Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość ryba33
dzięki kochane za wsparcie jak wrócę dam znać co i jak. na pewno będzie dobrze bo inaczej nie może być będę pięknaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Ryba33 Wszystkiego dobrego!!!Po zabiegu bedziesz jak nowo narodzona z leciutkim biuscikiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
inaczej nie może być na pewno będzie lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
dziewczyny moja 6 letnia córcia stwierdziła że dobrze że jade bo mam cycki jak kule do kręgli masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
DZIĘKI MONIA JAK WRÓCE TO DAM ZNAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
dziewczyny kładę sie spać dosłownie tylko na 3 godzinki bo wyjazd. trzymajcie za mnie kciuki pozdrawiam was wszystkie serdecznie . jutro mój wielki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Musze Wam napisać jedną rzecz, mianowicie mam sporą różnice w gojeniu pomiędzy jedną a drugą piersią. Wiadomo, w końcu operowały dwa zespoły. Jednak różnica jest tak znaczna, przynajmniej u mnie ze to niewiarygodne. Lewa mam już na tyle wygojoną ze moge smarować silikonem. A druga jest jakieś dwa tyg do tyłu z gojeniem, a wszystko przez szycie - wychodzą jakieś szwy, gdzieś się coś delikatnie sączy - bez tragedii, niby wszystko w normie ale w porównaniu do tej pierwszej to przepaść. Nawet przy zdejmowaniu szwów pielęgniarka zauważyła dużą róznicę w cieciu i szyciu. BYłam przygotowana na to, ale nie sądziłam że az tak bedzie sie to różnić. To dopiero 3 tyg od operacji, ale to niewiarygodne że miejscami na tej lewej piersi to prawienie nie widać cięcia. Nawet te łączenia potrójne już tak są zabliźnione ze trzeba sie przyjrzeć aby dokładnie zobaczyć jak wyglądało cięcie. Też tak miałyście? Zrobie zdjęcia, jak któraś bedzie chciała zobaczyć i porównać to wyśle. P.S. Trzymamy mocno kciuki za Rybe, dziś jej wielki dzień........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze zapomniałam powiedzieć, ze dziś delikatnie mierzyłam biustonosze w domu. I wychodzi że mam takie 70E, 75D. Wiec wcale nie takie malutkie. Chyba bedę miała takie D na E a nie jak przypuszczałam C na D, ale dla mnie to nie problem. Ważne ze ładne i że mniejszy ciężar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia u mnie też jedna pierś lepiej się goiła ,szwy jeszcze długo mogą wychodzić. Do dzisiaj blizny na jednej są bardziej widoczne ,jak chcesz to wyślij fotki to zobaczę czy to u mnie też tak wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Monia z wieczną depresją U mnie też goiły się nie jednakowo,chociaż nie az tak sie roznily jak u Ciebie.Prawa piers to byla by juz całkiem do miętoszenia,ale lewa to nadal w łaczeniu szwow mnie pobolewa i czuje jeszcze takie odretwienie,a to już ponad,3-mc od operacji.Z kolei mniej są widoczne blizny na lewej niź na prawej.Ja tez poprosze o fotke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja12345
Monia z wieczną depresją Właśnie skończyłam wypłakiwać się do koleżanki że jedna pierś się goi a druga wygląda jakby ją ktoś "przeorał ". We wtorek zdejmowałam szwy ,co bardzo przeżyłam , gdyż histerycznie się bałam . Wczoraj zobaczyłam że pod biustem wystaje mi jeszcze węzełek ze szwem , próbowałam sama ale nie dałam rady i jutro wybieram się do kliniki .Poza tym widzę jeszcze kawałeczki szwów , czy to zejdzie ze strupami ? Wracając do tematu lewa pierś lepiej się goi , a pod prawą jest nieprzyjemny widok !Też mam "wyciek" co podobno jest normalne . Poza tym lewy sutek też nie wygląda najlepiej , nie mam w nim jeszcze "czucia" a wkoło brodawki brzydko wygląda . Lekarz mówi że jest w porządku , to dopiero drugi tydzień , ale człowiek jest taki niecierpliwy i już by chciał żeby było super . Bardzo Cię proszę prześlij mi zdjęcia ja postaram się zrobić jutro fotki to też C**prześlę , może będę spokojniejsza . kaja2014@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że tą "lepszą" lewą pierś robił dr Mądry. Pytałam. Więc prawa jest robotą pozostałych lekarzy. Nie to żebym miała pretensje, ale widać róznicę i to bardzo. Co doświadczenie to doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przyznasz Aguśka, ze ta lewa wygląda rewelacyjnie? Miejscami już prawie nie widać cięć. No Ale prawa............... ale co tam, żrę codziennie czosnek i cebule dam rade :) To działa jak antybiotyk, zawsze pomagało na wszelkie problemy..............................tylko na depresje nie pomogło ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia faktycznie lewa jest już ładna, ale prawa też się wygoi ja miałam prawie identycznie, chociaż na tej gorszej są trochę bardziej widoczne blizny ale myślę że z czasem też będą łądne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia i nawet jeśli zrobi się mała martwica to nie panikuj to nic strasznego ja miałam mniej więcej ok 0,5cm właśnie na tym trójkącie i jak dr.Tomek mi ją wyciął (nic kompletnie nie bolało) to potem bardzo szybko się zagoiło i przestało się sączyć, ale nie jest powiedziane że u ciebie będzie taka sama sytuacja także nie martw się zawczasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka dzięki za wsparcie :) Panikowac nie zamierzam bo nie mam tego w swojej naturze. BA, nawet czasu na to nie mam hi hi.Na pewno wszystko będzie dobrze. Ciekawe jak tam RYBA i reszte dziewczyn po......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie prawa pierś goi się gorzej niż lewa. Chodzi o brodawkę. Po prostu inne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Monia z wieczna depresja. Podaje moje dwa adresy mailowe-ewamaj6812@hotmail.com i sara12111968@o2.pl.Nie napisalam wczesniej,bo dopadła mnie dzisiaj grypa lub cos w tym stylu.Nie mam goraczki,ale mam obolałe całe ciało i głowe. Agusia65h wysle zdjecia jak dojde do siebie i skopiuje na tableta.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 75 f i nie narzekam nie mam zadnegi problemu z dobiorem stanika polecam staniki firmy kinga tam sa duze rozmiary i bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy pacjentów z powikłaniami po zabiegach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Mamy na celu ustrzec innych przed wykonywaniem zabiegów u osób nieurpawnionych do ich wykonywania oraz przed tymi które ignorują swoich pacjentów pozostawiając ich bez pomocy. Masz powikłanie lub podejrzewasz, że możesz borykać się z takim problemem. Przyslij zdjęcia i krótki opis na info@feelbeauty.eu http://feelbeauty.eu/articles/show/id/487/koniec-z-udawaniem-ze-powiklania-nie-istnieja-w-medycynie-estetycznej-koniec-z-zabiegami-u-osob-nieuprawnionych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już po :) 4.02 miałam operację, wczoraj już byłam w domu. Wszystko w ramach NFZ w Warszawie w Orłowskim, operował mnie dr Ulatowski. Jestem mega zadowolona z całego pobytu, wspaniały personel, opieka, lekarze. Efekt operacji przerósł moje oczekiwania...połowa piersi zniknęła, teraz mam na oko pełne D, jędrne, stojące..nie mogę się napatrzeć :) myślałam,że więcej mi odejmą ale myśle,że to co zostawili pasuje do mnie idealnie. Stanik pooperacyjny kupiliśmy w cetrum onkologii na ursynowie jednak okazał się za mały (75c) a większe były na zamówienie. Pani doktor wysłała mojego mężczyznę do Marks&Spencer w Złotych tarasach i kazała kupić sportowy biustonosz zapinany z przodu 80D pasuje idealnie i kosztował 140zł, na prawdę się sprawdza,polecam. Jeśli chodzi o ból dla mnie to wszystko przeszło praktycznie bezboleśnie raz tylko wzięłam leki przeciwbólowe. Wszystko się goi narazie dobrze,żadnych obrzęków czy wycieków krwi. W poniedziałek jadę na kontrolę. Jeśli chcecie zdjęcia przed i po podajcie maile będę wysyłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziamagic- gratulacje! fajnie jest po- prawda? :) ja chce zdjęcia - kama_rys@o2.pl nie pamiętam czy Ci wysyłałam swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci, że to uczucie długo nie mija, przynajmniej u mnie, jestem 2,5 miesiąca po, a codziennie łapię się na tym, że dotykam swojego biustu i mówię do siebie - ale mam świetne cycki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×