Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Passi
Viefiurka jesli mozna to ja tez poprosze o zdjecia meil semiramis8@wp.pl apropo i co dzwoniły któres z wrockowych zapisanych dziewczyn na dniach? ruszyło sie cos czy nadal zastój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamapka
do iwwwwwwwwwwwwwww ja pojechałam ze skierowaniem od lekarza rodzinnego i zaświadczeniem od ortopedy( ze cos złego sie dzieje z moim kregosłupem w odcinku piersiowym.... )i mnie zakwalifikowano, tylko wyznaczyli mi kolejna wizytę bo nie miałam usg piersi, także chyba lepiej odrazu miec skierowanie od lekarza rodzinnego, zaświadczenie od odortopedy i usg piersi... bo jak pani dr mi powiedziała wszystkie rozmowy zaczynają sie dopiero kiedy lekarz ma przed sobą usg piersi...takz jesli moje USG jest nie takie jak powinno mogą mi jednak odmówic dlatego załuje ze odrazu tego nie miałam, bo niepotrzebnie sie stresuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _elka_
Best_bra dzięki wielkie napewno zajżę do obu sklepików. Nie wim czy mam Polskie czy angielskie 80H. Ale ponawiam pytanie czy nie znacie jakiegoś chirurga z Krakowa, bo stanik stanikiem ale po jego zdjęciu to już nic nie pomaga więc... trzeba się za to brać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Konkurs na portalu www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolato
beatka123, i jak bylo? dowiedzialas sie cos? ja dzwonilam znowu. tym razem odebral dr Jarlinski. Powiedzial ze nie wie nic, ale ze zadzwonia jak sie dowie kiedy bede mogla miec operacje, ze sie odbedzie tylko z przesunieciem. moze za jakies 1,5 miesiaca-2 meisiace. Ja mu powiedzialam ze zachowanie ich jest nad wyraz niepowazne, nikt mnie nie poinformowal o przesunieciu terminu i tylko przypadkiem udalo mi sie tego dowiedziec i uniknac brania bezuzytecznego urlopu w pracy. pomijam fakt, ze gdybym byla z innego miasta przyjechalabym tu, zalatwila nocleg, przejazd i wrocila z pustymi rekami. odpowiedzial ze jest ich tam niewielu i nie sposob do kazdego zadzwnic. ale co to za odpowiedz? dziecka? jak oni moga zapisywac komus temrin i nie informowac go o jego przesunieciu? uspokoila mnie jego odp. ze za moze 2 miesiace uda sie zrobic operacje ale jednak nie znam daty i nie ufam ze ktos do mnie zadzwoni dlatego sama to robie raz w tygodniu. Dzieuje ci beatko123 za wypowiedz prawnika. wynika z tego ze mamy po prostu prawo do tej operacji skoro juz jestesmy na liscie tzn ja mam, ty juz jestes po :) wiadomo, narazie nie planuje pozywac sadownie szpitala bo nic tym nie zyskam, narazie czekam ale zastanawiam sie czy nie przejsc sie tam w przyszlym tygodniu, chociazby z moimi badaniami udg, ortopeda ekg porobionymi (mialam miec operacje 9 marca) i powiedziec ze chce zostawic te teczke wiecie, jakis pretekst dodatkowy zeby tam pojsc bo i tak juz dzwonilam z 5 razy w ciagu ostatnich 10 dni) i przy okazji dopytac sie o wszystko w 4 oczy, by nikt mnie nie zbywal milymi slowami otuchy i powiedziec ze tak byc nie moze i niepowiadamianie o tak waznych sprawach jest niedopuszczalne i chce znac termin kolejnego zabiegu, albo chociaz miesiac. czekalam na to 7 miesiecy a teraz nawet nikt nie postaral sie by zadzwonic do mnie i powiedziec co jest grane. trzymajcie kciuki prosze dziekuje dziewczyny i beatce123 za cenne dla mnie w tej przykrej sytuacji, wypowiedzi. lolato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwwwwwwwwwww
do best_bra: dziękuję za na pewno dobre rady, ale wiesz... mój rozmiar nie pozwala mi na podbiegnięcie do autobusu, że o aerobicu, czy innych podskakiwaniach nie wspomnę :( oprócz rozmiaru to także ciężar, zaokrąglone plecy, obtarcia pod piersiami i takie tam... do kamapka: wielkie dzięki, czy skierowanie od rodzinnego powinno być do chirurga plastycznego? poradni? bo moja lekarka nie wie... :( a skierowanie na usg tez od rodzinnego? no i oczywiście Tobie życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia, u mnie opuchlizna jeszcze nie zeszla do konca pod pachami. A w pon. minie juz 6 tygodni. Cycuchy jeszcze mam na boki, jeszcze sie nie zeszly do srodka. Sutki mam normalne, ale strasznie wrazliwe na dotyk. Selcia i kanapka, nie przejmujcie sie gadaniem innych. A zwlaszcza mezolkow.Ja tez to mam za soba. Najgorszy byl moj maz, a na dzien dzisiejszy, zastanawia sie co by tu doktorowi w prezencie kupic, bo takie fajne cycuchy zrobil jego zonie. Przejdzie im. Na szczescie mama mnie bardzo wspierala i nie probowala mi wybic z glowy. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia200377
kurcze ja na dziś mam 10 dzień po operac czuje się fajnie tylko troche martwią mnie te brodawki jak na razie mam szwy bo jeszcze podobno musze je mieć , jeżdze na opatrunki czymś mi to smarują ale sama nie wiem czym może rzeczywiście czasu trzeba żeby to wszystko wróciło do stanu przed zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamapka
od lekarza rodzinnego do poradni chirurgi plastycznej, ja robiłam USG prywatnie zapłaciłam 50 zł ale przynajmniej nie musiałam czekac na wolny termin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, byłam na ściągnięciu szwów (niezbyt przyjemne ale da się przeżyć).A dowiedziałam się tyle że faktycznie nikt nie jest w stanie powiedzieć co będzie po 31marca ponieważ tego dnia kończy pracę szpital kolejowy jako taki(będzie połączony z innym szpitalem -myślę że to będą zmiany głównie administracyjne )więc młyn mają nieziemski.Nie wiedzą czy i jak będą pracować (chodzą plotki o zmianie ordynatora ???).W każdym razie na oddziale raczej puściutko.Ale ja nie dawałabym za wygraną i wydzwaniała do skutku,niech określą jakiś termin.A jeszcze zapytałabym w NFZ co robić w takiej sytuacji (może znajdą jakiś sposób).Dziewczyny nie rezygnujcie, naprawde warto powalczyć Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwwwwwwwwwwwww, moja droga :) Właśnie potwierdziłaś, że masz bardzo źle dobrany rozmiar: - otarcia pod piersiami biorą się z tego, że biust nie jest odpowiednio uniesiony i skóra dotyka skóry na klatce. Ta dziewczyna nosząc 90E na pewno miała podobne problemy, w 70J na pewno ich nie ma: www.stanikomania.blox.pl/2007/08/Kwestia-rozmiaru.html - nie możesz podbiec do autobusu, bo piersi wiszą na ramiączkach, nie mieszczą się w miskach i kolokwialnie mówiąc dyndają ;) W dobrze dobranym biustonoszu podstawą podtrzymania biustu jest obwód, a dodane dobrze dobrane miseczki powodują, że biust jest praktycznie unieruchomiony. Tutaj możesz poczytać świadectwa dziewczyn, które po zmianie stanika to zaobserwowały (i nie tylko mogą swobodnie biegać, ale też uprawiają jazdę konną czy taniec irlandzki; btw. czy wiesz, że są biustnosze sportowe do brytyjskiej miseczki J - polskiej R - i że one naprawdę "przymurowują" piersi?) www.tnij.org/d7lu Cytat: „Jeśli chodzi o mnie, zmiana z 75F na 60J ;-) -> biegnąc np do tramwaju nie trzymam się za piersi, wiem, że stanik trzyma je na swoim miejscu -> mogę swobodnie tańczyć, skakać, na ostatniej imprezie spędziłam na parkiecie ponad 6h bez przerwy Cytat2: „A na juz: - zupelnie inna postawa, brzuch, kregoslup, no super - zgrabniej, nie mam zwisu po talie i sie nie garbie - zadne sprzaczki nie podjezdzaja mi pod kark - wieczorem nie mam obolalych ramion z czerwonymi wcieciami - jak biegam za dziecieciem, to mi nic nie skacze w bolesny sposob Myslalam, ze to przesada i to gruba, ale wygodny stanik jest wazny jak wygodne buty. Cytat3: Moją migrację można opisac tak - od mieszczę się w 75J w Avocado do mieszcze się w 34J lub 32K brytyjskie. Czy jak kto woli melissa z 75 K na 70M. Co mi to dało ? Nie bolą mnie plecy !!!! Kiedyś bolały codziennie. Czuję się bardziej kobieco, pewnie. Czasami podbiegnę do autobusu i nie boję się, że stracę zęby. ...itd. itp w tym wątku są dziesiątki podobnych wypowiedzi :) Iwwwwwwwwwwwww, wymierz się, wpisz swoje wymiary do tego wątku: www.forum.gazeta.pl/forum/w,32203,107028939,107028939,JAKI_POWINNAM_NOSIC_ROZMIAR_STANIKA_44.html (albo tutaj, albo do mnie na mail gdzie wolisz) i dobierz porządny stanik, bo naprawdę od tego, a nie od operacji, powinnaś zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska81
O kurcze własnie wykorzystałam ten kalkulator atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html i wyszło, że mam polski rozmaiar 75 K !! trafiłam tu przez przypadek- zaraz do was dołącze dziewczyny! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polskie 75K to brytyjskie 75G/GG (34G/GG) - spory, ale nie nadzwyczajny biust, na który można kupić mnóstwo pięknej bielizny czy kostiumów kąpielowych :) Może więc dołączysz do dziewczyn tu?: balkonetka.pl/katalog/size/32g balkonetka.pl/katalog/size/34g ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Czytała wasze wpisy i dam wam szczerą radę nie słuchajcie i nie przejmujcie się wypowiedziami tych którzy nie znają naszego problemu nawet jeżeli jest to bliska osoba i ją szanujecie.Komentować będą- ale zobaczycie że po- obsypywać was będę komplementami. Powiedziałam moim znajomym - nie ukrywałam tego bo uważam że ludzie nie są głupcami i ok słudłam ale moje balony 75 K nie spadną aż tak. Ale niestety jest ta okropna grupa ludzi czyli sąsiadki szczególnie starsze i one komentowały to np. fajna dziewczyna z TAKIM biustem zwariowała!. a parę dni temu spotkałam jedną z nich i wprost do mnie- słyszałam że zrobiłaś operację, ty chyba się nudzisz i nie masz co robić super wyglądałaś w tych w sukienkach itd nawet zadzwoniłam do córki żeby jej powied. o tobie {a jej córka jest onkologiem} - a ja grzecznie tej pani że 4 lekarzy stwierdziło że są wskazania nawet byłam u onkologa. Więc miła sąsaidko czy NFZ zrefundował by mi operacje za 15 tys. tylko dla mojego kaprysu ? Krytyk słyszałam bardzo dużo od koleżanek np. głupia jesteś , po co ci to jest super ,zwariowałaś a moja kochana przyjaciólka powied. Sylwiu twój biust jest taki ładny duży jej się podobałam szczególnie gdy go eksponowałam w duzych dekoldach ale jak wróciłam ze szpitala przyznała mi się że bała się mnie zobaczyć bo uważała że mój biust to mój atut- ale była w szoku - pozytywnym oczywiście i pokazałam jej zdjęcie przed operacją w wersji wiszące balony nie wiedziała co powiedzieć ,a potem -ja nie wiedziałam że one tak wyglądały a ja jej zawsze mówiłam żeby się tak nie zachwycała bo one nie są sterczące i efekt jest taki bo mam super staniki. Przysięgam wam kochane dziewczyny mam teraz same komplementy nawet mijej bliskiej koleżanki mąż powiedział jej że ja wyglądam zajebiście- sorki ale tak powied. a jak zrobi się ciepło i zacznę ubierać moje rozmiary M bluzeczki to nawet głupie sąsiadki będą w szoku . Wasi mężowie też gdy zobaczą jakie jesteście szczęśliwe. AHA! DZIĘKI TEJ OPERACJI POZBYŁAM SIĘ INNYCH KOMPLEKSÓW NIE WIEM JAK TO SIĘ STAŁO ALE UWAŻAM SIĘ TERAZ ZA ATRAKCYJNĄ BABECZKĘ A NIE BYŁO TAK NAPRAWDĘ - PLANOWAŁAM JESZCZE INNA OPERACJĘ TERAZ TAK NIE UWAŻAM. Pozdrawiam was ciepło i trzymam kciuki najważniejsze żebyście Wy były pewne że tego chcecie. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selcia, zmierzylam odleglosc sutka do tej wystajacej kosci i wyszlo 20 cm. Przed operacja bylo 31cm w jednym i 33 cm w drugim. Olcia. Co sie dzieje z twoim sutkiem? Jest wciagniety, jasniejszy? Co cie martwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) jestem po wizycie u chirurga. Zdecydowałam się na termin październikowy, bo mam plany wakacyjne i wg. lekarza nie zdążyłabym dojść do siebie. Zresztą jesień-zima to chyba dobry czas na rekonwalescencję . Zastanawiam się kiedy po operacji będę mogła usiąść za kierownicą. Mi lekarz zaproponował stanik, który zrobią na zamówienie za 160 zł, który będę miała nosić non stop przez 6 tygodni. Patrzę się na siebie i myślę, że jeszcze trochę i zlikwiduję przyczynę moich kompleksów z którymi borykam się przez całe życie. Ale mam prośbę o foty do dziewczyn po. na maila e--l--a@wp.pl , bo wprawdzie na stronkach klinik są zdjęcia to chciałabym się przekonać, czy w photoshopie nie były majstrowane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia200377
mamitka jeden mam wciagnięty taki marny a drugi jest nabrzmiały i troche ciemny chociaż pod skórka ,która zchodzi jest jaśniejszy lekarz twierdzi ,ze idzie ku lepszemu coć mnie to niepokoi jeszcze do tego krwiaki mi sie porobiły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamitka30 dzięki za centymetry :) Teraz mam tak samo jak Ty przed operacją. O rany marzenie mieć na 20 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viefiurka
Hej dziewczyny zdjęcia już wysłane, klementyka26 ja czekam na Twoje też sobie porównam :):) Selcia ja też mam odległość 20 cm a przed operacją nie mam pojęcia ile było. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny obiecuję że wieczorkiem usiądę na spokojnie na komputer i wam wyślę. Zrobiłam kilka fotek, więc je dostaniecie. pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viefiurka cycuszki rewelacja :D Naprawde masz fantastyczne. Dwa miesiące po operacji to wyglądają jak marzenie jesteś szczęściarą widać że na bliznach dużo nie odczujesz naprawde super wyglądają już teraz.Wydaje mi się u Ciebie blizny to będa jaśniutkie niteczki niezauważalne :) Laseczka że ho ho Twoje piersiątka motywują jak najbardziej do operacji:) Wielkie dzięki za fotki Teraz mam jeszcze większego powera by kłaść się na stół jak kłoda i niech tną :D Co prawda Ty przed operacją nie miałas złych bo też ładne były u mnie są 3 razy większe ale mam nadzieje że mi również uda się uzyskać taki efekt jak u Ciebie. Teraz nie pozostaje nic tylko pogratulować pięknych cycuchów :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia nie przejmuj sie. Sutki sie unormuja. Moje tez byly na poczatku nabrzmiale. Kolezanka ktora lezala ze mna w szpitalu, obydwa sutki miala wciagniete do srodka. Obie piersi sie od siebie roznily i kolorem i ksztaltem, a teraz zaczelam robic zdjecia raz w tygodniu i sama widze jak to sie zmienia.Wszystkie faldki, bruzdy, strupki znikaja, kolor jest jednolity, piersi sa coraz blizej siebie. Od jutra moge sciagnac stanik, ale wierzyc mi sie chce, ze juz mija 6 tygodni. Ponosze moze ze 2 tyg.dla pewnosci, zeby bylo pelne 8 tyg. Przymierzam te moje nowe staniczki. One tak ladnie leza, a fiszbiny juz nie upijaja. Tylko piersi mam w nich wieksze. Dziwne. Kiedys jak mialam duzy biust i zalozylam stanik to taki malutkie sie robily, a teraz jest na odwrot. Zalozylam nawet koszulke na ramiaczka bez niczego a one takie malutkie, ale bardzo seksi. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akinom1975
Dziewczyny!!!! Nawet nie wiecie jak wam zazdroszczę!!!!! Wizytę w poradni mam dopiero na 17.08,a na oddział kazali mi dzwonić na przełomie marca i kwietnia,żeby dowiedzieć się czy coś się ruszy. Jestem cierpliwa,ale mam nadzieję,że to zostanie wynagrodzone:) Jeszcze nikomu nie powiedziałam o moich planach,nie chcę zapeszyć! Dobrze,że Wy tu jesteście to mogę poczytać wasze pełne radości wypowiedzi i to mnie przekonuje,że powinnam spróbować!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viefiurka! ja sie prawie poplakalam jak zobaczylam twoj biust! jest rewelacyjny! masz super piekne piersi! naprawde nie moge sie napatrzec:) teraz czekamy na zdjecia od klementynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski wysłałam zdjęcia. Teraz sprawdzać pocztę i pisać kogo pominęłam:) Ja też mam teraz 20cm:) a przed operacją hmmm- same zobaczcie po zdjęciach. Selcia zdjęcia dedykuję twojemu mężowi- niech na nie popatrzy i powie: kochana żonko warto iść się pociąć i tak wyglądać jak twoja koleżanka z forum:) Przypominam, że brodawki miałam zmniejszane i przeszczepiane w nowe miejsce- prawie nie widać śladu:) mamitka proponuję ci nosić trochę dłużej ten stanik sportowy. Chociaż jak w domu siedzisz to go zakładaj, lub kup sobie stanik który dobrze zbierze piersi. No i na noc obowiązkowo zakładaj stanik. chodzi o to żeby się piersi nie rozeszły. Ja teraz trochę więcej nosiłam swojego małego i znowu jak ściągam stanik to zaczynają boleć mnie piersi.Jednak w środku jest dłuższy proces gojenia. Mamitka tobie też wysłałam zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementyka26 do mnie fotki nie doszły :( więc prosze spróbuj jeszcze raz selcia10@onet.pl Wczoraj pokazałam mężowi viefiurki fotki i troche się zapowietrzył bo nie miał do czego sie przyczepić :D :D:D a przypatrywał się jak zahipnotyzowany hehe aż mnie podkurzył ( taki żarcik :D) klementyka26 Chyba powinnam być zazdrosna że mąż będzie oglądał wasze cycuchy i jeszcze pochwali hehe ale własnie dobrze jak tak zrobi może troche odpuści i przestanie się stresowac .Przekona się że tu piszą kobitki z krwi i kości które są po operacji a nie fotki ze stron klinik gdzie nigdy nie wiemy co ubarwione a co jest reklamą. Chociaz odkąd tutaj się udzielam i opowiadam jemu wasze przezycia to wygląda już na spokojniejszego bo widzi natural kobitki :) Chyba się już nie doczekam a najbardziej współczuje tym co mają termin pod koniec roku albo w sierpniu jak Akinom1975 .Chyba bym umarła z niedoczekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xbigcyc
Dziewuszki - mi też, mi też prześlijcie zdjątka! Bardzo proszę. wch75@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą to Wy macie przed operacją znośne cycki a ja to mam wielkie wymiona hehe po Babci rodzinnie przyjęte. Moje to sa olbrzymy wiszące i lewy cycek 2 razy wiekszy prawdziwa trauma niestety. W staniku jak podniose to wyglądają znośnie ale bez to można kogoś zabić :) Rany niech mi w końcu wytną te ciężary życie będzie od razu piękniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selcia jak zobaczysz moje to się pocieszysz. Bo ja nie mialam (jak ty mówisz)znośnych- bo ja miałam inny kształt - tzn długie do pępka, a ie jak viefiurka duże okrągłe. mój biust nigdy nie był stojący tylko leżał na brzuchu:( Viefiurka uważam że twój biust przed operacją też było piękny:)......tylko że duży:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki klementynka za zdjecia:) ale ja chyba nie bylam przygotowana psychicznie zeby zobaczyc dzisiaj i twoje i veifiurki! nic tylko plakac mozna. ja tez takie chce! i to najlpeiej od razu! klementynko, roznica jest powalajaca. a teraz naprawde zrobili ci sliczne piersi:) zazdroszcze. mam nadzieje ze moje tez takie beda:) slicznie dziewczyny, naprawde slicznie. i szczerze mowiac ja kiedys myslalam ze blizny sa straszne. jakies wielkie, oszpecajace. a u was... cieniutkie paseczki i to zaledwie pare mies po operacji. a za kolejnych kilka w ogole nie beda widocze. nie pozstaje mi nic innego jak zyczyc i sobie i innym jeszcze duzobiusciastym takich samych jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×