Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

narrow to super pomalutku jedź:-) laski ja jeszcze msc.... i będę szczęściarą taką jak Wy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narrow_minded
Juz po. Antonov mój ulubieniec mnie poogladal, szewki wystające wyjął, z jednego mnóstwo krwi, ale jest ok. Dostałam zaświadczenie o ukończeniu leczenia i w poniedziałek nareszcie wracam do pracy ;) mam nadzieje, ze teraz już będzie tylko pięknie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
narrow twój ulubieniec a tak go niebardzo opisuję co nie które dziewczyny.......cieszę się że już masz zakończone leczenie bo przeszlaś bardzo dużo:-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narrow_minded
Wiesz co w niektórych przypadkach to choćby matka Teresa przyjmowala to nic nie zdziała. Ja go bardzo szanuje za to jak się mną zajmował w szpitalu i ze był rzeczowy i opanowany i lubię to jego skrzywione poczucie humoru ;D Dzięki Donia, powoli przestaje juz żyć tymi cyckami, bo Wszystko wokół nich się kręciło. Teraz pora na trzymanie kciukow za Ciebie i resztę. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narrow_minded
Wiesz co w niektórych przypadkach to choćby matka Teresa przyjmowala to nic nie zdziała. Ja go bardzo szanuje za to jak się mną zajmował w szpitalu i ze był rzeczowy i opanowany i lubię to jego skrzywione poczucie humoru ;D Dzięki Donia, powoli przestaje juz żyć tymi cyckami, bo Wszystko wokół nich się kręciło. Teraz pora na trzymanie kciukow za Ciebie i resztę. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Dr Antonow to cudzoziemiec ? pytam, bo dzis rozmawialam z kims kto mowil troche tak jakby byl "wczorajszy" albo wlasnie obcokrajowiec :) . No to juz wiem - mam sie stawic 22 a operacja to albo 23 albo nawet 24 :( . Ten pan co ze mna rozmawial poradzil mi zebym sobie zrobila badania przed operacja, bo moze mnie odrzuca jakby cos nie bylo hallo. Czy ktoras z "malutkimi, slicznymi juz cycusiami" robila sobie jakies badania przed zabiegam (sama)? Narrow_Mided no u Ciebie juz z gorki :) . Ja mam nie miec przeszczepu tylko na szypule, chyba wtedy sa mniejsze problemy z brodawkami. Pozdrawiam wszystkie po i takie jak ja przed. A moze ktoras z Was spotkam w szpitalu w Lecznej - od 22.08 do kiedy to nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
No właśnie Narrow przychodzi taki czas, że już przestajesz zyć tylko cyckami, staje się normalne, że masz małe. A przypomniało mi się, że pisałaś Mary, że dziwisz się, że ją zakwalifikowali. Wiesz co bo lekarz nie patrzy tylko na suche wymiary tylko to chodzi o proporcje do ciała. Ja też nie miałam aż takich ogromnych, ale wyobraź sobie wzrost 155, waga 50 i wtedy nawet cycki G wydają się ogromne i obciążają kręgosłup. Teraz mam rozmiar C i choć to mały biuścik to do mojej sylwetki i tak dość spory. Ze mną była teraz pani na konsultacji co jej Mądry nie zakwalifikował, miała duży biust, ale sama tez była duża i wysoka. Powiedział jej, że gdyby była szczupła i miała ten biust to by ją zakwalifikował. Szczupłe osoby mają delikatniejszy kręgosłup i duży biust bardziej go niszczy. Ja od operacji nie czuje w ogóle bólu kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narrow_minded
65nn tak doktor jest z Ukrainy i ma właśnie taki styl bycia ;) to super, że już masz wyjaśnione co i jak. Karmi tylko ze ja też mam 158 i ogólnie jestem drobna, nie licząc brzucha. Chodziło mi o te wymiary, bo 28 cm od Obojczyka to nawet dla super niskiej osoby nie jest tak nisko, ale może były ciężkie ze względu na Duży gruczol. Lekarze na pewno wiedzą co robią i dlaczego takie decyzje podejmują a nie inne i ja tego w żaden sposób nie kwestionuje. Po prostu się wtedy zdziwiłam ;) Karmi a czymś smarujesz blizny? I pokazałas je już mężowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narrow_minded
65nn ja miałam świeżą morfologie bo byłam po badaniach okresowych do pracy i zrobiłam sobie jeszcze tsh, bo w ciąży miałam niedoczynność tarczycy. A przyjmował mnie właśnie dr Antonov i pierwsze o co spytał, to co dla niego mam, w sensie jakie wyniki i dałam mu jeszcze usg piersi wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Co do badań przed operacją to robiłam tsh bo mam niedoczynność. Wiem jednak, ze niektóre dziewczyny robiły poziom żelaza chyba bo jak wyjdzie za niski i anemia to operacj nie ma. Tak miała Ania z tego forum, ze szpitala została odeslana z kwitkiem :( oczyw iście miała nowy termin ustalony ale jakby wiedziała wcześniej to by nie jechała do szpitala nadarmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narrow _brawoooo_ cieszę sie ten etap już za toba :) Ja jadę jutro :) nie udało mi sie zapisać mam jednak nadzieje ze znajda dla mnie czas ..... 65nn podaj adres mailowy wyślę ci zdjęcie z wypisu z badaniami które robią ... Chociaż tak sie zastanawiam, ze czasu na ewentualną poprawę masz bardzo mało :( z daleka będziesz jechała do łécznej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Ja75N z daleka mam 600 km ale chyba ogolnie jestem zdrowa. Z tarczyca nigdy nie mialam klopotu, z sercem tez nie no i anemii chyba tez nie mam. Moze sobie jednak zrobie badanie ogolne krwi bo jak mi by cos wyszlo to moze zadzwonie i nie bede na darmo jechac tyle km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Bardzo prosze o zdjecia nowych cycuszkow - Jak ktoras chce sie pochwalic :) a takze tych potrzebnych badan moj adres : galoj7061@gmail.com Z gory dziekuje i prosze pokazcie mi jak u Was wyszlo bo mam chwile zwatpienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię ogólne badanie krwi i na krzepniecie oraz glukozę tsk mi lekarka zaznaczyła mowila ze do operacji warto mieć wlasnie musze to w tym tyg ogarnąć 28 bedzie laska z wizażu w Łęcznej to może się spotkacie☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narrow wiesz ja sama byłam zaskoczona(pozytywnie), że doktor mnie zakwalifikował. Fakt, że wymiary mam nie takie wielkie, ale moje cycki są bardzo ciężkie, a ja jestem dość szczupła i bardzo mnie boli kręgosłup od ciężaru. Już nawet wahałam się czy jechać na konsultację, ale tyle przeszłam żeby dokumenty załatwić, że zdecydowałam się pojechać i nie żałuję :). Doktor Mądry bardzo miły, powiedział, że będzie moim prowadzącym i rozmiar ustalimy przed operacją (ja chciałabym c) mówił, ze nie będzie problemu, że zrobi rozmiar jaki będzie mi odpowiadał. Ja jestem ogólnie zdrowa nie przyjmuję żadnych leków, nie palę papierosów, staram się ruszac (biegam, aerobik). Moje wielkie cycki mi bardzo w tym przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy byłam na konsultacji w Łęcznej 21 lipca długo siedziałam sama pod drzwiami gabinetu(przyjechałam ok. 7.00). Później przyszło małżeństwo z dwójką małych dzieci. Przyszła też blondynka (ładna) z mężem ona poszła chyba do rejestracji . Mąż mówił, że jechali przez pół Pilski. Później ona zadzwoniła do niego i już nie pojawili się u doktora. Może to była któraś z Was ? Ogólnie wtedy było mało pacjentek do dr . Na opatrunek nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narrow_minded
Mary najważniejsze, że teraz już tylko z górki. Mam nadzieje, ze nie sprawilam Ci przykrości ;( powiem Ci Tak: jak juz wiedziałam, że będę miała operacje to w każdym gorszym momencie powtarzalam sobie, że nadejdzie ten dzień, że skończą się moje cierpienia, upokorzenia i nieustanny ból pleców. Dr Mądry ma super podejście i robi cuda, także trafiłaś w dobre ręce. Z jedną rzeczą się tylko Karmi nie zgodzę, że szczupłe osoby mają delikatniejszy kręgosłup ;) szkielet to szkielet i nie ma nic wspólnego z obrastajacym go tluszczykiem ;) a z reguły szczuplejsze osoby są wysportowane. A BMI lekarze zalecają poniżej 30, bo to chodzi o narkoze i dopasowanie znieczulenia do wagi. Jak ktoś jest bardzo otyly to jest z tym problem. No, to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narrow, nie sprawiłaś mi przykrości :) :) :) Ciesze się, że poznałam Ciebie i inne dziewczyny tu na tym forum, bo dzięki Wam zdecydowałam się starać o zmniejszenie, a Wasze rady i dobre słowa są bezcenne :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75E
Cześć dziewczyny, Ja tez chce zmniejszyć cycki ale najpierw muszę wyjąc implanty. Lekarze proponują najpierw wyjąc a conajmniej po pół roku ewentualnie robić lifting. Nie mam pojęcia jak ja wytrzymam z takimi plackami 6 miesięcy :( Kogo polecacie ? Muszę sie zdecydować. Oczywiście zabieg bede robić prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Ja 75h dziekuje jeszcze raz publicznie - publicznie potwierdzam - cudne :) i mam nadzieje na podobny efekt. Narrow_Mided to samo. Piekne cycusie i male. Mi sie tak marzy sukienka bez ramiaczek ehhh. Moze w przyszlym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh sukienka jak sukienka :) ja to juz sie widze w gorze od kostiumu takiej mięciutkiej i bez ramiączek .... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
65nn dziękuję za publiczne komplementy :) Wklejam linka, jakby któraś chciała odkupić biustonosz pooperacyjny, kilka razy założony, bardzo wygodny i super dopasowujący się. Zapinany z tyłu, ale po dwóch tyg.od operacji nie stanowi to już żadnego problemu. http://www.biustanasze.pl/biustonosz-benefit-medyczny-id-185.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzza93
Dziewczyny mam do Was kilka życiowych pytań :D po jakim czasie od operacji prowadziłyście samochód? Kiedy zaczęłyście pić alkohol? Jestem 3 tyg po operacji i w związku z tym, że alkohol rozrzedza krew to go po prostu nie piłam tak na wszelki wypadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
a jak sobie marzymy to ......bielizna jak mgielka, przezroczysta, lekko koronkowa (przykryte szwy i blizny ;) ), sweterek w lodeczke bez stanika (ja w staniku to nawet czesto spie, tylko w takim luznym, a w ciagu dnia te moje namiotowe staniki uciskaja mnie pod pachami - mam zwykle zaczerwienienia i otarcia, fiszbiny wbijaja mi sie gdzie tam tylko moga ...no koszmar jest, a poniewaz jestem mala to mam cycki praktycznie na polowie tulowia (choc nawet wcale tak dramatycznie nie wisza ) zaczynaja sie dosyc wysoko - pod broda i koncza blisko pasa ;) - nie moge uwierzyc, ze jest szansa, ze za kilka dni bedzie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
65nn piękne marzenia i co jeszcze piękniejsze już niedługo się spełnią :) ostatnio jak mnie koleżanki zobaczyły w bluzce bez stanika to się prawie posikały :) bo same mają maleńkie piersi, ale nie mają takich sterczących i pełnych :) Zuza ja piłam alkohol po jakichś 3 tygodniach właśnie, bez szaleństw oczywiście. A samochodem byłam zmuszona jechać 2 tyg,po operacji, jechałam do lekarza i było dość niekomfortowo, ale dało się jechać bez problemu. Najważniejsze to mieć bardzo ciasny stanik, żeby nie trzęsło. A tak to pasy zapinałam tylko te dolne, a ten poprzeczny przekładałam za siedzenie. Po miesiącu zapinałam już normalnie. Teraz w ogóle mnie nie drażnią i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75E
Dziewczyny naprawdę potrzebuje waszej pomocy. Zrobiłam błąd wstawiając implanty pare lat temu, nie przypuszczałam ze takie duże wyjdą. Na początku byłam zadowolona, ale teraz to utrapienie. Plecy bolą, problemy z ubraniami i do tego grawitacja i tak zrobiła swoje. Chce je usunąć i na pewno bedzie potrzebne podciągnięcie. Jakiego lekarza polecacie z okolic Wrocławia. Może jakiś z Polanicy jest dobry? Myślałam o Łątkowskim z Polanicy lub Niemkiewicz albo Kratochwil z Wrocławia. Wiecie cos na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzza_alkohol piłam juz w pierwszym tygodniu :p Oczywiście w ilościach mocno ograniczonych (1-2 drinki Max). Jeśli chodzi o samochód_nie wiem, ale ja mam w planie wsiąść za kierownicę po 4 tygodniu. 65nn_o tak :) i te wszystkie koszule bez haftek :) i koniec z tępymi, pustymi spojrzeniami i komentarzami płci brzydkiej :) Dzisiaj to juz sie będziesz pakowała ??? 75E nie pomogę_totalnie nie moje rejony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
75E ja tez nie z tego rejonu nie pomogę, a jaki masz rozmiar biustu? Narrow jeśli chodzi o ten kręgosłup to ja się nie znam tylko mi doktor na konsultacji powiedział, że nie mam ogromnego biustu, ale jestem szczupła i dlatego bardziej obciąża mi kręgosłup. Nawet mi pasowała ta teoria bo moje problemy z kręgosłupem zaczęły się właśnie wtedy jak schudłam. Ale w sumie to nieważne, grunt, że teraz w ogóle nie czuję kręgosłupa. Ja blizny smaruje cały czas, dwa razy dziennie, ale na pewno za mało je masuje bo jakoś mi na nich specjalnie nie zależy, a są całkiem przyzwoite, mam nadzieję, że nie urośnie mi już żaden bliznowiec. Iwapoz pamiętam, że Ty miałaś problem z bliznami , jeśli zaglądasz tu jeszcze napisz mi kiedy ten bliznowiec pojawił się u Ciebie, bo nie wiem czy mam być jeszcze czujna 2 i pół miesiąca po czy już mi nie urośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
75E ja czytałam bardzo dobre komentarze na temat dr. Bieniek się nazywa z Wrocławia napewno przyjmuje i ma tam prywatną Klinie i jest dobry jeszcze dr. Paul też Wrocław obydwoje przyjmują w szpitalach robią operację na fundusz ale również mają prywatne Kliniki z tego co ja ci mogę pomóc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×