Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Dziewczyny WESOŁYCH ŚWIĄT dla wszystkich przed (spełnienia marzenia) i wszystkich po (radości z posiadania i używania oczywiście małych biustów):))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyb5 doskonale cie tu wszytskie rozumiemy.. ja tez mam wszytskie kolezanki i przyjaciolki z malymi biustami i wszytskie zawsze powtarzaja ze nie chcialby miec duzego biustu bo duzy nie jest atrakcyjny. nie robia moze tego zlosliwie przy mnie ale raczej bezmyslnie. bo im jest zupelnie obcy problem duzego biustu. i nie moga sie domyslac nawet jak czuje sie osoba z naprawde duzym biustem ktory uniemozliwia jej funkcjonowanie i ktory wyglada komicznie gdy jest wiekszy niz wlasna glowa:( jesli chodzi o to czy biust ci jeszcze moze rosnac to niestety powiem ci ze tak:( tak bylo ze mna. mam 23 lata i tak naprawde dopiero teraz ustabilizowal mi sie rozmiar:( co prawda miedzy 18 a 23 rokiem zycia nie rosl juz moze jakos znacznie ale jednak jest go teraz wiecej niz jak mialam 18,19 lat. wiem ze to nie jest pocieszajace dla ciebie ale pamietaj ze nie musi byc w tak tez w twoim przypadku. a poza tym ty juz teraz jestes zdecydowana na operacje a ja decyzje podjelam dopiero w tamtym roku. zaraz po siwetach mam pierwsza konsultacje a potem bede zapewne czekac kilka miesiecy na termin. ale wierze ze warto. i powiem ci ze mnie moja mama tez nie rozumiala. dopiero teraz gdy mam problemy z kregoslupem. takze tez zajelo jej to sporo czasu. i tez slyszalam ze "wszyscy mi zazdroszcza"! co jest tak beznadziejnym tekstem ze mozna tylko plakac ze smiechu. wsyztskim dziewczynom zycze wesolych, spokojych, radosnych swiat:) i mokrego dyngusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango112
do kasiunia300k kochana napisz proszę w którym szpitalu w Warszawie miałaś zabieg i jak ma na nazwisko lekarz, który go wykonywał. Plissss jestem z Wawy i szukam tu specjalisty również na nfz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia300k
Edyb5 jak i inne dziewczynki)))))) czemu chcesz placic!!!!!!!!!!!!! czemu dziewczyny ktore chca placic za operacje zmniejszenia balonow a nie chca sprobowac na nfz!!!!!!!!!!!!! ja mialam operacje w szpitalu klinicznym im Orłowskiego na czerniakowskiej 231 i jestem zadowolona pod kazdym wzgledem. operacje przeprowadzil mi DR PIOTR OSUCH przecudowny lekarz moglabym tu pisac achy i echy ale nie o to tu chodzi.... idac na pierwsza wizyte myslalam ze pewnie i tak sie nie zakwalifikuje a tu ups...niespodzianka...dzis jest ponad tydzien po operacji i powiem tak cycki mam sliczne szwy juz teraz sa bardzo minimalne....i nie placilam nic...ale wdziecznosc dla Doktora bedzie dozgonna za caloksztalt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmagda134
Witam ! Od ubiegłego roku czytam czasami ten topik.Jestem pod wrażeniem w jaki sposób wzajemnie wspieracie się. Wielki szacun ! Postanowiłam podpowiedzieć Edyb5 i innym dziewczynkom :)) że mogą za darmo mieć zrobioną operację zmniejszenia biustu. Ja też miałam operację refundowaną przez NFZ.Wykonał ją dr Maciej Kulicki ze szpitala im.Orłowskiego w Warszawie.Cudowny fachowiec (zresztą jak wszyscy inni na Oddziale Chirurgii Plastycznej).Jestem mega zadowolona z efektów. Minie niedługo rok , ale to był fantastyczny rok bez dwóch ciężarów przed sobą!!! Było warto ją zrobić (tylko szkoda,że tyle lat zwlekałam!!!).Podobnie jak niektóre dziewczyny nie wierzyłam ,że taki poważny zabieg może zostać zrefundowany przez nasz kochany :( NFZ. . Dziewczyny nie rezygnujcie ze starań o tę operację.Nikt nas nie potrafi zrozumieć dopóki sam nie doświadczy. Jeśli jakiś lekarz (internista,ortopeda) będzie próbował zbić Was z tropu nie poddawajcie się! Mamy prawo do tego zabiegu, jeśli przerost jest widoczny! Jestem dziś zupełnie inną kobietą! Pewną siebie,z nieukrywaną radością kupującą sobie super bieliznę i inne ciuszki :) Wreszcie czuję się atrakcyjna :) Pozdrawiam serdecznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenka87
Witajcie kobietki! Jestem z Gdańska i mam 23 lata, pragnę zmniejszyć sobie biust (mam 70GG), chcę to zrobić na NFZ. Czy wiecie ile ok się na to czeka? I czy znacie w Trójmieście dobrych chirurgów plastycznych? I czy bardzo ryzykowna jest operacja jeszcze przed urodzeniem dziecka? Bo póki co narazie nie planuję dzieci a mój koszmar trwa już ook 7 lat... a ta operacja to moje największe marzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenka87
Witajcie kobietki! Jestem z Gdańska i mam 23 lata, pragnę zmniejszyć sobie biust (mam 70GG), chcę to zrobić na NFZ. Czy wiecie ile ok się na to czeka? I czy znacie w Trójmieście dobrych chirurgów plastycznych? I czy bardzo ryzykowna jest operacja jeszcze przed urodzeniem dziecka? Bo póki co narazie nie planuję dzieci a mój koszmar trwa już ook 7 lat... a ta operacja to moje największe marzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia71
Właśnie dziś pierwszy raz weszłam na tą stronę i poczytałam Wasze posty. Powiem że nabieram pewności co do swojej decyzji zmniejszenia piersi(70K) bo po kilku latach zmagania się z tym problemem wysiadam. Po drugim dziecku (więc odpada problem karmienia) cycki zrobiły się ogromne, wiszą niesmacznie na brzuchu, a sex nie należy przez to do zbyt fajnych doświadczeń. Nie wiem jak na to zareaguje mój mąż i rodzina?(na pewno negatywnie!) ale ja nie mogę na siebie patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenka87
Martusia nie możesz na siebie patrzeć tak jak większość decydujących się na operację. Ja też jestem na 100% pewna że chcę ją zrobić ale nie mam jeszcze dzieci... i tu mój problem;/ tylko czy jest ktoś kto zrobił sobie zabieg przed dzieckiem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolato
Psychee pytalas o Wroclaw. Ja mialam termin 9 marca. Nadal czekam. dzis znowu dzwonilam. powiedziano mi ze w tym roku marne maaaarne szanse i zebym zaczela szukac czegos innego. tylko ze prywatnie nie chca mi zrobic bo mam za duze balony!! super, swietnie! musze chyba zaczac rozgladac sie innym szpitalem. mieszkam we wroclawiu wiec operowanie sie tutaj byloby idealne, ale jak widac nic z tego raczej nie wyniknie dobrego.. :( dzis sie podlamalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia71
Mam pytanie do mmagdy134 gdzie najpierw uderzyć i wogóle jakie pierwsze kroki jeżeli chciałabym wychodzić refundację z nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia71
Martenko dziewczyny pisały tu że karmienie nie jest niemożliwe, ale nie na pewno, najlepiej zapytać lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)czy któras z Was zmniejszala piersi u dr Szczyta z Warszawy?jezeli tak to jak rezultaty i czy warto?bo sama sie zastanawiam juz od lat o zmniejszeniu ale troche sie boj i do tego ta narkoza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!czy któras z Was moze zmniejszala piersi u dr Szczyta z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmagda134
Witam ! Do martusia71 :) Powiem Ci tak... Trzeba mieć z prawdziwego zdarzenia lekarza pierwszego kontaktu, który zrozumie,wysłucha i da skierowanie na prześwietlenie kręgosłupa piersiowego. Później obejrzy klisze i stwierdzi ,w jakim stanie Twój kręgosłup. Jeśli są duże zmiany zwyrodnieniowe da Ci skierowanie do ortopedy.Ten z kolei musi wydać orzeczenie ,że należy przeprowadzić taką operację.Powinien też dać skierowanie do szpitala. W tym przypadku do Kliniki Chirurgii Plastycznej im.Prof.Orłowskiego. Mając to wszystko w ręku musisz zadzwonić (rejestracja jest czynna od 9.00 - 13.00) albo najlepiej udać się osobiście do Poradni tej Kliniki i umówić się na konsultację do Prof.Jethona. On najlepiej kwalifikuje do zabiegu. Nie zdziw się że np.na pierwszą wizytę będziesz czekać 3-6 miesięcy.Później po szczęśliwym zakwalifikowaniu następne pół roku na operację. Ale mimo tak długiego czasu oczekiwania naprawdę warto ! :) Aha ! Lepiej nie mów o psychicznych przyczynach swojej decyzji. Mów tylko o bólach ,odparzeniach itp. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mmagda134 Proszę napisz jaki miałas rozmiar przed, najlepiej wymiary w cm w biuście i pod, bo z ta nasza rozmiaówką jest różnie. Ja jestem właśnie w trakcie załatwiania zabiegu przez nfz. Trochę daleko mam do kliniki, wiec chaiałabym wiedziec najwiecej przed kwalifikacją, żeby nie jechac na darmo. ja mam 77 pod biustem i 111 w biuscie to 70J angielskie, mam nadzieję, że się zakwalifikuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaWrocek
hello jestem aga niedawno się dowiedziałam że można zmniejszyć piersi na nfz aż mnie to ucieszyło ja mam ten sam problem ....te duże piersi i stanik z miseczką 90D MASAKRA czy ktoś ma jakieś namiary na lekarzy z Wrocławia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmagda134
Do ewunia33 Do czasu operacji byłam chyba dość pulchną osobą i nosiłam rozmiar biustonosza 85 GG :( :( Pod biustem miałam ok 86-87 cm, natomiast wyżej aż 116-120 cm (brrrr koszmar). W porównaniu z dość wąskimi biodrami (0k 100-102 cm) wyglądało obrzydliwie!!! Teraz po zabiegu moje proporcje są zachowane niemal idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszytskim:) juz jutro moja konsultacja u dr szczyta. spisalam sobie wszytskie pytania ale i tak sie denerwuje, jak przed kazda wizyta u lekarza. tylko teraz mam troche wiekszy stres. bo 2 tyg temu przechodzilam ospe wietrzna. nie zarazam juz od kilku dni, ale niestety mam jeszcze troszke sladow po ospie. myslalam nawet o tym by odwolac wizyte zeby nie jechac w takim stanie, ale potem nie mam kiedy jechac do warszawy i to byl jedyny dogodny dla mnie termin , na ktory i tak czekalam dwa miesiace. mam nadzieje ze lekarz okaze wyrozumialosc... Ja to w ogole mam zawsze pecha. teraz konslutacja to sie nabawilam ospy wietrznej. znajac moje szczescie to na czas operacji bede miec okres albo jakas grype:/ wrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keria
Cześć, czytam już jakiś czas ten wątek, noszę się z zamiarem zmniejszenia biustu niemalże od 10 lat, teraz mam 21 lat i zdecydowałam się na pomniejszenie, jako iż moje wymiary to: w biuście 115 (120 cm mierzone w pochyleniu) to wczoraj byłam u dr Małka w Krk. Tam dowiedziałam się że mam gigantomastię i nie ma procedur do leczenia jej, innymi słowy zabieg zmniejszenia piersi nie jest refundowany, ale można pisać podanie do NFZ o refundację tego zabiegu- i z tąd moje pytanie czy któraś z was pisała takie podanie, wie co trzeba w nim umieścić? pan doktor nie wiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango112
kasiunia300k bardzo Ci dziękuję za namiary na szpital i doktora :))) A dziewczyny, które są już po bardzo proszę o przesłanie fotek plisss chcę się pozytywnie nastawić ;) i mieć 100% pewność, że naprawdę warto się poświęcić (stres, ból itp.) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Należę do osób bardziej czytających ten wątek niż udzielających się. Śledzę go już od dawien dawna (raz odważyłam się napisać;) i bardzo się cieszę mogąc czytać Wasze relacje pooperacyjne oraz to jak dążycie do celu:) Zmniejszenie biustu jest moim marzeniem już od dawna. Mam rozmiar 65-70 H, I, J w zależności od firmy i jest on dla mnie ogromnym ciężarem:/ Znajduje w Was wielkie wsparcie:) i na pewno nie tylko ja! Za to właśnie Wam dziękuje:) Mam ogromną prośbę do: viefiurka, klementynka26, mamitka oraz paniusia1. Czy mogłybyście przesłać na mojego meila (marcepani89@op.pl) zdjęcia przed i po operacji? Byłabym bardzo wdzięczna:) Wszystkie kobitki, którym przesłałyście zdjęcia były zachwycone i ja też chciałabym się zachwycić:) i trochę Wam pozazdrościć;) Bardzo się ciesze, że udało się Wam dopiąć swego. Aż serce się raduje gdy czytam jak bardzo jesteście szczęśliwe z małymi cycuchami:) Yvaine napisz koniecznie jakie wrażenie zrobiła na Tobie konsultacja u dr Szczyta. Ja również się nad nim zastanawiam. Jestem w podobnym wieku co Ty i jeszcze nie rodziłam i tak sobie myślałam czy z tego względu doktorek nie będzie odradzał nam takiej operacji. Wiem jednak z tego forum, że niektórym kobietom udaje się karmić po zmniejszeniu. To jednak nie jest dla mnie najważniejsze. Napisz koniecznie jakie doktorek zrobił na Tobie wrażenie:) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcepani, ja wrocilam dzisiaj popoludniu po konsultacji. jechalam tam z dusza na ramieniu bo sie panicznie boje lekarzy, u takiego nigdy nie bylam, a jeszcze mam ciagle plamy po ospie i jeszcze wysypke alergiczna i jestem cala w kropki. bylo mi az wstyd jechac ale teraz zapisuja na konsulatcje na lipiec.. wiec stwierdzilam ze jade. i bylo WARTO! jestem tak zadowolona i szczesliwa ze stwierdzam ze glupia bylam ze sie tak denerwowalam. ale po kolei. lekarz mial ok 20 min opoznienia. on robi konslutacje tylko w piatki. poczekalam wiec dzielnie te 20 min i gdy wyszly poprzednie przyszle klientki zaprosil mnie do gabinetu. to jest mega sympatyczny czlowiek. zapytal w czym rzecz. kazal sie rozebrac zeby zobaczyc. i tu postanowialm go uprzedzic ze bardzo przepraszam ze przyjechalam w takim stanie i ze chcialam nawet odwolac wizyte a on do mnie z usmiechem "niech pani nie zartuje i sie wcale tym nie przejmuje":) wiec sie ucieszylam ze wyrozumialy. stwierdzil ze faktycznie biust duzy i ze poprzednie klientki by sie zapewne ze mna zamienily ale tak to juz jest ze te co chca duze nie rozumieja jakie to problemy dla kregoslupa i w ogole:) potem byla rozmowa. spisalam sobie w ogole chyba 20 pytan na kartce zeby o niczym nie zapomniec ale nawet nie musialam jej wyciagac bo lekarz wszytsko powiedzial i nie musialam o nic dopytywac. jedynie o najblizsze terminy:) dostalam wykaz badan. pokazal mi sam z siebie album ze zdjeciami, wytlumaczyl na czym polega zabieg, jakie moga byc powiklania, kiedy wizyty, na ile zwolnienie trzeba wziac, ze stanik pooperacyjny oni daja. ze w razie problemow to jestem caly czas pod ich opieka. powiedzial jedynie z powazna mina ze zapewne nie bede mogla karmic ale ja powiedzialam ze dla mnie to akurat najmniejszy problem. i powiedzial mi tez ze jesli ktos ma jedrny i zbity biust w ktorym jest duzo gruczolu to zapewne bede miec po operacji rozmiar D. natmiast gdy ktos ma mniej gruczolu to wtedy najczesciej wychodzi mu C. wiec mnie rzetelnie uprzedzil ze C moze mi nie wyjsc ale D. jednym slowem naprawde rzetelny i mega sympatyczny czlowiek:) a dla mnie bylo to wazne bo ja sie boje lekarzy. niestey jest jeden wielki minus:( najblizszy termin to polowa stycznia:( ale ja juz sie zapisalam , na 26 stycznia i wplacilam zaliczke od razu:) proponowali mi 20 stycznia ale wtedy raczej nie bede mogla wiec 26. myslalam ze bede miec tak operacje w pazdeirniku bo na tym terminie mi bardzo zalezalo no ale trudno. 26 stycznia tez moze byc:) wrocilam pelna optymizmu po wizycie:) ale niestety na efekty mojego zabiegu bedziecie musialy poczekac:) sorki ze sie tak rozpisalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha. zapomnialam jeszcze napisac, co moze byc w sumie wazne, ze lekarz mowi zeby sie po wizycie zastanowic i wtedy ewentualnie wplacic zaliczke. ale ja jestem w goracej wodzie kapana i wplacilam od razu:) i operacje bede miec wykonywana metoda lejour tzn nie bedzie tej blizny pod piersia. tylko ta pionowa i wokol brodawki. i pytalam jeszcze tylko o laser na te blizny czy potem ewentulanie nie ma przeciwskazan do tego (bo sobie tak wymyslilalm ze w razie czego potem sprobowalabym usunac blizny laserem). lekarz powiedzial ze nie i najlpeiej jakies 2 mies po zabiegu, jesli wszytsko sie ladnie goi. laser oczywiscie kosztuje troche ale podobno daje naprawde dobre rezultaty. a ja pytalam profilaktycznie. bo tutaj dziewczyny macie takie cieniutkie paseczki niewidoczne. ale wiadomo ze moze u kazdego byc inaczej a mnie sie robia niestety latwo blizny i dlatego tak sobie ewentualnie mysle o laserze potem wiec od razu zapytalam zeby wszystko wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viefiurka
Do Yvaine Ja również miałam tą metodą robiony zabieg, cieszę się że jesteś zadowolona z konsultacji, moja pani doktor mówiła to samo co Tobie pan doktor. Zobaczysz że do stycznia zleci nawet nie będziesz wiedziala kiedy ja na zabieg zdecydowałam się we wrześniu a termin miałam na 12 stycznia bardzo szybko zleciało teraz jestem już prawie 3 miesiące po zabiegu. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestem załamana. Od tygodnia usiłuję się dodzwonic do Kliniki Chirurgii Plastycznej w Gdańsku, a własciwie do poradni zeby sie umówic na kwalifikację, ale tam nik nie odbiera telefonów. Czas leci i zaraz skącza się pieniądze w nfz i będą nici z moich marzeń. Pytanko, czy któras miała operacje w Gdańsku w Klinice uniwersyteckiej na nfz? a może w Szczecinie lub Poznaniu? Jesli tak to proszę o jakies info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do viefiurka. tak naprawde to patrzac na zdjecia twoje i dziewczyn z wroclawia od dr jarlinskiego to najchetniej i bez zastanowienia tam bym sie udala:) ale niestety obecnie mieszkam w lodzi i do wawy mam najblizej wiec zdecydowalam sie tam zrobic operacje. bo w lodzi lekarze maja fatalne opinie. a tutaj,z forum, bodajze amelka miala u dr szczyta i tez byla zadowolona. szkoda ze nie mam od niej zdjec:( totalnie sobie nie wyobrazam jak oni potrafia zrobic operacje bez blizny pod biustem ale ja sie nie znam;) a moglabys mi jeszcze raz napisac nazwisko sowjej lekarki? bo ja sie chyba ciebie juz pytalam ale totalnie mi z glowy ulecialo. a pytam z ciekawosci:) a nie ukrywam biust masz perfekcyjnie zrobiony:) mam nadzieje ze wy dziewczyny po operacji nadal bedziecie sie udzielac na forum bo jestescie cennym zrodlem informacji i biednie byloby tu bez was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvaine, bardzo się ciesze, że jesteś zadowolona z konsultacji:) Termin operacji wydaje się odległy ale ten czas oczekiwania minie nawet nie obejrzysz się kiedy! Jeśli moge zapytać to ile mniej więcej będzie kosztowała Twoja operacja? Ja jeszcze nie uzbierałam pieniążków ale w sumie na konsultacje mogłabym się wybrać żeby upewnić się w tym co chcę zrobić. Wyobraź sobie Yvaine, że już w przyszłe wakacje będziesz miała śliczne małe i jędrne piersi! Cudowna wizja:) ..piękny strój kąpielowy, sukieneczki..ach:) Ja pewnie jeszcze z tym poczekam ale na pewno to zrobię:) A! Jak Ci się podobały zdjęcia z rezultatów pracy doktora? Któraś z Was przysłała mi zdjęcia przed i po operacji. Bardzo serdecznie dziękuje choć nie wiem za bardzo komu:P Piersi są przecudne! Takie krągłe, po prostu nie mogę się napatrzeć! A blizny malusieńkie! Na pewno po kolejnych dwóch miesiącach praktycznie wcale nie będą widoczne:) Jeszcze raz dziękuje za zdjęcia i proszę alby kolejne Panie przysłały:) Będę bardzo wdzięczna! Mój meil: marcepani89@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcepani. powiem ci ze ja tez jeszcze nie uzbieralam tej sumy ale napewno ja jakos wykombinuje. mam jeszcze na to przeciez 9 mies. konsultacja kosztuje 300 zl. operacja bedzie mnie kosztowac 10 tys. wplacilam zaliczke 1 tys, zatem zostalo jeszcze 9 doplacic przed operacja. potem jesli cos sie zle goi, albo np nie daj boze rozejdzie to to jest w cenie zabiegu. natomiast wieksze poprawki sa platne. koszt 1000-1500 maks. ale jak powiedzial, zeby mnie uspokoic, poprawek nie przewiduje:) pokazl mi zdjecia zarowno te ze strony jak tez chyba 3 ktorcyh tam nie bylo. glownie pokazywal mi te pacjentki ktore mialy podobny biust do mojego (czyli duzy, z duza iloscia gruczolu) i jak ewentualnie bedzie potem wygladac. pokazywal mi zarowno zdjecia 3 mies po operacji, jak i rok po operacji. w moim przypadku operacja dla niego jest trudniejsza pod tym wzgledem ze taki biust sie ciezej modeluje w czasie operacji ale potem powinnien sie lepiej goic i bedzie najprawdopodobniej bardziej okragly niz w przypadku osob ktore maja duza obwislosc i wiecej tkanki tluszczowej niz gruczolu. tak mi tlumaczyl. na konsultacje warto sie umowic. bo i tak bedziesz musiala czekac na nia jakies 2 mies. a przynajmniej zobaczysz lekarza. czy wzbudzi twoje zaufanie. dostalam juz wykaz badan jakie mam zrobic, kiedy. w razie pytan mam dzwonic. oni tez tydzien przed zabiegiem beda dzownic do mnie by powiedziec jeszcze raz co i jak. mimo ze lekarz wzbudzil moje zaufanie, ma dobre opinie itd to i tak sie boje. wiadomo. bo to operacja i zawsze moze cos wyjsc nie tak jak by sie chcialo. ale zapewne nie ma lekarza idealnego. ja szukam lekarza od jakis 6 mies i ten wydal mi sie najlpesza opcja, dlatego zdecydowalam sie na niego. rowniez dr jarlinski i ostrowska-clark maja swietne opinie ale niestety daleko:( w zasadzie tylko te 3 nazwiska maja najmniej, albo wcale negatywnych opini. i z tej 3 wybralam wlasnie szczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvaine, ja również Warszawę mam najbliżej więc chyba też zdecyduję się na dr Szczyta. Jednak najpierw będę musiała uzbierać pieniądze. Jestem studentką dzienną więc nie mam nawet jak odłożyć pieniążków. Aczkolwiek studia magisterskie planuję odbyć zaocznie i pójść do pracy więc myślę, że właśnie wtedy uda mi się uzbierać potrzebną sumę pieniędzy:) Jestem dobrej myśli:) Cieszę się że masz już zaklepany termin i życzę powodzenia w uzbieraniu potrzebnej sumy pieniędzy:) w końcu musimy się wspierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×