Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Klemnetynka-strasznie ci dziekuje za namiary na lekarza:)) nawet nie wiesz jak sie ciesze, i dzieki ze opisalas jak wygladala wizyta. zawsze wtedy czlowiek wie czego sie moze spodziewac. teraz tylko czekam na jakas chwile wolnego , umawiam wizyte i jade do wro bo tu to mi chyba nikt nie pomoze. best bra, ja swojego czasu chodzilam na gimnastyke korekkcyjna, w te wakacje przez ponad miesiac dzien w dzien na basen. ale prawda jest taka ze to niewiele pomagalo. a przynjamniej mnie, bo wiadomo ze kazdy jest rozny. imbirr, kaska gratuluje wam!!! teraz to sie musiscie na jakies forum malobisuciastych przeniesc:) naprawde super ze macie za soba i ze wszytsko jest ok. bol tez ustapi i na sylwestra bedzie szalec! a co do dretwienia rak, to ja wczesniej neurolog stwierdzal ze to aura przed migrena. ale nie zawsze dzialo mi sie tak ze dretwialy mi rece a potem byla migrena. dopiero ostatnio u innego lekarza uslyszalam ze takie dretwienie jest od kregoslupa. zwlaszcza odcinka piersiowego i szyjnego. kregoslup cierpi z powodu ciezaru, i dlatego od tego moga byc te dretwienia. nie jest to bezposrednim skutekim wielkiego biustu, ale posrednim od obciazonego kregoslupa. tak uslyszalam. i mysle ze chyba tak wlasnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
No kuleżanki :) Super, że zasiliłyście szeregi małobiuściastych, cieszę się, że już przebrnęłyście przez najgorsze teraz wszystko idzie ku lepszemu, jeśli chodzi o ból - to oczywiste że towarzyszy, przecież to interwencja w ciało człowieka:), jeśli zaś chodzi o narkozę to naprawdę nie ma się co obawiać Do KLEMANTYKA :) Naprawdę nie masz co się obawiać, zaraz po zabiegu dostajesz leki p/bólowe i na każde twoje życzenie podają ci je jak tylko cię boli, pielęgniarki pytają co parę godzin czy wszystko w porządku i jak tylko cie zaboli zaraz podają środek, poza tym naprawdę wytrzymasz, człowiek wszystko zniesie- oprócz jajka hahah, JESLI ZAŚ CHODZI O STANIK - nalezy go nosić min 2 miesiace, a żeby naprawde minął ból to około 1-1,5 mies. to już zależy od indywidualnych możliwości i regeneracji organizmu całuję babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Na mnie ten ich ketonal nie dziala... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atinka36
Imbirrr na mnie sam ketonal nie działał ale moj lekarz powiedzila zebym brała ketonal z paracetamolem i tak też robiłam i naprawde zero bólu spróbuj może na Ciebie tez tak zadziała. :) A co do bólu po operacji to po 4 tygodniach nic nie bolało już ale pewnie u kazdej bedzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Dzieki Atinko, ale to niesamowite, bo juz mnie nic nie boli !!!!!!!! Ketonalu nie biore bo nie dzialal. Rano jeszcze czulam sie raczej kiepsko, ale teraz czuje sie, jakbym nawet 1 szwu nie miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atinka36
Imbirrrr to ty kochan szybko wracasz do zdrowia ja brałam leki przeciw bólowe pzez kilka dni :) to Ty szybko bedziesz śmigać :) A jak tam ogladałaś juz swoje nowe cycuszki???? I jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Zostalam zmuszona do popatrzenia w lustro dzisiaj :) przez pana doktora, nie bylo tak zle, nawet nie sa sine ! Tam gdzie wczesniej mialam wstretny obwisly kawal skory z mega rozstepem teraz mam normalnego cyca (rozstep zostal wiec po tym poznalam, ze to to miejsce) wiec jestem ogolnie zadowolona. Jednak pan dr mowi ze bardziej rzeczywisty efekt bedzie za miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka.......
KASKA ja juz tez jestem po ostatniej komisji i mam przynana op przez KK dzisiaj juz pani z KK mi dzwonila tez ze dostala papiery i mi zaplaca za wszystko......jestem w AOK ......ja moglam sobie wszystkie kliniki poogladac i sama wybrac......tak wiec 1.12.09 ide na ostatnia konsultacje przed operacja i popodpisywac wszystkie papiery a 7.12.09 mam juz OP......pozdrawiam;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F teraz D-
kafeteria ka a gdzie ty mieszkaz?ja tez moglam sobie wybrac ale mi szkoda bylo czasu pozatym ja wolalam na miejscu i tobie tez doradzam jak najblizej to jest wazne jesli chodzi o odwiedziy najblizszych albo potem o powrot do domu dla mnie jazda autem to katorka wszystko mi tam skacze i boli w srodku:-(wogole ja jestem w goracej wodzie kapana ja juz bym chciala zebym juz nic nie czula i mogla wszystko robic a nie taka kaleka:-/no ale jak mi wszyscy powtarzaja musze byc cierpliwa!pozdrawiam buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Mnie tez wszystko bolalo jak jechalam do domu samochodem, ale to byl dzien po operacji, nawet niecala doba. Teraz czuje sie swietnie, tylko jak za duzo chodze to mi sie w glowie zaczyna krecic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F teraz D-
imbir a jak cycki?jaki masz teraz rozmiar??zadowolona???ile masz ten swoj stanik nosic???ja mam taki rozpinany na zamek z przodu kurna kosztowal 140 euro:-/ale juz wiem dlaczego supeer trzyma piersi ja mam jeszcze taki zwykly pooperycyjny do zmiany jak piore moj ten ze szpitala to cycki mnie bola nie moge w tym drugim chodzic...ale juz mi sie nudzi misiek nic mi nie karze*robic taka ksiezniczka leze na kanapie:-))))pozdrawiam:+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Kasiu-cycki sa super :) Klementynko mialas racje !!! Ten pan jest rewelacyjny. Ciesze sie, ze nie sluchalam jakis glupot, ze on nie ma doswiadczenia w robieniu cyckow i zebym do niego nie szla. Oczywiscie sa teraz zolte i jeszcze mam szwy wiec nie wygladam jeszcze jak sex bomba ;) ale na pewno 100000 razy lepiej i tak i tak niz przed operacja. Rozmiar chyba bedzie taki jak chcialam (chociaz lekarz mowil, ze to nie jest mozliwe, a jednak MOZLIWE jak sie okazalo) czyli B. Po operacji bylo C, ale teraz opuchlizna schodzi. Ja stanik mialam wliczony w cene operacji, ale to zwykly sportowy biustonosz z triumfa kiedys nawet go mierzylam ;p i chyba kosztuje z 60 zl. Pozdrawiam wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F teraz D-
no ja wiem jakie s triupfa moja kolezanka je miala po powiekszeniu...no mi powiedzieli ze wszystko zaplacone tylko staik z wlasej kieszeni,...jak sie dowiedzialam w sumie 600 zl za jakis stanik na 6 tygodni kapcie mi pospadaly no ale trudno!!!:-/a szwy masz takie co sie same wchlonia czy musisz isc na sciagniecie???ja rowniez bylam pewna ze mam szwy ale jakos dzien po operacji przyszedl do mnie lekarz zeby se obejzec i mowi ladnie sie goi i sie spytalam co mam na blizny sse kupic najlepszego??a on nic pani praktycznie nie bedzie miala blizn a ja jakto a on ze sa sklejone a ja aha:-)no to spoko...mam opatrunki tylko z opartunkow w srodku wystaja tzn takie splaszczone bardzo ciemne brodawki:-////lekarz mowil ze benda troszke ciemniejsze..no zobaczymym ja se nie wyobrazam jak wyglada moj cycek w calosi bez tego srodkowego opatru ka...a jak imbir ci po narkozie??bo ja strasznie wymiotowalam ale niby dobrze ze zwymiotowalam narkoze..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkalola
Hej dziewczyny mam do was pytanie po jakim czasie od operacji wróciłyście do pracy ja mam op w styczniu i nie wiem ile mam sobie wolnego szykować. Z góry dziękuję za odpowiedzi:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F teraz D-
zalezy jaka masz prace???ja np siedze przy biurku 8 godzin ja mam 3 tygodnie zwolnienia od pracy!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aglo09
DO IMBIRR A gdzie Ty robilas zabieg? Piszesz, że na drugi dzień jechłas autem do domu... Więc poradziłas sobie w domu? Bo tu były głosy, że nie mogą wyobrazic, jak można wrócić na 2-3 dzień do domu, ze one były miesiąc w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aglo nikt nie leżał z dziewczyn miesiąc w szpitalu (no chyba że jakieś mega komplikacje). Po prostu jak robisz zabieg w prywatnej klinice to zazwyczaj na drugą dobę już cię wypuszczają, a jak masz operację w szpitalu to leżysz ok 10-14dni, czyli dwa dni przed operacją bo robią ci badania i ok 7dni po operacji, lub więcej, zależy jak się goją rany. Takie są wymogi jeżeli chodzi o szpital. Imbirr strasznie się cieszę że jesteś zadowolona i że wszystko poszło po twojej myśli. Super że lekarz ci podpasował- on mnie będzie kroił w styczniu:):) no i nie ukrywam że też po cichu liczę na takie małe C. Fajnie że dochodzisz szybko do zdrowia Kaśka tobie też gratuluję i fajnie że razem z Imbirr macie wszystko za sobą:) no i teraz 3najwierniejsze wielkobiuściaste (Paniusia, Imbirr i KAŚKA) zmieniły się na małobiuściaste:) tylko kochane nie zostawiajcie mnie tutaj samej i czekajcie na moją operację:D Bo teraz ja będę panikować:) Yvanine- mam nadzieję że wybierzesz się do lekarza:) Oby tobie tak samo pomógł jak mi:) AAAA zmienił mi się rozmiar biustu - z 65HH na 60K! Ale to brzmi-wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F teraz D-
aglo09 ha ha ha ja tak pisalam nie wyobrazam sobie wrocic do domu na drudi dzien ja pisze o swoim bolu i o tym jaka ja sie czulam!!!!!!!!praktycznie powinno sie miec 3 dni na trzec dzien dopiero wyiagniete drenaze...wiec ja sobie nie wyobrazam z drenazami do domu pozatym to jest kwestia indywidualna ja sie czulam zle po narkozie itd ja lezalam 7 dni bylam ciagle pod okiem lekarza i opieka..a w omu bym ja zwarjowala kazdy jeden bol wydawaloby mi sie ze mi sie cos dzieje...kazdy odczuwl kazdy mysli inaczej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F teraz D-
klementynka kochaniutka absolutne cie nie zostawimy!!!!:-)))bedziemy razem oczekiwac twojej operacji...szybko zleci zwlaszcza ta koncowka roku leci szybko:-))))buuuuziaki:*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Klementynko- wiekszego panikarza niz ja tu chyba nie bylo :) i ten panikarz mowi Ci (pisze) ze naprawde NIE MA sie czego BAC. Sama operacja byla super (pewnie dlatego, ze nic nei pamietam :D) a przed operacja czulam sie, jakbym grala glowna role w jakims filmie. Wszyscy sie mna zajmowali, poswiecali mi uwage, pytali. Gorzej sie czulam faktycznie PO. Przez pierwsza godzine chcialo mi sie troche wymiotowac, a w ustach mialam smak narkozy, ktory przypominal denaturat. Wiec uznalam, ze nie bede ruszac jezykiem, zeby go nie czuc i faktycznie przestalo mi byc niedobrze. Potem nie moglam usnac :) ale nic mnie nie bolalo, tylko wkurzalo mnie to pikajace urzadzenie ktore kontroluje puls i takie tam. A potem nie moglam zasnac z emocji :) Mialam tez troche skoki cisnienia chyba, bo nagle robilo mi sie goraco u walil mi puls. Faktycznie po operacji nie bylo juz tak super, ale tez nie jakos bardzo strasznie. Mysle, ze podobnie maja ludzie z powaznym kacem (ja nie wiem, bo sie nie upijam, ale podobnie raz sie czulam po wypaleniu... czegos) Kasiu !Szwow nie mam rozpuszczalnych, niestety :( mnie wlasnie pan dr zmusza zebym sie ogladala w lustrze jak mi zmienia opatrunek. Moze popros pania pielegniarke albo lekarza, zeby dali ci taka mozliwosc, na pewno mozesz juz stanac bez stanika na chwilke. Agola-jest tak, jak napisala Klementynka-jak robisz prywatnie nastepnego dnia wywalaja cie ze szpitala. Nie wiem czy to dobre czy zle. Ja tak samo zle czulam sie w szpitalu, antybiotyk i leki dali mi do domu wiec nie wiem, po co mialabym tam jeszcze lezec. Poza tym ja bylam tam jedyna pacjentka czyli musieliby trzymac pielegniarke pode mnie. W domu bylo naprawde spoko. Pierwszy dzien troche strasznie, mama musiala mi pomagac, ale tylko jak chcialam wstac albo sie polozyc albo przebrac. Do toalety np. chodzilam sama :D Nastepnego dnia bylo juz lepiej... a wieczorem juz prawie zupelnie mnie nic nie bolalo. Teraz wszystko robie sama, nawet moge sobie sama stanik rozpiac, wiec mysle, ze nie jest zle. Do pracy moglabym spokojnie wrocic jutro-czyli po 6 dniach, ale musze poczekac na zdjecie szwow bo jestem chwilowo z innego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
No hello -:) Mało nas, mało nas do pieczenia chleba tylko tu tylko tu KLEMENTYKI potrzeba hahahahah, KOCHANIUTKA pozdrawiam cię serdecznie, wytrwaj , już niedługo twój czas, tak jak dziewczyny piszą, teraz czas szybko zleci niedługo swieta, sylwester i potem TYYYYYYYYY :), DZIEWCZYNY WITAM WAS W GRONIE ZADOWOLONYCH MAŁOBIUŚCIASTYCH, chciałabym tylko napisać Wam parę słów co do postępowania pooperacyjnego :) - nie wiem jak Wam lekarz zlecił, ale gdzieś tak koło 10 dnia po zabiegu powoli zacznijcie smarować piersi ALANTANEM, ALBO WIT A W MAŚCI, to przyspiesza proces gojenia wierzcie mi :) - po drugie żadnych ruchów powyżej ramion ( zapinanie stanika tez nie jest dobrym pomysłem )- nawet z przodu - żadnego podnoszenia, żadnych nagłych ruchów ( chodzi tu tez o te szwy wew. ) - stanik rano wieczór i w południe - śpimy w nim, jemy itp :) - przemywamy rany NACL - JAŁOWYM GAZIKIEM - żadnych mydeł i pachnideł hah :) nie wiem co jeszcze ALE OGÓLNIE NIE FORSUJCIE SIĘ, TO ŻE NIE BOLI O NICZYM NIE ŚWIADCZY, JEST TO BARDZO ŚWIEŻE I NALEZY SZCZEGÓLNIE UWAŻAĆ Pamietajcie - to nie jest pouczanie to moje rady, które pomaogą wam w szybszym gojeniu i pozwola na komfort całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie postanowilam darowac tych swoich lekarzy i bede uderzac do tego co mi polecilalas, klementynko. musze tylko wygospodarowac troche czasu bo do wro mam dosc daleko... a teraz jeszcze moja mama wyladowala w szpitalu i musialam wrocic do swojego miasta i tak jakos sie dziwnie porobilo:/ ale mysle ze w grudniu albo zaraz na poczatku stycznia pojade. ty juz wtedy bedziesz odliczac dni do operacji a ja do swojego pierwszego etapu przed cala ta droga... bede chyba zatem ostatnia malobiusciasta na tym forum:) ale teraz totalnie sie zafiksowalam na punkcie malego biustu. jak robie zakupy to juz mysle jak by to wygladalo gdy bede miec mneijsze cycki. albo co sobie kupie. juz widze siebie w ferworze zakupow:) poza tym chce nawiazac do wczesniejszego watku jak to lepiej sie nie chwalic taka operacja bo ludzie dlugie jezyki maja. tez chce to zachwoac dla siebie, jedynie moja mama wie i niech tak zostanie. nie rozmaiwam o tym z przyjaciolkami bo one wszytskie jedrne, malobisuciaste i ani by nie zrozumialy a jeszcze by wygadaly. a to jest chyba temat zbyt osobisty. dobrze ze wy tu jestescie bo malobiusciasta nigdy nie zrozumie wielkobiusciastej. chcoby moiwla ze jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F teraz D-
paniusia witam cie kochaniutka czuje sie fantastycznie w gronie mniejszobiusciastych:-)no super dzieki za wskazowki..racja moze nie bolec ale nienzapominajmy ze w srodku jest wsystko obrzekniete..a zwlaszcza jak sie ma szwy trzeba na nie uwazac itd...ja widzisz mam wszystko inaczej musze nosic lacznie ze szpitalrm tydzien plus 3 opatrunki i ich nie sciagac dopiero po tych jak mowie 3 tyg od wyjscia ze szpitala i tam juz rzekomo ma byc juz wszystko jak ta lala:-)bo jak juz wspominalam nie mam szwow mam sklejone??!!:-)takze imbirku musze sie wstrzymac jeszcze dwa tygodnie z ogladnieciem sobie w salosci cycuszkoew:-))widze je cale ale ta brodawka mnie zastanawia:-)no i jak leze badz siedze oparta jest luzik mam ciagle tylko swedzenie ale tzn ze sie goi:-)ale jak stoje ciagnie mnie wszystko ku dolu i taki nie przyjemy bolek:-))no ale spoko wszystko da sie przyezyc:-))pozdrawiam buziaki:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Paniusia, nastraszylas mnie! Ja co prawda nie mam potrzeby sciagania stanika w domu, skoro musze w nim i jesc i spac i chodzic, wiec niby ogolnie rozpina mi go tylko pan doktor :) ale dzisiaj poszlam do sklepu :p pomierzyc to i owo i troche sie rekami namachalam. Aaaa mam nadzieje, ze nic mi nie bedzie... Kasiu nie rozumiem, dlaczego nie mozesz sie wczesniej obejrzec ? Czy by Ci klej puscil ? :p nie macie tam super glue ? ;) Moze to i lepiej, ze zobaczysz sie juz po wszystkim i nie bedziesz panikowac przynajmniej: o boze, jestem zszyta, o boze tu mam siniaka itp. A nie, zapomnialam, Ty nie jestes zszyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F teraz D-
imbirku one sa tak zalakowane opatrnkami no i pozatym slucham sie lekarza i nie ruszam...cierpliwosci musze miec:-)ja juz tez bym poszla na zakupy:-))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, ale wam fajnie. A ty Imbirr kochana już szalejesz z zakupami:) ledwo ze stołu operacyjnego zeszła a tu już szaleństwa:D Dzięki laski za wsparcie, jak czytałam wasze wypowiedzi to aż miło mi się na sercu zrobiło, a i przy okazji się uśmiałam:) Chociaż będę wyedukowana teraz jakie maście mam stosować, jak po operacji mam się zachowywać i w ogóle:) Yvaine mam nadzieję że ten lekarz potraktuje Ciebie tak jak mnie i nie odeśle z kwitkiem, bo szkoda byłoby tyle kilometrów jechać. Pozdrawiam wszystkie laski te wielko i małobiuściaste, chociaż tu już coraz więcej tych małobiuściastych już jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_83
Hej dziewczyny!! Tak czytam Wasze opinie i nie wiem co robić. Mam 26 lat, biust 75 G i wydaje mi się że ciągle mi rośnie, kręgosłup wysiada, zaczyna mi się robić jakiś garb, myslałam o tym,żeby schudnać z 10kg( nie jestem gruba, mam dobrą wagę do swojego wzrostu) ale myśle ze to spowoduje że trochę się zmnejszą. Zła jestem, bo nic nie mogę na siebie kupić, ani koszul, ani płaszczy, ani dobrego stanika, jestem już tak zdesperowana,ze chyba się położe pod nóż, bo nie wiem jak by to było jak urodziłabym dziecko, cycki chyba po kolana.... Męczy mnie to, boję się komplikacji, i chciałabym to zrobić na NFZ, wiem że musze mieć zaświadczenia od lekarzy ale to da się zrobić, myśle że się kwalifikuje do zabiegu, ale boje sie co będzie potem,żeby nie był spartolony, jak kogoś poznam, czy nie bedzie się odrazał na widok blizn, wsztszcy mi mówią naokoło,że biust mam ok, że po co zmniejszac, że goście taki lubią-może i tak, ale co ze mną? co z moim zdrowiem. CIągle pochylam się do przodu, jak siedze to cycki na brzuchu, nie wiem,może to wina stanika. Doradżcie mi coś, jak wyglądają wasze piersi po zmniejszeniu, bolało? kto robi dobrze w Polsce? I czy widzicie zasadniczą różnicę???? Proszę Was o jakieś rady.... i czy któraś z Was korzystała z NFZ-tu??? Dziękuję..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F teraz D-
monia napewno ci tu cos doradzimy kazda zaczynala od takiego wlasnie postu:-)ja jestem juz po tyleze ja robilam w niemczech trosrzy zke inaczej...no kochana to ty musisz byc na 100%zdecydowana na zabieg!!!poczytaj uwaznie to forum pomysl,wypisz wszystkie za i przeciw pojdz do lekarzy porozmawiaj....no najpierw sprawdz czy rzeczywiscie masz dobrany stanik ale to cos dla naszej specjalistki best::_bra a potem pytak sie o wszystko zreszta na tym foru jest na mase pytan odpowiedzi...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Monia_83- poczytaj sobie moje i KLEMENTYKI wypowiedzi, a dojdziesz do tego gdzie ja robiłam na NFZ, a Klementyka ma w styczniu zabieg - jeżeli cię to uszczęśliwi i chcesz zobaczyć mój biust po zabiegu to napisz - ja obecnie jestem prawie 6 mies po zabiegu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×