Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość viefiurka
Selcia ja moje nowe cycuszki widziałam dzień po zabiegu. Pani doktor ściągnęła mi opatrunki posadziła i postawiła lustro przede mną, bałam się spojrzeć bo naczytałam się że szwy są na całych piersiach, piersi opuchnięte i sine. Spojrzałam i byłam w szoku że one tak wysoko sobie "stoją", fakt były opuchnięte ale nie miałam siniaków. Gdy pani doktor założyła mi stanik wyglądały jak po powiększeniu były twarde i sterczące. Malenstwo123 wiem co poczułaś jak przeliczyłaś sobie jaki masz rozmiar, ja od zawsze kupowałam staniki w rozmiarze 75 d bądź e i wciskałam się w nie i bez obcisłej koszulki pod bluzką(żeby piersi nie wychodziły ze stanika) nie wychodziłam z domu tak naprawdę nie chcialam dopuścić do siebie myśli że mój biust jest tak duży. Po przeliczeniu wyszło mi że powinnam mieć 65j. Po wizycie w sklepie okazalo się że naprawdę najlepiej leżący stanik byl w rozmiarze 70i. Po zabiegu mam rozmiar miseczki e myślałam o troszkę mniejszych, ale jak po ściągnięciu stanika są w tym samym miejscu to nawet niech będą e. O mojej operacji wiedział mój narzeczony i 3 najbliższe koleżanki, jedna ktora ma taki sam problem jak ja miałam, druga ma idealne piersi które od zawsze mi się podobały, i trzecia uważała że to jest niepotrzebne i ona nie widzi powodu żebym to zrobiła, dopiero po zabiegu powiedziałam mamie i siostrze, ze znajomymi przyjęłam taką taktykę jeżeli się zapytają wprost to odpowiem a sama nie będę się chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akinom1975
Do KAMAPKA!! Coś tak skromnie napisałaś o tym,że się dostałaś na operację.Napisz wszystkie szczegóły ,specjalnie dla takich jak ja,które dopiero rozpoczynają tę drogę... Jakie miałaś wszystkie dokumenty,czy z prywatnych gabinetów,czy czekałaś w kolejkach na NFZ,co tam miałaś napisane,od kogo miałaś skierowanie do poradni,czy USG robiłas prywatnie,w jakiej poradni byłaś na konsultacji,czy to jest operacja refundowana a jeżeli tak to w jakim szpitalu będzie robiona,jak wyglądała wizyta i jakie badania ci robili żeby cię zakwalifikować......uuff Wiem,że pytań dużo i na pewno się powtarzają,ale jeżeli masz chwilkę to proszę o odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja tez miałam chwile załamania. Przez swój biust nie wychodziłam w cale z domu. a jesli juz musiałam to w jakims worku Kazda nowo poznana osoba dopasowuje mnie sobie do stereotypu głupiej blondynki z tego powodu nawet przyciemniłam sobie włosy. Wiem ze to głupie ale cóż:) Mam 20 lat i 165 cm wzrostu niby nie tak mało ale przy takim biuscie to on rzuca sie w oczy. Głupia rozmowa kwalfikacyjna w sprawie pracy jest czasem upokarzajaca bo pracodawca patrzy tylko na mój biust a nie kwalfikacje. raz jeden dupek sie mnie spytał czy moze go dotchnac bo zawsze tego pragnal. ale ten problem moze zrozumiec tylko ten kto to ma. ze to nie jest tylko jakis głupi kompleks ale rowniez duzy problem medyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki znacie jakiś bezpieczny nie drastyczny sposób na wywołanie miesiączki ? Jak tak dalej pójdzie to lipa termin operacji mi nie wypali brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selcia kochana tylko nie bierz żadnych tabletek na wywołanie miesiączki od lekarza- jak takich nigdy nie brałaś, bo ja durna wzięłam, bo też miałam taki problem i skutek był odwrotny! Nie dość że się spóźnił to jeszcze jak wystąpił to ze zdwojoną siłą- myślałam że wykrwawię się i zejdę z tego świata. Spróbuj metod tradycyjnych, np napij się czerwonego wina (niby przyśpiesza), chyba też gorąca kąpiel też ma wywołać. na forum kafeterii ktoś kiedyś założył temat o wywołaniu miesiączki. Wpisz w wyszukiwarce to może coś znajdziesz. A spóźnia ci się pewnie dlatego że za bardzo się stresujesz:) A tak wracając do tematu to ja swój biust widziałam już na drugi dziń jak mi lekarz zmieniał opatrunki. Nie widziałam tylko sutków bo były osobnymi opatrunkami zszyte więc to po kilku dniach. No i widziałam je leżąc więc żadnej masakry nie widziałam:) ale później jak mogłam się wykąpać i stanęłam przed lustrem no to nie powwiem że widok był super bo wiadomo- sińce, krew, strupki, ale co tam. To wszystko zeszło. Same widziałyście efekty. Mamitka a Twój biust jest piękny!!! Strasznie ci go zazdroszczę i też taki chcę malutki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamapka
do Akinom1975 o dokumentach pisałam troszke wczesniej jakze poczytaj ( a w skrócie skierowanie od lekarza rodzinnego i zaswiadczenie od ortopedy to na NFZ tylko USG piersi robiłam prywatnie w swojej miejscowosci koszt 50 zł) pierwszy raz pojechałam do KRk tylko ze skierowaniem i zaswiadczeniem od ortopedy. Tam bardzo miła Pani dr tylkowska poogladała mnie, zrobiła wywiad i kazała zrobic USG, bo bez tego ani rusz. Kazała sie umówic na kolejna wizytę już do dr który ewentualnie by operował( bo ona sama juz nie operuje w tym szpitalu( tylko prywatnie ) mialam wybrac sposród dwuch lekarzy (jeden mi wykładał chirurgie plastyczna na uczelni) a drugiego wcale nie znałam... I tez tego co wykładał znałam tylko od strony wykładowcy.... a pasowało by wiedziec który akurat jest lepszy w "cycach" zadzwoniłam na rejsctracje chirurgi plasrtcznej i zapytałam czy mogą mi kogoś doradzic w tej kwestii... dostałam nr do pielegniarki która jest i widzi efekty obydwu panów i doradziła mi dr. Małka(czyli tego, którego nie znałam) umówiłam się więc do niego na wizytę... odczekałam i pojechałam na wyznaczoną wizytę... przedemną było chyba z 15 osób ale szybko poszło i z kołatającym sercem weszłam do gabinetu...Pan dr okazał sie bardzo miły popatrzył na papiery które miałam czyli zas. od ortopedy i USG , poogladał mnie podotykał " wymion" zapytał o rozmiar jaki teraz nosze, czy juz nie planuje wiecej dzieci, zrobił kilka zdjec i zakwalifikował!!!! mówił o tym ze jako tako od 3 lat NFZ nie daje dobrej kasy za tego typu usługi ale ze mi pomoże( widocznie jakos da sie dopasowac dany zabieg do NFZ wymagań) wyznaczyliśmy termin... proponował mi czerwiec ale ja wolałam po wakacjach wiec mam wrzesien. Moja córa akurat bedzie miała skonczone 2 latka i moze bedzie bardziej samodzielna, a poza tym w wakacje najprawdopodobniej zmienie miejsce zamieszkania takze nie chciałam miec swierzych ran i byc bezuzyteczna....pan doktor dał mi papierki i wyznaczył termin wszystkich badan potrzbnych do zabiegu( tydzien przed planowana operacja) pani pielegniarka wypełniła paperzyska i gotowe.... tyle..... ale ja dalej nie moge uwierzyc w to szczeście.... Dziewczyny ktore po miały dziecko.... prosze was napiszczie w jakim czasie po zabiegu okazało sie ze rodzinka sie powiększy, jak cyce zareagowały na taki huragan hormonów, jak z pokarmem, czy nie było zadnych złogów bez ujscia i wogóle co pozostało po małych cycach...... pozdrawiam wszystkie dziewczyny gorąco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyn, które przeszły zabiegi zmniejszenia: Wiecie z doświadczenia jak długo przebiega proces rekonwalescencji. Byłam wczoraj na konsultacji w Iq medica. Mogę mieć już termin na kwiecień. Tylko czy uda mi się przez kolejne dwa miesiące tak dojść do siebie, żeby jechać w lipcu z dziećmi na wakacje. Usłyszałam również, że niekoniecznie muszę się szczepić przeciwko żółtaczce. Prawda? Czy lepiej się zaszczepić? Doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lelcia, o ile nie planujesz wakacji na skałkach wspinaczkowych to myślę że nie powinno być problemu (zawsze trzeba wziąć pod uwagę coś nieprzewidzianego).Ja jestem trzy tygodnie po zabiegu i praktycznie robię wszystko (no może okien nie będę myła),troszkę ciągnie pod spodem na szwach (jeszcze się nie rozpuściły) czasem coś zakłuje w środku ale ogólnie to mogłabym zapomnieć że miałam operację.A jeśli chodzi o szczepienie to dla twojego bezpieczeństwa powinnaś się zaszczepić (mam znajomego którego poczęstowano HCV i to jest coś paskudnego).Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lelcia ja tez mam wskazanie na szczepienie żółtaczkowe niekoniecznie ale jednak robie .Rodzinny mi też powiedział że to bardzo wskazane bo zmniejszanie jest bardziej poważną operacją od powiększania więc różnie może być. A klinika w której robisz może potem umyć ręce w razie jak Ciebie czymś poczęstują tfu tfu odpukać ale wtedy będzie na Ciebie że się nie zabezpieczyłaś. Ja robie te szczepienie jestem już po pierwszym za 2 tygodnie drugie i potem jakoś po 5 miesiącach 3. Z tym że po drugim szczepieniu (dwa tygodnie po ) będę już chroniona więc ja uważam że warto zrobić. Klementyka masz racje z tym wywołaniem miesiączki musze jakoś to przetrwać i czas pokaże jednak nie będe brała żadnych prochów bo jeszcze sobie zaszkodze. Dzisiaj łykne winko :D Szkoda że męża nie ma może by przepchał hehe to podobno tez metoda na wywołanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo09
Cześć, dziewczynki! cieszę się, że coraz więcej szczesliwych wśród nas :) Ja już też wybrałam klinike i teraz muszę jeszcze męża przekonać... Kto robił prywatnie: ile lezy się w szpitalu? Dziewczynki, ja również proszę o zdjęcia. Bardzo-bardzo proszę :) ola@caissa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny- We Wroclawskiej klinice wrze, wydaje mi sie ze pytanie o zabieg zmniejszenia biustu to jak wsadzenie kija w mrowisko:/ Chce zapytac czy ktoras z Was ma termin operacji na kwiecien w kolejowym we wroclawiu??? I jeszcze powiedzcie mi, z tych co sa juz po, a mialy operacje w kolejowym- ile dni bylyscie w szpitalu po operacji. Tzn na ktora dobe Was wypisali i po jakim czasie sciagneli ostatnie szwy??? Bo to dla mnie bardzo wazne by moc rozplanowac cokolwiek. I jeszcze jedno- czy myslicie ze na 8 tydzien od operacji moge juz jechac na wakacje? Bede mogla sciagnac sportowy stanik i nosic jakis ladny pod letnie bluzeczki? Kupic pierwsze bikini? :D Wielkie dzieki za odpowiedzi, to bedzie ogromna pomoc. CIesze sie, ze rosnie grono szczesliwych kobitek! Trzymam kciuki za wszystkie w kolejce' pod noz'! Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny- We Wroclawskiej klinice wrze, wydaje mi sie ze pytanie o zabieg zmniejszenia biustu to jak wsadzenie kija w mrowisko:/ Chce zapytac czy ktoras z Was ma termin operacji na kwiecien w kolejowym we wroclawiu??? I jeszcze powiedzcie mi, z tych co sa juz po, a mialy operacje w kolejowym- ile dni bylyscie w szpitalu po operacji. Tzn na ktora dobe Was wypisali i po jakim czasie sciagneli ostatnie szwy??? Bo to dla mnie bardzo wazne by moc rozplanowac cokolwiek. I jeszcze jedno- czy myslicie ze na 8 tydzien od operacji moge juz jechac na wakacje? Bede mogla sciagnac sportowy stanik i nosic jakis ladny pod letnie bluzeczki? Kupic pierwsze bikini? :D Wielkie dzieki za odpowiedzi, to bedzie ogromna pomoc. CIesze sie, ze rosnie grono szczesliwych kobitek! Trzymam kciuki za wszystkie w kolejce' pod noz'! Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj psychee, musisz się naszykować na 8-10 dób po zabiegu i to jest naprawdę tyle ile trzeba aby w formie wrócić do domu.Ja byłam na stanie szpitala 18 dni (w tym przepustka na weekend przed zabiegiem).Po tygodniu od wypisu ściągnięto wszystkie szwy i mam się jeszcze pokazać w połowie kwietnia.A co do wakacji to powinnaś zapytać lekarza jak tam z opalaniem bo coś mi się wydaje że trzeba uważać.Jestem 3ipół tygodnia po zabiegu i czuję się świetnie robię praktycznie wszystko a cyculki jak marzenie coraz bardziej kształtne ;).Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki do kwietnia już nie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango112
witaj viefiurka! chciałabym poprosić Cię o przesłanie zdjęcia przed i po operacji - jeżeli możesz. Ja dopiero się nakręcam bo obecnie jestem w ciąży, ale za ok pół roku chcę zacząć działać w tym kierunku. Napisz gdzie i przez kogo miałaś wykonaną operację. mój e-mail: iwona.kaszuba1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Passi
Dziewczynki nic nie dostałam na meila :(( poprosze was bardzo w czerwcu mam wizyte w poradni a potem walka o operacje ale z tego co pizecie to wrocek jednak bedzie robił dalej a powoli wpadałam w czarna rozpacz ale co tam 30 lat czekałam to pare miesiecy dłuzej tez poczekam tylko prosze podbudujcie mnie na duchu ze jest na co viefiurka mamitka bardzo prosze o zdjecia mój mail semiramis8@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango112
witaj best_bra, dziękuję Ci za tabelkę wyszło mi, że mam rozm polski 70J jednak ostatnio byłam w dobrym sklepie z biustonoszami i kupiłam 75H bo w 70 nie było szans na dopięcie. Dzięki, że pomagasz. Ja jak chyba każda dziewczyna na tym forum ma poprostu dość tak wielkiego biustu jest to poza ciężarem bardzo krępujące i dyskwalifikuje nas jeśli chodzi o fajne ciuchy np. o sukience mogę tylko pomarzyć. Ja mam 158 i przed ciążą ważyłam 49 kg i z takim biustem wyglądam poprostu jak kosmitka ;-) Na operację jestem zdecydowana w 100% tylko muszę jeszcze swoje odczekać. Myślę, że na początek spróbuję dostać się przez nfz. Teraz poszukuję dobrego specjalisty chirurga z warszawy i nie tylko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango112
klementyka26 czy Ciebie również mogę poprosić o przesłanie zdjęć? i napisz proszę kto i gdzie Cię uszczęśliwił :) jestem zdecydowana na operację i chcę oddać się w ręce kogoś sprawdzonego i poleconego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana20
Hej dziewczyny !! Gratuluję już tym po zabiegu i oczywiście przed ... Ja dopiero zaczęłam się dowiadywać o takiej możliwości... Mam kilka pytań : Po skierowanie na komisję muszę iść do ortopedy ? Co mu powiedzieć, jeśli mnie wyśmieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam prośbę o info na temat zabiegu. Mam wprawdzie rozmiar C ale rozstępy i obwisłe piersi no i duże brodawki-brzydkie. byłam na konsultacji u Dr Wójcickiego koszt 18 tys ale przestraszył mnie informacjami o tym, że po zabiegu traci się czucie erotyczne no i że zostają widoczne blizny.Prosze Was o pomoc kto jest dobrym fachowcem u kogo robiłyście zabieg i info na ten temat. Obawiam się, że wykładając taką kasę efekt może być kiepski. Proszę Was o informacje wskazówki Pozdrawiam bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango112 🌼 :) Tabelki to tylko podpowiedź - to , co ostatecznie kupimy zależy od naszej indywidualnej ściśliwości i od modelu stanika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo09
Czesc, dziewczyny! Dostałam od którejś z Was zdjęcią ( na zdjęcju przed ze ślicznymi maluszkami :) ) Dziekuję bardzo! Cycuszki PO są śliczne, po-prostu super!!! Po 6 tyg blizny juz są mało widoczne. Czyje to skarby? :) I gdzie były robione? napiszcie, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agloo09.To ja wyslalam ci zdjecia. Nawet sie nie podpisalam.Ja robilam prywatnie w Niemczech.Blizny rzeczywiscie bardzo malutki, z tego wzgledu, ze nie mialam szwow na zewnatrz, tylko sklejone plasterkami, ktore sobie sama odkleilam. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Passi
klementynka ja równiez poprosze o zdjecia meil semiramis8@wp.pl psyche dlaczego wrze we Wrocławiu? rozmawiałam niedawno nawet sympatyczni byli aczkolwiek faktem jest ze sie łaczą i jakis mały haos panuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Witam po długiej przerwie:), z tego powodu, że zmieniałam dostarczyciela internetu i musiałam czekać miesiąc na zmianę. Szanowne koleżanki, mogę się już nazwać weteranką, bo od momentu mojego zabiegu 28 marca minie 10 miesiecy. Cóż mogę Wam napisać: - wspiram wszystkie te, które zdecydowały się na zabieg pomniejszania :) - polecam staranie się na NFZ, zawsze warto, a pieniądze prywatnie wydane to naprawdę niebagatelny koszt :) - jednak gdyby nie udało mi się zrobić tego zabiegu z refundacji miałm już przygotowane 10 tys i zrobiałbym to prywatnie NA PEWNO ! - przypominam o smarowaniu maścią z wit. A, często i długo nawet do pół roku - nie nadwyrężać się, staniczek nosić cały czas nawet do spania, a czas do 3 miesięcy - ja nie stosowałm żadnych plastrów tylko maść i blizny są już bladziutkie i coraz mało widoczne - kiedy coś lubi się babrać polecam iruxol mono - przepisał mi to lekarz - jak zrobię fotkę to prześlę Wam Klementyka - mam nadzieję, że u ciebie super, cieszę się , że jesteś już po pamietaj tylko moje rady :) CAŁUSKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj paniusia1 :) Dziewczyny wspominały o Tobie że masz fantastyczne cycuszki :) Ja mam termin na 28 kwietnia i już się doczekać nie moge jednak niestety mam problemy z nieregularnymi miesiączkami i już wszystko wskazuje na to że chyba się nie wyrobie i termin będzie do zmiany brrrr jakie to wkurzające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamapka
do paniusia1 czy ja też mogę prosic Cię o zdjęcia? chciałabym bardzo zobaczyc twoje cudo bo widze ze dziewczyny chwala?? odwdziecze sie tymsamym ale dopiero we wrzesniu :) karolinas18@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zaczne prowadzić monolog hehe U mnie córa chora , mąż dostał ospe a ja od nich się odsuwam coby mi jakiejś zarazy nie sprzedali :) Choć też nie jestem bez skazy bo miesiączka mi się spóźnia już 10 dni i chodze nabuzowana bo jak tu operacje zaplanować ? brrrrr Najgorsze to że lekarz czeka ,klinika czeka tylko ja musze mieć forme i został tylko miesiąc a ja już doczekać się nie moge. Ostatnio byłam u ginekologa i dopatrzył się małego polipa a przy okazji wyczyścił mi szyjke macicy i teraz zastanawiam się czy to może być powodem opóżnienia miesiączki.Zwykle spóźniała mi się max tydzień a teraz to jak na złość ....im później dostane tym większe prawdopodobieństwo że pokryje się z operacją buuuu Dziewczyny wasze fotki i obecność tutaj tak motywuje że ja już marze tylko o tym by wspierać inne kobietki co tu zaglądają :) Tak sobie napisałam przed spaniem ....pozdrówka małobiuściaste i cycatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam kolejną konsultację u dr Chęcińskiego. Na forum ma niezbyt dobre opinie. Czy któraś z Was przeprowadzała zabieg u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×