Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

MiniMini no ba! ja po raz pierwszy od okresu dojrzewania oglądam się z zadowoleniem w lustrze, uwielbiam zakupy które wcześniej były dla mnie katorgą a dzisiaj kupiłam sobie kurteczkę jeansową w rozmiarze S czyli takim samym jak rozmiar dołu! Wcześniej musiałam kupować minimum L a czasem XL a dół S więc nie było to fajne. Jestem przezachwycona:) aż nie mogę uwierzyć że to dopiero 3,5tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WieczoramiSzept
Taka radość bije z Waszych postów, że aż miło poczytać :) Po porodzie zabieram się za załatwianie wszystkiego :) Mam nadzieję, że i mi przyjdzie kiedyś spalić namioty, które teraz noszę i zamienić na zwykłe małe sklepowe staniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka87
kinga 007 jakie masz powikłania? kto Ci robił operację? ja po powrocie do Polski zamierzam ich zadręczyć telefonami... nie wiem jakimi kategoriami operują bo w kolejkę już nie wierzę za bardzo.. cieszę się, że masz już to za sobą:)) czy podoba Ci się Twój nowy biust?)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
40-stka Powodzenia, szybkiego powrotu do domu i pięknych czerwcowych cycuszek.Ja dopiero w styczniu też w szpitalu Orłowskiego wieć proszę daj znać jak tam jest i jaki nasz biust teraz a jaki rozmiar po operacji,czekamy na szybkie wpisy ,trzymaj się ciepło Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja zupelnie nie w temacie cyckowym. to pilka nozna. posluchajcie p. Zimocha. ja tego slucham przy kazdej wiekszej imprezie w noge. teraz tez mi sie przypomnialo i sie z Wami dziele :-) http://www.youtube.com/watch?v=33qR5XD_5gs 40-stka juz na pewno bez jedzenia. niech sie wyspi ostatni raz na wlasnych poduchach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Zuzuzanna 🌻 popłakałam sie jak tego słucham...no kurna naprawdę :) Uwielbiam Gościa, chociaż jakąś nadmierną fanka nie jestem to jednak teraz chyba fanami jesteśmy wszyscy. Wczoraj juz gdzieś czytałam, że teraz dużo ludzi włącza mecz i wizja jest z TV a fonia z radia..własnie komentarze Pana Zimocha robią taką furorę ;) W sobotę jesli będziecie chciały zostać dłużej...możemy kibicowac :) Mecz Polska-Czechy...mecz ostatniej szansy, jak wygramy, wychodzimny z grupy z Rosją :D 40-stka trzymaj się Laska :) ❤️ dzisiaj TWÓJ DZIEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Zuzuzanna 🌻 popłakałam sie jak tego słucham...no kurna naprawdę :) Uwielbiam Gościa, chociaż jakąś nadmierną fanka nie jestem to jednak teraz chyba fanami jesteśmy wszyscy. Wczoraj juz gdzieś czytałam, że teraz dużo ludzi włącza mecz i wizja jest z TV a fonia z radia..własnie komentarze Pana Zimocha robią taką furorę ;) W sobotę jesli będziecie chciały zostać dłużej...możemy kibicowac :) Mecz Polska-Czechy...mecz ostatniej szansy, jak wygramy, wychodzimny z grupy z Rosją :D 40-stka trzymaj się Laska :) ❤️ dzisiaj TWÓJ DZIEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Dzwonki Aagnee Witajcie kochane ostatnio miałam trochę na głowie - ślub siostry (plus rozstalam sie z moim facetem) miałam sprawę w sadzie o alimenty więc nie miałam kiedy zajrzeć ale cieszę sie bardzo ze o mnie pamiętacie i ze tu zagladacie... wczoraj byłam na konsultacji po 2 miesiącach ponoć wszystko jest ok ale ja coś mu nie wierze.... Umówilam sie za tydzień na konsultacje u innego lekarza... Powiem wam ze ta piers która operowalam jest bardziej jedrna nie opada więc są inne wydaje mi sie ze on wyciął mi za dużo skory... Poza tym jak podnosze ręce do góry to ta piers sie nie układa normalnie tez tak macie? Jest jakby dziura na dole powiedział ze to sie unormuje ale coś mam inne przeczucia.... Jak jest u was? Jak podnosicie ręce do góry wasze piersi są ładne okrągłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Elessi... My Kobitki to mamy zycie...ehhh Układaj sobie wszystko jak najepiej dla Siebie i Dziecka... bądź zdrową egoistką. Ja jak podnoszę do góry ręce mam wszystko oki. Nic się złego nie dzieje, są równe i okrągłe. Dobrze, że idziesz do innego, zawsze to będziesz miała bardziej wiarygodna diagnozę... U mnie się zrobiło małe odparzenie pod piersią na szwie, za długo tam miałam plaster po operacji, którego nie odklejałam i to jedyny mankament jaki jak dotąd mnie spotkał po. Mam nadzieję, że to się zaleczy, już jest strupek i wszystko będzie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
Elessi oj dużo się zwaliło na twoją główkę... Życzę siły i nowego, lepszego jutra ;-) Co do lekarza: jak tylko masz wątpliwości - wal do innego. On krytycznie spojrzy na pracę kolegi i jak coś bedzie nietak - pewnie powie bez ogródek. Myślę, że warto. U mnie, jaki u Mmimimimimimi, wszystko wygląda całkiem normalnie. Zarówno z opuszczonymi jak i z uniesionymi rekoma. Ale się nie dołuj, bo może rzeczywście twój problem to nic wielkiego i za kilka dni czy tygodni to sie unormuje. Nie ma co czekać i się zadreczać, lepiej skonsultuj sie z innym lekarzem, bedziesz spokojniejsza i zdrowsza ;-) trzymam kciuki i ściskam cię cieplutko!!! ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Dzwonki...skrobnij do mnie proszę :) Będziesz jutro z Nami? Daj Kochana znać...byłoby super. PS Gdzieś mi mail Twój przepadł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elessi Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i będzie dobrze z cycusiem;) Daj znać co powiedział inny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
mimimimimimi wszystko na to wskazuje że bedę - o ile pkp nie zawiedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkanie było super!!!!!!!!!!!!!!!!! Żałujcie laseczki, że przegapiłyście palenie staników! Moje co prawda przede mną, ale miło było popatrzeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Hexe :) Miło bardzo, czas zleciał migusiem. Dzwonki w pociągu :) Wszystko OK. Bardzo mi z Wami było super...pełen zrozumienie, tego mi zawsze było potrzeba... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimimimimimi Jeszcze raz dzięki za zaproszenie;) Dzwonki Dzięki za obecność i za prezenty!!! Jesteś niesamowicie zdolna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwonki
Mimimimimimi i hexe Bardzo wam dziekuje za dzisiaj :-) Juz dawno nie dostalam tak wielkiego zastrzyku pozytywnej energii ;-) To byl bardzo szalony i bardzo dobry pomysl. Jestem juz w domku i dziele sie wrazeniami i szpanuje pieeeeknyym malutkim staniczkiem. Buziaki i dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Dzwonki ❤️ Tak myślałam, że skrobniesz jak wrócisz :) Myślałam o Tobie i rano od razu na kafe... Cieszę się, że bezpiecznie dotarłyście do domku. Chociaż bliżej Wam rocznikowo ;) do mojego Syna to czułam się z Wami świetnie. Cyckowe sprawy świetnie łączą ;) Mam nadzieję na spotkanko za czas jakiś...może wtedy będzie Nas więcej :) Net to niesamowite narzędzie ;) Dzwonki masz przepiękne cycunie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaBC
Czesc Dziewczyny, czy ktoras z was byla operowana przez Doktora Sankowskiego?Moze jakas znajoma? Ja bede przez niego operowana, zaczelam czytac komentarze z innych operacji(nosy, uszy) i tam takie rozne komentarze sa. jedni pisza ze cudotworca inni ze partacz, a mi malo czasu zostalo. poszlam do jego kliniki, bo uwazalam ze jest najlepszy w Polsce, ale teraz to juz nie wiem, czytalam o nim o jego osiagnieciach i bylam pod ogromnym wrazeniem. POMOCY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
W klinice doktora Sankowskiego pracuje lekarz, który mnie operował Dr Janusz Greese. Teraz jak już to zrobiłam wiem, że wybrałam najlepszego lekarza, cudownego człowieka, wspaniałego chirurga. Poczytaj Sobie o Nim posty w necie ... Jak wcześniej szukałam wiadomości na Jego temat nie znalazłam ani jednego negatywnego zdania. Ja jestem z Niego super zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaBC
mimimi mialam okazje poznac dr Gresse bylam u niego na pierwszej konsultacji porzadny czlowiek. w tym roku bylam u Dr sankowskiego ta sama klinika. Bede operowana przez dr Sankowskiego i jeszcze drugiego chirurga mam nadzieje ze bedzie to dr Gresse, czytalam wiele opinii i juz sama nie wiem kazdy pisze co chce, a tak naprawde czy to prawda ciezko powiedziec. Moim zdaniem obaj bardzo profesjonalni udzielili mi bardzo wyczerpijacych informacji, napewno napisze po operacji czy jestem zadowolona z wynikow, ogladalam zdjecia w klinice dziewczyn po operacji zrobione po wybudzeniu z narkozy i musze powiedziec,ze wygladaly super ja myslalam ze przez pierwsze kilka dni to jest masakra, a tu blizny jak wloski cieniutkie malutkie, obym ja takie miala i mini cyculindy takie o jakich marze, dzis juz ogladalal takie male staniczki i nadziwic sie nie moglam ze za niedlugo bede je mogla kupic moje najwieksze marzenie sie spelni mam juz motyle w brzuchu od jakiegos czasu, nie przestaje o tym myslec pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Ruda... :) no to byłby świetny duet lekarski :) Wiem co czujesz, czułam tak kilka tygodni temu. Radośc i podekscytowane z odrobiną stresu.... Będziesz miała sliczne cycunie... zobaczysz jak wtedy lekko się zyje, jak inaczej funkcjonuje, jak wraz z częściową zmianą fizjonomii zmienia się i psyche ;) Jest super. 40-stka przez weekend myslałam o Tobie, jak Ci tam Dziewczyno? Odezwij się Kochana.... Małobiuści8asta już :) Ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martenka87 Miałam martwicę głównie lewej brodawki i cały czas walczę (już prawie 3 miesiące). Będę miała jedno miejsce (wielkość ok. 10gr) szyte, albo przeszczepiane. Na razie smaruje maścią na leczenie ran marwiczych i powoli zarasta ziarniną. Prawa już zagojona, chociaż tez miała częściową martwicę-zostało więcej blizn po obwodzie otoczki brodawki. Najważniejsze, że w staniku wyglądają ok, a topless nie zamierzałam się opalać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaBC
Kinga007 A gdzie mialas robiona operacje? Przez kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka87
czy jeszcze któraś z Was kobietki miała robioną operację na NFZ w Gdańsku??? Jestem ciekawa relacji innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mam pytanie do tych, które miały operacje na NFZ z Gdańsku. Jakie kroki poczyniłyście, co zrobiłyście i ile to trwało, żeby dostać się na operację do Gdańska.? przeraża mnie poprostu wizja kredytu na 15tys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka87
pszczolka1988 wybrałam się do lekarza rodzinnego po skierowanie do ortopedy, ortopeda zrobił mi rtg kręgosłupa i dał skierowanie do poradni chirurgi plastycznej w Gdańsku (bo tak chciałam), a tam z kolei zakwalifikowali mnie do operacji. Ja czekam już ponad 2 lata i nie wiem ile jeszcze poczekam, w tym tygodniu będę tam się dobijać i dopytywać czy czasem o mnie nie zapomnieli;))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×