Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Nie chcialam pisac w nazwie NFZ bo przeciez to nie ma znaczenia gdzie robilysmy i jak tylko nasze odczucia i problemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Ja szukam i dalej nie wyświetla mi ...może mnie dodaj... ja mam Anazako ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Doniu jak będziesz mogła to odezwij się co u Ciebie bo ja strasznie już przeżywam. Myślami jestem z Tobą . Trzymaj się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na pokoju jak dla mnie to super jedzonko mi smakuje jutro ide jako 2 wlasnie dostalalm zastrzyk w brzuchala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki mam ok choc bałam sie bo mocz mi wzieli a ja zawsze cos mam nie tak ale tu mila niespodzianka czuje się tu jak w prywatnej klinice naprawdę stres ni minął oby tak było do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GoscAnna Nie moge znalesc Anazako na fb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aggie do 65nn...Jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Dziewczyny wasze bóle są zupełnie normalne po operacji. Ja długo czułam zimno w piersiach zwłaszcza jak koło lodówek w sklepie przechodziłam. Żebra to mnie z miesiąc na pewno bolały. Nie martwcie się to wszystko normalne objawy, bo tam w środku wszystko też jest pocięte i pozszywane, te rany na zewnątrz szybciej się goją niż w środku. Ja jestem ja jestem po operacji 3 miesiące i tydzień, ale nadal czuje te piersi czasem, a w jednaj nadal mam obrzęk lekki. I pomimo tego, że na zewnątrz bardzo szybko się zagoiłam to w środku długo czułam ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darujcie sobie to fb skoro jedna i druga nie mogą się odnaleźć to co dopiero inni mają znaleźć owa grupę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aggie do karmi71 ja jestem 2 tyg.po operacji i do tej pory wszystko bylo o.k,wrocilam do pracy i po dwoch dniach w jednym miejscu zaczelo sie saczyc,nakleilam plaster opatrunkowy i dzis zdjelam go razem z naskorkiem :-( to chyba jest odparzone,napisalam do lekarza bo nie wiem co z tym zrobic.Popsikalam octinoseptem i przylozylam jalowa gaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobowalam jeszcze raz i zalozylam nowa grupe 'zmniejszenie biustu' sprobujcie czy teraz mnie znajdziecie...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia_jestem z tobą :) odezwij sie jak juz będziesz w stanie. Aggie nie wiem co ci odpowie lekarz, mi kazał: delikatnie oczyścić octanisanem na to plasterek bactigras i gaza jałowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Do Aggie, niestety mysle, ze wychodzi Ci ta robota :( . Gotujesz, nosisz gary itp i w srodku te szwy pracuja dlatego moze cos Ci puscilo i poleciala Ci krew. Ja ciagle mam te uczucia zimna/mrowienie wzbieranie mleka, bola mnie zebra i mostek - dobrze ze jakas dziewczyna tez to miala i to przez miesiac wiec ja dzis dwa tyg to jeszcze mam czas ;) . Mam wrazenie, ze ja te zebra mam polamane , bo skora w okol jest podsiniala. Ale mysle, ze jest lepiej. Spie na boku, choc raczej kiepsko i mysle, ze bede sobie brala jeden apap na noc zeby mi nic nie przeszkadzalo. Wyciek mam minimalny, ledwie jakas kropeleczka przez caly dzien. Moze dlatego, ze ja mialam 3 dni drenyi wycieklo nimi co mialo wyciec. Opuchlizna tez mi schodzi powolutku z naciskiem na powolutku ;) i zasinienia tez powolutku. Teraz trzy razy dziennie psikam octaniseptem, smaruje liotonem i przylepiam na brodawke i w dol po szyciu ten plasterek ze srebrem. Wczoraj wieczorem przesmarowalam te szwy bio-oilem. Nikt o tym nie pisal a to doskonaly olejek na zmiekczanie i rozjasnianie blizn, choc w moim przypadku moze za wczesnie na to. Aggie sprobuj ciut wyhamowac, zeby Ci sie jakas krzywda nie zrobila, bo bedziesz dluzej dochodzila do zdrowia a i moze troche sobie zepsujesz ksztalt cycusiow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
zre mi posty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
a jednak sie pojawil. Ja dziewczyny nie bede udzielala sie na FB. Tam jestem zalogowana z imienia i nazwiska i ze zdjeciem.....wole jednak taki intymny temat jak cycuszki bardziej chronic. Jesli bedzie kafeteria w tym temacie dzialala to bede tu pisala o swoich doswiadczeniach. Donia :) za chwile Twoj czas. Glowa do gory - myslami jestem z Toba i przesylam Ci duzo cieplej i pozytywnej energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65nn....na szczescie nie dzwigam bo mam dziewczyne do pomocy ale 8 godzin na nogach w goraczce robi swoje.Posmarowalam pod spodem sudocremem przeciw odparzeniom i chodze dzis w podkoszulce,bo ten podtrzymujacy biustonosz jest jak zbroja...zamowilam tez taki jak ty masz,mam nadzieje ze dobry rozmiar :-) Strona na fb jest prywatna wiec tylko my bysmy sie poznaly,ale jesli obawiasz sie to uszanuje Twoja prywatnosc i nie bede nalegac xx Poprostu fajnie jest miec kontakt z ludzmi ktorzy wiedza co czujesz,a na fb mialam nadzieje byloby latwiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam stanik ktory mi dali w Klinice i drugi dokupilam,a te plasterki jak sie nazywaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te opatrunki ze srebrem to Aquacell :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te plastry to Atrauman Ag - choć gro lekarzy odradza ich używanie :( nie sa przeznaczone do takich jak nasze ran - no chyba ze coś sie dobrze babrze. Doooonia żyjesz ???? Daj znac kobito !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
Zyje zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocka minęła w miarę ok raz wymiotywalam wczoraj ale to po herbacie bol jest ale do zniesienia jak zaglądam pod bandarz to takie male cudenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z ciebie dumna :) dzielna kobitka z ciebie .... Odpoczywaj, zbieraj siły i teraz ty zdawaj relacje i przesyłaj na bieżąco foty :) i nie grzeb pod bandażami ..... ;) Ile ci wycięli, jaki rozmiar obstawiają ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narrow_minded
Właśnie Donia, gratulacje!!!! jestem dumna z Ciebie! Kto operowal? ile wycieli i jak wrażenia? Teraz ja czekam na fotki ;) wracaj szybko do zdrowia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka271
Gratulację Donia! Ja jeśli dobrze pójdzie za miesiąc też już będę po :) Ale stresik już mnie zaczyna męczyć...zwłaszcza że hemoglobinę mam zawsze bardzo niską i boję się że nie będą chcieli mi zrobić operacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Donia najgorsze za Toba :) . Teraz z kazdym dniem bedzie lepiej. Ulga jak zdjema ten cholerny bandaz (do dzis 13 dni po bola mnie zebra i mostek) a potem dreny. Chociaz z tymi drenami strasznie niewygodnie to jesli Ci cos leci to nie naciskaj na ich wyjecie. mi bardzo malo lecialo zwlaszcza z lewej piersi a wyjeli mi dopiero po 3 dniach i dzis ociupinenke brudzi lewa wlasnie ze szwu, a z prawej nic. Moje cycuszki juz troche przypominaja "Jolke co ma fajny biust" ;) . Jeszcze sie stawiaja i bola, chwilami zarywa cos w srodku, ale jest znacznie lepiej. Trzy nawet teraz cztery razy smaruje tym liotonem 1000 i od daje spore ukojenie w bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Donia brawo Ty. Może spotkamy się w poniedziałek.ja mam się zgłosić do 9.00. Gratuluję malenstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko a ja myślałam że chwilę przestoju będzie a tu proszę .... następne dwie w kolejce :) Natalka spokój i opanowanie to podstawa, wszystko będzie dobrze :) Narrow a co u ciebie ? wszystko ok ? układają się :) ?? Qcze ja cały czas mam strupki :( a to już 5 tygodni minęło ... i to co poniektóre wcale nie mają ochoty jeszcze schodzić. Wy też tak miałyście ? Natłuszczałyście je czymś żeby przyśpieszyć proces ich schodzenie? Bo jak oglądam wasze foty to w większości macie po takim czasie piękne i gładkie :) Aaaaa i od wczoraj przeszłam do kolejnego etapu ... zaczęłam pracować z bliznami :) macie coś sprawdzonego, godnego polecenia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wycieli mi uwaga!!!!!!po 1200 z każdej i usunęli tłuszczaka z pod pachy cycki wyglądają na malutkie boli ale daje radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Ja 75 H możesz smarować i masować całe cycki maścią alantan plus, one natłuszcza i czuć fajną ulgę po nasmarowaniu. Smaruj wszystko po kolei strupki też. Z czasem Ci ładnie zejdą. Normalne że 5 tygodni po jeszcze nadal są. Jeśli chodzi o blizny to wg mnie sprawdza się bliznasil cena około 35 zł, także maść na blizny oceanic. Na wyjeździe żeby się w tym nie brudzić smarowałam bio oil, też fajne. Ale generalnie zalecają maść z silkonami, bo one zostawiają na długi okres film na bliźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×