Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Ehh.. 84 \'w\' nie wiem, czy źle mierzyłam, czy mi jeszcze bardziej urosły.. ale jest juz więcej.. w każdym razie są wielkie.. i BARDZO pełne.. Czy naprawdę, żeby mi ktoś uwierzył, że mam je wielkie musze dac fote? Ehh. Są duże.. naprawdę.. I te na zdjęciu ( co pokazywała Best_bra ) są tycie, tycie do moich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Dorota00 Jestem myślami przy twoim nowym biuście hahaha, na jaki rozmiar zmiejszyłaś biust, a kapitał początkowy jaki był hahaha, achia ile Cię kosztowała impreza ( u kogo ). Mam nadzieję, że było warto, wiem, że ryzyko duże choć.... i po wyrostku można mieć powikłania ha. pozdrawiam paniusia1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota00
Miałam 75E w porywach F teraz cudowne 75C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal12
Cześć wszystkim!! Jestem tu nowa ale wczułam się w temat. Od dawna przymierzałam się do zmniejszenia swoich ,,walorów,, aż w końcu się zdecydowałam. Umówiłam się już na zabieg do dr Polaka w Czechach na 31 sierpnia. Mam boja ale nie mogę się wycofać. Mój obecny rozmiar to 34 H. Marzy mi się C lub co najmniej D. Chciałabym wreszcie po odchowaniu dzieci poczuć się i wyglądać dobrze. Nie mam zbyt wielu informacji na temat doktora Polaka. Może ktoś miał z nim kontakt osobisty ( bo ja tylko telef.)albo przeszedł zabieg u niego? Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Witanko ale się dzisiaj rozgadałam :) Ja dostałam odpowiedź od Libora Polaka na 2 września, ale nie mogę, bo ruszam do pracy i muszę w razie czego przesunąć termin na późniejszy:), ja noszę 75H i marzy mi się super C :):), jeśli koleżanka poprzedniczka - rozmówczyni bedzie miała już doświadczenie i będzie po to proszę o jak najszybszą opinię - ja słyszałam, że on w cycuchach jest niezły - i niedrogi. pozdrawiam kochaniutkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
achia Mal12 na beauty w polsce forum jest wiele informacji o liborze polaku :) - pozytywnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczno, masz ładne, normalne, zgrabne piersi! To raz. Dwa - jak już robisz fotki to zrób ubrana w Twój stanik 65D (napisz przy tym jaka marka i model), żeby można było ocenić, czy jest to na pewno dobry rozmiar etc. A trzy - nasze ciała bardzo się różnią i literka z cyferką to tylko wskazówka rozmiaru stanika, dwie osoby o podobnych wymiarach, na które powinien teoretycznie pasować ten sam rozmiar mogą wyglądać bardzo różnie, choćby dlatego, że jedna będzie szersza w plecach, będzie miała piersi o szerszej podstawie, inaczej rozstawione...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz usunęłam tą fote.. bo prawdę mówiąc wstydze się dawać takie zdjęcia!! No więc.. i tak są za duże.. a na zywo wyglądają na większe i brzydsze.. a od boku to już wogóle masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzy biust
kto mial operacje pomniejszania piersi??? napiszcie prosze ile zaplacilyscie za to i gdzie mialyscie operacje i czy wszystko bylo w porzadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teahead
Chyba nie przejrzalas tego forum zbyt dokladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki czy moze wiecie kto w Lublinie robi takie zabiegi , za jakie pieniązki a może z NFZ , bo z tego byłabym najbardziej zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_s
prosze niech ktoras z was odpowie mi na pytania: 1. Czy po operacji zmniejszenia biustu urosly wam piersi? 2. Czy jesli sie przytyje to urosna piersi, czy jest mozliwosc aby po operacji juz wiecej nie okladal sie tluszcz w tym miejscu? 3. Czy jak bylyscie w ciazy (po operacji ofkorz) to urosly wam piersi? co musialyscie brac aby nie wystapila laktacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuuzy.cyc
Mam pytanie co do dobrze dobranego stanika. Jeżeli zaczne go nosić.. to jak to poprawi moje piersi? Czy tylko tyle, że będzie mi wygodniej.. a jak zdejmie biustonisz to wszystko będzie jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doświadczenie dziewczyn z Lobby Biuściastych dowodzi, że dobry biustonosz potrafi wiele zdziałać dla polepszenia stanu piersi, ich ujędrnienia, uniesienia etc. Przeczytaj tę wypowiedź: http://tiny.pl/n8l4 i w ogóle cały ten wątek :) I jeszcze tę: http://tiny.pl/8xcf i tę: http://tiny.pl/8xc1 - na form znajdziesz ich znacznie więcej. Jak więc możesz się przekonać, działanie dobrze dobranego biustonosza nie ogranicza się tylko do zapewnienia doraźnej wygody :) Pozdrawiam i życzę szybkiego znalezienia stanika idealnego - w razie problemów chętnie pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuuzy.cyc
Zanim zdecyduje się na operacje.. ponosze rok dobrze dobrany stanik.. a jak nadal będzie źle.. to operacja.. :) Ale mam nadzieje, że obejdzie się bez tego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziub
czy jest moze jakas naturalna metoda zmniejszenia piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acb
witam dziewczyny! czy któraś z Was zmniejszyła biust przed urodzeniem dzieci lub ma taki zamiar. Mam 20 lat i sie zastanawiam jak bedzie lepiej. Czekac za bardzo nie chce, ale boje sie ze po operacji piersi sie zmienia np z powodu zajscia w ciaze i ze bedzie do bani. Jesli ktoras z Was wie cos na ten temat to prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osoby ;) Trafiłam na to forum przez przypadek, i tak szczerze powiedziawszy przeczytałam parę stron, ale dużo tego jest i jak coś by się powtórzyło to z góry przepraszam :P Widzę, że nie tylko ja mam kompleksy na temat dużego biustu...powiedzcie mi czy Was też denerwuje to, jak dziewczyny z mniejszym biustem mówią Wam że Wam zazdroszczą, bo mnie to wkurza...nie wiedzą, co to tak na prawdę znaczy...zastanawiałam się nad zmniejszeniem, ale z drugiej strony skoro Bozia nam takie dała to po co zmieniać.... nie jedna osoba, by takie chciała...acha jeśli dobrze przeczytałam, to któraś z Was już przeszła operację...mogłabyś napisać jak się teraz czujesz...i na jakiej zasadzie są przeprowadzane takie zabiegi no i oczywiście, czy są widoczne później ślady...Ja się poważnie nad tym zastanawiam, ponieważ mam rozmiar 75G i na prawdę wkurza mnie jak się wszyscy oglądają i jakieś docinki w moim kierunku, ale powiem Wam, że czynnie od 11 lat uprawiam sport i najlepsze w tym wszystkim to, że ja sama nie odczuwam mojego biustuu, nie przeszkadza mi w ćwiczeniach i w ogóle, dopiero jak ktoś mi wspomina o moim biuście, lub jak idę na zakupy to odczuwam dyskomfort, nie staram się jakoś pokazywać moich \"wdzięków\", lecz wręcz przeciwnie nie noszę bluzek z dekoltami, dlatego się zastanawiam nad tą operacją...co Wy o tym sądzicie...mam 21 lat a co najlepsze moje piersi jeszcze się powiększają...w tamtym roku kupowałam jeszcze stanik 75F. Ale się rozpisałam...ehehhe no cóż ale same chyba wiecie co to znaczy...:) Jesli możecie to czekam na wiadomości w sprawie pomniejszenia, o ile się zdecyduję... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"naprawdę wkurza mnie jak się wszyscy oglądają i jakieś docinki w moim kierunku,\" daguska_87, coś Ci zacytuję: \"Nasze doświadczenie podpowiada, że na najbardziej chamskie komentarze są narażone tzw. kobiety-jojo, czyli kobiety noszące źle dobrane staniki, bo wtedy robi się taaaaka krecha i jednocześnie cały biust mocno podryguje (przypominając popularną zabawkę jojo) momentalnie przyciągając wzrok. Nawet kobiety o znacznie większym biuście od Ciebie [dziewczyna ma wymiary ok. 80/104] mają spokój po prawidłowym ostanikowaniu. Duży biust po dobrym ostanikowaniu sprawia wrażenie mniejszego, na pewno zgrabniejszego i nie przyciąga aż tak uwagi idiotów.\" http://tiny.pl/875f \"biust w źle dobranym staniku - wylewający się ze stanika i do tego podrygujący przy chodzeniu wygląda zbyt seksownie, jak na wyobrażenie większości właścicielek. Straszliwie zwraca uwagę i to w taki niezbyt elegancki sposób. Dlatego dziewczyny szukają ratunku w minimiserach. Natomiast biust w dobrze dobranym staniku jest duży, ładny i elegancki. Wtedy nie ma tego problemu.\" http://tiny.pl/875x Te zdjęcia świetnie to ilustrują: http://tiny.pl/4fd8 Może odbieranie przez otoczenie Twojego biustu też jest spowodowane nie do końca dobrym rozmiarem stanika? Masz pod biustem ok. 85 cm (zmierzone bardzo ściśle i na wydechu), a w biuście 101-103 (to na polskie 75G, na brytyjskie ponad 106,5-109)? Rozmiar zawsze możesz sprawdzić tutaj: http://www.bra-fitter.prv.pl/ , a poza tym zapraszam na Lobby Biuściastych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos mężczyzn
Kobiety nie zmniejszajcie sobie piersi! Chyba że planujecie kariere sportową. Nie pozbawiajcie się skarbu, który dała Wam natura. Faceci kochają duże, nawet wtedy kiedy się do tego nie przyznają, o np. nie wypada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daguska_87
"Nasze doświadczenie podpowiada, że na najbardziej chamskie komentarze są narażone tzw. kobiety-jojo, czyli kobiety noszące źle dobrane staniki, bo wtedy robi się taaaaka krecha i jednocześnie cały biust mocno podryguje (przypominając popularną zabawkę jojo) momentalnie przyciągając wzrok" Powiem Ci że miałam już dobierany rozmiar stanika przez parę osób, więc nie sądzę, ze w tym jest problem... best_bra ja nie mam 85 tylko 75 i powiem Ci że jest strasznie trudno dostac stanik 75G a o 70 pod biustem nawet się już praktycznie nie pytam w sklepach, bo sprzedawcy i tak robią wielkie oczy jeśli proszę 75G...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Witam serdezcnie po dość długiej przerwie, co słychać w naszym cycuszkolandzie:) DEGUSKA_87- masz całkowitą rację, że jest ogromny problem z kupnem 70G, ja mam ten rozmiar i totalnie wymiękam, jestem 100% gotowa na zabieg:) Głos mężczyzny - masz rację, że większość mężczyzn lubi duże biusty, ale ci mężczyxni nie wiedzą ile cierpienia fizycznego przynosi ten piękny w cudzysłowiu biust, jaki bol kregosłupa i niewygoda - to przyczyna naszego niemego krzyku, że to co niby piekne może nie być w istocie takie idealne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daguska, ale już dawno skończyły się czasy gdy byłyśmy skazane na osiedlowy bieliźniak z niekompetentną ekspedientką (tu jest dla nich pręgierz: http://tiny.pl/n5dd) i asortymentem w przenośni i dosłownie do D ;) Po pierwsze: gdzie mieszkasz? Jak masz blisko do Warszawy, Krakowa, Katowic, Zielonej Góry, Poznania to możesz tam bez problemu kupić staniki w obwodach od 60 i miseczkach do brytyjskiego J-K (to polskie S - S jak Sabina - by było mniej więcej). Wkrótce takie sklepy otwierają też dziewczyny z Wrocławia i Łodzi. we wszystkich tych sklepach możesz liczyć na naprawdę profesjonalny bra-fitting (bo wybacz, ale szczerze wątpię w dobry dobór rozmiaru w sklepie, gdzie mają może 10% rozmiarówki). Po drugie: istnieje multum dobrze zaopatrzonych (obwody 60 miski do K) sklepów internetowych, tak polskich jak i brytyjskich (przedstawione są tutaj: http://stanikowe-sklepy.blogspot.com). Nie wiem jakie masz wymiary (ok. 80/100? to by sugerowało polskie 75G), ale zobacz jaki masz wybór w rozmiarze np. 70FF (też jest na ok. 100 w biuście, a skoro napisałaś, że \"o 70 nawet nie pytam\" tzn. że czujesz, że 75 nie jest dla Ciebie; może potrzebujesz nawet 65 z odpowiednio przeliczoną miseczką?): http://tiny.pl/8wc3 http://tiny.pl/8wdq http://tiny.pl/8wdh To jest kilkaset modeli w przeróżnych kolorach i wzorach - tylko brać i zamawiać (nie pasuje? odsyłasz, dostajesz zwrot kasy). Że o Allegro, Ebayu i giełdzie na Lobby Biuściastych nie wspomnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bllanka
w moim przypadku nie chodzi tylko o rozmiar piesi, to jeszcze jakos bym zniosła, ale fakt że są obwisłe poprzez to że są w miare duże, osoby które same nie mają tego problemu raczej tego nie zrozumieją i teksty w stylu \'nie zmniejszajcie sobie piersi, duże jest piekne\' itp nie są raczej na miejscu ogólnie to się załamałam, słyszałam o mozliwości refundowania zabiegu zmniejszania piersi, szczerze trochę na to liczyłam, zaczęłam dziś szukać o tym info i jest to możliwe jedynie w przypadku tzw. gigantomastii (waga jednej piersi przekracza 2,5 kg) wiec w moim przpadku odpada, a na zmiejszenie z podniesieniem musiałabym uzbierac 10-12 tyś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
BLLANKA :) Ja na chwilę obecną mam określioną gigantomastię, bo przy rozmiarze 70G to jest nieuniknione, nie wiem skąd jesteś, ale ja jestem obecnie na etapie oczekiwania na zabieg w Czechach i mam zmiajeszenie z podniesieniem - wyliczył mi pan doktor za zabieg plus 2 dni plus staniczek około 5,5 tys. plus badania w Polsce to wyjdzie około 6 tys. razem z dojazdem zapoznaj się z ofertą czeskich klinik, bo warto nie ubliżając naszym specjalistom, ale chyba trochę zapedzili się z cenami pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paniusia, a czy możesz podawać swoje wymiary? Bo 70G jest bardzo tajemnicze, możemy się jedynie domyślać czy to: - polskie 70G i wymiary 80/94-96 - brytyjskie 70G i wymiary ok. 80/101,5-104 (prawie 10 cm więcej niż w rozmiarówce polskiej) - francuskie, czyli nasze 55G - ok. to już żarty, choć całkiem często zdarzają się kobiety, które by obwodu 55 potrzebowały. Ogólnie nie jest to zbyt dużo bo np. bryt. 70H = polskie 70J-K (2 miseczki więcej niż bryt. 70G i wymiary 79/106, wygląda tak: http://tiny.pl/4fd8 Ja tam widzę normalną kobietę z normalnym biustem, a nie przerostem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acb
czy któraś z Was robiła sobie operację w Warszawie. Ja byłam na konsultacji w klinice Sankowskiego i krzykneli mi 20 000zł. Masakra, nie bede miała tyle kasy...Czy możecie polecić jakąś klinikę w Warszawie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal12
Cześ wszystkim ! Ja jestem już po zabiegu i o ponad 3 kilo lżejsza!!!! 2 tygodnie temu poddałam się zabiegowi zmniejszenia piersi i jestem bardzo zadowolona.Mimo, że jestem na etapie gojenia to już jest znaaaacznie lżej i wygląd inny i samopoczucie lepsze.W życiu nie miałam tak zgrabnych i stojących cycuchów.Zdecydowłam się na dr Polaka i nie żałuję. Miły, sympatyczny i konkretny fachowiec.Cena w porównaniu do polskich odpowiedników bardzo atrakcyjna.W moim przypadku 5 tys. zł z ogonkiem. Jeśli ktoś jest zdecydowany na zabieg i szuka dobrego fachowca to warto spróbowac u dr Polaka.Dobrze mówi po polsku i preferuje kontakt telefoniczny bo e-maili nie ma kiedy czytac. Odezwę się za jakiś czas i zrelacjonuję co dalej . Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Mam pytanie do pań, które są już po: jaki specyfik stosowałyście po zabiegu na zniwelowanie blizn? Ten doktor poleca Dermatix.Czy ktoś już stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
MAL 12 Masz może GG, albo Skypa bo chciałabym pogadać o Polaku, jestem( byłam ) nim zainteresowana ale termin mi nie odpowiadał, a teraz mam taką pracę, że musze trochę dźwignąc ale już za miesiac mam mieć spokój więc chcę się z tobą skonsultować - traktuję poważnie tą sprawę więc proszę Cię o kontakt pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×