Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gocha68
blume1-ja pytałam lekarki na oddziale,kiedy mogę spać na boku,to mi powiedziała,że jak nie boli i jest mi wygodnie to nie widzi przeciwskazań.Spałam od drugiego tygodnia,tylko podkładałam sobie poduszę pod pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gocha dzięki czyli się nie pospieszyłam. Dziś pierwszy raz ludzie z uczelni mnie zobaczą. Już nie mogę się doczekać ciekawe jaka będzie reakcja tych co mówiły 'o Boże ty masz cycki większe od głowy'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Ja już po operacji. Leżę na sali pooperacyjnej. Czuję się dobrze. Miałam pełny przeszczep. Lekarz na obrysowaniu pytał o rozmiar także miało wyjść C. Zobaczymy. Jestem przeszczesliwa i dalej nie wierzę że już po wszystkim. Jestem w Centrum Onkologii w Lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Anna super :) trzymam teraz kciuki żeby się dobrze goilo. Pozdrawiam cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Super, że się dobrze czujesz. A będziesz jeszcze szczęśliwsza jak założysz wymarzone sukienki, bluzki i staniki. Choć to ostatnie też jeszcze przede mną. Na pewno nie pożałujesz, że akurat tam miałaś operację. Cały personel jest na prawdę pomocny. Szkoda, że razem nie leżałyśmy:p byłoby raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Jestem sama na oddziale. A personel naprawdę bardzo pomocny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Sama na całym oddziale? To nie ma tam więcej pacjentów? Czy sama na sali? Anna a czy ktoś rodziny Ci towarzyszy czy jesteś sama? Ja będę sama i nie wiem czy dam radę się ogarnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
To jest nowy oddział(jakieś 2 miesiące temu otwarty), więc jest mało ludzi. Jak ja leżałam to najpierw było nas 2 a później 3. Dlatego pisałam, że lepiej niż w prywatnej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Jestem sama na całym oddziale. Z rodziny też nikogo ze mną nie ma ale pielęgniarki i salowe bardzo pomagają. Lekarze też wszystko szczegółowo omawiają. Bólu nie czuję za to po narkozie wymioty mam. Co zjem to wymiotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwapoz
hej koleznako to pewnie dzis lub jutro zobaczysz nowy biust (mniej na niego poprawke bo po 2 miesiacach sie troszke zmieni ale ciekawa jestem wrazen pamietam jak swoje zobaczylam hahah)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
A ja mam wkur... co nie miara...miałam mieć operację jutro a w piątek zadzwonili że odwołują termin i przekładają na 9 listopada... 3 noce nie spałam, nerwy jak cholera a oni kur... dzwonią i odkładają... :( jestem MEGA zawiedziona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
O kurcze, to niefajnie :/ a jaki szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwapoz
dorota jak dobrze pamietam Ty chyba kiedys raz przekladalas co? trzeba bylo isc za ciosem odrazu juz byś miała wyleczone:) wiecie jak to jest moze maja jakies przypadki cos sie poprzesuwalo itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
nie przekładałam wcześniej...na Szaserów w Warszawie...zadzwonili najpierw że odwołują i nic po za tym...dopiero po godzinie zadzwonili z przeprosinami że przekładają na 9 listopada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
a to cos mi sie z inna kolezanka chyba musialo pomylic;) nie stresuj sie raz dwa minie i bedziesz miala małe:) szukaj plusów nie czekasz 1,5 roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
iwapoz Dzieki za wsparcie heh ale czekałam tyle miesięcy, mam 13 letnią ćórkę, jesteśmy same we dwie, mój facet przebywa na innym kontynencie i jeszcze ma problem z przylotem do Polski. Człowiek psychicznie się nastawia, martwi a tu kurcze z dnia na dzień ktoś Ci to burzy...masz rację, miesiąc to nie półtora roku . Pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
No tak widziałam już. Szok przeżywa się że takie małe. Ale są piękne tylko brzuch teraz odstaje haha. Lekarz mówi że jak u 18 teraz stoją ale takie ładne że nie mógł się napatrzeć. A ja zapadalam się ze wstydu pod ziemię. Jutro szwy z brodawek i do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Ooo a mi po 2.5 tygodnia zdejmowali szwy na brodawkach po przeszczepie też w Lublinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwapoz
hmm jesteś pewna ze jutro Ci zdejmują szwy z brodawek chyba nie.... mi to po ponad dobrych 2 tyg zdejmowali jak sie zagoiło po 2-5 dniach to nie zagoi się oj tam ze wstydu co Ty mówisz ja tam teraz cycki każdemu pokazuje kto chce nawet sasiad czy klientka w pracy nawet widziała :) a moj bzykacz cycki zobaczy dopiero po pol roku od operacji czyli w styczniu to zwariuje hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Iwapoz to ja przekladalam termin poniewaz mi sie okres przesunal, mialam miec 12 pazdziernika a bede miala 18. Anna jak sie czujesz? Ok, czy jestes oslabiona? Kupowalas juz biustonosz czy dopiero po powrocie do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
A w ramach ciekawostki powiem Wam dziewczyny, ze do Lublina pojade Polskim Busem i za bilet zaplace 9 zl. Mialam jechac z mezem autem, koszt benzyny to ok 120 zl, kolezanka z pracy ktora jezdzi do Lublina mi poradzila Polskiego Busa, ktorym zawsze jezdzi i stwierdzilam, ze zaryzykuje. Co prawda nie wiem jak dotrzec z dworca do szpitala ale wezme taksowke najwyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 75K
Witajcie. Dziś zachęcona wpisami Iwy zadzwoniłam do Łęcznej i zapisałam się do dr.Mądrego na konsultacje ....za tydzień. Jestem w szoku że tak szybko. Moja przygoda z szukaniem szpitala który przeprowadzi zabieg trwa od stycznia tego roku -postanowienie noworoczne. Jestem z Wielkopolski więc szukałam najbliżej zapisałam się na marzec do dr.Kubasika. Lekarz bardzo miły ale tłumaczył że u nich nie ma funduszy na tego typu zabiegi że jedna pierś itp. Wysłał mnie do Bydgoszczy na jurasza .Po wielkich trudach umówiłam się na wizytę oczekując 6 miesięcy. Byłam w zeszłym tygodniu ...jechałam 200km w jedną stronę żeby się dowiedzieć że w Bydgoszczy od 6 lat nie mają kontraktu z NFZ na redukcję piersi. Rozpłakałam się z bezsilności i po przeczytaniu waszych postów wybrałam Łęczną.....udało się ,jadę ..do 3 razy sztuka....powiedzcie dziewczyny ile czekalyscie na zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Do-da ja raz do Lublina pojechałam za 1 zł:) a od dworca jest blisko do szpitala 10-15 min piechotą. Ja nawet po operacji szłam. Wpisz sobie w googlach i Cię doprowadzą:) A po drodze są sklepy ze stanikami. A i co do terminów to konsultacje w Łęcznej miałam w kwietniu a operację miałam mieć 18.08. ale przez opryszczkę miałam przeprowadzoną przez dr Mądrego 4 .09. W COZL w Lublinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Dzieki blume1 za info :) moze tez dojde a nie taksowka bede jechla, zalezy od pogody. Zastanawiam sie tez czy nie wracac Polskim Busem, tylko nie iwm czy dam rade i jak sie bede czula. Za kase, ktora bym zaoszczedzila w obie strony bym dobry stanik kupila. Syla 75K co terminow to w Łecznej wyznaczali naprawde szybko tj w ciagu 2 lub 3 miesiecy. Powodzenia, trzymam kciuki zeby sie tym razem udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Do-da powiem Ci, że ja bym się nie porwała na wracanie samej. Ja byłam osłabiona i przyjechał po mnie mój luby. no i nie można dzwigać a na pewno będziesz miała torbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Ja bylam 14 maja na konsultacji u dr Madrego a 29lipca mialam zabieg w czwartek rozmawialam z doktorem bo mialam byc na poczatku miesiaca na kontroli ale zawodowo mam co robic wiec umowilam sie na 22go bo 15go jest w Sopocie z tego co mi mowil... Łęczna nie jest duza ale tez szpital jest tak na uboczu wiec taxi to mysle max 10zl na dworzec wyjdzie wiec lepiej sie oszedzac a nie szalec po zabiegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
blume1 poslucham Ciebie w takim razie, maz po mnie przyjedzie, oszczednosci nie bedzie ;) a szkoda, bo kupilam w niedziele na Zalando sandaly za 350 zl i stan mojego konta wola o pomste do nieba ;) Nigdy nie mialam operacji w pelnej narkozie wiec w sumie nie wiem jak sie bede czuc, lepiej byc ostroznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Do da ale Ty masz w Lublinie czy w Łęcznej? Bo ja pisałam o Lublinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
iwapoz po zabiegu nto na 100% bym nie szla piechota tylko brala taksowke, w pierwsza strone do szpitala moze sie przejde jak bedzie ladna pogoda skoro blumel1 mowila, ze jest blisko. A i ja mam przekierowanie z Łecznej na Lublin przez to, ze zmienialam termin. Z tym Lublinem to nawet fajnie wyszlo, bo mam polaczenie autobusowe. Szkoda tylko, ze nie ma w szpitalu sklepu ze stanikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×