Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość zinta
jA w poniedziek idę już do szpitala , boje sie jak nie wiem co:( ale jestem zdecydowana:( Mam tylko kilka pytań prosze odpowiedzcie mi: 1. Jaki model sportowego biustonosza mam kupić? 2.Po operacji kiedy bede juz mogła wstac i o własnych silach np do toalety? 3. czy bardzo bolesne sa 2-3 pierwsze dni? 4. Jakich preparatów na blizny używaćie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia 83 o jakim ty papierze mówisz który trzeba wypełnić do NFZ??? pierwsze słyszę. Musisz iść do poradni chirurgii plastycznej ze skierowaniem i oni cię kwalifikują. A jeżeli chodzi o dr Jarlińskiego to on sam nie operuje w szpitalu. Ma jeszcze dwóch lekarzy i nie zawsze jest tak że on będzie cię operował.ALe np Paniusię właśnie operowało tych dwóch lekarzy i efekty są super. Dr Jarliński prowadzi prywatną klinikę we Wrocku Aestetica- tam Imbirr była operowana. Jeżeli interesuje cię operacja w szpitalu kolejowym we Wrocławiu tam gdzie ordynatorem jest dr Jarliński to daj znać ja ci wszystko powiem jak załatwić formalności (Paniusia też). Jak chcesz to napisz do mnie maila z pytaniami a postaram się na nie odpowiedzieć: klementynka26@interia.pl Pozdrawiam wszystkie laski:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
DO ZINTA - JA MAM TRIUMPHA - BYŁ SUPER KOSZTOWAŁ COŚ 89 ZŁ - jA WSTAŁAM JUŻ NA DRUGI DZIEŃ RANO - BOLESNE SĄ GDZIEŚ 2 DNI W TRZECI JUŻ SPOKOJNIE SIĘ DA WYTRZYMAĆ - JA UŻYWAM TYLKO MAŚCI WIT. A I TYLE :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aglo09
PANIUSIA , czekam na fotki :( Czy Tobie bolą piersi przed okresem? A przed zabiegiem bolały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aglo09
PANIUSIA , czekam na fotki :( ola@caissa.pl Czy Tobie bolą piersi przed okresem? A przed zabiegiem bolały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EPSON
jestem tutaj nowa staram się przeczytać wszystkie posty ale to wymaga dużo czasu. mam do was pytanie czy jest na tym forum ktoś kto robił zabieg zmniejszenia w GDAŃSKU u dr IRENY GROBELNY jadę do niej za dwa tygodnie na konsultacje.Dodam ,żę jestem z Gdyni więc szukam w okolicy dobrego chirurga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANIUSIA1
do aglo sprawdz jeszcze raz twój email bo mi nie wchodzi, że jest taki jakby brakowało elementu,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xbigcyc
do EPSON ja też jestem z pomorza i wybieram się do dr Grobelny, ale to dopiero w pszyszlym roku. Niestety bardzo malo informacji można znaleźć na necie o tej pani. Ale te co są , są pozytywne. Na tym forum niestety nikogo nie "kroila" ta pani, czego też ogromnie żaluję. Bardzo chcialabym dowiedzieć się o Twoich wrażeniach po konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EPSON
do 2xbigcyc oczywiście ,że dam znać jak przebiegła konsultacja .Mam ją za tydzień we wtorek ,a nie jak pisałam za 2 tygodnie,jeśli wszystko będzie ok to chciałabym mieć zabieg w marcu.Ja też żałuję,że tak mało jest tu opinii na temat dr Grobelny znam z innego forum dziewczynę ,która robiła u niej poprawkę po powiększeniu piersi i jest bardz zadowolona ,ktoś inny napisał ,że ONA porawiła mu nos po innym partaczu i wyszło super ,stąd też wnioskuję, że musi się znać na tym co robi bo poprawki po innych lekarzach zawsze są trudniejsze niż pierwotna operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Nie wiedzialam, ze powiekszanie piersi mozna skopac... kurde to naprawde partacz musial byc! Co do strachu o blizny-musze wam napisac, ze jestem optymistycznie nastawiona chociaz dopiero minely 2 tyg od mojej operacji. Juz widze, ze tych blizn wokol sutka nie bedzie widac, po prostu juz wtapia sie w konwencje :-) te blizny pod piersia tez chyba beda wygladac naturalnie, tylko blizna pionowa mnie zdradzi, ze bylam krojona :) wiec naprawde sie nic a nic nie bojcie! A mail do dr J. znajdziesz na stronie internetowej, tylko uprzedzam, ze moze on nie odpisac. Mi np. odpowiadal na jakies durne pytania jeszcze zanim poszlam do niego na konsultacje w ogole a jak napisalam przed operacja i zadalam naprawde kluczowe pytanie to mi nie odpisal, dziwnie tak ;) ale lepiej zadzwonic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aglo09
PANIUSIA spróbuj, proszę, wysłać na caissa@republika.pl :) Napisałam do dr Jasińskiego, odpisał, wszystko ładnie wytłumaczył, zaprasza na konsultację... W Czechach jednak taniej kosztuje taki zabieg... Kiedyś czytałam dużo opinii o Trincu, a teraz nie moge znaleźć :( Dziewczyny, może coś wiecie na temat tego szpitala w Trincu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE MACIE PROBLEMY KAŻDA BY SIE Z WAMI ZAMIENIŁA PRZECIEZ DUZY BIUS TO ATUT A NIE KOMPLEKS .....WY CHYBA PRAWDZIWYCH PROBLEMÓW NIE MACIE ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aglo09
deprecha11 A ty chyba te duże biusty oglądałaś tylko w pewnych filmikach :) Nasze nieco różnią się od tych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aglo09
PANIUSIA , dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Deprecha kazdy ma takie problemy na jakie sobie zasluzyl :p widocznie w poprzednim wcieleniu bylysmy grzeczne i teraz naszym jedeynym problemem byl/jest duzy biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75H/I teraz D-
imbir super napisane hahahahha:)))oj to ja musialam byc chlernie grzeczna,hihi deprecha widzac po twoim niku tez masz jakis problem..jedna ma za male inna za duze trzecia krzywy nos czwarta cos tam jeszcze, wszystko jest dla ludzi!a jak przypominam sobie moje ogromne wiszace worki nie moge tego nazwac ze to byl moj atut!heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75H/I teraz D-
deprecha watpie ze bys chciala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!z takim problemem jak ja napewno wyladowalabys na tym forum i pod nozem...duze co ja mowie OGROMNE WISZACE CYCE.heh ojjj rozwalaja mnie dziewczyny ogolnie ludzie ktorze nie maja wlasnie tego problemu zadnego pjecia jak to jest ale potrafia sie wymadrzac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Ja wiem, ze dla kogos kto nie mial takiego problemu to moze wydawac sie smieszne, ale wierz mi, ze nikt (poza drobnymi wyjatkami) dla jaj nie kladzie sie pod noz. Nie chce mi sie po raz kolejny tlumaczyc, ze to wcale nie takie smieszne isc na operacje plastyczna i ze to wcale nie taki wypas miec wiszace, nieksztaltne wory zamiast biustu. A Ty deprecha jaki masz problem, ze sie po tym forum szwedasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lys
Deprecha ,Ty chyba masz naprawde jakis problem, pytasz o dr. Kuczynskiego z Rzeszowa(sama zaczelas nowy temat) Dlaczego wiec sie dziwisz tym kobietom,ktore chca sobie nawzajem pomoc.Calkowicie zgadzam sie z tym co napisala Imbirr.To nie kaprys powoduje ,ze kladziemy sie pod noz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj deprecha chyba pomyliłaś fora. Nie chciałabyś mieć takiego problemu, bo my nie mamy dużych biustów jak te silikonowe laseczki z playboya czy Pamela Anderson, czyli stojące i jędrne tylko wielkie obwisłe (niektóre z rozstępami) cycki! więc chyba nie masz czego zazdrościć i nie wypowiadać się na tym forum. A jak nie wiesz jak wyglądają to wejdź na pierwszą lepszą klinikę chirurgii plastycznej i kliknij sobie na galerię zdjęć przed i po operacji zmniejszenia piersi i zastanów się czy takie byś chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aglo09
PANIUSIA, dzięki :) Dostałam :) masz super cycuszki. Może nie małe na tym zdjęciu, ale jakie kształtne, takie naturalne mmmm Blizn wprawie nie widać! Tez takie chcę... Boże, kiedy ja już będę miała czas zająć się swoimi cycuchami ... PANIUISIA, a ty miałas rozstępy przed zabiegiem? Biegasz teraz sobie po domku bez staniczka, co? :) :) Fajne to musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Kuczynski jest z Lublina !!! :-) To samo chcialam zaproponowac-wejdz na dowolna strone o pomniejszaniu biustu i obejrzyj to, co bys tak bardzo chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_83
Paniusia-- kochana w jakich dniach i godzinach czynna jest ta poradnia we Wrocławiu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
DO AGLO Witanko, ja miałam rozstępy, bopo ciąży się zawsze ma, teraz nie mam nic, cycuszki są fajne, ablizny mało już widoczne, to prawda, że biaegam bez stanika po domu i nie tylko :), a wrocław ma czynną poradnię od 12.00 - 14.00 we wtorki i w czwartki, musisz sobie dokładnie zadzwonić :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xbigcyc
do EPSON i jak tam po wizycie u dr Grobelny? Czekam z niecierpliwością na sprawozdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×