Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
65nn....Super dziewczyna jestes ze piszesz szczerze jak naprawde jest,takie wiadomosci naprawde podnosza na duchu ,jest kilka szczesliwych osob,ktorym nic sie nie dzieje ale sa tez takie ktore cierpia,dlatego jestem ci wdzieczna ze tak szczerze piszesz.Ja nie wyciagalam szwow tylko poprzycinalam wystajace koncowki,nie natluszczalam ani nie masowalam.Jedyne czym smarowalam i smaruje to ten zel arnikowy,teraz smaruje nim wszedzie nawet strupki zeby nawilzyc.Zostaly mi 3 malutkie strupki,ksztalt super,opuchlizna zeszla a szwy sie troche splaszczyly... Bylam w szpitalu na zapalenie stawu w rece i przy okazji poprosilam chirurgow plastykow zeby spojrzeli na moj biust,powiedzieli super robota co mnie zaskoczylo ze anglicy pochwalili polskiego lekarza.... Moze nie smaruj juz zadnymi olejkami ? Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Aggi :) dzieki za cieple slowa. Dzis jade do tego chirurga co mam go na miejscu, poniewaz chyba dostalam uczulenia na tym "newralgicznym" cycku. Skóra zaczerwieniona i jakby takie male krosteczki, no i niestety w kilku miejscach taki mikroskopijne pekniecia skory (nie na szwach tylko na gladkiej skorze). Podejrzewam, ze skora nie wytrzymuje juz tych zabiegow bactrigrasem i Octaniseptem - za dlugo juz i moze za czesto stosuje. Na rance wreszcie zrobil sie strupek i nie wycieka nic zoltego tylko niestety kropeleczka krwi bo sie do gazy przylepia i jak odrywam to ta kropelka. Dzis mam nadzieje doktor poczuje sie do odpowiedzialnosci i przyjmnie mnie (normalnie dzis nie przyjmuje) i cos zaradzi bo swedzi mnie masakrycznie a lekkie glaskanie nawet troche boli. Agus - Masz piekne cycuszki i ciesze sie, ze wygoilas sie tak bezproblemowo, bo tez sie dziewczyno nie oszczedzalas a robota w kuchni lekka n ie jest. Pozdrawiam Ciebie i wszystkie dziewczyny te po i te przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65nn ty to masz biedulko ale przeboje no kurde w końcu musi byc dobrze daj znac co lekarz zaradzil☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
65nn mam nadzieję, że lekarz pomógł i teraz już z górki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola50
Aako,a jak Ty się czujesz? Jakie wrażenia po pobycie w Mandali? Po ilu dniach od zabiegu wyjęli dreny? Szwy masz już wyjęte? Ja mam zabieg 20 października czyli w czwartek za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65nn...mysle ze to wszystko dlatego ze ciezko pracujesz i cialo nie ma czasu na odpoczynek i wygojenie,pozatym masz racje skora moze ma juz dosc tych specyfikow.Trzymam kciuki za Twoje wygojenie...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aako
Tola50 czuje się bardzo dobrze. Dreny wyjęli mi w poniedziałek-zabieg w środę. Warto dłużej, bo teraz nieć nie wycieka i goi się pięknie. Jestem 10 dni po i normalnie funkcjonuję, tzn nie dźwigam itp ale nie czuje bólu. Klinika godna polecenia. Trzymam za Ciebie kciuki. Mogłam już dawno zdobyć się na odwagę bo wrażenie rewelacja i uwaga, zero bólu kręgosłupa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia86
Aako a gdzieś byłaś operowana? Dziewczyny żeby do Warszawy się dodzwonić to graniczy z cudem a terminy na pierwszą wizytę powiedzieli ze w listopadzie 2017r. Więc masakra. Wybrałam Łęczną :))) Termin do dr. Mądrego 8 grudzień :) wiec już pierwsze kroki za mną teraz stres czy kwalifikuje się do operacji. Myślę, że tak , ale stres jest. Ciekawe ile będę czekać na operację; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Witam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Dziunia86, Terminy w Łęcznej podobno na 2018. Trzymaj się i walcz :) ne_sia Witaj, a Ty na drodze przed czy po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Dziunia 86 w Poznaniu, klinika Mandali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Goje sie, goje :) nareszcie. Zadnych wyciekow (choc po prawdzie to malutko mi lecialo ale za to bardzo dlugo). W laczeniu pionowym z brodawka jest weszcie stupek. Skora mnie koszmarnie swedziala bo chyba dostalam uczulenia. "Nadgorliwosc gorsza od faszyzmu" zeby wyleczyc te saczaca sie ranke kilka razy dziennie psikalam octaniseptem i ze 3-4 razy przykladalam swiezy bactograst. No i skora tego nie wytrzymala. Caly plaszcz ochronny ze skory sobie "zdarlam". Doktor przepisal mi masc ze sterydem ale tylko 3 dni mam smarowac i tylko te miejsca zmienione. Dzis jest juz wielka roznica. Po pierwsze nie boli (skora i ranka) nie swedzi. Zbladla, i sie wygladza bo juz mialam ciut taka jak przy pokrzywce. A piersi juz mnie nie bola. Ale dzis to juz 7,5 tyg. Tak mysle do 6 tyg to piersi bolaly mnie czesto i dosyc mocno. Na wieczor puchly. Po odpoczynku bylo duzo lepiej. Mam nadzieje, ze juz obejdzie sie bez przykrych niespodzianek i niebawem wszystko sie zagoi i bede mogla sie w pelni napawac szczesciem malych cyckow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65nn trzymam kciuki oby wreszcie poszło gładko i goiło Ci sie tak jak powinno moja ranka pod piersią nadal żywa ale jakby pomalutku sie zabliźnia choc myślę ze tez to potrwa☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
HejTola50 zdaje się, że już za chwilkę Twój dzień :-) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Tola 50 niedługo Twój dzień, trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola50
Aako - tak, to już pojutrze. O 9.30 mam stawić się w Klinice, jestem przewidziana jako pierwsza. Napisałam Ci maila,juz dawno, ale może zły adres był. Dzięki, trzymaj kciuki,jak się obudzę ( bo większość się budzi :) ), to napiszę,że jestem wśród żywych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka_271
Dziewczyny, ja już po kontroli. Pani doktor zadowolona, mówi że goi się bardzo ładnie. Następna wizyta dopiero w styczniu :) W staniku pooperacyjnym mam jeszcze chodzić przez tydzień, potem mam się przestawić na sportowy, bez fiszbin, zbierający z boków. Pani doktor powiedziała, ze w sumie te najbliższe 6 tygodni sa bardzo ważne i ważne żebym ten stanik miała naprawdę dobry, bo on musi modelować. Jakieś rady, pomysły? Myślałam o Panache Sport-on chyba zbiera do środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Hej, ja mam Bra, i ten mam w planie nosić do 6tygodni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia86
Hej :) pamiętam,że któraś z dziewczyn jechała pociągiem do Lublina i chciałam spytać jak dotrzeć później do Łęcznej? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
Do Łęcznej z lublina jeżdżą busy co 15min chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia86
Hej dziewczyny co tu taka cisza!!!! Jak tam wasze gojenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia86
Lawenda 15 to Ty jechałas do szpitala pociągiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia86 Jechałam pociągiem i wracałam też pociągiem - trasa Katowice - Warszawa. No i dwa razy jechałam na kontrolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Mam pytanie odnosnie Waszych blizn poziomych: czy sa one schowane w faldzie podpiersiowym? Czy moze sa tak dlugie, ze wychodza az na mostek miedzy piersiami? Na zdjeciach z klinik plastycznych wyglada to roznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje blizny wychodza spod mostka takze o glebokim dekoldzie moge zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola50
Już po.Wczoraj. Dzisiaj, już niedługo jadę do domu. Mąż w drodze, zaraz tu będzie.Noc była ciężka, teraz rewelacja. Jestem przeszczęśliwa! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola50
Aako dziękuję za wsparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Tola, nie ma za co i podaj dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
Ja mogę spokojnie ubrać suknie z duzymmmmm dekoldem mam tylko blizny na dole piersi na początku bylam załamana a teraz sie pięknie pogoilo i bardzo dobrze ze mnie tak pocieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia86
Hej dziewczyny napiszcie mi proszę co dokładnie ma napisać ortopeda zeby było jak najlepiej . W poniedziałek mam wizytę i on napiszę mi wszystko co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×