Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość iwapoz
dorotaxw jezeli masz pzu grupowe typ polisa p plus to w necie masz wykaz operacji jakie wchodza w to - ja tez je mam, zalezy od opcji ile placisz to sa rozne operacje brane pod uwage ale ja patrzylam na szybko to nie nie obejmuje zmniejszenie sutka (za artroskopie dostalam za zabieg 400zl i 2500 i uszczerbku na zdrowiu a co do pobytu w szpitalu musisz lezec okreslona ilosc dni chyba i tez nie objmuje z tego co ja wiem bo to wypadek nieszczęśliwy nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
gocha odezwalam sie na maila i mam zwrotke...: host mx.wp.pl said: 550 "czarlas@wp.pl": Podane konto jest zablokowane administracyjnie lub nieaktywne wiec moj mail grajowa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
iwapoz Dziękuję za odpowiedź tak mam polisę PP Plus ale jak ostatnio się pytałam to jest to operacja ze wzgl. na obciążenie kręgosłupa...no ale zadzwonię to pzu i tam podpytam. nie wiem czy moja szkoła od września nie przejdzie do Warty a tam jeszcze lepsze warunki podobno.. pozdrawiam i czekam niecierpliwie na mój termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha68
iwapoz,napisałam do Ciebie,tak czarlars@wp.pl,zjadłam literkę,sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibiza65
dorotaxw - pzu nie uzna tego zabiegu i nie wypłaci żadnej kasy, przerabiałam to w kwietniu więc mam jakby najświeższe informacje. Owszem, nie jest to zabieg ze względów estetycznych a z medycznych (inaczej NFZ by go nie sfinansował), ale PZU ma wyraźny zapis w OWU, że operacja zmniejszenia piersi się nie łapie na wypłatę. Za pobyt w szpitalu - tak, za zabieg zmniejszenia piersi - nie. Zwolnienie płatne 80%. Ja do pracy wróciłam po 3 tygodniach, ale nie brałam L4. Z tego co wiem to inne pacjentki dostawały zwolnienie na miesiąc po zabiegu. gość 2015.07.17 - ja miałam zabieg w Polanicy, co potrzebujesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy któraś ma w najliższym czasie wizytę w Orłowskim? mam już skierowanie od lekarza na konsultację i nie mogę się dodzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
ja mam konsultacje w orłowskim 14 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha68
Iwapoz tyrknij do mnie koniecznie,jestem na oddziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodzwoniłam się za 3 razem do Orłowskiego. W tym roku już nie ma zapisów, bo skończyły się wolne terminy((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
no i koleżanka co kazdej miala wyslac foto podawala maila nie wyslala :( moja dewiza: nie mów wszytkiego co wiesz ale mów co mówisz - nie kazdy jej sie trzyma widze... na moje zapytania od kiedy jestem czyli z pol roku 1 panna wyslala na prośbę fotki...co za jej dziekuje... - mam z inna dziewczyna kontakt mailowy - mamy operacje w Łecznej. Chciałam każdej z Was zyczyc zadowolenia z operacji i szybkiego gojenia i znikam z forum.... Powodzenia Dziewczyny w dązeniu do cyc jak malina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
gocha68 czekamy na relację a Iwapoz nie znikaj calkowicie bo ty też za tydzień idziesz pod nóż haha. Ja jeszcze 3 tygodnie mam. Czekam na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ktos kto robi w lecznej albo krakowie? macie kogos kto zajmie sie wami po operacji ? bo ja akurat nie mam nikogo takiego i jakby ktos chcial sobie wzajemnie pomoc to zapraszam agatka.c@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
Cześć dziewczyny, dopiero zaczęłam interesować się tym tematem bo do tej pory nie wiedziałam że można pomniejszyć piersi na NFZ a na operację prywatną mnie nie stać. Powiedzcie proszę od jakiego rozmiaru zmniejszają biust? Ile czeka się na operację? Jestem co raz bardziej zdesperowana bo boli mnie kręgosłup i bardzo się garbię :( Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. Aha opiszcie proszę od czego/kogo zacząć? Jestem z Wrocławia ale mogę pojechać na wizytę gdziekolwiek trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zgłosić się na oddział w Łęcznej o godz.9 na czczo. Czy już tego samego dnia będę miała zabieg, tylko zdobią badania. Lekarz w czasie kwalifikacji nic o tym nie powiedział, a ja byłam tak przejęta, że zapomniała zapytać. Ps Nie została listy badań do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za literówkę, korzystam z telefonu. Miało być: Nie dostałam listy badań do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i chyba inne dziewczyny też miałam zabieg w następnym dniu. W pierwszym robią wszystkie potrzebne badania, dlatego nie dostałaś żadnego skierowania. Powodzenia. A kiedy masz operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dziewczyny,dziś dzień badan.Jutro operacja.Personel mega życzliwy i miły.Trzymajcie kciuki,jutro mój ważny dzień,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gocha, powodzenia. Obyś była zadowolona i zrobili ci dokładnie takie piersi, jakie chcesz mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ma ktoras operacje w Levznej w paxdzierniku ja mam 19 byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Ja 12 pazdziernika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra rada.Oglądanie zdjęć piersi po zabiegach nie ma sensu.I tak Wam zrobią takie , jak im sie uda.Oczywiście starają się ,zeby były jak najładniejsze. Z relacji lekarza - gojenie u osob otyłych jest trudniejsze. Mnie w Polanicy zmniejszono z rozmiaru J na D.Jestem ogromnie zadowolona. W porównaniu z tym , co mialam obecne sa piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1111
Witam serdecznie, Chciałabym zmniejszyć sobie biust (prywatnie). Czy ktoś może polecić dobrą klinikę we Wrocławiu ? Byłabym wdzięczna za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po strachu.Jutro zobaczą swoje nowe piersi,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gocha, wypoczywaj i zebys sie dobrze goiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
gocha68 jak tam dzisiaj samopoczucie i nowe piersi? Przypomnij jeszcze, gdzie robiłaś operację i jak tam ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
A jak twoje nowe piersi? Widziałaś je już? Jaki jest Twój lekarz prowadzący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha68
Hej dziewczyny,jestem już w domu.Teraz czas gojenia ran. Z wielkośc****ersi,opieki medycznej,panującej tam atmosfery oraz co najważniejsze samej operacji jestem bardzo zadowolona.Mam nadzieję,że wszystko ładnie się zablizni. Dziękuję całemu Zespołowi Lekarskiemu w ŁĘCZNEJ oraz siostrom za miłą i fachową opiekę. Szczerze mówiąc nigdy i nigdzie nie czułam się tak dobrze jak w tym szpitalu.Pozdrawiam i polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwapoz,trzymam za Ciebie kciuki. Wiem,że to już jutro,będzie dobrze,wierzę w to,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
No ciekawe jak tam Iwapoz po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×