Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Pod krzaczkiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryba nie bądź wulgarna bo ... powiem twojemu mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo i znowu sie zdesperowana odezwała. Albo jaki inny oszołom co chce wkurzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tu gościnnie - mmmmm . Same goście sie goszczą ;) Prawie sielska atmosfera. Namnożyło sie tego ze ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszolom nie mów do mnie oszolom bo pomyślą ze jesteśmy braćmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakimi braćmi??? Witaj siostro ;) Kopernik też była kobietą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwał tak zwał każdy wie o co kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Maria Curie - Skłodowska też? :) Powariowały baby. Ciekawe jak tam Madzik, przypominała mi się dziś wiele razy. Trzymałam kciuki. Emilia- powodzenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama jakie baby? To są pomowienia wiesz co za to grozi ? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polubilam was tak ze was nie opuszcze. Bede pomocna w każdej sytuacji. Możecie na mnie liczyc. Skąd jesteście? Moze jakieś spotkanie przy piwku? Oczywiście bez wulgaryzmu bo mozemy byc na podsłuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka miesięcy temu miałam operację pomniejszenia biustu. Ktoś tu wyżej pisze że ma myśli żeby się wycofać. NIE RÓB TEGO!!! Po tej operacji poczujesz się jak nowo narodzona.Wcześniej jak czytałam jak dziewczyny pisały jak są szcześliwe po, to myślałam ze przesadzają, jednak nie. W pierwszych miesiącach mogą być małe problemy z gojeniem, ale to wszystko jest nic w porównaniu z radościa jaki daje mały biust. Powodzenia dla wszystkich przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za te słowa właśnie tego mi trzeba. Juz nie długo moje życie się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
Emilia pisz od razu jak będziesz po! ja za godzinę konsultacja hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina ale po czym ma pisac Emilia? Po obiedzie, pracy, stosunku? Wiele by można wymienić. Napisz o co chodzi z tym "po"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie są wszyscy? Boje się samotności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
gosc/goscie musi miec bardzo smutne i malo uromaicone zycie,skoro jedyne co potrafi to wejsc na forum, pisac i obrazac innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiol Zgadzam sie z Toba w 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
DURNY A NAWET PIERDOLNIĘTY GOŚĆIU BĘDĘ UŻYWAĆ WULGARYZMU BO MAM TAKI KAPRYS TY MI TEGO NIE ZABRONISZ A DLACZEGO MNIE STRASZYSZ MOIM WŁASNYM MĘŻEM TO NIE WIEM, IDIOTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POKEMONY atakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Miałam nadzieję, że coś wiadomo o Madzik i Emilii. Pewnie już mają małe bimbałki :) Paulina lina Jak po konsultacji? Chwal nam się! Ryba Daj spokój dziewczyno, szkoda Twoich nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam napisać szkoda twojego jadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
czesć dziewczyny. Operację miałam w Raciborskim Centrum Medycznym 14 czerwca. mieszkam niedaleko Raciborza. 15 czerwca miałam ściąganie opatrunku. Pan doktor kazał mi się położyć...jak sciągnął bandaże to nie mogłam się napatrzeć na moje jędrne sterczące jabłuszka... A miałam cyce do pasa...obrzydliwe... Najgorsze było wyciąganie drenów ale pan doktor podszedł i raz dwa trzy i po krzyku... teraz mam oczywiscie troche opuchniete i plasterki i biustonosz ortopedyczny, miesiac spania na plecach ale nie żałuję ani przez minutę... powiem Wam szczerze że też się nie bałam i ani na chwilę nie myślałam o wycofaniu sie bo to było moje marzenie od 10 lat... nie boli mnie już kręgosłup, wejdę w tyyyyle rzeczy o których mogłam tylko pomarzyć i niech mi nikt nie mówi że duże cycki są fajne... Oczywiscie nie zrobi wam rozmairu A a zrobi ładne piersi... Mnie robił dr Libor Polak.. na prawdę fachowa robota. Jakbyście miały pytania to śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta Żadna z nas nie powie, że duże cycki są fajne :) Sądząc z tego co napisałaś- robiłaś zabieg prywatnie. Mogę zapytać -ile płaciłaś? Tak dla porównania, bo po rozmowach z kilkoma osobami wyszło mi ostatnio, że moja operacja była najdroższa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Madzik ma miseczkę D i jest mega szczęśliwa. Ja wróciłam do domu, ale ze swoimi wielkimi cyckami. Jeżeli ktoś chce szczegółów, to na priv. macie mój mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
madzik77 gratulacje, obys sie teraz szybko zagoila :) pozdrawiam emili78 mam nadzieje,ze niedlugo tez bedziesz sie mogla cieszyc z malego biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
wiec tak po wczorajszej konsultacji... operacja bedzie dopiero 7.10, myslalam ze z 2 mies max bede czekac :( Emilia ja nie mam!! podaj raz jeszcze, bo jestem badrdzo ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
Kama możesz do mnie proszę napisać maila?martagoralska711@gmail.com Jeśli któraś dziewczyna potrzebuje porady to chętnie służę pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
Paulina a idziesz prywatnie? mi się udało czekałam tylko 2 tyg bo jakaś babka zrezygnowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam pytanie, czy z rozmiarem 70 j moge choc marzyc o refundacji biustu? Kregoslup mi wysiada, rece dretwieja, kark sxyja,glowa to juz nie mowie. Mam dosc juz mojego biustu .Dodam ze mam 158 cm wzrostu i 55 kg i 2 dxieci. Przed ciaxa mialam rozmiar 70 c- d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Pewnie, że masz. Procedurę starania się o zabieg opisała nasza koleżanka na stronie 453. Dotyczy Łęcznej ale zasada jest wszędzie taka sama. Poczytaj i jeśli będziesz miała jakieś pytania, na pewno Ci któraś z dziewczyn po zabiegu na NFZ pomoże. Emilia- serdecznie współczuję Madzik- szybkiego gojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×