Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość mosilek
Cześć dziewczyny!!! Ja również zdecydowałam się na operacyjne zmniejszenie... Nie boję się aż tak bardzo zabiegu tylko mam kaca moralnego na wydanie tak wielkiej sumy,,,ale cóż! Przeczytałam tutaj, że warto, że żadna nie żałowała, to i ja postanowiłam się pozbyć nadmiaru swoich wymion ;) P.S. Ostatni stanik, który zakupiłam - rozmiar 75F Dzisiaj mam pierwszą wizytę w Lublinie u dr Kuczyńskiego, idę się zapytać na ile wyceni u mnie zmniejszenie? Biorę też pod uwagę dr Polaka, wszystko ok, tylko czemu ta Ostrava tak daleko.. Ale jak mam zaoszczędzić 2 tysie albo i więcej to i do Ostravy pojadę!!! Mal 12 --> napisz coś więcej o swoim zabiegu? Czy jeździłaś wcześniej na wizyty. Czy Twój pierwszy kontakt wizualny z dr Polakiem był tuż przed zabiegiem? Z tego co obliczyłam po dzisiejszym kursie walut operacja u niego kosztuje ok 3200zł - co jest wliczone w ten koszt zabiegu? za co trzeba dodatkowo dopłacić? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mal12
Witam !!! Jestem jeszcze na wakacjach i korzystam z dobrodziejstw techniki grzecznościowo, tak że nie mogę podac bliższych namiarów. Za 2 tygodnie powinnam zawitac na własne śmieci i wtedy się odezwę. Nie wiem czy zapamiętałam wszystkie pytania ale postaram się odpowiedziec w miare wyczerpująco. Zastanawiałam się długo i poważnie nad zabiegiem ale nie miałam możliwości kontaktu osobistego z żadnym specjalistą. Poczytałam trochę w internecie, sprawdziłam cenniki i listy lekarzy chirurgów. W końcu napisałam e-mail do dr Polaka (ceny,wysoko na liście czeskich specjalistów i jakaś taka szczera twarz). Podał mi nr telefonu. Ponieważ nie mieszkam w Polsce a planowałam spędzic tu wakacje więc zadzwoniłam i umówiłam się, że przyjade na konsultacje ale jeśli zabieg odbędzie się tego samego dnia. W sumie poszłam za ciosem. Zrobiłam badania krwi (listę przysłał mi mailem) i pojechałam . Dr przyjmuje w poliklinice w Frydku-Mistku. Jakieś 25km od granicy w Cieszynie. Operuje jedną osobę na dobę bo takie ma warunki. Pomieszczenia niewielkie ale czyste.Opieka ok. Cenę lekarz ustala indywidualnie ale te ,które ma na stronie są absolutnie nieaktualne. Ja wysyłałam zdjęcia piersi mailem i tak mi określił cenę. Jak dla nie to poszedł mi bardzo na rękę. Mój zabieg trwał 4 godziny i 10 min - tak i powiedział dr. Noc po zabiegu spędziłam z pielęgniarką (b.sympatyczną), która co 2 godziny odciągała płyn z drenów , prowadziła mnie do toalety(kroplówki non stop i trzeba odsikac) i na spacerek. Rano dr ściągną mi opatrunki i założył elastyczny stanik.Przez tydzień nie mogłam brac prysznica ani nic ruszac.Potem konsultacja-i tyle. Osobiście kupiłam jeszcze maśc u dr, którą on poleca na blizny-Dermatix.Koszt 1100 koron, i dodatkowy stanik na zmianę - 1000 koron. Uprzejmy i sympatyczny no ale wszystko kosztuje. W cene zabiegu wliczona jest konsultacja, znieczulenie, doba pooperacyjnej opieki, środki przeciwbólowe i kolejna konsultacja po zabiegu, stanik. Strasznie się rozpisałam. Już znikam Pa! oDWAGI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> best_bra , kupiłam już 3 staniki Freya i jakoś........ mojaq operacja zmniejszania piersi oddala się w czasie..... Kupując pierwsze staniki umawiałam się ze sprzedawcą , że w razie czego mogę oddać lub wymienić staniczek :) , są sprzedawcy , którzy na to się zgadzają . Przelicznik na stronce wyliczył mi 65 J , a w rzeczywistości mam 65 F :) . Są baaaaaardzo wygodne i świetnie biust w nich wygląda. Polecam. O operacji nadal myślę :) , ale żal mi będzie tych ładniusich i sexi staniczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
Hej! Jestem już po konsultacji i mam wyznaczony termin zabiegu na za miesiąc. Nie mogę się doczekać!!! Doktor zaproponował mi liposukcję piersi i co najważniejsze będę mogła karmić piersią po tym zabiegu! No i w ogóle mniej inwazyjny, bo tylko dwa nacięcia, dwie maluśkie blizny, no i cena o wiele niższa niż typowe zmniejszenie z wycięciem zrazików i przerwaniem kanalików mlekowych... Z tego wniosek, że w moich cyckach jest więcej tłuszczu niż tkanki gruczołowej. Boję się tylko czy jak z nich wypompują ten tłuszcz to nie będą zbyt obwisłe... Poczekamy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweqwe
moja dziwczyna ma 77 pod i 101 w i to jest dopiero problem bo to wedlug tych kalkulatorkow daje 70J :/ i teraz znajdz stanik, najtanszy to 60 zlotych a jakis lepszy to juz 120 zl, ale fakt faktem fajnie sie nimi bawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinka, bardzo się cieszę :) 65F czyli jakieś 70/95? Bo wtedy mniej więcej wylicza polskie 65J, brytyjskie 65FF, a pewne różnice między tabelką a biustem bywają często :) == qweqwe, wymiary Twojej dziewczyny dają 70J w rozmiarówce polskiej, w brytyjskiej to ledwie okolice 70FF/G, czyli średni biuścik (zobacz na Stanikomanii w dziale „biust na żywo”). Staniki na np. 32G brytyjskie masz tu: http://tiny.pl/kw35 za często mniej niż 100 zł z przesyłką. Tu od 100-120 z przesyłką: http://tiny.pl/8lkv A warto zainwestować i mieć 2 dobre staniki niż 10 źle dopasowanych – poprawia się niepomiernie i wygląd, i komfort życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewedob
zajęło mi to z dwie godziny ale przeczytałam wątek od dechy do dech. Cóż problem ten sam (staniki za 300zł nie dają razy kręgosłupek i tak siada), poważnie sie zastanawiam nad tymi czechami dlatego prosze piszcie, Paulinka straszliwie współczuję i bardzo załuję bo z niecierpliwością czekałam na relację z Trzyńca. Mam dużo wątpliwości bo mam 27 lat za niedługo planuję mieć dzieci wiec nie wiem czy nie poczekać z operacją do po porodzie, poza tym od tygodnia wziełam się za odchudzanie (może to pomoze na początek wazę już 85kg przy 172 wzrostu, a co do biustu to 80/120cm). czekam na relacje z czech pozdrawiam towarzyszki niedoli :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewedob, a jakie staniki nosisz? Próbowałaś brytyjskiego rozmiaru 75JJ (zakładam, że pod biustem zmierzyłaś się na maksymalny ścisk i na wydechu)? Przyznaję, wyboru ogromnego w tym rozmiarze nie ma, ale jednak kilka modeli w różnych wersjach kolorystycznych jest: http://tiny.pl/849z I nie kosztują 300 zł, tylko jakieś 130-150 już z przesyłką. Polecam zwłaszcza Tango firmy Panache: http://tiny.pl/84fr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona_1985
Czy ja z rozmiarem (przyblizonym, dzieki obleczniu na stronie, ktora kolezanka ma podana powyzej) 95 J, mam szanse na dokonanie operacji pl. ktora uszczesliwi moje zycie i zmniejszy buist na tyle abym mogla sie czuc komfortowo? Pytam z racji tego ze jest tutaj duzo doswiadczonych kolezanek. Prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona, co do operacji odpowiedzą Ci inni - nie moja działka ;) Za to widząc wynik obliczeń w kalkulatorze prosiłabym Cię o wpisanie się do wątka rozmiarowego na Lobby Biuściastych: http://tiny.pl/8xk5 Powód? Przy dużych obwodach tabelka (i opierający się na niej kalkulator) są niemiarodajne - trzeba umieć wziąć pod uwage fakt, że im więcej mamy tłuszczyku, tym bardziej jesteśmy ściśliwe (więc więcej trzeba odjąć), a przy tym pewna część pomiaru w biuście to są plecy, więc miseczka też będzie prawdopodobnie trochę mniejsza niż wynikałoby z tabeli (może np. warto byłoby zacząć od brytyjskiego np. 90HH - tu strzelam oczywiście, bo nie znam Twoich dokładnych wymiarów). Odsyłam na Lobby, bo tam są doświadczone specjalistki od większych obwodów i doradzą lepiej niż ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona_1985
dziekuje, za bardzo szybka odpowiedz... naprawde to doceniam. Miekszam w UK od ponad roku, chodze po tutejszych butikach ble ble ble, jednak nie potrafie znalesc niczego dla siebie, jest przerazona tym co pokazala mi tabelka, bo zawsze mialam nadzieje ze moze ktos sie ma gozej ode mnie, ale widze ze pobilam wszelakie rekordy... kupno nowego stanika napewno nie wyrwalo by mnie z opresji, ale tak czy siak dziekuje za dobra rade i naprawde szczerze gratuluje checi udzielania rad tylu osobom i wiedzy jaka P. na temat ... posiada. Czekam jednak dalej na odpowiedzi kolezanek .. tych z doswiadczeniem ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona, bardzo dziękuję za miłe słowa 🌼 I nie, nie pobiłaś rekordów ;) Na lobby w rozmiarowym na pewno było kilka osób z bardzo podobnymi wymiarami, i sporo trochę tylko szczuplejszych :) Czy w UK byłaś w którymś ze sklepów Bravissimo (tu lista: http://www.bravissimo.com/shops/default.aspx a tu wątek o zakupach: http://tiny.pl/8kcv )? Tam powinnaś otrzymać fachową pomoc w doborze stanika i znaleźć potrzebne Ci rozmiary (albo przynajmniej zorientujesz się, czego masz szukać online). Może też zainteresować Cię ten wątek - o a priori znającej się na rzeczy gorseciarce w Sheffield, http://tiny.pl/8kcz Wiem, marudzę, ale operacja operacją, a żyjąc w \"stanikowym raju\" możesz po drodze spróbować umilić sobie życie (odciążyć ramiona i kręgosłup, uniknąć odparzeń itp. \"atrakcji\") jakimś kolorowym stanikiem :) Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia, tak w szukaniu stanika, jak i ewentualnym planowaniu operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewedob
zaglądam tu i zaglądam i straszna cisza mam nadzieję ze temat będzie żył Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
to ja może coś napiszę ;) zabieg mam za niecały miesiąc i nie mogę się już doczekać :D :D :D dla jeszcze niezdecydowanych mam wiadomość, że już niedługo będę się pozbywała moich wielkich staniczków i kostiumów kąpielowych i zanim wystawię je na allegro wcześniej podzielę się tą informacją z Wami moje serdeczne forumowiczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona_1985
Ja serdecznie gratuluje i troszeczke zazdroszcze, mojej przedmowczyni... czy moglabys udzielic glebszych informacji gdzie i za ile ? bo dowiedzialam sie na tutejszym forum, ze takie operacje moga byc dokonywane za darmo poprzez NFZ, weszlam na glowna strone www. ale niczego na ten temat znalesc nie moglam, glupie pytanie: czy moze ja zalapalabym sie na darmowa, lub czesciowo pokryta operacje? bo ja nie to zaczne ostro oszczedzac :P Milego Popoludnia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
Hej Zrospaczona!!! nie mam dla Ciebie najlepszych wiadomości... na refundację trzeba spełniać dość duże wymogi (gigantyczne piersi) i które nie zawsze są oceniane obiektywnie i prawdziwie... a później jeszcze przydzielają Ci szpital, który nie zawsze spełni Twoje oczekiwania. Przyznam się szczerze, że nie dowiadywałam się u źródła - stwierdziłam, że i tak odpadnę w samych przedbiegach. Żeby liczyć na refundację, jedna pierś powinna ważyć 2,5 kg a moja to może ze 2 albo i nietyle waży... Ja też wydaję na to wszystkie swoje oszczędności i mam wielką nadzieję, że pod koniec października napiszę na tym forum - nie żałuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , ja tez troszke nad tym mysle mam duzy biust i bardzo go lubie jednak po urodzeniu dziecka jeszcze bardziej mi sie powiekszył i zaczeło mnie to troszke draznic, którego lekarza byscie mi poleciły w Krakowie, dodam, ze miałam juz kiedys zabieg u doktora Zawisza. Mysle teraz nad doktor Keller- Skomska czy warta jest polecenia. Zastanawiam sie tez nad plastyka brzucha bo teraz to moje utrapienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałm dodac ,ze nie zamierzam diametralnie zmieniac swojego rozmiaru teraz mam 75g a bardzo bym chciała wrócic do 75d lub dd, bo duzy biust to naprawde szczescie, i prosze niektóre z was o to abyscie cieszyły sie ze natura pozwoliła wam sie tak wyróznic. Zawsze miałam duzy biust , załuje tylko, ze dopiero tak pozno zaczeła korzystac z własnych wdzieków, maz całkowicie jest przeciwny tej operacji . A ja tylko chce wrócic do rozmiaru sprzed ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorunia27, sprawdź na początek rozmiar stanika: http://www.bra-fitter.prv.pl/ Bo jeśli piszesz, że zawsze miałaś duży biust i nosiłaś przy tym 75D to znaczy, że ten biustonosz był ewidentnie w złym rozmiarze... Dobrze dobrane 75D to naprawdę niewielki biust, to wymiary ok. 85/93-95 cm (pod biustem mierzymy ściśle i na wydechu). 75G to ok. 85/99-101 - to mniej niż 20 cm różnicy w obwodach. Tu przykład dobrze ostanikowanej dziewczyny o wymiarach 83/98 (czyli polskie 75F): http://tiny.pl/87fx - gdzie tam jest duży biust? ;) Operacja nie ucieknie, a stanik w dobrym rozmiarze może dużo zmienić w Twoim spojrzeniu na piersi i w komforcie ich \"noszenia\" :) A znalezienie go nie powinno być żadnym problemem, bo jeśli jesteś z Krakowa, to wystarczy, że pojedziesz na ul. Wysłouchów do sklepu Intimo - fajny sklep z szeroką ofertą i fachową obslugą (mają też sklp internetowy, więc możesz przejrzeć ofertę: http://www.intimo4you.com) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. rozumie Cie tyle tylko, ze zapomniałam dodac ,ze przed ciaza wazyłam 51 kg. 165 cm wzrostu a mój biust wydawał sie naprawde spory bo byłam dosc drobnej budowy. Teraz waze 69 kg a biust po ciązy naprawde sporo mi urósł , do tego waga zwiekszyła mi sie prawie o 20 kg. Tragedia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
best_bra, dziekuje za dobra rade... wiem, ze to problem wielu kobiet ten własnie żle dobrany stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę , posłuchajcie best_bra , dobry stanik , to 100% poprawa samopoczucia , wyglądu :) , przekonałam się na własnej skórze. O wiele lepiej wyglądam , nie \"telepią\" się , mogę biegać , gdy się kładę na plecach , to hahahaha , nie uciekają pod pachy ;) , normalnie nadal mam cycki ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta.mala
czytam ten watek, bo rowniez powaznie mysle o operacji zmniejszenia piersi. sa zdecydowanie za duze, wybor stanikow jest duzo mniejszy no i duzy biust jest strasznie niewygodny szczegolnie jak sie jest niska jak ja. Poza tym nie wyglada zbyt dobrze, i jak jeszcze mozna dobrac fajny stanik na np Bravissimo tak np ciuchy musze nosic 1 rozmiar wieksze zeby sie \'zmiescic\'. Mam tylko dylemat czy nie poczekac z operacja az do urodzenia dzieci, bo troche boje sie, ze nie bede mogla karmic piersia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość why_not_4
ta.mala! zabieg zmniejszania piersi, czy jak mądrze napisali mi w karcie informacyjnej - redukcji gruczołów - jest bardzo inwazyjny i wiąże się z trwałym uszkodzeniem kanalików mlekowych. Ja nie miałam takich rozterek - rodzinka jest już w komplecie, a i bliżej mi już chyba do babciowania :) Odzywam się na forum, bo mam dług do spłacenia - Nati El 7 (RESPECT!!!) odpowiadała z anielską cierpliwością na moje pytania, niektóre, jak sama teraz widzę, naiwne i bez sensu - znajoma tylko z netu podtrzymywała mnie na duchu i co najważniejsze, z własnego doświadczenia mogła mi pomóc w wyborze lekarza . No i wiedziałam mniej więcej co mnie czeka. Zabieg miałam 29 września (tak, pięć dni temu!) w Clinica Medica w Gdyni, operował dr Muraszko. Ponieważ mieszkam dość daleko, na wszelki wypadek poprosiłam o dodatkową dobę opieki (300,-) i bardzo się to przydało, bo operacja była dłuuuga - ponad pięć godzin, a ja w pierwszej dobie wymiotowałam jak kot po narkozie. Drugiego dnia było już ok i bez problemów (choć zmęczenie straszne) przeżyłam 3 godziny jazdy samochodem. Przed zabiegiem - 74/112, po 77/100, ale jestem jeszcze opuchnięta. Najważniejsze - nie boli! To znaczy trochę boli,ale da się wytrzymać, myślałam że będzie gorzej,jednak dziś już chodzę po domu, mogę posiedzieć przy komputerze i w ogóle nie jest źle. Za 4 dni zdjęcie pierwszych szwów. Dziewczyny! Odpowiem na wszystkie pytania w miarę mojej wiedzy - dziś mogę tylko powiedzieć - szkoda, że zdecydowałam się tak późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
wha_not_4 Ciszę się, że wszystko ok, jestem tylko zazdrosna, że już jesteś po, ja termin mam na 14.04 u dr, Kufy w Pradze, wiem, że zabieg jest długi i inwazyjny, na chwilę obecną mam dziecko i raczej już nie zdecydyję się na drugie, mam pytanko jak myślisz czy po 3 tyg. spokojnie można powrócić do pracy zawodowej ( oczywiście telewizorów w zuricie nie noszę hahah ), podjęłam już decyzję , mam 33 lata i też uważam, że za późno się zdecydowałam :(, ale co się odwlecze to nie uciecze, mimo dobrych staników, które ładnie podtrzymuja biust mam oczywisty zamiar zabiegu i nikt mnie niczym od tego nie odwiedzie pozdrawiam tzrymaj się ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paniusia1 33 to tyle, co nic ;) Ja trochę dłużej zwlekałam i teraz mi żal tych plaż i niekupionych bikini ;) Ale nic to nadrobię jeszcze.O tym, czy po 3 tygodniach będzie wszystko ok napiszę Ci za 2 i pół tygodnia :), na razie jest zdecydowanie łatwiej niż myślałam (naczytałam się wcześniej, że kubka nie uniosę, rąk nie podniosę itp.), kubeczek - bez trudu, ubieram się sama, myję też i co pięć minut zaglądam do lustra, czy to prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta.mala
coz, w takim razie nie bede ryzykowac przed dziecmi. choc bardzo zazdroszcze wszystkim po zabiegu i chcialabym go miec jak najszybciej. dzieki za odpowiedz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja równiez ide pod noż i juz nie moge sie doczekac.Termin operacji wyznaczony mam na poczatek listopada - czyli juz niebawem. Operacje mam u dr Sankowskiego w Warszawie.Niby juz nie moge sie doczekac, ale watpliwosci tez mam sporo.Mam 28 lat i jeszcze nie rodzilam i nie wiem kiedy zdecyduje sie na dziecko. Poza tym, nawet jesli nie zoperuje sie teraz to dziecka karmisc piersia i tak raczej nie bede, bo nie wyobrazam sobie wygladac jak mleczarnia i miec piersi jeszcze wieksze niz sa teraz(wiem ze to samolubne, ale mlekiem z torebki tez mozna karmic przeciez). Dodam, ze mam ok 155 cm wzrostu i piersi 75f. Czy ktoras z was zoperowala sie przed urodzeniem dzieci i czy zalowalyscie tego?Od kilku lat operacja to moje marzenie a im blizej tym bardziej nie wiem. Pozdrawiam wszystkie biusciaste i rozwiejcie moje watpliwosci w jedna albo w druga strone prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasminum wiesz ja mam 165 cm wzrostu a w biuscie 105 tez mysle cały czas nad tym . Ciaze mam juz za soba no ale ...maz mi wybija to z głowy mówi ,ze to głupota. Czest słyszałam o sobie okreslenie no nie wiesz o ,która chodzi o ta mała cycata....byłam załamana .....maz mi tłumaczy ...faceci tacy sa szczególnie Ci którzy maja płaskie dziewczyny czy zony ale tak naprawde kazdy lubi DUZE piersi i on sam nie zna goscia, który by przy nawet flaszeczce sie do tego nie przyznał....2 przykład : mam kolege z Warszawy, przystojny , panny zmieniał jak skarpetki całe zycie mówił, ze nie jest zwolennikiem duzych piersi a , dziewczyna dla niego musi byc wysoka i szczupła tak, ze przy seksie chciał widziec zarysowane zeberka...i wiesz co wrescie go jakas usidliła ....wiesz jak ona wyglada 165 cm wzrostu dosc szczupła w pasie ale bioderka zaokraglone nózki nie jakies tam chude patyki no i duze piersi mysle ze jakas miseczka min.e albo f .Wiec wnioski wyciagnij sama bo i ja pomału zaczynam miec watpilwosci !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"duze piersi mysle ze jakas miseczka min.e albo f \"... aha.... - \"duże piersi miseczka F\", 60F: http://tiny.pl/5kd8 - 75F\": http://tiny.pl/87fx - \"a tu aż 70H\" http://tiny.pl/4fd8 :D A co do 105 cm w biuście: nie wiem, ile masz pod, ale 70GG czy 65HH to na dziewczynie o wzroście 165 cm nie jest jakiś mega biust. Ta modelka ma bodajże 163 cm wzrostu, wymiary 75/110 i prezentuje 70J. Naprawdę jest co zmniejszać? ;) Słuchaj męża, bo widać, że mądry chłop i nie da Ci się na darmo pociąć :) I czy Ty naprawdę uważasz, że faceci lecą tylko na kobiece biusty? Jakby tak było, to po pierwsze znaczna część kobiecej populacji żyłaby w przymusowym celibacie, a po drugie ewolucja dawno by sobie z tym poradziła wyposażając nas wszystkie w 65L czy 70K ;D A poza tym wejdź sobie na jakieś \"pokacycki\" i poczytaj komentarze przy piersiach różnych rozmiarów (o, w końcu widzę, do czego ten portal może się przydać :D ) - może zmienisz zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×