Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Przyjeżdżam w poniedziałek wiec moze uda nam sie sporkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rena44
Dzieki Kasiu M pocieszyłaś mnie troche prawdę mówiąc ja już nie pamiętam jak to jest zyć bez bólu mniej bardziej ale zawsze boli będę jeszcze próbowała dzwonic do warszawy może tam terminy są mniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rena 44
Kasiu M powiedz mi jeszcze jak długo czekałaś na KONSULTACJĘ tez 2 miesiące czy krócej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ile trzymają w łęcznej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzwoniłam na koniec listopada...Ale to nie jest ważne ile czekasz na konsultacje.Wwzne jest czy się zakwalifikujsz na zmniejszenie piersi na Nfz.pzdr Cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie forum przycichło..... jestem od dzis w łęcznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rena44
do gość to jutro zabieg -wiesz już o której godzinie? Trzymam kciuki mocno mocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcz niewiem czekam na lekarza ale jestem druga w kolejce Dzis zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grobla
Dziewczyny, polecacie miejsce i lekarza we Wrocławiu? Może być bez NFZ. Już dość czekania i wycofywania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny gdzie kupowaliście biustonosz pooperacyjny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowałam w łecznej i na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA 75K
Witam dziewczyny, jestem tuz przed zabiegiem - dokladnie 7.02 w LUXMED w Warszawie.Z checia zobaczylabym zdjecia biustu dziewczyny przed jak i po operacji. Czy ktoś sie odwazy ? Opiszcie ból po operacji i co najlepiej jest robić by nie dopuscic do rozejscia sie szwów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA 75K
Cześć dziewczyny - te odważne i te mniej :) Czytam czytam forum i zaczęłam się bać! Jestem tuż przed zabiegiem, bo 7.02 w Warszawie Luxmed i myślę czy dam radę mając dość rozbrykanego 3-letniego synka ? Napiszcie co najlpiej robić by szwy po operacji nie rozeszły się i by szybko goiły się i by nie doszło do powikłań - bo nie ukrywam,że tego boję się najbardziej! Czy ból jest do zniesienia ? Jakie leki warto brać przeciwbólowe ? Czy któraś z WAS odważy się i wyśle mi zdjęcia po operacji ? buźka i trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Warszawie zmniejszałam u dr. Potockiego i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMag
Dziewczyny po operacji..szybko wraca się do formy...ja na drugi dzień sama wracałam pociągiem. ..tak do tygodnia nie można wysoko rąk podnosić. ..jestem teraz 2 tygodnie po...i już prawie nie odczuwam dyskomfortu....operacje miałam prywatnie w Warszawie u dr Witwickiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA 75K
Dziewczyny a czy mialyscie dreny?Jakie przeciwbólowe do domu dostalyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ,jaką miałaś wage ciała podczas operacji , w Polanicy była moja kolezanka i kazali jej schudnąć 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ola
Witajcie,mam do sprzedania biustonosz SILIMA CARA B/C pod biustem 75.Stan bardzo dobry,kolor czarny.Ja byłam z niego po operacji bardzo zadowolona.Cena 100zlz przesylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, prześledziłam wątek. Jestem po konsultacji i mam wyznaczony termin na początek kwietnia 2017 na NFZ w Szczecinie. Ja miałam skierowanie do neurologa on mi dal na rtg kręgosłupa piersiowego, z tym poszłam do ortopedy, dal skierowanie do szpitala i zaświadczenie, zrobiłam usg piersi. Na konsultacje czekałam 1,5 tyg. a na operacje będę czekać 1,5 miesiąca :) Jedyny minus że najpierw robią 1 pierś a wciągu 3-ch m-cy drugą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kama
Kasia 75 K jak się czujesz, u kogo robiłaś w Warszawie, ja idę pod noż w marcu, napisz coś proszę dla innych oczekujących, bo jesteś świeżynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jestem tu pierwszy raz. Mam oczywiście ten sam problem co wszystkie tu dziewczyny. Jak czytam to forum to nie ma żadnych minusów takiej operacji, wszystkie jesteście zadowolone. Ma za m-c konsultacje u K.Potockiego. Mam nogi z waty, strach straszny. Boję sie, że tchórze...a chce bardzo. Czy któraś z Was słyszała coś złego o dr. Potockim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA 75K
Cześć dziewczyny ! Niestety przenieśli mi operację z 7.02 na 28.02,bo niestety rozchorowalam się i musialam wziąć antybiotyki i kazali mi 3tygodnie odczekać po skończeniu leków.Od 3 tygodni nic nie lykam,jedynie to co mi kazała dr chirurg plastyk czyli Heviran (bo często łapię opryszczke ),do tego AESCIN firmy Teva-3x2tabletki dziennie (by siniaki szybciej zeszly,AESCIN inaczej arnika) oraz 3dni przed operacja mam przyjmować CYCLONAMINE -ten lek jest na receptę i też 3x2 tabletki dziennie (to na krzepliwosc krwi. ...). Także trzymajcie kciuki, bo we wtorek o 10 rano będę już po wszystkim ☺Operacje wykonuje dr Małgorzata Chomicka -Janda ☺która pracuje w szpitalu LUXMED. DODACIE MI TROCHĘ OTUCHY? ☺BUZIAKI DZIEWCZYNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kama
Cześć Kasiu bardzo się cieszę że odpisałaś, o matko to fatalnie że przenieśli Ci operację, ja mam za 2 tyg i też uważam na siebie jak na jajko by uniknąć takiej sytuacji. Ja również będę operowana przez dr Chomicką dlatego z ogromnym zaciekaniem czekałam na Twoją odpowiedź, no ale i tak będziesz pierwsza, ponieważ ja mam 13.03 błagam pisz coś jak już będziesz po, bo niestety forum zamarło ,będę czekać na Twoje relację tym bardziej że idziesz do tego samego lekarza co ja - w razie co mogę Ci dać maila, gdybyś nie chciała pisać tak na forum.Ja sobie obiecałam że będę pisać aby inne dziewczyny dostawały odpowiedzi na dręczące je pytania. Pozdrawiam Kama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kama
no i oczywiście trzymam kciuki by wszystko zdrowo i przepięknie wyszło. Kama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA 75K
Gość Kama -a gdzie robisz ?w luxmed?ile płacisz?podaj mail to napisze☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kama
Robię w promedice, ponieważ tam była szybciej konsultacja, więc stwierdziłam że i termin operacji będzie szybszy,koszt podam na mail :) Czekam na Twoje informacje z niecierpliwością a i wcześniej jak masz ochotę to chętnie popiszę. Pozdrawiam Kama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kama
mail, zapomniałam camilli@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znac jak sie udala operacja. Czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA 75K
Mija 4 doba i nie zapeszajac na razie jest naprawdę super.Od wczoraj wieczor nie biorę już leków przeciwbólowych! Trzymajcie kciuki ! Uważam że moja doktor to najlepsza kobieta pod słońcem!Polecam gorąco! Łącznie wyciela mi 1,70 kg cycuchow.Z miski K mam na razie miskę E.Połowa tego co miałam o ile nie więcej.Cycki goja się i we wt idę na zmianę opatrunkow. Trzymam kciuki za Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×