Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Hej dziewczyny :) czytam was juz od dawna, ale dopiero teraz zaczynam działać w kierunku... Mam juz skierowanie do chirurgii plastycznej, ale potrzebuje opinii od ortopedy :( byłam juz u jednego ale oczywiście nie zgodzil sie bo ... wlasciwie sam nie wiedzial dlaczego. Śliski temat... Czy ktoras moze polecić ortopede z okolic Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
MaggieK ortopeda może być prywatnie. Jedynie skierowanie do poradni musi być od lekarza który ma umowę z NFZ. A ja już odliczam, jeszcze 15 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Lisowiec Zuske babeczka rewelacja słyszałam ze w poznaniu przyjmuje ona mi wypisała rewelacyjnie to neurolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak mnie dzis cycki bola masakra okres mam mieć dopiero ok 23 kurna bo oszaleje tez tak miałyście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam obecnie rozmiar 70 K i przed operacją obowiązkowo muszę jeszcze zrobić mammografie w kilku dodatkowych projekcjach. Czy tylko tak jest w moim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Donia i mnie dzis tak cycki bola, ze az sobie tabletke wzielam i chyba na noc druga wezme ;( . albo idzie na okres albo to na zmiane pogody???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Donia no właśnie te cycki czasem tak bolą, to sygnał, że trzeba odpoczywać, nic się nie martw tylko poleż sobie jutro i jak najmniej rób. Pamiętasz, że mnie bolały w środku i to długo, także nie przejmujcie się dziewczyny, bo tak po prostu jest, że bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Gość 21.36, każda musi zrobić usg, albo mammografię. Ja byłam ma kwalifikacji z mammografią, na operację już nie dowoziłam nowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donia841...Ja dostalam okrws trzy dni po operacji,boli okropnie i sa strasznie spuchniete,probuj smarowac arnika zel albo lioton1000...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Karmi71 ...ale chirurg powiedział, że obrazy wnętrza piersi muszą być wykonane w każdej części biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda65K dzięki za info. Ten u ktorego byłam też był prywatnie, ale nie chciał się podjąc tematu.Spróbuje u tej lekarki która poleciła Donia841, chociaż jak dzwoniłam do przychodni ( Polanica) to kobieta powiedziała, że ortopeda albo neurochirurg :( skąd ja jej neurochorurga wezmę :) sprobuje sie dodzwonic i o tego neurologa zapytać. Jagoda65K zazdroszczę, że już tak blisko przed Tobą ten szczęśliwy dzień. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc z 70K ...byc moze przy tak duzym biuscie musi byc zrobine bardziej dokladne USG...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do MaggieK ...neurochirurg Jacek Janicki Centrum Neurochirurgii i Neurologii ul.Morawskiego 2F Poznan Ortopeda...Poznanskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii dr.Michal Walczak ul.Przemyslowa 15/17 lub Ortop Poliklinika ul.A.Kosinskiego 16 Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojutrze mam zabieg. Tylko że będę miała okres. Czy to jest przeszkodą? Jakie są Wasze doświadczenia z tym tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
ja mialam zaswiadczenie od ortopedy i mammografie a takze opis przeswietlen kregoslupa szyjnego i piersiowego. Wszystkie dokumenty mi zwrocono. Mam wrazenie, ze tylko dr Madry rzucil okiem i koniec. Ortopeda na podstawie rtg kregoslupa napisac moze odpowiedni tekst, ze operacja zmieniejszenia piesi znaczaco poprawi komfort zycia i odciazy kregoslp w odcinku piersiowo-szyjnym. tak cos mialam napisane (dr napisal mi jeszcze, ze leczenie nie dalo zadawalajacych rezultatow). W przypadku kobiet mlodych obowiazuje USG, u kobiet starszym mammografia. W sytaucjach jakis niejasnych i jedno i drugie. Uff dzis mnie prawie nie bola, a wczoraj ......byla masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
65 nn to tak trzymać, ale nie martw się jak będziesz miała jeszcze bardziej bolące dni. ja na zaświadczeniu od ortopedy miałam napisane tylko jakie mam schorzenie kręgosłupa, jedno zdanie dosłownie, żadnego zalecenia do operacji. Mądry powiedział, że zaświadczenie jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
gośc 9.07 ja nie mam doświadczenia, ale z tego co dziewczyny pisały to w Łęcznej nie operują w pierwsze 3 dni okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka271
Cześć dziewczyny, ja jeszcze 2 tygodnie i tez będę już tuż przed operacją; ) mam w Gdańsku, dzwoniła któraś z Was przed operacją jeszcze do kliniki? Albo oni dzwonili? Bo ja z tego stresu juz się zastanawiam czy oni będą o mnie pamiętać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70K
Tyle mam tych różnych badań przed operacją, że mam już naprawdę dosyć!!! Usg potem dodatkowe projekcje obu piersi podczas mammografii i oprócz EKG jutro jeszcze dodatkowo echo serca. Czy Wam też tak zalecono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
75k z moich zaleceń to było tylko szczepienie na żółtaczkę a gdzie masz operację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Kochani ja już w domku. Jakie to cudowne uczucie znów przytulić synka, położyć się we własnej pościeli i obejzec M jak miłość w dużym ekranie :) . Moja opinie na wielkie Plus. Pielęgniarki super, lekarze również szczególnie dr Wasilewska. Słowem opieka rewelacyjna. Gość jeśli chodzi o okres w momencie kiedy pielęgniarka kazała włożyć koszule przed zabiegiem poczułam ze właśnie dostałam. Ja poprostu użyłam tampony. Operacje miałam o 9.00 o 14 już wysłałam zdjecie mężowi a przed kolacją byłam już sama w wc. Ale to każdego indywidualna sprawa, ja zaryzykowalam. Często się zdarza nawet jeśli to nie termin na okres ze w po operacji dziewczyny dostają okres ponieważ piersi są związane z hormonami. Ingerencja w nie wywołuje przyspieszenie okresu. Nie operują podczas okresu ponieważ do zabiegu rozbierasz się całkowicie no i pielęgniarki nie będą ,,pielegnowaly "Cię po zabiegu bo i tak maja dużo pracy. musisz sama ocenić czy będziesz w stanie sama sobą się zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co zdejmuje się majtki do operacji biustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gosc. Wielkie naprawdę wielkie dzięki. Jestem bardzo wdzięczna. Naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MaggieK...nie ma sprawy :-) Ja mialam zabieg w Poznaniu w Mandali u dr. Samira...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie - ja niestety muszę na fundusz. Mam nadzieje, że sie uda. Piersi są duże więc myśle, że oprócz oczekiwania nie będzie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MaggieK ...ja nie moglam na fundusz bo nie mam w Polsce ubezpieczenia..niestety Odkladalam przez dwa lata ale warto bylo :-) Ale nie martw sie widze ze wiekszosc dziewczyn jest zadowolona z NFZ...porob badania i do dziela :-) Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja75H co u Ciebie Aga bo jakos zamilklas ? Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70K
Wczoraj wieczorem juz nie odzywałam się bo miałam już dosyć tych wczorajszych badań przed operacją. Najgorsza była dla mnie mammografia i te dodatkowe projekcje obu piersi.Po wykonanym także wczoraj EKG spoczynkowym,dzisiaj miałam także zrobione echo serca, ale było znośne choć badanie trwało prawie pół godziny. Ocena obrazów całego serca w miarę niezła. Czy u Was też są robione przed operacją aż tak szczególowe badania? Proszę o odpowiedź!! Póki co pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×