Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość kaska 75E/F
kejka imbir no nie boje sie juz sie dwa razy balam przed kazdym terminem ale juz mie sie chyba znudzilo,hih no moze mi jeszce strach przyjdzie...imbir to ci sie nie dziwie ze sie wkurzylas ze ci tak babka powiedziala i na dodatek robisz prywatnie jakie poszanowanie dla klijentki...ale dziwnie z tym okresem mi lekarz powiedzial ze okres nie ma nic wspolengo z operacja piersi tylko ze niekomfortowo dla mnie...no mi wychodzi ze powinnam tak 8 do 10 dostac okres byloby dobrze ale pewnie z moim szczesciem dostane pozniej:-/no nie mysle juz o tym powiem szczerze...pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
No wlasnie poczulam sie jakbym co najmniej robila na fundusz normalnie takie samo proszenie sie cholera. Ale wiesz, wlasnie-to przygnebiajace-bo zdalam sobie sprawe, ze nawet jakbym sie wkurzyla i powiedziala, ze to ja rezygnuje, to i tak by sie nie zmartwili, bo na pewno jest 100 chetnych na takie moje czy czyjes miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F
dziewczyny mam operacje w srode juz!!!!!!!!!!!!!!!!!1wlasnie zadwonili do mnie z kliniki!:-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,już od dłuższego czasu z zapartym tchem śledzę Wasze wypowiedzi .Ja też należę do biuściastych kobiet (75JJ w porywach do K przy 152 cm w górę) i czekam na zabieg.Miałam termin na jutro ,ale jak już wiecie skończyła się kaska i przesunięto mnie na 16.02.Prawdę mówiąc myślałam że będzie gorzej,szkoda tylko że zawiadomili mnie 31.10 nie stresowałabym się przez dwa tygodnie.Pozdrawiam serdecznie i dzięki że jesteście bo z Wami jakoś łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
W srode tzn pojutrze ??? Ja mam za tydzien we wtorek. Ach nie wierze. Tyle myslalam o tej operacji... o czym ja teraz bede myslec ? :p smutno mi bedzie ;p Nie no tak naprawde to mam stresa aaaaa pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imbirrr, Kaśka wielkie gratulacje!!! Trzymam za was kciuki!!! Na pewno wszystko będzie dobrze i czekam na wasze relacje jako już małobiuściaste!!!! Och jak ja wam zazdroszczę!!!! styczeń zbliża się małymi kroczkami, więc ja jeszcze sobie poczekam, nawet przestałam myśleć o tej operacji żeby się nie wkurzać i stresować. Laski jestem z wami!!!! 123beatka czy ty oby nie masz mieć operacji we Wrocławiu w szpitalu kolejowym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbirrr
Nie ma czego gratulowac, doczekalam sie wreszcie po prostu... nie martw sie Twoj dzien tez nadejdzie, bo co ma wisiec nie utonie przeciez jak glosi madrosc ludowa :))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atinka36
:) No to trzymam kciuki za was dziewczyny ja jestem juz po.... Będzie dobrze zobaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska75E F
wlasnie sie spakowalam i mam stresa:-///jestem glodna a njuz nic nie moge jesc!!!ooooch bedzie dobrze,co nie!!!!!!!o 6.30 mam byc w klinice o 8 bende juz operowana...trzymajcie kciuki dziewczynki pozdrawiam do uslyszenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka123
Dziewczyny na poprawę nastroju wybieram się na zakupy m.in dobrego biustonosza. Będę w Krakowie - możecie dąć mi jakieś namiary na kilka sklepów albo chociaż jeden lub dwa gdzie jest dobry wybór ( cenowy też) biustonoszy dla nas? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraków: adore.pl - nowy sklep internetowy, można się umówić na mierzenie w okolicy Placu Centralnego. Tu wątek sklepu: http://tnij.org/er2t I stare dobre Intimo4You na Wysłouchów 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementynka26,tak w szpitalu kolejowym we Wroclawiu.Nie martwię się tak bardzo tym przesunięciem terminu ,bo jak byłam w Polanicy to czas oczekiwania wynosił ok 7(SIEDEM)lat :(((.Więc te trzy miesiące nie robią różnicy.DAMY RADĘ jak mówi Bob budowniczy;)).Pozdrawiam wszystkie Przed i Po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAŚKA pewnie teraz leżysz sobie w łóżeczku i dochodzisz do siebie po operacji z małym już biuścikiem:) trzymam kciuki za szybki powrót do formy!!! bardzo się cieszę że wreszcie nadszedł twój wymarzony dzień. Czekam na relacje!!! Beatka ciebie chociaż szpital powiadomił, bo mnie już nie. Ale trudno, poczekamy. Ale wież Polanica już jest bardzo też przereklamowana, a w innych miastach też jest dużo fajnych plastyków z krótszym terminem wyczekiwania. Ważne że załapałaś się na NFZ, chociaż kilka tysięcy w kieszeni zostanie:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Jak termin moze byc za 7 LAT ? Bosh, to jakis absurd przeciez! Faktycznie Polanica chyba byla popularna nawet w PRLu. Dzisiaj mi sie snila sala operacyjna i ci lekarze z "na dobre i na zle" :D chociaz wcale nie ogladam tego serialu, bo uwazam, ze jest tak przygnebiajacy, ze mozna po nim od razu pojsc sie pociac. I pani powiedziala do mnie we snie: "tylko prosze nam od razu nie usnac na tym stole operacyjnym" nie wiem, co miala na mysli ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 700tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Wybacz feel beauty-o ile czasem czytasz wypowiedzi innych a nie tylko slepo spamujesz- ale troche bezsensowne jest to wasze forum. Opinie innych pacjentow moge czytac dopiero po dodaniu swojej-jak juz bede po operacji to na cholere mi czytac opinie innych. Po to zostawia sie opinie o lekarzach, aby innych na przyklad przestrzec. dziewczyny co myslicie o tym ? http://www.aestetica.pl/index.php?lang=pl&page=zdjecia&zdj=mastop Jak dla mnie to ona wyglada dokladnie tak samo jak przed operacja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atinka36
Widziałam te zdjecia wg mnie to wygladaja tak jak by im skorygował biust, zmniejszył sutki i troche popodnosił do góry. Też sie wybierałąm do tego lekarza ale znalazłam bliżej w Opolu. Po operacji róznica jest kolosalna w moim przypadku, czeka mnie jeszcze małą poprawka ale jak powiedzila Pan doktor przy tak duzym biuście chciał mi zostawić jak najmniej blizn. Mam nadzieje że po tej małej korekcie bedzie juz wogóle super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65J
czesc dziewczyny dawno mnie tu nie bylo. bylam tu jak chcialam zrobic sobie operacje pozniej juz nie chcialam i mnie nie bylo... :) a teraz sie zdecydowalam i znowu jestem :) prosze was o pomoc... oczywiscie chce zrobic sobie operacje przez nfz dlatego dzis bylam u lekarza rodzinnego po skierowanie i wypisal mi tak: skierowanie do poradni specjalistycznej chirurgii Plastycznej. prosze o objecie leczeniem specjalistycznym.... rozpoznanie: konsultacja w zrobieniu ewentualnej plastyki piersi. myslicie ze tak moze byc? mi sie wydaje ze wyglada to tak jakby to bylo moje widzimisie... i ze to na pewno nie przejdzie powiedzialam ze chce skierowanie albo do chirurgii albo do ortopedy a on pow ze ortopedzi sie takimi sprawami nie zajmuja z tego co on sie orientuje :| mi sie wydaje ze oni maja wlasnie najwiecej do powiedzenia bo tu chodzi o kregoslup. co mam teraz zrobic czy isc jeszcze raz zeby mi napisal rozpoznanie gigantomastia czy zeby napisal skierowanie do ortopedy? nie wiem czy w ogole mam szanse na operacje mam 72 pod biustem i jakies 97 w biuscie mam 174 cm wzrostu i waze 64 kg wiec jestem dosc szczupla i przy tym moje piersi w ogole wygladaja na wielkie. jestem z bydgoszczy i narazie mysle o operacji we wroclawiu chociaz jest to bardzo daleko ale z tego co pisalyscie to tam sie najkrocej czeka i sa najlepsi lekarze. na ta komisje to trzeba wziasc tylko skierowanie czy cos jeszcze? pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65J, jak znajdziesz lekarza, który przy 65G brytyjskim przy Twoim wzroście napisze Ci rozpoznanie "gigantomastia" to daj znać, konowałów należy ścigać :o Przepraszam, ja rozumiem, że Ty nie lubisz swojego biustu i Ci on przeszkadza (choć obietkywnie wcale specjalnie duży nie jest - http://balkonetka.pl/katalog/size/30g ), ale jak pomyślę, że naprawdę mogą być tacy lekarze, którzy lekką ręką wpiszą normalną kobietę w kratkę "patologia" to mi się nóż w kieszeni otwiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Do Best Bra: ale przeciez oni nie robia tego wbrew niej. To jest jej decyzja i to raczej dobrze, ze znajdzie sie ktos, kto moze jej ulatwic zrobienie operacji na fundusz. Tak zabrzmialo to, co napisalas, jakby ktos te dziewczyne zmuszal do pomniejszenia biustu :-) Do 65 J-nie wiem, jak wyglada taki biust :) ale faktycznie szczegolnie ogromny on nie jest (jesli 65 G "odpowiada" 75B podobno... ?) i pewnie gig nie masz, ja uwazam ze skierowanie brzmi profesjonalnie. Mi nikt nie chcial nawet takiego skierowania wystawic, wiec skoro je masz, to sprobuj wykorzystac!!!!! Atinko-dla mnie to te sutki sa tak samo wielkie i przepraszam, brzydkie, jak byly, a biust obwisly. Teraz normalnie sie boje, bo we wtorek mnie chyba ten pan bedzie operowal. Chyba bym wyskoczyla przez okno na miejscu tej pani ze zdjecia. Przeciez nie dosc ze dalej wyglada strasznie to jeszcze wydala na to pewnie gruba kase... boze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65J muszę cię zmartwić bo ten lekarz wprowadził cię w błąd, a to dlatego że ja np mam skierowanie właśnie od ORTOPEDY z rozpoznaniem gigantomastia. Wiec dziwi mnie to że niby ortopedzi mają się tym nie zajmować. Nie mam pojęcia czy twoje skierowanie przejdzie, ale możesz spróbować. Bo ja pamiętam, że jak ja byłam w tej poradni to lekarz brał skierowania i od razu mówił kto ma źle wypisane i mówił co ma być napisane. ale też była dziewczyna która miała skierowanie błędne, ale zakwalifikowała się na operację, z tym że musiała przynieść nowe skierowanie. imbirrr super że poruszyłaś temat forum feel beauty. Już dawno sama miałam to zrobić. Ja się tam zalogowałam, ale uważam że jeżeli chodzi o temat dotyczący nas to tam nic nie ma ciekawego i nie warto się wysilać wchodząc tam, poza tym uważam że nasz temat założony na kafeteria.pl jest bardzo dobrze rozwinięty i dziewczyny nowe, które chcą się czegoś dowiedzieć to wystarczy że przeczytają kilka ładnych stron i będą zorientowane we wszystkim. A poza tym po co zakładać kolejne forum skoro już takie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atinka36
Do Imbirr widze że jestes pewna obaw i wcale ci sie nie dziwie bo ja wywaliłam kawał kasy na swoja operację. Jeśli masz ochote to możemy porozmawiać bo pisanie tutaj nie odda tego co ci chce powiedzieć, jeśli masz skypa to chętnie pogadam. Podaje Ci meila do siebie napisz do mnie: rupert44@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaloncia2
o matko po co zmniejszac..ja mam 85 d i nie narzekam;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lys
No to nie zmniejszaj i nie wypowiadaj sie na temat,ktory Cie nie dotyczy.Pozostaw ta decyzje kazdej osobiscie.A na tym foum moga porozmawiac osoby majace ten sam problem.Nie rozumiem po co wiec to czytasz i narzekasz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65J
po pierwsze troche mnie wkurzyłaś best-bra bo nie porownuj biustu pod wzgledem rozmiarow bo niektore dziewczyny moga nosic taki sam rozmiar jak ja ale maja zupelnie inny ksztalt biustu niektore musza kupowac np rozmiar 65 J zeby upchac swoje zwisy, a ja mam bardzo okragle piersi twarde bo mam sam gruczol nie mam praktycznie tkanki tluszczowej dlatego tez moje piersi sa bardzo ciezkie! w ogole tam dziewczyny maja po 93 cm pod biustem a ja mam 97-98! i nie musisz mi pokazywac jak takie biusty wygladaja bo ja mam taki przy sobie 24h na dobe! mam bole kregoslupa w odcinku dolnym szyjnym i miedzy lopatkami czasami mam taka ochote zeby mi ktos przylozyl z lopaty w plecy zeby mi sie tam wszystko poprzestawialo! do tego ja rozumiem twoje argumenty ze mozna teraz kupowac ciuchy staniki i w ogole sama kupilam jeden z comexim i byl naprawde swietny ale nie mam takich pieniedzy zeby wydawac 150 zl za stanik pozniej kupilam z intymnej po okolo 45 i 60 zl ale jak przyszly to sie okazalo ze boki maja zrobione z rozciagliwego sliskiego materialu wiec dziewczyna noszaca 75 pod biustem powinna tam kupowac na 65 byly za duze pod biustem wychodzily mi piersi zapiecie bylo za wysoko i robily sie bulki po boku i z przodu wychodzily piersi. mam 22 lata chce wygladac seksownie chce zaczac ubierac sie seksownie ale nie uda mi sie to skoro gore musze miec zabudowana, pokaz mi best bra dziewczyne o moim biuscie w bluzce i staniku bez ramiaczek! takich dziewczyn nie ma bo te kiogramy biustu stanik nie utrzyma bez ramiaczek! jezeli chodzi o ciuchy jestem ograniczona nie moge kupic tego co chce! zawsze musze brac pod uwage moj biust! moj narzeczony mowi: zobacz jaka fajna bluzka! a ja mowie: tylko ja tam cycek nie wloze! jestem mloda i teraz sa moje najlepsze lata ładniejsza i zgrabniejsza juz nie bede! chce czuc sie dobrze! do IMBIR 65 J to nie 75B 65J=70I=75H=80G=85F=90E itd kaska75E/F miala mniejsze piersi ode mnie bo ja gdybym miala tyle pod biustem co ona to nosilabym H wiec nie uwazam ze sa to male piersi ja sie po prostu chce czuc dobrze psychicznie i fizycznie! moim marzeniem jest miec miseczke D lub duze C! dziewczyny te zdjecia co tak po nich jedziecie to sa po mastopeksji czyli po korekcji ksztaltu piersi a nie redukcji- pomniejszaniu piersi tam jest inna galeria do redukcji :) świetny artykuł!! http://www.chirurgia-plastyczna.tv/zabiegi/zmniejszenie-piersi#gigantomastia-makromastia-patologicznie-du%C5%BCe-piersi Nienaturalnie duże piersi niosą ze sobą ryzyko problemów zdrowotnych. Ciężkie piersi mogą nadmiernie obciążać kregosłup i plecy. Pacientka skarży się na bóle w okolicy kręgosłupa szyjnego, pleców, ramion oraz kończyn górnych. Same piersi natomisat są wrażliwe na dotyk i często są źrodłem dolegliwości bólowych. Ciężar gruczołu piersiowego deformuje także kształt klatki piersiowej i popiersia, dlatego też operacja zminiejszająca piersi (usunięcie części gruczołu piersiowego i modelacja piersi) prowadzi do fizycznego i psychicznego komfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imbirrr, mi chodziło o to, że nie wyobrażam sobie lekarza, który z czystym sumieniem napisze, że biust wielkości bryt. 65G to patologia. Ale pewnie mam niewielką wyobraźnię... W moim poście podlinkowałam dziewczyny Balkonetki noszące ten rozmiar, to ta strona: http://balkonetka.pl/katalog/size/30g (one nie mają "po 93 cm pod biustem", tylko ok. 70 pod i 97-100 cm w biuście, więc podobnie jak -65J-) Nawet na kobietach ze 158 - 160 cm wzrostu taki biust nie wygląda na przesadnie duży: http://balkonetka.pl/katalog/bra/masquerade-emerald-3 http://balkonetka.pl/katalog/bra/panache-cleo-george-32 (tu miska powinna być nawet większa). 65J, nie miałam zamiaru Cię wkurzać i nie było to skierowane do Ciebie osobiście – ja piętnowałam lekarzy, a nie Twój subiektywny odbiór Twojego ciała :) Czemu chcesz wydawać po 150 zł na stanik, skoro możesz je kupić o wiele taniej? Dopasowana ma bryt. 65G od 70 zł, Onlyher od 90, na Brastopie Curvy Kate są za ok. 100 zł z przesyłką, na Ebayu są staniki za groszowe ceny, na Allegro Freyki, Fantasie, nawet Maskaradki 65G od ok. 50 zł z przesyłką (o tańszych, ale kapryśniejszych M&S nie wspominając), plunge Ewy Michalak są po 100 zł... Dziewczyna o Twoim biuście w staniku bez ramiączek? Proszę: http://balkonetka.pl/katalog/bra/panache-oasis (wymiary modelki 74/98 cm) Straplessy bywają na tyle ścisłe, że mogłabyś i 70 próbować... To nie ramiączka mają trzymać „kilogramy” a obwód (ramiączka w dobrym staniku mają nosić ok. 10 % ciężaru piersi, każdy dobry biustonosz czy on jest strapless czy nie ma się utrzymać na Tobie na tym samym poziomie po zsunięciu ramiączek; jak się nie trzyma to obwód jest za szeroki). Czemu masz mieć górę zabudowaną, skoro z Twoim rozmiarem wchodzisz we wszystkie Maskaradki (w tym gorsety) i inne halfcupy: http://balkonetka.pl/katalog/bra/masquerade-antoinette-21 http://balkonetka.pl/katalog/bra/fauve-india-9 Czy oprócz tego Comeximu masz jakieś inne dobrze dobrane biustonosze, czy Twoje 65J/30G jest tylko wirtualne i nosisz nieodpowiednie rozmiary? Bo jeśli tak, to nie dziw się, że boli Cię kręgosłup i plecy... Chcesz mieć "miseczkę D, duże C"? To by był taki biuścik (70D-70C, bo przy mniejszym biuście można mniej zaniżyć obwód, może 70 by Ci wystarczyło): http://balkonetka.pl/katalog/bra/chantelle http://balkonetka.pl/katalog/bra/freya-millie-halfcup (BTW na podlinkowanej stronie chirurgii plastycznej chyba żadna pacjentka nie zeszła PO operacji poniżej miseczki F-G polskiej...) 65J=70I=75H=80G=85F NIE!!!.... To idzie tak: 65J – 70H – 75E – 80C.. z tym, że 65J i 80C to mimo tej samej objętości miski zupełnie inne biusty. A co do fajnych bluzek: dziewczyny na Lobby Małobiuściastych skarżą się na te same problemy - z dużo mniejszymi piersiami nie mogą sobie nic dopasować bo producenci szyją na "kołki" i kupują ciuchy w BiuBiu czy Bravissimo, więc nie łudź się, że parę cm mniej w biuście dokona cudów w zawartości Twojej garderoby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
O jej, jak tutaj zawrzalo :-) 65J-przepraszam, jesli Cie zdenerwowalam. Ja sie po prostu na rozmiarach nie znam, w sumie niewazne czy ktos ma biust ktory nazywa 75B czy 60E czy jeszcze inny, wazne jak sie z nim czuje. Chyba ja jestem tego najlepszym przykladem. Nie mam bolow kregoslupa, nie mam gigantomastrii ale mam naprawde duzy biust, na ktory nie moge juz patrzyc i mysle, ze tylko to sie liczy. Jestem mniej wiecej w Twoim wieku i podpisuje sie w 100% pod tym, co napisalas. Tylko powiem Ci, ze D to wcale nie jest fajny i wygodny biust wiec dobrze pomysl nad rozmiarem :-) zanim sie polozysz na stol hehheh. Wiem, ze to zdjecia nie dotycza bezposrednio zmniejszania biustu, chodzi mi bardziej o efekty pracy doktora. Nie rozumiem, dlaczego umiescil w galerii takie kiepskie foty... Atinko napisze do Ciebie dzisiaj ale prosze nie strasz mnie za bardzo, skype'a nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65J
dzięki best bra troche mnie podbudowalas. najbardziej chodzi mi o te ciuchy zawsze musze miec jakies krotkie rekawki albo szerokie ramiaczka nigdy nie moge zalozyc bez ramiaczek zeby byly odkryte cale plecy ja mam identyczny biust jak ten http://balkonetka.pl/katalog/bra/masquerade-emerald-3 tez mam taki ksztalt nie sa one obwisle ale te ograniczenia... staniki za 100 zl nie sa tanie... czy moge prosic o twoj meil wtedy mozna sobie popisac... na ebayu totalnie sie nie lapie to jest za granica czy jakos tak nawet tam nie wchodze...a ten jest tylko do G http://balkonetka.pl/katalog/bra/masquerade-antoinette-21 mam tylko jeden stanik z comeximu ten 65 J i 3 z intymnej tez 65 J ale jeden strasznie "rozrzuca" mi piersi na boki z drugiego wszystko wylazi przodem i bokami a z trzeciego wszystko wypada dolem i sa wysoko zapiecia moje piersi mi sie podobaja bo sa "pelne" i ksztaltne ale te ograniczenia dla nas duzobiusciastych... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65J 🌼 :) Mój mail to the.best.bra@gmail.com Marki polskie oferujące szeroką rozmiarówkę mają jeszcze niestety często niedopracowane modele i "rozstawianie" czy dziobowanie biustu zdarza się nader często (najlepiej - oprócz Comeximu i Melissy - chyba radzi sobie Dalia, ale oni jeszcze daleko w alfabecie nie zaszli...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×