Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Aako...uwag do Kliniki nie mam zadnych bo wszyscy sa super,jesli chodzi o cycusie to nie mialam jakis wiekszych problemow,oprocz tych z ktorymi wszystkie tutaj sie borykamy,ja wrocilam do pracy juz po 2 tygodniach (a pracuje ciezko) wiec sila rzeczy goi sie dluzej ale juz jest coraz lepiej.Nie boj sie,jestes w dobrych rekach :-) I odzywaj sie ...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie na kafeterii coś wcina wiadomości na wizażu jest lepiej Bodzia witaj kochaniutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tola50...Pytaj smialo tutaj,twoje pytania i moje odpowiedzi moga pomoc innym podjac decyzje :-) Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdw dzis przy zmianie opatrunku zauważyłam rane dokładnie w tym miejscu łączenia na dole jest biała i czuć wgłębienie wylaza tam szwy ale dr.Wasilewska mówiła ze ich nie usuwamy vo tam mocno jest powiązane zdenerwowałam sie bo juz tak ładnie szlo☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donia wiem jak ciezko jest czekac na wynik...kiedys dostalam melanome od opalania na solarium ,na szczescie w pore sie zorientowalam ale czekanie na wynik byl wiecznoscia...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donia te ranki to chyba wszystkie mamy,ja poobcinalam supelki na koncach szwow,szwy sie pochowaly i wreszcie te drobne ranki zaczely sie goic...Czasem wystajacy szew przeszkadza w gojeniu...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Aggie dzięki , będę się odzywać bo liczę na Wasze wsparcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola50
Aggie,mi chodzi o klinikę Mandala.Jak długo czekałaś na wizytę kwalifikacyjną, a potem na sam zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tola50...Nie czeka sie dlugo bo to jest prywatna Klinika wiec nie potrzebujesz zadnego skierowania tylko badania...Mysle ze jesli maja duzo ludzi to miesiac,dwa nie wiecej.Zapytaj Aako jak dlugo czekala bo tez bedzie miala tam zabieg.Ja nie czekalam dlugo :-) Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi no mam problem i to ogromny ;) bo jak to moze byc ze te ogromne litery dobrze lezą na moim maleńkich, nowiutkich, zgrabniutkich cycuniach :p Hahahaha Judytka po operacji jestem prawie 2 m-ce. Z tym masowaniem to jest tak ze jednym mówią ze masować od samego początku a innym nie mówią nic (ja należę do tej drugiej grupy). Z mojego doświadczenia - gdybym wiedziała masowalabym od samego początku. Oczywiście na początku delikatnie, a potem z czasem coraz bardziej zecydowanie. Ddianam co i jak zrobić juz dziewczyny napisały ja tylko dodam, tak mi sie nasunęło ..., jakbym miała odłożone kupę kasy na operacje to zrobiłabym ja w klininice ktora ma jakaś renomę na rynku. To nie jest mały zabieg chirurgiczny, a poważna operacja. Jagoda bedzie dobrze, będziemy trzymały kciuki :) Bodzia cześć dawno cie nie było :) Donia na razie sie nie martw tylko obserwuj :( cieknie ci osocze z tego? a ona widziała ze to jest białe ? Kazała ci na to zakładać opatrunek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola50
Aggie, dziękuję jak jest w prywatnej klinice to wiem, bo właśnie byłam, ale mam mieszane uczucia i zabieg tam się nie odbędzie, dlatego chciałam spytać o szczegóły w innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Aaggie co zabrać do kliniki ? Po przyjściu do domu mam już gazy, oscenisept i lioton 1000. Co jeszcze dokupić? Tola 50 ja umówiłam się na zabieg po 6 tyg bo musiałam jeszcze zrobić szczepienie wzw b, ale wolny termin pierwszy był po 2 tyg. W odległości miesiąca masz większy wybór terminów. Oprócz kliniki oglądałam efekty pracy lekarzy z moich okolic i tym się kierowałam, każdy ma swój styl i trochę inaczej wyglądają te piersi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja75h nie tylko rope mam na gazie wlasnie bede osuszała tam szew wychodzi i pewnie dlatego świństwo sie nie chce zagoić Wasilewska mówiła ze tak sie tak źle goi teraz mam wyrzuty ze dużo robiłam i może dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola50
Aako,dziękuję, zaraz dzwonię do Mandali, Aggie zadowolona, Twoje wrażenia pozytywne, dziękuję Wam ,dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola50
Aako,kto będzie Cię operował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tola50...w Mandali operuje tylko dr.Samir..Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aako...ja mialam ze soba wszystko co potrzebne w szpitalu i niepotrzebnie bo super pielegniarki we wszystko Cie zaopatrza...ale lekka pizamke,kapciuszki i szlafrok wez zebys sie lepiej czula ze swoim...w lazience w szafce sa nawet komplety szczoteczki i pasty jakbys zapomniala...pielegniarki sa super,nie dadza Ci sie bac :-) Pani dr.anestezjolog fantastyczna,nic sie nie martw bedzie dobrze...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola50
Zapisałam się do dr Samira na piątek 7 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aako kup tez zel arnikowy (flos lek) na since,i smaruj na zmiane z lioton 1000...65nn stosowala i jej nie podszedl ale mi usunal siniaki w ciagu tygodnia :-) Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Aggie dzięki za informacje, żel arniki już tez mam. Tymi żelami to smaruje piersi ale szwy nie? Tola50 operować będzie dr Samir. Zaczynam się denerwować, chce mieć wszystko w domu już kupione żebym nie musiała taka obolała nigdzie jeździć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aako ja smarowalam tylko piersi przez pierwsze tygodnie a potem jak zaczelo sie goic to szwy tam gdzie nie bylo ranek ...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Donia, wyslalam ci fotke. Myślałam ze mi ropa wychodzi bo na opatrunki miałam żółtą plamę ale już wiem od czego używam plastrów na brodawki bactigrast, one są oklejone w żółtej mazi i to właśnie to :) A już się wystraszylam ze coś się babra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie bylo długo super az szwy mi sie rozeszly pod prawa piersią ach........dzis naklej****ctrigras niech sie kurna goi☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia spokojnie to nie ropa a osocze :) i jedno i drugie jest żółte tyle ze ropa ponoć śmierdzi :( możesz wysłać mi tego zdjęcie ? Adres masz . Zobaczę jak to ma sie do mojego :/ chyba ze wrzuciłas na wizaż bo jeszcze dzisiaj tam nie byłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta a gdzie ty masz żółta maź na bactigrasie przeciez on jest biały :( podeślij i do mnie, jak chcesz oczywiście, agulekt@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 75h zaraz ci wysle wiesz co z tego co sie dowiedziałam to szwy mi sie rozeszly ale kuknij swoim oczkiem☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donia co sie stalo ? Dzwignelas cos czy same od siebie popuscily ? Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie same z siebie to tak wyglada jakby poszły szwy ale jest suche i mam nadzieje ze ladnie sie zagoi☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×