Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Witam, mam kolejną konsultację u dr Chęcińskiego. Na forum ma niezbyt dobre opinie. Czy któraś z Was przeprowadzała zabieg u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo09
Mamitka30, dzieki jeszce raz za fotki. Juz wiem czyje to takie ładniusie cycuszki :) Mam nadzieje, ze w Polsce czy Czechach mi zrobia również ładne :) Paniusia1, ja też poproszę o nowe zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xbigcyc
ja też poproszę o fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia33
dziewczyny bardzo proszę o fotki, bardzo marzy mi sie zmniejszenie biustu juz od kilkunadtu lat, ale nie stac mnie. Dopiero teraz znalazłam to forum i zobaczyłam śwatełko w tunelu. Mam brytyjskie 32 JJ - czy to kwalifikuje sie na nfz? jeszcze raz proszę o fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, cieszę się, że znalazłam to forum. Dziś byłam u lekarza rodzinnego i dostałam skierowanie, teraz tylko ortopeda i moje marzenie może się spełni. Muszę tylko sprawdzić czy jest jakaś klinika bliżej morza. Do Wrocławia trochę daleko, ale jeśli będzie trzeba to i tam pojadę. Myślę, że z ortopeda nie będzie problemu, kręgosłup mam w opłakanym stanie, już ledwo ostatnio ruszałam lewą ręką i chodziłam na rehabilitację, zresztą na pierwszy rzut oka widać jak mi garb rośnie. Jak dobrze zrozumiałam, to teraz do poradni na kwalifikacje? Już się zgubiłam, wczoraj przeczytałam całe 95 stron forum i już mi się namieszało. Ma prośbę do klementynki26 lub paniusi1 czy możecie cała tą procedurę konkretnie co i jak mam zrobić, może jakieś numery tel do klinik gdzie robiłyście. No i bardzo proszę o wasze zdjęcia po operacji. Wracacie mi chęć do życia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone forum
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Passi
Klementynka dziękuję za zdjęcia masz przepiękne cycuszki spojrzałam na swoje w lustrze i doznałam wizji że może jednak tez sie doczekam :) apropo ja równiez przy cycach wielkości noworodka nie miałam pokarmu a co to sie nasłuchałam : taki cycek a nie karmisz???????? moja teściowa to niedługo by sobie przez ramię pluła :)) a 100 gram mleka odciągałam dwie godziny odciągałam bo mam wklęsłe brodawki i moje dzieci prędzej bym tym cycem zadusiła niz nakarmiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passi ja też nie karmiłam przez te brodawki wklęsłe, poza tym nie miałam pokarmu, a jak już miałam to mój mały wypiął się na mnie i wolał butlę. oczywiście spotkałam się z niesamowitą krytyką - że takie duże piersi a ja nie karmię. Już nie wspomnę że moje koleżanki mają małe cycki (pryszcze) i mogły wojsko wykarmić a ja nie. Później już wszystkich olałam i zwyczajnie kłamałam. Na pytanie czy karmię odpowiadałam TAK. Na co jedna sąsiadka- no widać. I że niby moje dziecko przez to gorsze jest? Bzdura- zdrowy, nigdy nie miał kolek, więc nie czuję się gorszą matką, a teraz przecież jak jestem po operacji to przy kolejnej ciąży nie będę mogła karmić więc też będę kłamać że karmię:) Ja uważam że nasze dzieci będą szczęśliwsze jak my mamy będziemy szczęśliwe. Ja pamiętam swoje pierwsze tygodnie w domu po porodzie- wyłam na widok sowich piersi, były tak ogromne że cały brzuch mi zakrywały- te co dostały zdjęcia to powiem wam, że one były dwa razy większe niż przed operacją, więc domyślcie się jak ja wyglądałam - POTWÓR!. Ale teraz jestem szczęśliwą posiadaczką małego biustu, choć powiem wam szczerze, że wolałabym jeszcze mniejszy:D I teraz wreszcie słyszę- jak ty wypiękniałaś, a jak schudłaś:) Kiedyś nigdy tego nie słyszałam bo zawsze wszystko zasłaniały wielkie cycki. Dlatego powiem to setny raz- nie żałuję operacji!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia 33
Wiecie dziewczyny, a mnie sie w sumie przy tych wielkich cycach udało karmić, ale wcale nie miałam jakiegos fioła na tym punkcie. Stwierdziłam tylko jak sie uda to będę, jak nie to przeciez nie tragedia. Jedno powiem, że może nie wielkość a długość moich piersi była w tym przypadku wielkim plusem. Jak patrzyłam jak dziewczyny z pięknym okrąglutkim sterczącym biustem się męczą i mi zazdroszczą wygody, to mi się aż miło zrobiło. Jak karmiłam małą Zu to miałam większą swobodę ruchu, hihihi. Nie musiałam się bać, że jak siegnę po szklankę czy gazetę to wyrwę cyca z małej buźki razem z językiem. A co do wklęsłych brodawek, ja tez takie miałam, ale jak Zu sie przyssała to wyciągała je na centymetr. Szkoda tylko, że położne w szpitalacch zamiast pokazać jak prawidłowo z takimi cycami przystawiać malucha krzycza na wielkobiuściaste żeby dzieci nie podusiły. Ja się wyedukowałam wcześniej jak mam wepchnąć cyca do buzi nawet z wkęsłymi brodawkami. Gdyby nie to, też bym nie karmiła. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Ale uważam, że jak karmienie ma dziewczyne meczyć, to butla jest równie dobra. Nieszczęśliwej matki mleko nie ma żadnych właściwości, a tylko maluch jest nerwowy. Na szczęście cycki po prawie 3 latach wróciły do "normy" sprzed ciąży. Ale i tak muszę coś z nimi zrobić Mam nadzieję, że mi się uda na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) wkrotce bede miec konsultacje! tzn 9 kwietnia ale juz tylko o tym mysle:) w zwiazku z tym mialabym prosbe do tych dziewczyn ktore operowaly sie prywatnie. wydaje mi sie ze viefiruka mialas prywatnie prawda? powiedzcie mi w ogole o co warto zapytac na pierwszej wizycie? czy lekarz juz wtedy mowi jakie badania nalezy zrobic? czy pyta was jaki rezulata chcialbyscie osignac zeby ocenic czy to realne?:) a przede wszystkim powiedzcie mi jak to bylo zaraz po tym jak wyszlyscie do domu? czy codziennie jezdzilyscie na zmiane opatrunkow? bo ja operacje bede miec w wawie do ktorej mam 200 km i nie wyobrazam sobie codziennych dojazdow:( i troche mnie to martwi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inistrantka
Hejka! Dziękuję tym z Was do których napisałam maile i odpowiedziały.Super, bardzo pomagacie dziewczyny.Mam pytanie odnośnie Warszawy klinikiki JOLLY MED lub innych wartych polecenia-sprawdzonych. Zbieram info, musze zdecydować gdzie się operować, a to trudne. Dziewczyny podały mi namiary na Szpital kolejowy we Wrocławiu. Ode mnie jednakowa odległość zarówno do Wwy jaki i Wrocławia. Chodzi tylko aby lekarze byli świetnymi fachowcami. Doradźcie proszę.Dzięki z góry. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia300k
siema dziewczyny ja sobie leze w lozeczku w szpitalu w Warszawce i jestem po operacjipiersi i jestem szczesliwa ze to zrobilam ze sie zdecydowalam i zaluje ze czekalam z tym tak dlugo...jestem w drugije dobie po operacji czuje sie swietnie cycuszki choc nie widzialam ich jeszcze w lustrze juz mi sie podobaja...z miseczki I zrobilam B...a jak lekko mi teraz pozdrawiam wszystkie kobietki te po jak i te przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viefiurka
Do:Yvaine ja w sumie bylam tylko na jednej konsultacji przed zabiegiem trwała ona około godziny, pani doktor wytłumaczyła mi na czym polega zabieg, jakie mogą być komplikacje, po jakim czasie od operacji będę mogła wrócić do pracy. Napisz sobie na kartce wszystkie pytania jakie chcesz zadać, zapomniałam zapytać o polowe rzeczy i pytałam później w mailach. Od razu dostałam zestaw badań jakie miałam zrobić, chociaż nie był ustalony jeszcze termin zabiegu, powiedziala żebym się jeszcze raz na spokojnie zastanowiła i dopiero zadzwoniła ustalić termin. Jak miałam zabieg we wtorek wieczorem to w czwartek rano moglam iść do domu, opatrunki zmieniałam sobie sama 2 razy dziennie, a z panią doktor widziałam się dopiero tydzień po zabiegu na ściągnięciu połowy szwów. W razie jakiś pytań mogłam dzwonić w każdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytania do chirurga W jaki sposób będzie przeprowadzona operacja? Jakie znieczulenie sugerowałby lekarz? Jakie mogą być ewentualne komplikacje po zabiegu? Jaki będzie całkowity koszt operacji? Czy Pacjent jest odpowiednim kandydatem do takiego zabiegu? Jaki będzie prawdopodobny efekt zabiegu? Jak duże będą blizny, w jakich miejscach i kiedy mogą być mniej widoczne? Jak długo Pacjent będzie wracał do zdrowia, do pełnej aktywności? Jak będzie wyglądała opieka pooperacyjna: kiedy będzie trzeba zmieniać opatrunki, zdjąć szwy, jakie leki przyjmować? Jak powinien zachowywać się Pacjent w okresie powrotu do zdrowia, czy są jakieś specjalne zalecenia? Na jak długo powinien Pacjent wziąć urlop w pracy, czy lekarz wystawi mu zwolnienie lekarskie? *O asymetrie *Gdzie przeprowadzone bedzie cięcie? *Kiedy będa zdejmowane szwy? *Jakie zostana podane leki przeciwbólowe? *Jaki stanik pooperacyjny - koszt (czy wliczony w operacje), ile trzeba nosić po operacji? *Czy lekarz stosuje dreny (jesli tak to ile czasu)? *Kiedy piersza kapiel *Kiedy masaze? *Jaki jest calkowity koszt operacji (szczegoly)? *Kiedy pierwsza kontrola pooperacyjna? *Jakie najczęściej występują powikłania (i jak je Pan usuwa)? *Jaki koszt poprawki *Jakie moga wystapic komplikacje po operacji? To są przykładowe pytania może niektóre się powtarzają ale nie sprawdzałam.Czasem najprostsze pytanie wypada z głowy . Ja na przykład zapomniałam by lekarz pokazał mi swoje dokonania na fotkach dlatego ide na drugą konsultacje. Wiem że ma super opinie i powiększa fantastycznie ale ze zmniejszaniem jest wszędzie mniej info także niewiele jego prac widziałam związanych z tym tematem. kasiunia300k gratuluje że już jesteś po :D:D Piszesz ze szpitalnego łóżka czyli wzorowy przykład że można przeżyć :):) Nie będę Ciebie teraz męczyć pytaniami ale koniecznie zdawaj relacje co i jak. Chyba musze wrócić i poszukać Twoje wpisy bo ciekawa jestem Twojej drogi do zmniejszenia. Buziaki i pozdrówka zdawaj nam relacje z samopoczucia no i koniecznie reakcje jak ujrzysz swoje cycuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ministrantaka
Dziewczyny jesteście kochane że chc Wam się pomagać. Szacun! Mam takie pytanie może zrobimy ranking bardzo dobrych lekarzy od cycków którym warto zaufać. Póki co widzę, że króluje Wrocław ...była bym wdzięczna za opinie o innych. Myślę, że jeśli robią dużo tych zabiegów to i wychodzi im ;)ciekawa jestem zdjęć z warszawy ale to pewnie nie szybko...Pozdrawiam Was ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) szczerze mowiac nawet bym pewnie nie miala zamiaru pytac o polowe z tych rzeczy! wiec dobrze ze sie zglosilam. i mam zamiar zrobic liste bo mnie w takich sytuacjach wszystko z glowy wylatuje. ale uspokoilam sie, bo myslalam ze bede musiala codziennie dojezdzac na zmiany opatronkow, a okazuje sie ze mozna i samemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia300k
do wszystkich dziewczyn przed operacja ja nie placilam kompletnie za nic i nie korzystalam z prywaty bo to ze zaplacicie to nie znaczy ze macie gwarancje ze bedzie dobrze...i moze zanim pojdziecie prywatnie idzcie do lekarza na kase chorych.... NAPRAWDE WARTO JESTEM TEGO DOWODEM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasiunia 300k bardzo sie ciesze ze w koncu napisałaś bo cały czas czekałam na twój wpis. ja też bym chciała zrobic w warszawie na nfz ale nie mam pojecia gdzie bo cały czas jest mowa o wrocławiu. wiec jesli mozesz to napisz gdzie i jak ci to sie udalo zalatwic:-) bo chciała bym spróbować w warszawie. wracaj do zdrowia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia200377
Witam was dziewczyny dawno nic nie pisałam a to już prawie miesiąc jak jestem po operacji i powiem wam szczerze czy to prywatnie czy na nfz zrobicie to chyba nie ma znaczenia jak macie cierpliwość to pewnie warto próbować bo pieniądze nie małe. Ja robiłam prywatnie i w sumie na tym forum chyba jestem jedyną osobą której wszystko tak marnie się goi. Nie dość że jedna brodawka dobiero teraz zaczyna dawać o sobie oznaki życia bo była cały czas martwa , to jeszcze do tego w drugiej piersi szwy mi pękły i będe mieć poprawke kosmetyczną a w domu nic nie robiłam tylko w pierwsze dni kazali mi biustonosz rozpinać na noc , żeby ta brodawka się ukrwiła a opuchlizna zchodziła i bękło nie moja wina . Cały czas krew mi cieknie z tych piersi podobno tak ma być . mam nadzieje że za miesąc będe już podziwiać moje wtedy już piękne piersi tak jak wy które śą po i zachwycone. Ale oczywiście nie żałuje tylko wkużam się że tak długo te piersi będą mi sie goić ale warto pomęczyć się aby wyglądać super i już się nie męczyć . Mam prośbe do dziewczyn po operacji o fotki prześlijcie mi chciała bym sobie zobaczyć jakie wy macie bo może ja za bardzo szybko chciałabym widzieć efekty ekstra u siebie.BARDZO WAS PROSZĘ Pozdrawiam wszystkich tych po i przed operacją.-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze olcia to faktycznie nieciekawie ale trzeba byc dobrej mysli ze wszytsko sie w koncu zagoi i bedziesz dumna ze swoich slicnzych, malych piersi:) trzymam za ciebie mocno kciuki:) a powiedz mi w jakim miescie sie operowalas? bo zapewne jest gdzies to napisane ale nie moglam sie dokopac do tej informacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia200377
w Bielsku Bialej chciałam jak najbliżej domu i dobrze zrobiłam bo do tej pory jeżdże co dwa dni na opatrunki chociaż mam 40 km i mnie to wnerwia ale jak mus to mus ale dodatkowo w domu jeszcze maści dokładam. Ten lekarz co mnie operował to jest dobry fachoweiec polecany ale ja chyba wyjątkiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dobrze ze caly czas jestes pod kontrola lekarza. jesli on jest pomyslnej mysli to napewno dobrze mowi:) trzymaj sie dzielnie i informuj nas na biezaco co i jak u ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia300k
stokrotka172 witaj kasiunia300k@interia.eu napisz a odpowiem Ci rzeczowo na pytania... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akinom1975
kasiunia300k Dziewczyny piszą tu,że trzeba mieć konsultację od ortopedy lub neurologa,czy ty miałaś,a jeżeli tak to co mówiłaś jak do niego poszłaś?Prosto z mostu powiedzałaś,że chcesz robić taką operację i potrzebujesz zdjęcie kręgosłupa,czy opowiadałaś jak bardzo bolą cię plecy a on sam doszedł do wniosku co może być tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia300k
tak zgadza sie,potrzebne jest skierowanie od ortopedy.ja mowilam wprost czego chce i po co przyszlam.ale faktem jest ze mialam problemy z kregoslupem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka..............
WESOŁYCH ŚWIĄT Moc prezentów od zajączka co kwiatuszka trzyma w rączkach Wielu wrażeń,mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego! . . . . . . . . . . . .... ... ___ . . . . . . . . . .... . .-.'. . .. . .-. . . . . . . . . .....-(. . . . . /. . . )-. . . . . . . . .... /. . . '..oOOo..'. . .. . ,. . . . . . .....--.oOOOOOOo.--. '/ .......... . .... (. .. OOOOOOo:. . ) ............ .... /''---'oOOOOOOo'---' ................... . . .''oOOo''.. . .. ./ ................ ' .-..(. . . /.. . . . )-' ...._.........,-"--,_....//' .../......../...____.//. . . .. . /| ...||.\..../.../......'((. .. . |/./_ ...||..\._ |...'.'-....\. .| ;. . . - ' ...|._.\........6 ....\| : . . ' --. ...._........6...._....\,. . ' . . --' ..... |.._......... .)... |..))' ._ ,-' ....../.....= ......;_ '/.//- ' ......|...........--__ ;// ........,____....-'......| ........._/........... .._-.__/ ... ..,-..............,-| || ...,-/................/....| \ (..|.............../_..../.| ..-.................--;. ..... -.................|....| ........).............../.._/. ......./...........__. '...'--,. ......(.......... )...(........) ......--------- WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyb5, ja mam z Milli inne wrażenia, ale może po prostu trafiłaś na zły dzień i zmęczone ekspedientki, nie wiem (może opisz swoje wrażenia na forum Lobby Biuściastych w wątku poświęconym temu sklepowi? każda opinia jest ważna, a już na pewno te krytyczne). A czy w sklepie Onlyher byłaś (to sklep netowy, ale bez problemu można się umówić na mierzenie)? Tam są tańsze staniki (od ok. 90 zł) i naprawdę miła właścicielka :) A jak już dobierzesz odpowiedni rozmiar, to na WF możesz przecież kupić dobry stanik sportowy (Shock Absorber albo Royce, na Ebayu możesz je kupić za kilkadziesiąt zł z przesyłką), i Twoje piersi będą unieruchomione (i nie będziesz musiała niczego poprawiać, zresztą jak dobrze dobierzesz staniki to żadnego nie będziesz musiała poprawiać bo będą dopasowane). Co do ubrań to może niektóre rzeczy z Biubiu by Ci się spodobały? I śledź Balkonetkę - dziewczyny wstawiają upolowane probiuściaste ubrania, będziesz wiedziała w jakich sklepach można coś fajnego znaleźć: www.balkonetka.pl/katalog/brand/Ubrania%20probiu%C5%9Bciaste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyb ,każda z nas wie jak się czujesz same przez to przechodzimy lub przechodziłyśmy.Myślę, że wiek nie ma znaczenia ,ja mam 43lata a była ze mną w szpitalu 20 letnia dziewczyna.We Wrocławiu jest wielu dobrych lekarzy ale jest tam problem z przyjęciem do szpitala więc może poszukaj w innym mieście .I NIE PODDAWAJ SIĘ POWALCZ O SIEBIE .Jestesmy przykładami że warto.Pozdrawiam serdecznie i życzę miłych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×