Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Karusia25
Mam biust rozmiar 75i/j w zależności od stanika. Zawsze miałam duży biust i mam przez to masę kompleksów. Staniki na zamówienie brak odpowiedniej odzieży. Niemoge uprawiać sportu bo sobie zeby biustem wybije. Czy kwalifikuje się do operacji? Jaki myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karisia25 na pewno, dziewczyny z takim rozmiarem piszą na forum i są po operacji lub czekają z już wyznaczonym terminem. Ja jestem po i życie nabrało kolorów, zamiast ukrywać biust chodzę dumna jak paw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Dziunia 86 Lekarz ma napisać kod rozpoznania N62 - przerost sutka. Np bóle pleców spowodowane dużym obciążeniem. Wskazanie do zabiegu zmniejszenia piersi. Najważniejszy jest ten kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emapatka
Cześć dziewczyny. Czytam Was już jakiś czas, choć siedzę cichutko. Teraz jednak mam konkretne pytanie - we wtorek mam się zgłosić do Łęcznej na zabieg. Tylko jak byłam na konsultacji to nie dostałam skierowania. Dostałam kartkę z wytycznymi jakie badania zrobić, jak się przygotować. Ale skierowania nie. Czy też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia86
Jagoda65 dzieki za odpowiedź. Ten kod też miałam na skierowaniu od lekarza pierwszego kontaktu, które wysłałam już do Łęcznej i dlatego pytałam co ma napisać ten ortopeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia86
I czy Ty masz być kolejne skierowanie czy oświadczenie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia86
* chodziło mi czy to ma być kolejne skierowanie do poradni czy oświadczenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
J dostałam kartkę wielkości recepty z napisaną odręcznie datą kiedy mam sie stawic do szpitala i z pieczątką dra Mądrego bo u niego bylam na konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
ja też dostałam karteczkę z pieczątką lekarki dr. Wasilewskiej i datą nic więcej a skierowanie czekało na sorze na mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emapatka
Dziękuję za informację. Mam nadzieję, że i moje skierowanie będzie na Izbie przyjęć jutro rano. Bardzo Wam zazdroszczę, że już jesteście "po". Dziś chyba dopadło mnie apogeum strachu, ale mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ati
Dzien dobry wszystkim 07.11 to bedzie mój dzień, spelni die moje największe marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ati
Dzien dobry wszystkim 07.11 to bedzie mój dzień, spelni die moje największe marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ati
I mam pytanie czy możecie podpowiedzieć mi co mam zabrac ze soba? Będę tam sama bo daleko dojezdzac, zabieg mam w Polanicy ale myślę że potrzeby są podobne w kazdym szpitalu. Serdecznie dziekuje juz z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Emapatka Będzie dobrze, już niedługo! Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Ati Weź rozpinane góry od pidzamy, legginsy lub jakieś getry. Ja np.nie chciałam cały dzień chodzić w pidzamie więc zakładałam normalne bluzki i getry. Poduszkę, jaśka, mokre chusteczki, gazety/książki do czytania, reczniki, kawę, kubek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ati piżamka obowiązkowa spodnie dresowe lub leginsy chusteczki nawilżające i dwu zł na tv to byla najbardziej potrzebne w Łęcznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65nn i ja 75H co u was jak cycuchy moje juz super ranka pod piersią prawie prawie zagojona ale nie do końca nie wierzę że to już po:-) mam 1 staniczek zakupiony w rozmiarze d:-) szok jak dla mnie naprawde narazie bez fiszbin bo jakos wole nadal ten po operacyjny buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetagda
Witajcie dziewczyny ,czy znacie chirurgów z Gdańska ? Chciałabym zmniejszyć piersi .Proszę was o info jeżeli macie kogoś godnego polecenia z Gdańska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
I u mnie juz fajnie. Jeszcze troche na laczeniu z brodawka strupek jest i lekko wokolo zaczerwienione ale to juz luksus. Piersi nie bola, czasem wieczorem lekko nabrzmieja ale to wszystko nic. Coraz ladniejsze sie robia. Ale moje niestety duze :( . Kupilam sobie sportowy biustonosz (super trzyma i jest doskonale odszyty, mieciutenki, frotke ma od wewnatrz) Anita rozmiar .....75G. Kurza dupka jest dobry albo moze ciut za duzy, ale i tak mam mniejsze cycki o polowe a do tego jedrne i brodaweczki sobie niebo ogladaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Anetagda Na forum Wizaz jedna dziewczyna pisała że robiła w Uniwersyteckim Centrum Medycznym. Nazywa się Natalka271, zajrzyj tam i popytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetagda
Jagoda65K dziękuję za info ,właśnie wyczytałam ,że Natalia271 robiła w Gdańsku w Akademii Medycznej ale niestety nie podała nazwiska Pani doktor która ją operowała .Czytałam ,że w trójmnieście jest sporo chirurgów ktorzy zmniejszają piersi ,ale nie chcę kogoś o kim nic nie wiem wolałabym z polecenia .Może Natalia 271 tu wpadnie i powie coś więcej .Pozdrawiam was wszytskie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetagda
Natalka271 Napisz proszę jak nazywa się Pani doktor która Cie operowała a może znasz jeszcze kogoś kto dobrze operuje w trojmieście będę bardzo wdzięczna za info .Pozdrawiam serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emapatka
Dzięki Jagoda za ciepłe słowo. Ja już jestem na oddziale, ale niestety nie zamieściłam się w dzisiejszym grafiku. Jadę jutro. Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia1741
Cześć mam na imię Basia Mam termin na 22 listopada w Gdańsku. Czekałam ok półtora roku. Zleciało bardzo szybko i zaczynam się powoli stresować. .... Natalka_271 czytałam ze tez tam byłaś operowana, napisz proszę coś więcej. Kto Cię operował? Mnie również kwalifikowała dr Karolina Kondej :) Dziewczyny jeśli możecie przesłać mi zdjęcia po będę bardzo wdzięczna.Tyle się naczytałam o bliznach że chciałabym zobaczyć jak to wygląda. Mój mail basia181831@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Basiu. Zaloguj sie na forum wizaz tam jest dużo zdjęć "po".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlodaj
Witajcie kobietki :) mam dopiero 22 lata a mój rozmiar to75 i/j. Mam pytanie jak lekarz kwalifikuje do operacji? . Na jakiej podstawie? Ktoś pisał że dopiero od 2 kilo na pierś, czy toprawda? Zapisana jestem na konsultacje do Gryfic. Czy któraś z was tam była? I o co pyta lekarz kiedy wchodzi się do gabinetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Witajcie dziewczyny. Dziś kupiłam swój nowy malutki staniczek :) 85 małe C. Cóż to była za przyjemność taki wybór :) nie martwił mnie rozmiar mogłam przebierać do woli. 2.11 wracam do pracy ale w dni wolne i nocami będę nadal zakładać pooperacyjny bo jest megawygodny. A wcale za niego dużo nie dałam bo 90 zl w aptece w szpitalu w Łęcznej. Donia, mi tez wychodza szwy w tym zlaczeniu. Jeszcze nic z tym nie robiłam bo boję się ze coś popsuje a troszkę się goilo. Całe szczęście nic nie boli nie mam obrzekow, siniakow itp. Natluszczam alantanem i okladam gazami by nie wytlyscic stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia86
Hej dziewczyny:) weszłam na tą stronę wizaz i wiecie co nie myślałam,że to tak ładnie wygląda. Nie prosiłam nikogo o fotki,bo sie wstydziłam :) piersi są mega śliczne:))) ja też już chce takieeee. Jestem zła na siebie,że tak zwlekałam. Mam 5 letniego syna i spokojnie mogłam to zrobić 2/3lata temu i już bym zapomniała o tych balonach. Naprawdę jestem zła i wiecie co jak któraś chciałaby wysłać mi zdjęcia po to mój mail dziunia86-86@o2.pl z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
emapatka jak się czujesz wczoraj pewnie Cię pokroili:-) zaczynasz nowe życie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielica1986
Mlodaj ja byłam operowana w Gryficach. Jak coś pisz na meila angelikawlodarska@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×