Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Dzwonki Oj, tak... już się tak nie denerwuję;) Bo jednak coś tak czuję, że dopiero jak zacznę biegać, to te pozostałe 10kg mi zejdzie;) A że nigdy w piersiach nie chudłam, więc co w tym przypadku świetnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem juz spakowana! O 7:00 melduje sie w szpitalu i o 9:00 OPERACJA!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
70 FG Super. Cieszę się...Pisz zaraz PO Dziewczyno. Zaraz poczujesz co to znaczy byc Małocycuszką :D Życzę Ci ak najmniej stresu, bo bolało nie będzie. Przytulam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 dynie ex
hej Dziewczyny Ja juz jestem równo cztery tygodnie po ,19 bedzie miesiac. Szwy się jakoś goją , miałam tylko incydent z tym zbuntowanym szwem który wylazł nie wiadomo po co. Ale mam poważny problem z prawym sutkiem który bardzo krwawi i ropieje i nie chce sie goić.Martwi mnie to bo lewy sutek szybko doszedł do siebie . Ropieje mi rownież to miejsce na przecięcia szwów pod biustem.Jeżeli chodzi o kondycje czuje sie juz dobrze nawet przed chwila okna w pracy przetarłam (pracuje w sklepie ) wiec jest pod tym względem git.A jak się Wy się macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
70fg trzymaj się bedzie bomba!!! wypoczywaj i daj znać co i jak ;-) buziak 2 dynie ex Masz daleko do swojego chirurga? Jak masz jakieś wydzieliny(ropa krew) może być zapalenie, więc lepiej się skonsultować z lekarzem. Na każdej mojej kontroli były zawsze na początek 2 pytanka: jak się czuje i czy rany suche - więc to ważne!!! Jak masz daleko do plastyka, podejdź do zwykłego chirurga, napewno da ci coś przeciwzapalnego i doradzi, czy musisz odwiedzić swojego specjalistę. Trzymaj się i uważaj na siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 dynie ex
Dzwonki Codziennie zmieniam opatrunki i odkażam je woda albo spirytusem .Masz racje coś się dzieje nie tak ,bo to od paru dni tak sie paprze i trochę mnie boli, tak ciągnie.Podejrzewam ze podrażniłam go śpiąc na brzuchu a ja sie dużo rzucam przez sen. Do chirurga mam 30 km a wizyte mam zaklepaną na wtorek wiec zobaczę.Na tym chorym sutku bardzo długo miałam grubego strupka który nie chcił zejść sam wiec mu troche w tym pomogłam i moze to tez przez to. Ech lewy sutek jest ok a prawy coś kuleje.Ale całe piersi kształt maja super :) 70fg Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy! Te które używały plastrów silikonowych.Napiszcie proszę gdzie kupowałyście plastry? Jakie są tanie i dobre? Jak dobrać rozmiar zeby był dobry? Chodzi mi o plastry w kształcie kotwicy.I co jesli ma sie uczulenie na silikon?czytałam ze wtedy trzeba nosić tylko 2-3 h dzienie a pozniej zwiekszac czas. Czy wtedy wogóle nie da sie nosic? I czy macie jakies rezultaty i po jakim czasie? Pozdrawiam:) i prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Anda100 Plastry nosisz nawet do 5 dni ale musisz je ściągać najlepiej co 18 godzin i przemywać skórę zeby oddychala najlepiej plastry nosić w ciagu dnia a na noc smarowac masciami bo plastry maja za zadanie nie dopuścić do bliznowcow a maści wybielają blizne... Plastry kupujesz uniwersalne i je przycinasz ja cielam na cieniutkie paseczki i tak właśnie nosilam jak wyżej pisałam ale maxymalnie ten sam plaster używałam 3 razy ale napewno spokojnie możesz 5 i moja blizna wyglada super jest biała i płaska pod palcami nie ma szansy zeby wyczuć ale jeszcze ja widać ale moja blizna ma 4 miesiące więc jeszcze jest czas :) zeby jej sie pozbyć... A maści używam na zmianę zelowa i cebulowa obie mam przy łóżku :) a i co wieczór masuje blizne przed telewizorem minimum 15 min Ponoć lepiej kupować przez internet bo jest taniej ok 80zl ja kupuje w aptece i płace 156 zł więc prawie dwa razy tyle :( ale ja jakoś sie boje takie zeczy zamawiać przez internet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka87
Elessi Czy możesz napisać nazwę swoich specyfików? I plastrów i maści... Ja jestem 1,5 miesiąca po operacji. Jeszcze nie wszystko zagojone, ale zamierzam zacząć dbać o blizny tam gdzie jest to możliwe... Pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elessi Ale te Twoje plastry nie są w kształcie kotwicy? na blizne wokoł brodawki tez naklejasz? Bo mi lekarz takie w kształcie kotwicy kazał,Ja własnie tez boje sie przz internet,a w ogółe kupic tez sie boje bo jak beda mnie uczulac?contratubex strasznie mnie uczulił wiec z plastrami tez niewiadomo. A w jakiej aptece takie plastry kupujesz? i ile tych plastrów jest w pudełku? w sumie na ile Ci starcza wszystko? Bo te co ja mam kupic sa strasznie drogie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
anda100 Znam poniższe marki plastrów: mepiform cica care silon sutricon Tańsze z mi znanych są sutricon zamawiałam przez internet - są do przecinania. Kupowałam w aptece i na allegro - nie mam nic do zarzucenia jakości. Polecam: zwłaszcza, że cena niższa. Mi niestety nie służą, więc odstawiłam. Bardzo fajne, ale i drogie są cica care - są grube, wielokrotnego użycia, można je myć. Bardzo solidne. Niestety również na aukcjach zagranicznych dość drogie. Silon są super- bo są poprzycinane tak jak blizny pozabiegowe np. w kotwicę(są też inne). Niestety również bardzo drogie.Najtańsze są mepiform, ale nie moge powiedzieć nic bliżej na ich temat. co do uczulenia: nic nie dawało u mnie stopniowanie czasu noszenia. Miałam non stop zaczerwienione blizny. Martenko Jeśli ci to coś pomoże: mi lekaż polecił cepan i contractubex oraz noscar. Dwie pierwsze są cebulowe, tylko contarctubex zapachowo jest przyjemniejszy, troszkę mniej cebuli ;-). Niestety jest 2 razy droższy, to niemiecki producent. cepan jest polski i płacę za niego około 15 zł. no-scar jeszcze nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem juz po. W piatek mialam operacje o 9 i trwala 5 godz. po wybudzeniu dostalam cisnienia wysokiego i mogl zrobic sie krwiak ale w sobote na zmianie opatrunkow nic nie bylo tzn ze moze juz nic sie nie zrobi. troche boli mnie z lewej strony ale teraz we wtorek jade na opatrunki to zobaczymy. ozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
70 FG :) Tak się cieszę, martwiłam się, że wczoraj się nie odezwałaś. Rozumiem, że ciśnienie się unormowało i już dobrze. Miałaś w sobotę zmiane opatrunku? Widziałaś swoje cuda już? Jak Doktor? Całuję i trzymam kciuki, żeby nie bolało ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisnienie juz w piatek wieczorem bylo ok. widzialam juz ale wydaja sie takie male i takie na boki. Pan Doktor bardzo mily wspaniely przychodzil po operacji kilka razy i w sobote byl na zmianie opatrunkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
70FG Gratulacje!!!! Jak zwykle, czekam na szczegółowe opisy;) Dużo odpoczywaj i ciesz się z maleństw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
70fg trzymaj się - pierwsze dni są takie średnie, ale z dnia na dzień czujesz się silniej, lepiej i pewniej - a razem z gojeniem radocha rośnie. Do tego masz świetnego lekarza, a to tez podbudowuje!! wszystkiego naj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka87
anda100 ja zamierzam używać plastrów cica care. Znalazłam na allegro za 110zł. Póki co o nich czytałam najlepsze recenzje. Podobno czynią cuda hehehe O tych co piszesz zauważyłam po forach, że sporo dziewczyn ma uczulenie. Dlatego wybrałam powyższe. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
ja też czytałam o cica care, że są super... szkoda tylko że takie malutkie... te większe są straszliwie drogie... szukałam ich również za granicą.... są grube i solidne, więc pewnie dobrze znoszą mycie i wielokrotne używanie. To prawdyiwz opatrunek silikonaowz a nie tylko plasterek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Ja używam sutricom i jestem zadowolona nie uczulaja mnie i jestem zadowolona bo blizna jest płaska kompletnie u mnie jej nie czuć w dotyku a właśnie do tego służą plastry zeby zapobiec bliznowca tak jak pisałam wcześniej ale najlepiej drogowcy je na przemian z masciami bo ona wybierają blizne ja tak stosuje i jestem zadowolona ja używam dermabliz dwie wersje ta Żelowa i Sylikonowa ale już mi sie kończą i spróbuje jeszcze coś innego dla porównania :) to wam napisze ktore lepsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze co powiecie o żelach silkonowych czy są tak skuteczne jak plastry? np. słyszałam o takim żelu DERMABLIZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
witajcie po przerwie miałam do nadrobienia kilka stron, ruch w interesie :), ja jestem po pierwszych wakacjach z małym biustem, kurczę, nawet mam fajne zdjęcia z wyjazdu, nigdy nie chciałam się fotografować, a teraz proszę, nawet w takim temacie zmiana po operacji :). Akurat dobrze trafiłam bo przerabiacie temat plastrów, a ja chcę zacząć je stosować, jestem 2 miesiące po operacji - czy to nie za późno? I tak wcześniej nie mogłabym się plastrować, ale wiecie coś na ten temat? Wszystko mam pięknie zagojone, prawa pierś jest cudowna, w zasadzie blizny już nie widać, lewa była gorsza, bo tu rozszedł mi się szew, potem trochę trwało, żeby się zszedł ponownie i to miejsce jest jeszcze czerwone. Kształt jest superowy, ale już się przyzwyczaiłam do nich, jak ostatnio spojrzałam na zdjęcia sprzed operacji to aż mnie cofnęło z wrażenia :) Ano do dobrego człowiek szybko się przyzwyczaja. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam, podjęłam decyzję o operacji. Też chcę poprawić komfort swojego życia. Skoro jest taka możliwość, to po co mam się męczyć jeszcze przez dłuuugie lata. Czekam na wizytę u ortopedy (07.09), potem lekarz pierwszego kontaktu (10.09) i Poradnia Chirurgii Plastycznej - na razie nie udało mi się tam dodzwonić. Nie martwię się o blizny czy o ból pooperacyjny tylko o to czy mnie zakwalifikują na NFZ. Mam nadzieję, że idąc tropem Mimimimimimi (jeszcze raz dziękuję Ci za wyczerpujące info) wszystko się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy2407
Witajcie, już któryś raz podchodzę do tego posta, ale wciąż dzieci mnie odrywają... (niech już będzie wrzesień ;) ) Widzę, że temat plastrów na blizny więc chciałam Wam napisać, że zakupiłam żel silikonowy Alpena, poleciła mi kosmetyczka, że skuteczniejszy niż plastry i łatwiejszy w użyciu, ale nie mogę jeszcze stosować - jestem 3 tyg. po i kazała poczekać jeszcze ze dwa tygodnie. Co do wyciągania szwów (tydzień temu) to lepiej nie bedę się wypowiadać ;) ważne, że przeżyłam ;) Dziewczyny, które już mają blizny zagojone czy Was też tak "ciągnie" to wszystko? Przy próbie podniesienia ręki, nawet nie całkiem wysoko, tak mnie te blizny ciągną jakby miały popękać, niewiem czy to tak ma być? Lekarz pozwolił mi juz delikatnie ćwiczyć, wprawdzie na trening jeszcze nie pójdę, ale jakiś rowerek na siłowni i ćwiczenia na nogi ...no i na brzuch, KTÓRY TERAZ WIDAĆ! ;) Generalnie jestem baaardzo zadowolona, sylwetka natychmiast zmieniła wygląd, chodzę wyprostowana, tylko problem z zakupem biustonosza bez fiszbin, ciągle noszę ten pooperacyjny... jak sobie z tym radzicie, zwłaszcza w te upały?? Pozdrowionka dla wszystkich już szczęśliwych i czekających :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, powiedzcie mi kiedy wam doktory pozwalały ćwiczyć? Też muszę ZLIKWIDOWAĆ BRZUCH, który odkryłam w takiej wielkości po operacji. Ja już jestem 6-ty tydzień po, to chyba można coś zacząć? Do tej pory chodziłam na jogę, ale położyć się na piersiach jeszcze nie dam rady. Polećcie mi jeszcze , moje kochane, jakieś staniczki bezfiszbinowe, ale już nie sportowe obciskacze. Jakie nosicie i są dobre. No, nie zawsze w takim sportowym da się wyjść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy2402
ewunia. ja operację miałam 31.07 i dziś pierwszy raz się wybieram na siłownię, oczywiście zacznę delikatnie. Na brzuchu też się nie położę, więc wszelkie zajęcia odpadają. Co do staników bezfiszbinowych to nie sądziłam, że tak trudno o taki! Ale nie uwierzycie gdzie kupiłam - sklep Tchibo, dwupak (biały i czarny) za 54 złote :))) może nie jest najpiękniejszy, taki zwykły gładki, ale dobrze opina i ma cieniutkie ramiączka :) I jeszcze ciekawostka, wczoraj zdrapałam ostatniego małego strupka, a za nim wyszła 5 cm niebieska nitka... ciekawe ile jeszcze mam takich ukrytych niespodzianek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki happy2402, zajde sobie do tego tchibo, zobaczę co to za cuda tam mają. Daj znać jak tam po pierwszych ćwiczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×