Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Do_da ja po operacji wracałam do domu sama autobusem, operację miałam we wtorek, a wyszłam w środę. Wszystko zależy od samopoczucia i sił pacjenta. Ja po zabiegu czułam się świetnie, wieczorem sama już szłam do łazienki i nie potrzebne mi były leki przeciwbólowe. Na przystanek zostałam podwieziona, a potem autobusem pojechałam prosto do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Blume1 ja za swój stanik placilam 168 zł tylko że bez pasa bo wcześniej nikt o nich nie pisał i myślałam że to zbędny wydatek. Ale teraz myślę sobie że chyba ściąga ten biust spod pach. A czy ty ten stanik masz taki scisniety czy luzniejszy? Pierwsza zmiana opatrunku za mną. Mąż zabalsamowal mnie w tych gazach, kombinowal jak kon pod górę ale poradził sobie. Dziewczyny ktoś tam pisał że Mądrego ma nie być. Napiszcie w jakim terminie bo muszę jechać na kontrolę do niego a nic nie mówiono że go nie będzie. A wyraźnie mówiono że on ma być na kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Ja dałam 190 chyba. Stanik taki obcisły na początku myślałam że za bardzo, ale jak pochodziłam to stwierdziłam, że jest w sam raz. Nie wiem czy pas coś daje, ale jak kazli kupić to kupiłam. A gdyby nie ten pas to nie byłoby widać, że coś jest na rzeczy:p Co do opatrunków to rzeczywiście pierwsze są najgorsze, bo trzeba uważać na te przeszczepione brodawki, ale później idzie gładko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdusiavvv
Do iwapoz....dzięki za odp...tak myślałam że trzeba poczekać...tylko się zastanawiałam czy nie lepiej wcześniej załatwiać sobie termin bo i tak trzeba parę miesięcy poczekać. ..Mam pytanie czy mogłabyś mi przesłać na maila zdjęcia jak to się udało u Ciebie?byłabym wdzięczna...gdyż powiem szczerze waham się...ale obiecałam sobie ze na 30stke się uwolnie:)pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Mam pytanko z tego co ja wiem jest bardziej jak sie powieksza piersi by implanty byly na swoim miejscu wiec wyjasnil po co ten pas przy pomniejszeniu Tobie lekarz? Ja mam Slime i po operacji kupilam mega ciasną (bo o to chodzi by bylo ciasno ale elastycznie i dlatego padl wybor na ten model) teraz dwa miesiace po to nosze rozne i tez kupilam model co kolezanka gaia z przodu zapinana i lubie ja -choc na moje C male to kazdy ladnie lezy:) co do zdjec wklejalam je nie raz prosze cofnij sie wstecz 4-5 kartek i sa linki gdzie pokazany jest biust przed i po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
DR Madrego nie ma 15 pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
operacja może być najwcześniej pół roku po zakończeniu laktacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Do iwapoz może i mi mówili po co ten pas, ale chyba byłam w za dużym szkoku, żeby pamiętać. Może, żeby i od góry ściskało i trzymało się na swoim miejscu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
hmmm no nie wiem nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Martynka
Dziewczyny, które były operowane na Chałbińskiego we Wrocławiu, mam pytanie-czy na operację potrzebowałyście skierowanie do szpitala czy wystarczyła ta kartka, którą dostaje się przy kwalifikacji do zabiegu? Będę wdzięczna za odpowiedź, operacja już niedługo 1 grudnia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Dziewczyny kiedy zaczęłyście się ruszac po operacji? mam ślub w święta i bardzo bym chciała zrzucić 5kg do swojej idealnej wagi. Nie wiem, co mogę już a co nie ( operacja 4.09.) czy np. jazda na rowerku stacjonarnym czy jakieś truchtanie wchodzi już w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jezdza jakies busy albo autibusy z Lublina do Lecznej bo mam zamiar jechac z Krakowa do Lublina a pozniej przesiasc sie zeby dojechac do Lecznej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
gość jeżdzą i to cżesto z daleka zobaczysz na dworcu autobusy z nazwą Łęcz- trans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbox
@blume 1 również ja nie mogłam się tego doczekać. Zaczęłam pierwsze ćwiczenia w domu po ok. miesiącu - prostą gimnastykę dla rozruszania, ale głównie skoncentrowaną na dolnej połowie ciała, aby unikać naprężeń w okolicach klatki piersiowej. Podczas kontroli pozwolono mi na powrót do większości ćwiczeń po 2 miesiącach, wtedy też wróciłam do swojego klubu. Biorę udział we wszystkim, co nie wymaga biegania i podskoków, nawet w ćwiczeniach typu pure pump, oczywiście z odpowiednio lekkim obciążeniem. Czuję się w zasadzie normalnie. Piersi chronię podwójnie - biustonoszem sportowym typu extreme i dodatkowym stanikiem typu crop tank albo koszulką korygującą, która świetnie się do tego nadaje. Na basen i saunę wrócę po 6 miesiącach, tj. w styczniu. I tyle, po 2,5 miesiąca od operacji prowadzę normalne życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
blume1 kazda ma inaczej ja po miesiacu jeszcze czułam jak mnie wszystko ciagnie jak poszłam na rower to załowałam bo bolało mnie x10, z szafek z gory to mi ktos podawał bo było mi mlo wygodnie wiec teraz ponad 2 miesiace po operacji moge powiedziec ze zaczelam cwiczyc z tv ale nie skakam (głownie na brzuch cwiczenia) na silownie wracam w grudniu nie wczesniej bo co mi za fun isc na fitness jak tam w polowie skaczemy a isc na silkownie na bizenie nie lubie wole kijki i polazic zwlaszcza ze kolo siebie mam dwa jeziora...nie wiem powiem szczerze czy to ze chcesz szybko schudnac swiezo po operacji 5kg jest wskazane zwlaszcza ze Ci sie goi poza tym aby bylo wszytko jedrne musisz cwiczyc wiec obuś w glodówki bym nie wpadała a powoli dojdziesz do siebie -daj im czas - ja sama po sobie widze że po 2 miesiacach piersi sa jak by moje a wczesniej bałam sie dotknac i teraz naturalnie wygldaja a nie jak sterczace z p****la:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Mam pytanie do dziewczyn operowanych w Lublinie, ile dni byłyscie w szpitalu i czy trzeba miec swoje talerze i sztućce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
A tak w ogóle im blizej do terminu tym bardziej sie boje :( Doslownie wszystkiego, ze sie nie obudze po operacji, ze cycki beda duze i pod pachami, ze blizny sie rozejda i beda bliznowce, ze martwica bedzie, normalnie jestem jak jakas histeryczka :/ Zeswiruje chyba przez ten tydzien, i jeszcze kazdy mi odradza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Iwapoz też właśnie nie wiem czy to dobrze, ale w wakacje przytyłam 3,5 kg i to widać a będę miała suknię z odkrytymi ramionami a one mi się takie pulchniejsze zrobiły. Może i troszkę przesadzam, ale miałam nadwagę i udało mi się schudnąć 17 kg, ale te 3 - 4 wraca mi już drugi raz, więc chcę się ich pozbyć. Może jakieś dłuższe spacery póki co... Doda operację miałam w piątek a wyszłam w poniedziałek. Nie trzeba mieć żadnych sztućców ani kubeczków. Nie ma się czego bać na pewno się obudzisz, a cycki nie będą szerokie iwapoz wrzucała foty i ma śliczne. Moje też po przeszczepie wyglądają ładnie. A z przeszczepem też się bałam, że się nie przyjmie. Ale trzeba być delikatnym przy opatrunkach i będzie dobrze:) Nie bój się nic. Pomyśl jakbyś żałowała jak byś się nie zoperowała. Ja jestem taka szczęśliwa, że to zrobiłam. Chyba dopiero teraz odczuwam wyraźna różnicę. Szczególnie jak leżę to nie są jeden po jednej stronie drugi po drugiej tylko na miejscu i na boczku lepiej się śpi. A ubrania jak ładnie leżą, i wydaję się jeszcze szczuplejsza. Powiem szczerze, że przed drugim terminem operacji (a miałam przekładana o 2 tygodnie) już się prawie nie bałam, bo wiedziałam, że muszę to zrobić, bo będę tego żałować całe życie. Myślałam już tylko o efektach. A jak widzę się w jakimś ładnym ciuszku w lusterku to skaczę z radości!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Do_da Jestem prawie 5 miesięcy po operacji , jestem szczęśliwa że podjęłam taką decyzję, każdy ma obawy i wątpliwości , ale nie słuchaj doradców. Komfort życia jest nieporównywalny. Na pewno nie będzie łatwo z gojeniem i opatrunkami, ale warto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Dzieki dziweczyny za slowa otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
Dziewczyny mam takie pytanie, 9 listopada mam operację, powiedzcie czy myślicie ze miesiąc po operacji będę mogła lecieć samolotem na drugi koniec świata? Czy mój organizm to wytrzyma? Muszę kupić bilet wcześniej bo niestety mój Pan nie może przylecieć na święta i muszę lecieć do niego. Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Dorota miesiac po chyba bedziesz mogla bo raczej Ci nie wybuchną piersi od cisnienia:) - no chyba ze bedzie Ci sie babrac po operacji ale tego na dzis sie nie dowiesz... widzisz jednym z dolu ropa leci zle sie zabliznia kotwica innym bez problemu napewno 2 tyg po zdejmuja szwy reszta od Ciebie bedzie zalezec i od warunkow organizmu jak sie goi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie wszystko goiło bardzo dobrze, ale jednak po sciągnięciu szwów trwało to jeszcze około miesiąca .Pisze tu o kompletnym zagojeniu.Szwy rozpuszczalne wyłaziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
A ja nie widzę, żeby te szwy wychodziły. Nie wiem czy to dobrze czy źle. Mam pytanie co do żelu na blizny jak długo trzeba stodować i ile tubek zużyłyście? A i jak długo po posmarowaniu suszycie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Mi tubka dermatixu starcza na trzy tyg. Kupiłam trzy, i jedna dermatix ultra i bliznasil. Ten ultra schnie dwa razy szybciej i lepiej sie smaruje. Ale tez jest droższy prawie dwa razy tyle bo z niemiec kupowalam. Ale lepiej chyba ten ultra zdecydowanie, Efekt widze bo sa bledsze blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Ja smaruje cale dwa razy dziennie Po godzinie sie ubieram :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Mam pytanie o szwy rozpuszczalne-czy wychodziły Ci takie białe sznureczki? czy żyłki? Bo u mnie taki sznurek biały wyłazi-5 tyg mija od operacji. Myślałam,że tylko ja mam taki 'problem" Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Co do szwow mi np nie wychodzilo nic oprocz dwoch malutkich przezroczystych zylek o dl. 5mm w rekach jak wjelam sie skruszyly i nic wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha68
Dziewczyny,nie tylko smarujcie blizny,ale też róbcie sobie masaż.To ważne.Ja niebawem będę trzy miesiące po operacji i dopiero teraz czuję się dobrze i wracam do bardziej aktywnego życia.Miałam bardzo obrzękniętą i bolącą jedną pierś.Teraz już jest ok,nie żałuję podjętej decyzji,chociaż lekko nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×