiona. I raz tak bylo ze sie umowilam i ani ode mnie sie dowiedziala ze go nie bedzie w przychodni i przestawiam termin i sama mi mowila no wlasnie najlepiej z lekarzem bo widzi pani my sie od pacjentów dowiadujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze o pomoc. Jakie warunki trzeba spelnic aby przejsc operacje zmniejszenia biustu bezplatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Kolezanko najdalej 5-6 kartek jak pamietam wstecz cala procedure ktos opisywal wiec jak sie cofniesz i poczytasz wszytko ladnie jest opisane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Ja powiedziałam lekarzowi, że chcę małe i c będzie ok. Podobno mam C ale to się okaże jak kupię stanik, bo sama nie jestem w stanie ocenić czy to faktycznie c. Ale są malutkie w porównaniu to moich wcześniejsztch (65gg) więć literka nie ma dla mnie w tym momencie znaczenia. Jestem przeszczęśliwa, że się zdecydowałam i polecam wszytskim i dużymi biustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 75K
Do Iwapoz. Nie mam numeru do ekarza bezpośrednio. Jak możesz to mi wyślij albo zapytaj doktora czy na 100% go nie ma. Zadzwonię jeszcze raz jutro do rejestracji niech panie się upewnią. Mi pasuje tylko w przyszłym tygodniu. Potem nie będzie miał mnie kto zawieść. Ponad 600 km jechać na darmo to byłoby straszne. Skąd jesteś iwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
iwapoz oczywiscie, ze nie mam zamiaru oszczedzac na staniku, kupie drogi i porzadny :) Lekarz mi dobierze rozmiar czy musze sama? Bo oczywiscie juz sie martwie, ze nie trafie z rozmiarem a bede zamawiala przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
z Poznania -ja dzownilam w czwartek do doktora wiec juz nie mam sensu sie dopytywac - poprostu na Twoim miejscu bym zadzownila jak nie masz do Madrego kom. to do poradni i zapytala wprost czy pani Ci gwarantuje ze bedzie doktor bo jedziesz 600km i bo ponoc jest na wyjezdzie w tym dniu i ewentulanie pielegniarki zapytaja go zadzownia (nie sadze by mnie doktor oklamywal skoro mialam tez byc na wizycie) wiem ze przed nim zawsze przyjmuje dr. n. med. Margareta Budner i moze jak go nie ma to ona go zastepuje wiec wizyty to ona przejmuje lub inny lekarz kolezanka tez 23go wrzesnia z Radomia miala wizyte i tez mial byc a go nie bylo bo mial zabieg i byla na kontroli u innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Do da mi powiedzieli, że to takie duże c a stanik kupiłam 70b-c i jest ok. a pod biustem mam 65 a to 70 i tak jest dosyć ciasne i tak miało być. Ja bym się bała kupować przez internet lepiej przymierzyć i zobaczyć czy pasuje, bo to spory wydatek. Ale jak lubisz kupować przez internet to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Wolalabym stacjonarnie ale nie nie wiem czy w moim miescie taki jak mnie interesuje kupie. Sprobuje sie rozejrzec w przyszlym tygodniu i zorientowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
jak juz pisałam w pobliżu szpitala są sklepy jak wyjdziesz to możesz kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
No w sumie tak :) nie pomyslałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Ja już od wczoraj w domu. Te moje wymioty po operacji okazały się źle tolerowanym tramalem. Po prostu dla mnie był za mocny. Czuję się dobrze, zaczyna mnie swędzenie brać i narazie takie śmieszne pierożki są. Najbardziej boję się robić opatrunki, dzisiaj będzie pierwszy raz, zobaczymy. Stanik kupiłam po wyjściu ze szpitala na Lubartowskiej z firmy amonea bo silimy nikt nie miał. Tylko czy lepiej kupić z tym pasem? Ja kupiłam bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Dziewczyny napiszcie mi jeszcze z jaką częstotliwością są wizyty kontrolne bo mimo wszystko chciałabym jeździć do lekarza który robił mi operację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
anna pierwszą wizyte miałam 2 tygodnie po na zdjęcie szwów a następna po prawie 3 miesiącach od operacji. a i pas tez kupiłam tej samej firmy amorena na początku było niewygodnie, ale teraz jest ok to kwestia przyzwyczajenia. a ile dałaś za ten stanik, bo mamy chyba takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blume1 -Po jakim czasie od momentu operacji zdjęli szwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Pierwsza wizyta jest z reguły po 2 tyg jak napisala kolzenka wtedy zdejmują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Dziewczyny o jakim pasie mowicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLA75K
dziękuje iwie za cenne uwagi , miała racje co do terminów wizyt . zapisują a nie wiedza czy lekarz będzie- musiałam przełożyc termin . dziewczyny czy musiałyscie zrzucic pare kilo przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdusiavvv
Dziew czyny jak myślicie kiedy po porodzie mogę się zgłosić, tzn załatwiać wszystkie formalności. ...czy skierowanie..?pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
wiesz jak bedzie obrotna to w tydzien papiery pozalatwiasz raczej druga wazniejsza sprawa kiedy po porodzie lekarze zgodza sie zrobic zabieg bo nie sadze ze odrazu skoro bedziesz karmic lub nie ale miec mleko itd nie wiem strzelam ale chyba z rok musisz odczekac zanim lekarze zrobia operacje ale moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×