Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Hej dziewczyny :) Udalo Sie-jestem po I wlasnie pisze do was z lozeczka w klinice. Bylo super chociaz operacja byla dosc dluga-prawie 5h. Jak narazie jest cudownie, jestem zabandazowana ale widze roznice....stanik 75K moge juz uzywac tylko jako czapki ;) Nic mnie poki co nie boli, mimo ze od po samym zabiegu nie dawali mi juz nic przeciwbolowego. Oby tak dalej :) Jutro postaram sie napisac wiecej z domu bo troche jestem zbyt leniwa zeby pisac cala relacje z tel ;) Dobrej nocy kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cacy-cycus Gratuluję!! Czekam na relację jak już odpoczniesz troszkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
Gratuluję wracaj do formy, do domku i do nowego życia szybciutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
Dziewczynki kochane ja w domku leniuchuję niestety zrobił mi się krwiak w prawej piersi i noszę jeszcze opatrunki codziennie trzeba go wyciskać i to trochę nieciekawie wygląda ale za to lewa jak malowana jakby w ogóle nie operowana, lewą smaruję linomagiem a prawą heparinum lekarz mnie uprzedzał jeszcze przed operacją że tak może być ponieważ ta była bardziej brodawka wymemłana przez dzieci i pierś żylasta ale to ma być około 2 tygodnie i dalej będzie super [brodawka przyjęła się tylko choruje bo krwiak pod nią] .Z tego co widzę z mojego C nic nie wyszło i mam D ale z moim wcześniejszym j to malutkie myślę ze jeszcze się uformują we wtorek mam kontrolę może założę gorsecik. Nawet teraz nie żałuje swojej decyzji ani przez chwilę jestem szczęśliwa ii bardzo zadowolona. Mimimimimimi Kochana do Ciebie zawszę przyjadę widzimy się we wtorek całuję mocno Aga Zuzuzanna Jak nastrój już niedługo Twoja kolej zadzwonię jak będę w warszawie Aga Pozdrowienia dla wszystkich Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares212
@bronka biedronka Półtora roku temu miałam prywatny zabieg u dra Dydymskiego . Poczytaj uwaznie, a dowiesz się ze ten lekarz zmniejszał piersi czterem dziewczynom z tego forum, z czego trzy zabiegi wykonywał własnie w Poznaniu. Jeśli byś chciała więcej informacji to napisz do mnie dwamisie1516@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycastaaga powinnas zmienic nick :-) koniecznie zadzwon jak bedziesz w wawie. moze uda nam sie znowu spotkac :-) Moze Mimimimimimi bedzie wolna i podjedziecie pod moja prace :-) jesli masz D to Twoj stanik jest do wymiany? Jak Twoi najblizsi zareagowali? cacy-cycus ja tez czekam na relacje :) Pozdrowienia Dziewczynki :-) Dbajcie o swoje malutkie cycuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
Ogólnie w szoku nie ma Cię mówili i że całkiem inna sylwetka,a mąż stwierdził[ myślałem ze będą mniejsze] więc jest super dziś już mało wycieka po wieczornym opatrunku więc jestem dobrej myśli ogólnie sama nie mogę się nacieszyć chodzę i śmieję się sama do siebie jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie zmienić szpital dla tych wiecznie szczęśliwych inaczej Zuzuzanna zadzwonię i się spotkamy Pozdrawiam aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
hexe czyżbyś uważała, ża atak paniki przejdzie Ci po zażyciu tych tabletek? :) Może lepiej nie kombinuj. Ja wzięłam na 2 tyg. przed operacją coś z rutyną (cerutin czy rutinoscorbin), ale w malutkiej dawce, tak żeby troszkę wpłynęło na zagęszczenie krwi. Najważniejsze żeby pamietać i nie brać aspiryny, polopiryny czy czegoś z kwasem acetylosalicylowym, bo to krew rozrzedza i wtedy łatwiej o jakieś kwotoki i trudności z krzepnięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Zuzuzanna...spoko :) Mam wolne we wtorek, także dam radę :) cacy-cycus ... gratuluję 🌻 cieszę się, że masz za Sobą. Hexe, nie ma co panikować :D Ja mam ataki paniki czasami, straszna sprawa :( Ale mówię Ci, poszło gładko i chociaż się bałam co jest zdrowym objawem to paniki nie dostałam. Nie martw się, będzie OK. :D Moja Koleżanka co miała termin na 30 stycznia, chcieli jej przesunąć na połowę marca w Orłowskim, ale w końcu wybłagała na luty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dormim
do cacy cycus gdzie miałaś zabieg Czy poleciłybyście mi klinikę na terenie Warszawy a zarazem lekarza który sprawi że moje placki do pępka będą w końcu cieszyły moje oko.. Zabieg prywatnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Przepraszam za male opoznienie, ale musialam odsapnac. No wiec - tytulem wprowadzenia - jestem z 3miasta, mam 31 lat, 183cm wzrostu i nosilam biustonosz w rozmiarze 75K. O operacji myslalam juz od dobrej dekady, ale odkladalam ja ze wzgledu na chec karmienia dziecka piersia. Przez 10 lat dzieci sie nie dorobilam i zdecydowalam sie nie odkladac juz niczego. Operacje mialam w prywatnej klinice w Warszawie. W czwartek stawilam sie na miejscu o godz 8 rano. Przez 15 min chodzilam przed budynkiem...i juz myslalam, ze nie dam rady wejsc. W koncu wzielam sie w garsc. Wypelnilam formularze i odbylam konsultacje z chirurgiem i (smiesznym) anestezjologiem (ktory zapytal mnie jaka operacje robie - i po mojej odpowiedzi podniosl wzrok i powiedzial "...ale po co?") PO tym jak zostalam zakwalifikowana mila Pani pielegniarka zaprowadzila mnie do pokoju na pietrze. Po kwadransie przyprowadzona kolejna dziewczyne, bardzo sympatyczna, ktora zostala moja sasiadka na nastepne 24h). Dostalam inormacje, ze bede operowana jako 3. tak wiec dopiero o 14:30. Nie denerwowalam sie oczekujac, ale bylam przerazliwie glodna i spragniona bo otatni posilek i plyny przyjmowalam poprzedniego wieczora o 22. Po moich narzekaniach ok 12 przyszla pielegniarka z kroplowka :) Potem jescze troche pospalam z nudow i o 14:30 przyjechano po mnie. Zdarzylam wykonac tylko bardzo szybko jeden telefon do mamy i juz mnie poganiali. Zwieziono mnie na blok operacyjny, polozylam sie na stole i jeszcze chwile pogadalam ze smiesznym starszym anestezjologiem. Chwile potem otworzylam oczy i stal nade mna inny anestezjolog...duzo mlodszy i przystojniejszy :) Okazalo sie ze minelo 5 godzin i jestem juz na sali pooperacyjnej :) Od momentu wybudzenia juz nie zasypialam, geba mi sie nie zamykala - pol godziny przegadalam na tematy rozmaite z doktorkiem, potem wynegocjowalam wizyte w normalnym kibelku. Chwile potem stwierdzil, ze jesli chce to moze mnie juz zaprowadzic do mojego pokoju i tak wlasnie zrobilismy. Cala noc bylam pod opieka jego i przemilej Pani pielegniarki, ktora co chwilka przychodzila sprawdzic jak sie czuje i czy czegos nie potrzebuje. Przez noc spalam w cyklach po 1-1,5h, picie, toaleta (do ktorej od 2. razu chodzilam juz sama). Nic mnie nie bolalo - nie bralam zadnych srodkow przeciwbolowych, jedynie kroplowke z glukoza i antybiotyk - to samo rano. Po sniadaniu i porannej konsultacji dostalam zgode na wyjscie do domu. Czulam sie na tyle dobrze, ze wrocilam sobie sama autobusem. Przez caly dzien czulam sie znakomicie. Z drenow malo lecialo. Wieczorem dostalam lekkiej temperatury, wiec ok polnocy wzielam tabletke nurofenu i plozylam sie spac. O 3 temperatura byla juz w normie. Dzis tez swietnie sie czulam przez caly dzien.Ale podczas popoludnoiwej drzemki dosc mocno zaczelo leciec z drenow. W lewym uzbieralo sie ok 100ml. Temperatura ponownie sie podniosla i troche mnie wszystko boli. Wzielam jeden nurofen i zaraz poloze sie spac. Do poniedzialku musze przetrzymac. Wtedy jade na zdjecie drenow i zmiane opartunkow - i nareszcie je zobacze :) Prosilam zeby byly dalej dosc duze - zdaje mi sie ze sa jedynie zrednie, ale i tak poki co bardzo mi sie podobaja pod tymi bandazami. Czy Wy dziewczyny tez mialyscie temperature w pierwszych 48h po operacji?? Czy tez mialyscie dreny przez kilka pierwszych dni?? Troche sie martwie bo nie do konca wiem co jest normalne a co powinno byc larmujace - nigdy wczesniej nie mialam zadnego zabiegu. Tak czy inaczej - z kazdej piersi wycieto mi prawie 1,5kg ! i taka mniejsza duzo fajniej i wygodniej sie czuje. Cala moja sylwetka sie zmienila. Wygladam jakbym przez dobe zrzucila z 10 kg :) Nareszcie za jakis czas bede mogla bez skrepowania isc na silownie w koszulce na ramiaczkach - dumna a nie zazenowana! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
cacy-cycus Ja miałam dreny przez 2 doby po operacji. Coś tam wyciekło, ale pielegniarka powiedziała, że to mało i w normie. Nie gorączkowałam. Gorączka normalnie jest objawem zapalenia, ale może tez być spowodowana obecnością obcego ciała w organiźmie. Zakładam, ze moga to być dreny, szwy... Przeciwzapalnie dostałaś antybiotyk (ja też) - przy zmianie opatrunku pielegniarka posmarowała mnie jeszcze maścią z antybiotykiem. Brałam też Apap - również działa przeciwzapalnie. Więc myślę, że przeciwzapalnie zostałyśmy zaopatrzone - ale jak cię martwi gorączka zapytaj lekarza :-) to zawsze jakiś sygnał od organizmu Trzymaj się, zdrowiej i dobrej nocy :-) Gratuluję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
cycuś ja miałam dreny przez 5 dób, cały czas coś z nich wylatywało, to jest podobno dobry objaw, lepiej jak zbędne płyny wypłyną, jakby miały pojawić się w postaci krwiaków i siniaków, dopiero jak już przestało w drenach się zbierać wyjęto dreny i wypuszczono mnie do domu ;także tym co wylatuje się nie przejmuj. Gorączki nie miałam, nie dostałam też antybiotyków ani żadnych innych leków (nielicząc witaminowej kroplówki związanej z wymiotami po narkozie). Myślę, że jakiś ibuprofen lub paracetamol zawsze możesz wziąć, a w poniedz.opowiedz wszystko lekarzowi. No i przygotuj się na spore emocje przy pierwszym oglądaniu dzieła, to niesamowite wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny - uspokoilyscie mnie :) Troszke wczoraj zaczelam panikowac. Dzis juz sama umylam glowe wiec jestem z siebie bardzo dumna :) Przymierzylam tez na te bandaze moj stary stanik - .........jak ja moglam z tym chodzic? 3 dni po operacji nie jestem w stanie sobie przypomniec jak to bylo przez ostatnie 15 lat! Widac latwo sie czlowiek przyzwyczaja do dobrego :) Faktycznie - juz nie moge sie doczekac poniedzialkowej zmiany opatrunkow i pierwszego razu kiedy je sobie zobacze w calosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dormim
cacy cycus W Warszawie ale gdzie???? u kogo kto dokonał tego cudu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka71
Asix28, czy przeprowadziłaś wywiad na temat takich zabiegów w AM we Wrzeszczu? Dochodzą mnie różne słuchu - choć nie jestem pewna czy to nie efekt głośnej sprawy z tą Szwedką. Czy mogę zapytać jaki masz rozmiar biustu, że tak od razu zostałaś zakwalifikowana? Pozdrawiam, Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania35
cacy cycus jak dobrze rozumiem na zmiane opatrunkow jedziesz z powrotem do warszawy???mozesz mi powiedziec w jakiej klinice robilas zabieg i kto go wykonywal???ja tez bede miala zabieg robiony prywatnie, duzo musialas sie nagimnastykowac zeby zakwalifikowac sie do zabiegu???wiem ze na nfz nie jest tak prosto sie zalapac na liste oczekujacych na zabieg ale prywatnie to chyba nie powinno byc problemu??? kochana najwazniejsze ze masz juz nowe cycuszki, teraz tylko dbaj o siebie i wracaj do formy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja caly czas siedze w W-wie - jeszcze przez tydzien, az do zdjecia szwow. Robilam u dr Szczyta. Widzialam je dzis, sa bardzo rowne, maja ladny ksztalt...ale....chyba nie dogadalismy sie co do rozmiaru. Sa bardzo, ale to bardzo male :( Jestem bardzo wysoka i raczej potezna - sadzilam, ze jak powiem ze ma zostac polowa albo troche wiecej niz polowa to z K zostanie E/F...a mam mizerne C/D. Mam wrazenie, ze mam bardziej krągłe plecy niz klatke piersiowa. A przeciez jeszcze zejdzie opuchlizna! :( Nie wiem. Chialam, zeby zamiast wielich byly zwyczajnie duze, a sa male. Czy Wy tez mialyscie "po" takie odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ern077
Cześć Dziewczyny. Jestem już po ściągnięciu szwów, cycuszki piękne, sterczące, okrągłe w rozmiarze 70 dd(tak na oko). Pani doktor powiedziała,że wszystko pięknie się zrosło , zostały tylko delikatne strupki które powinny zniknąć w ciągu tygodnia, kazała myć często szarym mydłem i nawilżać . Dostałam nowy stanik z mniejszym obwodem który mam nosić jeszcze 6 tygodni. Gdy znikną strupki mam zacząć pracować z blizną tzn.maść Dermatix i masowanie plus plastry na blizny. Za dwa tygodnie mam przyjść do kontroli. Cieszę się że obeszło się bez komplikacji i bólu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania35
cacy cycus ale sam szef Cie operował??? do dr.Szczyta terminy na konsultacje sa na grudzien, a potem jeszcze kolejne 10mcy oczekiwania na operacje....jak dla mnie to za dlugo dlatego, zapisalam sie do dr.Potockiego i jak wszystko dobrze pojdzie to operacja bedzie na lipca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale ja bylam u niego zanim ruszyl caly program w tv-wtedy nie bylo tak trudno jesli chodzi o terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dormim
Właśnie terminy do Potockiego są o mega krótsze niż o dr Szczyt. A czy któraś z Wasz ma może jakieś opinie prócz dostępnych z internetu o dr Piotr Osuch. Czemu stawiam na stolicę bo mam niecałe 35 km. A czemu prywatnie bo czasu i tak już straciłam na czekanie. Dziś byłam w banku 15 tyś z zamkniętymi oczami dostałam. od 20 roku życia obiecuję sobie że to zrobię kiedy wybija 36 w końcu czas się z nimi rozgrzeszyć. Cały serce czytam Wasze wpisy i tak bardzo jestem z Wami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dormim Doskonale Cię rozumiem! Moje pierwsze podejście do operacji skończyło się w ciągu tygodnia, bo strach był za duży. Jednak bóle pleców nie zostawiły mi wyjścia. W 2011 zdecydowałam, że przed 30 zmienię swoje życie;) I tak oto jestem szczuplejsza o ponad 20kg i czekam na koniec marca na operację;) Gratuluję podjęcia decyzji i pożyczki;) Oby termin był szybciutki!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komisja w skladzie jednoosobowym - w osobie mojej gospodyni :) - orzekła, że przesadzam i że są ogromne, tylko ściśnięte. Może faktycznie to pierwsze wrażenie było przesadzone? Taki szok? Tak czy inaczej mam na sobie stanik 75C...może normalny będzie chociaż D. Poczekamy - zobaczymy! Dormim - gratuluję decyzji! Ja też prawdopodobnie, gdyby nie dofinansowanie rodzicow zrobilabym na kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Dormi Ja Tobie polecam serdecznie mojego Pana Doktora Janusza Greese-Łyko. Wspaniały człowiek... i świetny specjalista Miałam robione piersi w maju. On przyjmuje w klinice Sankowskiego teraz. Wcześniej była możliwość na NFZ, ale teraz On jest tylko tam. A ja dzisiaj się widzę z Agą Niecycatka :) i może z Zuzuzanną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justinszczęśliwa20
Hej !!! Ja mam termin operacji za tydzień i nie wiem czy dobrze robię ... Chciałam po operacji zacząć się odchudzać (jakby coś poszło nie tak i doktor za mało zmniejszył mi biust) i trochę pomniejszyć go ... Tylko teraz nie wiem czy dobrze myślałam, czy nie lepiej było się odchudzać przed operacją ?? Co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justinszczęśliwa20
Czy nie lepiej przełożyć termin ... Dodam, że pomyślałam tak, ponieważ przez mój biust jakiekolwiek bieganie, skakanie czy inne ćwiczenia są dla mnie ogromnie uciążliwe .. nie mówiąc o spojrzeniach innych ludzi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justinszczęśliwa20 Wszystko zależy od tego czy jak Ty chudniesz, to chudną też Twoje piersi, bo mi na przykład nie chudną. Wiele moich znajomych się nie odchudza, bo mówią, że wtedy biust im chudnie;p Także zależy od osoby. Musisz też wziąć pod uwagę to, że jak schudniesz po operacji, to biust może Ci bardziej "oklapnąć". Podczas operacji piersi są też podciągane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×