Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Nati El7
Dziewczynki drogie. Zgodzę się z jedną z poprzedniczek, że dziś lepiej faktycznie dobrać biustonosz niż ubranie wierzchnie, zwłaszcza jednoczęściowe. Do najchudszych nie należę, ale idzie lato, a wtedy przychodzi deprecha w czym chodzić. Każda z nasz marzy zapewne o pięknej zwiewnej sukience, opływającej ciało. A to rzeczywistość jest okrutna podczas gdy przy każdym przymierzaniu okazuje się, że jeśli w biuście jest dobre to w tali mogłaby się zmieściś jeszcze dwójka bliżniaków w brzuszku :) A z kolei ile można chodzić do krawcowej i wszystko zmniejszać. I to fakt, że chodząc jeszcze do szkoły średniej często słyszymy nieprzyjemne komentarze, a to w rozwoju młodej dziewczyny może powodować ogrome kompleksy i niską samoocene. I nic dziwnego, że każda woli mieć mniej niż wiecej w takiej sytuacji. Niestety moda lubi dziewczyny o rozmiarze 38 i nie uzględnia więcej miejsca na biust poza miseczką B lub C. Więc moje drogie ja już jestem zdecydowana na zabieg, mam go pod koniec maja i po jakiś dwóch tygodniach poinformuję Was jak tam moje nowe piękne cycuszki się mają. Zapomniałam dodać, że mój rozmiar to jakies 70-75 G-H. Nie mówie, że się nie boję, ale wiem, że warto, bo przestane się czuć jak matka dzieciom i babcia. Pozdrawiam gorąco. Jeśli któraś z czytających chce wiedzieć cokolwiek więcej - piszcie na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
Siggma, goja sie swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczek
Asia.pl ile kosztowala cie operacja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
Wszystko juz napisalam wczesniej, gdzie, u kogo i za ile. Gdzie: Clinica Medica w Gdyni U kogo: Dr Marek Muraszko-Kuźma Za ile: 6.400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby_miś, dziękuję za wsparcie :) 🌼 === Asia.pl, udowadniać, że nie jestem wielbłądem, nie muszę. Doradzam nie tylko w tym wątku, ale i w innych, pomagam dziewczynom z każdym problemem stanikowym i z każdym biustem, nieważne czy 60AA czy 70K np. Piszesz: „przyznam, ze jest dla mnie troche irytujace, ze osoba podpisujaca sie tym nickiem traktuje wszystkie dziewczyny na tym forum jak jakies stukniete, ktore wymyslaja sobie operacje i inne okropnosci, podczas, gdy kluczem do ich szczescia jest tylko dobrze dopasowany stanik. No zdumiewajace po prostu, ze zadna z nas jeszcze na to nie wpadla.” Wcale nie zdumiewające. Smutne raczej bardzo, ale to nie „wasza” wina. „Żadna z was” na to nie wpadła i bez informacji, jakie staram się dostarczyć nie wpadnie, bo niby jak? W bieliźniakach nie ma 90% potrzebnych rozmiarów, za ladą stoją niewykwalifikowane, nieraz chamskie ekspedientki mylące duży biust z dużym obwodem pod biustem, producenci wciskają kit w głupich tabelkach...jakim więc cudem miałybyście, miałybyśmy na to \"wpaść\"? \"Wpadło\" na to Lobby Biuściastych, tyle, że to „wpadnięcie\" to rezultat długich poszukiwań, doświadczeń, dyskusji, wykopywania wiedzy na brytyjskich stronach o brafittingu, coraz odważniejszego (bo lobbystki też musiały w pewnym momencie przełamać stereotypy i \"fobie literkowe\", i odważyć się na sięgnięcie poza magiczne DD czy E i poniżej 70) kupowania, mierzenia i odsyłania etc. A teraz Lobby, ja, dziewczyny na innych forach próbujemy właśnie zrobić to, o czym napisałaś: próbujemy doprowadzić do tego, żeby każda kobieta mogła łatwo \"wpaść” na najprostsze rozwiązanie biustowych problemów. Czemu więc mnie krytykujesz i odsądzasz od czci i wiary? P.S. A w ogóle to mam nieodparte wrażenie, że prawdziwy powód Twojej wsciekłości to to, że dostrzegasz, że niepotrzebnie zrobiłaś operację, bo teraz widzisz, że było prostsze rozwiązanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
Moja operacja byla najlepsza decyzja jaka podjelam w zyciu, wierz mi lub nie. Zadne idealne staniki nie dalyby mi takiej wolnosci i swobody i pewnosci siebie jaka czuje teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwley
czytając wasze wypowiedzi coraz bardziej zaczynam być dumna z moich wielgachnych cyców :P :D (65-70, G-H) tak!!! kocham je kocham, uświadomił mi to ostatnio mój kolega(to nic ze po sześćdziesiątce,a może to nawet lepiej)tylko on jeden potrafi mi wprost powiedzieć ze jestem piękna... opowiedział mi ostatnio,ze jego córka poszła na operacje żeby sobie zrobić powiększanie biustu,lekarze zrobili jej jabłuszko 70 F,i dziewczyna stwierdziła że to stanowczo za mało,i już umówiła sie na drugą operacje... pytałam sie kolegi jak tam wrażenia z tego "sztucznego"biustu, odpowiedział ł"oczywiście że je zmacałem..ale wiesz co?/ to nie to samo...choć sie przytul"..oczywiście wyściskał mnie mając przy tym niezłą radochę.. i tak..jestem dumna z moich cyców!!!! rozumiem dziewczyny które mają problem już z nadmiernie(ehh jak to nieładnie brzmi)obwisłymi piersiami,też bym je sobie "poprawiła"(ale na pewno nie zmniejszała) gdy miałam 17 lat byłam płaska jak deska...strasznie rozpaczałam z tego powodu,koleżanki miały już biust(a ta najbardziej biuściasta miała największe powodzenie) biustu doczekałam sie dopiero po 18stce..ale jak zaczął rosnąć tak nie bardzo wiedział kiedy przestać... ale pamiętajcie trzeba być dumnym ze swojego ciała,bo to nie ciało jest piękne,tylko WASZA PEWNOŚĆ SIEBIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiak
Witaj best_bra! Przybywam z odsieczą!!!!!!!!!!! :-D Mi best_bra bardzo pomogła! Wielkie dzięki!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marjane Satrapi
Prośba do paniusia 1, czy mogłabyś do mnie napisac np na gg 4968283 chciałbym sie wiecej dowiedziec o tym tryncu, cena zachecajaca ale jakosc? i kto cie operował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj
też bym sobie zmniejszyła. stanik noszę 80G (dobrze zmierzony, bo biuściaste znam i stosuję się do rad :P), mam zwisy, całe z rozstępach. obrzydzają mnie i nie mogę na nie patrzeć. blizny mi niestraszne, byle tylko pozbyć się chociaż częsci tego paskudztwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
No wiec wlasnie o to mi chodzi w sumie. Ja wiem i rozumiem, ze dobrze dopasowany stanik moze zdzialac cuda, ale dramat powraca jak sie stanik zdejmie, jak sie czuje ciezar, jak to paskudztwo wisi, jak sie widzi te rozstepy. I naprawde dochodzi sie czesto do traktowania swoich piersi z obrzydzeniem, ze jest to "cos", co tylko utrudnia zycie i szpeci. Dlatego ja osobiscie uwazam, i popieram to zdanie swoim doswiadczeniem, ze bywa, ze operacja jest faktycznie najlepsza opcja. Chociazby dla poprawy kondycji psychicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam kilka pytań do paniusi 1 . czytając ten topik też zaczełam sie zastanawiać nad tą kliniką w Tryńcu. Hm kiedy byłaś na konsultacjach? Sama chciałaś we wrześniu czy poprostu tyle sie czeka? Też myślałam żeby we wrześniu zrobić, no ale ja mam daleko do Czech. Czy konsultacja była płatna. Napisz coś więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporadyczna
Witam wszystkie cycatki. Obecnie jestem w 8-m-cu ciąży pod biustem mam 82 cm a w biuście 108 cm. Mamą zostane po raz drugi. Przed urodzeniem 1-go dziecka miałam pod bustem70-75 cm i w biuście 98-100cm i myślałam że mam"wielki' problem i strasznie się bałam co stanie się z moim bistem jak urodze i będe karmić. Po urodzeniu i karmieniu persią mój biust zwiotczał i niestety nie zmniejszył się. Ze znalezieniem staników było trudno ale udało się,(najdroższy kupiłam za 100 zł). Czasami myślę o zmniejszeniu piersi operacyjnie ale ta myśl na razie dojżewa. Jestem wysoka i szczupła ale nie chciałabym mieć rozmiaru mniejszego niż D . Mój mąż uwielbia mój biust chociaż ja coraz częściej zaczynam się go wstdzić. On nie chce abym szła na operacje bo boi się powikłań i uważa, że nie ma potrzeby. Decyzja należ do mnie ale jest to kosztowna sprawa. Zobaczę jak moje duże sprawy będą wyglądały po urodzeniu dziecka i wtedy się zastanowie. Chciałam napisać do wszystkich kobietek z 'Większym" problemem aby nie sugerowały się zdaniem innych a zwłaszcza facetów. Oni nie wiedzą co to znaczy mieć piersi. A jeżeli któryś z nich nie potrafi zaakceptować (nie ma znaczenia czy jest to duży czy mniejszy) biust to dajcie sobie z nim spokój nie jest was wart. W końcu macie do zaoferowania coś więcej niż "cycki". Pozdrawiam "cycatki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że przy wymiarach 82/108 (pod biustem mierzone ciasno i na wydechu?) nosisz brytyjski rozmiar 75G(34G)? Bo tak by wypadało. A ze stanikami na ten rozmiar większego problemu nie ma: http://tiny.pl/nlzc http://tiny.pl/nlzd Przy obecnej cenie funta cena wielu staników (z przesyłką) oscyluje z okolicach 100 zł, zwłaszcza w pierwszym zalinkowanym sklepie. Jeśli będziesz mamą, to z pewnością zainteresuje Cie wątek o stanikach do karmienia: http://tiny.pl/pvb2 I polska firma Melissa, oferująca większość modeli w wersji \"karmnikowej\", szyjąca również rozmiary na zamówienie: http://tiny.pl/nlzf U nich wychodzi Ci na razie 75J, ale to się pewnie zmieni jeszcze :) Pamiętaj, że w trakcie laktacji powinnaś się mierzyć PRZED karmieniem, kiedy biust jest najpełniejszy, i do takiego biustu powinnaś dostosować nowe staniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IA
Do best_bra. Witam! Widzę, że wszystkim slużysz radą, więc i ja poproszę.Pod biustem 100 cm, na wydechu, obwopd 124. Jaki ma rozmiar stanika i gdzie mogę taki kupić. Z gory dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) Spróbuj brytyjskiego rozmiaru 90G (40G) – przy większych obwodach tabelki nie są do końca miarodajne, bo trudno przewidzieć ile cm pomiaru to plecki. Ale to powinien być dobry punkt wyjścia do ocenienia, czego szukać - czy obwód nie jest za luźny, czy miseczki nie są za małe albo za duże.. :) Pamiętaj, że mierząc stanik należy starannie wygarnąć piersi spod pach do miseczek i skrócić ramiączka. Przydatna strona: http://besame.blox.pl/2007/02/Stanikowo-poradnikowo.html I oczywiście zapraszam na Lobby Biuściastych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalutkaKasiula
Best Bra! Bez obrazy ale zauważyłam,że Ty wszystkich namawiasz na jakieś tam staniki. To ,że będzie stanik dobrze podnoszący piersi nie pomniejszy ich ani bólu kręgosłupa. Ciągle się dźwiga to samo. Zresztą jeśli ktoś się czuje źle ze swoim biustem to nie zmieni tego stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka Kasiula, nie masz racji, bo w dobrym biustonoszu ciężar rozkłada się zupełnie inaczej. W złym staniku większość ciężaru piersi wisi na ramionach, ciągnąc do przodu, powodując, ze się garbimy i skutkując właśnie bólami kręgosłupa i karku. W dobrym biustonoszu biust nie wisi a \"stoi\" na obwodzie, który przejmuje ok. 90% ciężaru. Jak to działa możesz z łatwością sprawdzić biorąc duży plecak zaopatrzony w pas biodrowy i solidnie go załadowując. Teraz załóż plecak, ale nie zapinaj pasa na biodrach. Wygodnie? Po 5, 10 minutach dalej wygodnie? A teraz zapnij pas biodrowy, solidnie go zaciskając. Jak jest lepiej? Zasada działania jest ta sama w przypadku stanika - tu \"pasem biodrowym\" jest obwód biustonosza i dlatego ważne jest, aby był odpowiednio ciasny, była o tym mowa na Lobby: http://tiny.pl/n8gp Polecam też przejrzenie wątku „Co mi dała zmiana rozmiaru stanika na właściwy\": http://tiny.pl/4whs Warta uwagi jest zwłaszcza wypowiedź Mahedy (obecnie noszącej okolice 70J-75HH i mającej w biuście ok. 120 cm). == Moniss_Nike, bardzo Cię proszę zmierz się: - pod biustem bardzo ciasno i na wYdechu - w biuście luźno Wyniki wpisz choćby w kalkulator w linku w moim podpisie, ale najlepiej skonsultuj na Lobby Biuściastych albo tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3598567&start=960 Aha, zanim wpadniesz w panikę po zobaczeniu wyniku (bo to na pewno nie będzie ani C, ani D ;) ) to jeszcze pooglądaj zdjęcia na Stanikomanii: http://tiny.pl/5rr8 I zobacz, co daje dobry stanik i jak naprawdę literki mają się do wielkości biustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
Mysle, ze 15 lat to jednak przesada, zeby myslec o operacji. Dziewczyno, przeciez ty jeszcze dojrzewasz. Zaden normalny lekarz nie zrobilby Ci operacji w tym wieku. Zreszta, C to idealny biust jest. A jesli faktycznie masz taka dysproporcje miedzy dwom piersiami, to , jak skonczysz 18 lat, mozesz zrobic zmniejszenie jednej piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika_Nike, tak, dobry stanik optycznie zmienia proporcje, o czym świadczą zdjęcia na Stanikomanii :) A 60E wyszło Ci polskie – czyli teoretyczne, bo u nas prawie nikt jeszcze takich staników nie robi. Czemu Cię to przeraża? To tylko cyferka i literka, oznaczające w dodatku mały biuścik ;) W rozmiarówce brytyjskiej Twoje wymiary dają ledwie 60D (może 60DD ze względu na asymetrię i konieczność dopasowania do większej piersi) – to o 2 miseczki (ok. 5 cm w obwodzie w biuśćie) mniej niż u dziewczyny na zdjęciach z tego wątku: http://tiny.pl/p4x1 Czy ona potrzebuje redukcji biustu? Co do asymetrii piersi: ma ją ogromna większość z nas, i nie należy się tym przejmować, tym bardziej, że jesteś młodziutka i Twoje ciało ciągle się jeszcze zmienia. Przeczytaj spokojnie ten artykuł, zwłaszcza fragmenty poświęcone dobieraniu biustonoszy i operacjom: http://balkonetka.pl/2008/03/30/asymetria-piersi/ Jeśli masz wątpliwości co do staników i biustu to możesz zrobić zdjęcia i wysłać je do zamkniętej galerii na Lobby – dziewczyny doradzą, co leży dobrze, co należy zmienić etc. Aha, przykładowa oferta w Twoich nowych rozmiarach (60D/DD): http://tiny.pl/n8p3 http://tiny.pl/n8lh Oczywiście do kupienia także w sklepach netowych w Polsce, na Allegro, na ebayu, w kilku sklepach stacjonarnych (w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach). I zapraszam na Lobby (Biuściastych lub Małobiuściastych - gdzie się lepiej poczujesz :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIKA - masz 67cm pod i 80w i płaczesz że to za DUŻY biust?????? ja mam 66/80 i płaczę, że to maleńko! Dziewczyno, gdzie Ty masz ten duży biust..? stanik 60E jest porównywalny z 70duze B-małe C, nie panikuj z powodu literki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam gadanie o zmianie stanika...co prawda też zmieniłam staniki , kupiłam w melissie rozmiar 70J i co???? i nic!!!! ale za to w sobote byłam na USG piersi i lekarz mi powiedział że już moge zacząć zbierać na operacje bo predzej czy później mój kręgosłup tego nie wytrzyma. miałam zamiar zrobić to wcześniej tylko rodzina mi odradzała ale teraz są jak najbardziej za bo wiedzą że chodzi o moje zdrowie. dodam jeszcze że mam 166cm wzrostu i 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam gadanie o zmianie stanika...co prawda też zmieniłam staniki , kupiłam w melissie rozmiar 70J i co???? i nic!!!! ale za to w sobote byłam na USG piersi i lekarz mi powiedział że już moge zacząć zbierać na operacje bo predzej czy później mój kręgosłup tego nie wytrzyma. miałam zamiar zrobić to wcześniej tylko rodzina mi odradzała ale teraz są jak najbardziej za bo wiedzą że chodzi o moje zdrowie. dodam jeszcze że mam 166cm wzrostu i 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory za podwójną odpowiedź, net mi szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
Pewnie troche tak. To zalezy, czy masz piersi bardziej tluszczowe czy gruczolowate. Jesli tluszczowe, to schudniecie na pewno da efekt. Ja na przyklad nic nie osiagalam odchudzaniem, pozniej sie dowiedziala, przy okazji roznych badan, ze mam piersi gruczolowato-wlokniste i tego tluszczu to i tak mialam najmniej, wiec i efektu nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
Wieksza jest nizej pewnie dlatego, ze jest ciezsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toyka, przy jakich wymiarach to melisowe 70J? Czy na pewno to dobry rozmiar (obwód, miseczki, wszystko leży OK, ramiączka się nie wpijają?...) Ile lat nosiłaś złe staniki? Bo może niestety być też tak, że lata noszenia piersi na ramionach doprowadziły do trwałych zmian w kręgosłupie :( == Monika_Nika, u mnie nie święto, ale po prostu nie zawsze mam możliwość codziennego śledzenia Kafe :( Po pierwsze nie pytaj chłopaków o zdanie, bo pojęcia zielonego nie mają o rozmiarach ;) Po drugie: o jakie D czy B Ci chodzi, bo zależnie od obwodu miseczka oznaczona tą samą literką jest różnej wielkości, zobacz: http://b75.blox.pl/2008/02/Stanikowy-Matrix.html I tak np. wygląda „ogromny biust” w brytyjskim 60F (polskie 60G-H): http://tiny.pl/5kd8, a tak 70FF (polskie 70I) http://tiny.pl/5k25. A i męskie dłonie różne bywają ;) Głupio w sklepie to powinno być ekspedientkom, bo nie mają pojęcia o sprzedawanym towarze, są niekompetentne i mają asortyment mniej niż marny. Ty powinnaś być dumna, że wiesz więcej od nich i nie dasz sobie wcisnąć kitu w rodzaju rozpłaszczającego 70B ;) Piersi na różnej wysokości to może być tylko wrażenie spowodowane różnicą w ich wielkości. Dobry biustonosz powinien to załatwić - jeśli obwód nie będzie na Tobie fruwał, to będzie podtrzymywał biust, a Ty będziesz mogła wyregulować ramiączka i dołożyć wkładki tak, żeby zniwelować problem :) Obwód większy niż 60 (na upartego 65, ale wtedy byłby problem miseczkowy - potrzebowałabyś 65B/C, a to dużo trudniej dostępne rozmiary). Aha, gdzie mieszkasz? Może masz blisko do jakiegoś dobrze wyposażonego sklepu z bielizną i dobrą obsługą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być, że obwód większy niż 60 Ci tego podtrzymania nie da rady zapewnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×