Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Malinowa_mamba, ciekawe skąd róznica ze w jednym osrodku na NFZ wykonują dwie piersi na raz a w innym pojedynczo, to nawet nie wiadomo jak stanik poopreacyjny dobrac na jenda wieksza jedna mniejsza. Chyba zadzwonie do NFZ i zapytam. Ja za równiotki tydzien mam zabieg, nie mogę sie doczekać, w koncu kupię kurtkę a nie namiot :) Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jestem ciekawa, dlaczego tak jest, że w jednym szpitalu zmniejszają obie na raz a w drugim pojedynczo? Wczoraj byłam na kontroli i okazało się, że w wszystkie szwy mam rozpuszczalne, co strasznie mnie ucieszyło, jedynie z boku po derbach miałam po jednym szwie. Wszystko goi się prawidłowo, w końcu mogę się normalnie umyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa_mamba jak długo czekałaś od momentu rejestracji na zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalałam w świadczeniach gwarantowanych zapis o jednostronnej i obustronnej mammoplastyce, więc to lekarz kwalifikuje, wg mnie jesli zrobia najpierw jedna piers a pozniej druga dostana dwa razy kase z NFZ...w niedziele ide na oddzial to sie podpytam ;) Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA 75K
DZIEWCZYNY u mnie 4 tygodnie po operacji. Powiedzcie czy Wasze piersi jak już nabrały miękkości to czy bardzo się powiększyły i opadły? Do kiedy może utrzymywać się obrzęk czy opuchlizna? Czy może to trwać 2 miesiące? Czy po posmarowaniu piersi maścią nakładałyście na nie gazę dużą, a dopiero na to biustonosz? Napiszcie proszę ! pozdrawiam, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Malinowa_mamba122 Znajdź mnie pod Żaneta Richert jestem z woj. Pomordkiego :) ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ne_sia, napisałam do Ciebie wiadomość, może być w folderze inne :-) Odnośnie opatrunków-codziennie po posmarowaniu nakładam duża gaze i dopiero stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KASIA 75K wczoraj piersi po operacji a po roku od operacji to róznica... moje takie naturalne zrobimy sie dopiero po dobrym pol roku a takie swoje juz po roku... generalnie tak jak lekarz mówił mi. Co do zmniejszenia nigdy w zyciu nie poszła bym na zmiejszenie raz jednej raz drugiej po 3 miesiacach. Bała bym sie ze zrobia rozne przeciez tamta ci sie zacznie goic a beda mieli robic druga masakra z tym i co bedziesz chodzic z jedyn cyckiem C a drugim H? ja mialam zabieg 1,5roku temu w łecznej fakt jest roznica ale blizny tez co jest minusem całej zabawy w zmniejszenie i zalezy tez czy masz zabieg na szypule czy nie bo masz czucie w sutku lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli się uprą to chyba nie mam wyjścia, oczywiscie bede z nimi rozmawiac, ale jesli nie przekonam do swoich racji :) to i tak sie zgodze na dwie operacje. Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna00
Witam ja teraz będę miała zmniejszenie piersi ale w Niemczech ubezpieczenia mi pokryje. A co do nie których osób to troszkę przykro się czyta. A po co zmniejszać piersi po ty by było lżej na starość kręgosłup stadzie i co wtedy skoro Marcie coś przeciwko to nie komentujcie bo w niczym tu nie pomożecie. Cieszcie że że pewnie macie małe bo jak byście mieli duze to inaczej byście pisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75R
Mam brytyjskie 34JJ polskie 75R Bolący i skrzywiony kręgosłup oraz Zespól TOS (zespół górnego otworu klatki piersiowej) Mam pytanie jaki polecicie szpital w Zachodniej Polsce? Wielkopolskie? Lubuskie? W informatorze NFZ znalazłam ze Prywatny szpital Certus robi operacje palstyczne http://www.nfz-poznan.pl/gdzie_leczyc/uslugi2.php?ngmn=Pozna%F1-Grunwald&ibum=403455003102&powiat=&nusl=Chirurgia%20plastyczna%20-%20hospitalizacja%20planowa&swiadczenie2=chirurgia%20plastyczna&szukajfraze=searchswiadczenie czy ktoś tak zmniejszał piersi? Możecie kogoś polecić? Druga sprawa: A jak z czuciem po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , przez przypadek trafiłam na forum i czytam skrupulatnie wszystkie wpisy . Postanowiłam napisac gdyż poddałam sie operacji zmniejszenia piersi z rozmiaru 75H na 70 C . Jestem trochę rozczarowana bo mówiłam swojemu lekarzowi ze nue chce miec małego biustu !!!! A teraz wyglądam jakbym go wogole nie miała :-( pytanie do was czy da sie jeszcze cis z tym zrobic czy juz niestety nie .... bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , przez przypadek trafiłam na forum i czytam skrupulatnie wszystkie wpisy . Postanowiłam napisac gdyż poddałam sie operacji zmniejszenia piersi z rozmiaru 75H na 70 C . Jestem trochę rozczarowana bo mówiłam swojemu lekarzowi ze nue chce miec małego biustu !!!! A teraz wyglądam jakbym go wogole nie miała :-( pytanie do was czy da sie jeszcze cis z tym zrobic czy juz niestety nie .... bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , przez przypadek trafiłam na forum i czytam skrupulatnie wszystkie wpisy . Postanowiłam napisac gdyż poddałam sie operacji zmniejszenia piersi z rozmiaru 75H na 70 C . Jestem trochę rozczarowana bo mówiłam swojemu lekarzowi ze nue chce miec małego biustu !!!! A teraz wyglądam jakbym go wogole nie miała :-( pytanie do was czy da sie jeszcze cis z tym zrobic czy juz niestety nie .... bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , przez przypadek trafiłam na forum i czytam skrupulatnie wszystkie wpisy . Postanowiłam napisac gdyż poddałam sie operacji zmniejszenia piersi z rozmiaru 75H na 70 C . Jestem trochę rozczarowana bo mówiłam swojemu lekarzowi ze nue chce miec małego biustu !!!! A teraz wyglądam jakbym go wogole nie miała :-( pytanie do was czy da sie jeszcze cis z tym zrobic czy juz niestety nie .... bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha napisze jeszcze ze jestem w piątej dobie po operacji . Chciałam rozmiar E . Jestem załamana , moze one jeszcze jak opadną to sie zwiększa ( tak sobie tłumacze jeszcze ) boje sie tylko ze jeszcze sie zmniejsza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja operacje miałam w Warszawie w klinice dr.Szczyta i tez doktor mnie operował . Jeżeli któraś z Was tez miała takie rozterki to prosze o info bo jak juz pisałam wczesniej jestem załamana , żyje jeszcze nadzieja ze jak one opadną to sie ich rozmiar trochę zwiększy ..,, tak sobie narazie to tłumacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka miała podobny problem. Zbyt duży biust strasznie uprzykrzał jej życie więc postanowiła coś z tym zrobić. Jesteśmy z Poznania i wiem, że robiła taki zabieg właśnie w Certusie nawet na NFZ, bo miała skierowanie od lekarza na NFZ. Teraz mówi, że czuje ulgę, bo najbardziej jej przeszkadzały odparzenia pod biustem i wiecznie bolał ją kręgosłup. Najlepiej będzie jak sobie tam zadzwonisz i jeszcze wypytasz :) Tutaj masz link, który odszukałam na ich stronie: http://www.certus.med.pl/pl/placowki/centrum-medyczne-nr-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katpat
witam, zgłaszam się z gorącą prośbą o wypełnienie ankiety badawczej. Chciałabym poznać opinię kobiet na temat możliwości karmienia naturalnego po operacjach piersi. Ankieta skierowana jest do wszystkich kobiet bez ograniczeń. Wypełnienie zajmie kilka chwil. Zapraszam serdecznie i dziękuję za pomoc :) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScc8s-tV8vFZ7yKJYsYL8UgbcX4yJLWHErECwXaK-9lNA-OkA/viewform

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny jestem nowa .Napiszcie jaka klinike polecicie co do zmnoejszenia piersi.Mieszkam w Uk ale moge rowniez zrobic zabieg w Pl.Czy sa szanse na nfz ?Czy mozna rozlozyc na raty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij medillinika szczecin dr Piotrowiak to prywatnie, na NFZ ten sam lekarz w szpitalubwojskowym w Szczecinie. Ja jestem 5 doba po i jest super, Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do.NFZ pracując w UK, to musisz zadzwonić do.NFZ zapytać bo.na kartę unijna tylko nagle przypadki ale może poświadczenie e106?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy w szczecinie robia dwie piersi jednoczesnie. Ja bylam w maju ubieglego roku i robili osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam na konsultacji to uprzedził mnie ze będzie pojedynczo, ale na oddziale lekarz zadecydował że dwie. Pielęgniarki mówiły że rzadko się zdarza i że miałam szczęście że dwie naraz. Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki. Ja wlasnie nie chcialam ryzykowac. Odpoczywaj i ciesz sie malymi piersiami. Ja dopiero w listopadzie we Wroclawiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki, również powodzenia. Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim , dziewczyny ja juz jestem 11 dni po operacji i czuje die świetnie . Tak naprawdę to nic mnie nie boli , opuchlizna juz mi zeszła . Narazie nie wiem jak one wyglądają ( te moge nowe cycuchy :-)) ale jestem dobrej mysli . Tak hak pisałam wczesniej mam mały problem z tym ze wydaje mi sie ze sa za małe ale to sie okaże dopiero jak je zobaczę bo jak do tych czas nosze biustonosz sportowy wiec .... Aha i jeszcze jedno - wyglądam jakbym schudła z 10 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to nie jest tak ze wydają ci siedzą małe bo wcześniej miałaś duże, mi mija 6 doba po, w drugiej wydawało mi się że wogole ich nie mam a teraz zaczynają nabierać kształtu. Pielęgniarki mi powiedziały że dwa tyg po zaczynają wyglądać a po pół roku już są ok a tak naprawdę po roku mają właściwy kształt.Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha a Ty nie nosisz biustonosza pooperacyjne? Tylko sportowy?a dlaczego piszesz ze nie widziałaś ich? Nie pokazali ci w szpitalu? A w domu jak sobie zmieniasz opatrunki? Z ciekawości pytam bo mi w lusterku pokazywały pielęgniarki a lekarz w tel.:)aha i usunęli mi w sumie ponad 1,5 kg.Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×