Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Zdecydowana34
Bema chciałabym do orłowskiego... Ale naprawdę jakoś nie jestem optymistką że mi dadzą potrzebne papiery lekarze... Jeśli jutro ortopeda mi da, to w środę zapiszę się do rodzinnego po skierowanie... Ale jakoś. Myślę że z ortopedą będzie przeprawa i będę musiała szukać po regionie...Ty masz już z górki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
No niestety nie wiem jak ortopeda zareaguje . no ale juz mam skierowanie a to najwazniejsze. Dasz rade ! Moze spotkamy sie na sali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka_C80
Ja od kiedy pamiętam mam problem z plecami. Pogłębiona lordoza i kifoza...to ortopedzie wystarczyło. Plus oczywiście mówiłam mu, że ciężko mi biegać czy stać długo na nogach. Generalnie to byłam prywatnie więc to tez może dużo dało. Jak już pójdziecie do lekarza (chirurga) to musicie mu pokazać, że jesteście zdecydowane na ten zabieg i liczycie się z tym co Was czeka. Trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana34
Pan ortopeda dał Mi skierowanie na rezonans, rehabilitacje i stwierdził że to na pewno nie od piersi... Tyle w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
No co ty.. Szok. Az sie boje co mi powie.. Idz do innego i sie nie daj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka_C80
Dokładnie ! Idź do następnego jak się nie uda to jeszcze do następnego. Powiedz im, ze chodziłaś na rehabilitację i to nic nie daje !!! Tak samo, że trzeba schudnąć. Próbowałam wszystkiego przed zabiegiem ale nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana34
Pójdę tylko muszę poszukać jakiegoś, który będzie chciał... Moze do innego miasta pojadę... U mnie tylko kilku jest.... Jestem rozczarowana.... Nie poddam się, najwyżej nazbieram kiedyś na prywatną... Ja ważę aktualnie 60kg przy 169, nie mam nadwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny widzę, że się zadziało . Zdecydowana34 tak mi przykro. Dziewczyny mają racje głowa do góry i kolejny krok do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w czwartek wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, zobaczymy co powie na wypisane ręcznie zaświadczenie ortopedy . No i zapisałam się do Orłowskiego na konsultację, termin luty 2018.... Dziewczyny, czy lekarz pierwszego kontaktu oprócz skierowania do Poradni Chirurgii Plastycznej musi jeszcze coś wystawić? No i jeszcze pytanie czy ktoś pamięta ten druk od ortopedy- miał on jakąś numerację , jakiś kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja dostałam dzisiaj skierowanie od rodzinnego. Muszę mieć jeszcze ortopedę? Samo skierowanie od rodzinnego nie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65J
Witam. Byl ktos moze operowany w Łęcznej? Ile razy ma sie kontrole po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jutro rano zobaczymy, czy dostanę skierowanie .... pytałam o zaświadczenie od ortopedy, ktoś może pamięta konkretnie czy był tam jakiś kod choroby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka_C80
Z tego co pamiętam to wpisywał jakiś numer bo szukał w książęce :) tak samo jak do szpitala już na zabieg skierowanie od rodzinnego miało numer zabiegu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Siula_u na ktorego lutego masz wizyte? Ja mam 1.02.2018 . no wlasnie tez sie zastanawiam jaki kod ortopeda musi wypisac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi wpisać kod N62(przerost sutka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie właśnie wróciłam od ogólnego , dostałam skierowanie :).. Bema mam konsultację 27 lutego, szkoda że od razu się nie zapisałam jak dzwoniłam pierwszy raz, była by szansa na spotkanie :) Na skierowaniu od rodzinnego jest kod (ICD10) Przerost sutka. Czyli wygląda na to, że na zaświadczeniu od ortopedy też musi być kod N62(przerost sutka) ... mi wypisał ręcznie to skierowanie w sumie dwa zdania czeka mnie więc kolejna wizyta...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam wcześniejszy post Barbarham 2017.06.17 i ona nie pisała o kodzie w zaświadczeniu od ortopedy. Mnie natomiast ogólny nie chciał dać żadnego zaświadczenia, powiedziała, że to na konsultacji kwalifikują i żadne zaświadczenie nie jest potrzebne.....MAM NADZIEJĘ Barbarham 2017.06.17 (..) Ortopeda pisał ręcznie więc trudno mi go rozczytać ...'chora z przewlekłym zespołem bólowym odcinka piersiowego kręgosłupa na tle przeciążeniowym. Chora zak....do redukcji biustu. Redukcja biustu rokuje poprawę r.... miejscowego' (..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczyny to (ICD10) to nazwa pola- pod spodem mam N62- czyli by się zgadzało . Tak jestem podekscytowana, że nawet czytanie idzie mi pod górę :) nadal pozostaje pytanie, czy ortopeda tez musi podać kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kod N62 wystarczy na skierowaniu do Poradni Chirurgii Plastycznej. Ortopeda wystawia jedynie zaświadczenie, że ból kręgosłupa może być spowodowany nadmiernym biustem i wskazana jest jego redukcja. Dobrze ze sobą zabrać wyniki badań kręgosłupa (RTG, tomograf ew. rezonans - co kto ma) i oczywiście USG piersi lub wynik mammografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila (Szczecin) bywasz na forum jeszcze? Mam mieć zabieg u dr P i chciałabym z Tobą "pogadać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja dostałam dzisiaj skierowanie od rodzinnego. Muszę mieć jeszcze ortopedę? Samo skierowanie od rodzinnego nie wystarczy? Rozmawiałam z Wrocławiem - termin 1-szej wizyty 11.2018, Warszawa 03.2018, Łęczna - zapisałam się na sierpień tego roku. Skierowanie wysłałam priorytetem do Poradni Chirurgii Plastycznej. Co dalej? Powinnam iść jeszcze do ortopedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Lepiej miec jakiegos asa w rekawie i miec zaswiadczenie od ortopedy. Wiesz moze ile czasu sie czeka na operacje po konsultacji w Łęcznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam pojęcia jak długo się czeka - jak wrócę to dam znać. Mam nadzieję, że mnie zakwalifikują. Jutro powinni dostać moje skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
A jaki masz rozmiar biustonosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łęcznej podobno termin operacji na 2020 r. Też mam konsultację w Łęcznej. Dokładnie 10.08 u dr Mądrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisałam się wczoraj przez tel powiedziała mi babka że nie muszę wysyłać skierowania bo to nie jest taki odległy termin. BLONDYNKA jesteś zadowolona z Polanicy Zdrój? Rozmyślam czy nie wybrac tego szpitala bo jest o wiele bliżej ode mnie niż Łęczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka_C80
Ja z Polanicy jestem baaaaaardzo zadowolona ! Nie dlatego że mam do niej bardzo blisko ale z powodów takich, że mają bardzo dobra kadrę. Generalnie Oddział Plastyki podlega pod Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. Lekarze jak i pielęgniarki super. No i szpital umiejscowiony na górce, gdzie w tle macie las. Nie pierwszy raz tam byłam leczona. Jakbym miała wybierać jeszcze raz to tylko tu ! PS. Sam Dr Szczyt tutaj zaczynał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×