Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Małgorzata Hamerska
To może ja też póki co narazoe nie będę zmieniać opatrunku, poczekam do czwartku i zmienię przed ściągnięciem szwów. Ja większość mam rozpuszczalnych ale właśnie przy sutkach mam normalne. Ok w takim razie nie będę ruszac teraz, dam im spokój niech sobie odpoczywają i regenerują. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Hamerska
Tylko teraz się zastanawiam czy ściągnąć ta gaze? I tak bez niczego w staniku kurcze tylko się boję że obetre cięcia, albo będzie mnie cisnąć za bardzo... Chociaż doktor mówił że już nie zakładać jak będzie czyste, to może przetrzymam do czwartku i postaram się później nosić już bez gazy. O jaaa już się boję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taora
Małgosiu, sluchaj doktora, jak bedzue suchy opatrunek to juz ich nie wkladaj, bo rana tez musi oddychac. Na poczatku będziesz czula lekki dyskomfort na szwach szczegolnie pod biustem , ja poluzowalam naramki tak ze dolny sciagacz nie byl bezposrednio na szwie tylko jakby nizej, teraz cycki juz nie potrzebuja takiego podparcia jak kiedys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Hamerska
Dziękuję kochana za cenne informacje :) jakby naszym mnie wątpliwości bede pytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Dziewczyny udalo sie! Termin operacji 17.05.2019:) tak sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bema przepraszam ze pytam ale jaki masz rozmiar biustu i jak kwalifikowal cie Debski Ja mam konsultacje poczatkiem sierpnia I zastanawiam sie jak to wyglada i czy przy moich wymiarach mnie zakwalifikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze raz ja.Bema gratuluje I jednoczesnie zazdroszcze (jest nas na forum jeszcze duzo takich zazdrosnic jak ja)Fajnie ze cue zakwalifikowal mam nadzieje ze mi tez sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taora
Bema Gratki ! Rok szybko minie a póznije juz tylko pelna raisc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica44
Bema super, w końcu się doczekałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Ewenda jak pisałaś byłaś operowana przez dr.Annę Olender proszę napisz czy była to operacja na nfz czy prywatnie i jaki to koszt no i w jakim mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Sama w to nie wierze. A co do dr Debskiego to cudowny czlowiek. Moj rozmiar 80K. Pan doktor zobaczyl co i jak i od razu opowiedział mi jak bedzie wygladac operacja. Zasugerowal miseczke C i jestem bardzo zadowolona. Naprawdę bardzo mily czlowiek. Zupelnie inne podejscie niz u wczesniejszego lekarza. Dziekuje i trzymam kciuki za dziewczyny ktore czekaja na konsultacje. Nie poddawajcie sie nawet jesli stanie wam na drodze lekarz ktory stwierdzi ze sobie cos uroilyscie. A rok zleci ze pewnie nawet nie zauważe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bema dolaczam sie do gratulacji oraz do pytania jaki masz rozmiar biustu ze poprzedni doktorek wyjechal z ta "amputacja do A"Pytam no boje sie ze mnie z moim nie zakwalifikuje I jechanie do Warszawy to bedzie strata czasu I kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Dodalam odpowiedz ale widze ze jej nie ma.. A wiec mam rozmiar 80K. Waga 86kg 172 cm wzrostu. Pan doktor bardzo mily. Zaluje ze od razu do niego nie trafilam. Trzymam kciuki za dziewczyny przed konsultacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaania87
Hej kobietki. Marzą mi się małe jedrne cycuszki, tak czytam Wasze posty i marzę i wyobrażam sobie hehe. Mój rozmiar przy 158cm wzrostu, 55kg to 65g/h Mam konsultację 5 lipca w Krakowie w szpitalu Rydygiera. Ktoś był? Jakieś doświadczenia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich .. Bema widzę, że dopięłaś swego...Wielkie Gratulacje :) Szkoda tego zmarnowanego czasu, ale najważniejsze że się udało. Jesteś przykładem, że trzeba walczyć o swoje i walczyć do końca ...brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica44
Bema jak napisałaś ile masz wzrostu i lekarz Ci powiedział, że zrobi rozmiar C to aż mi się fajnie zrobiło na serduchu. Ja mam 177 cm i rozmiar 80 J/K (zależy jaka firma). Mam nadzieję, o ile mnie zakwalifikują, że też będę miała C. Do wszystkich dziewczyn, które czekają na kwalifikację... damy radę, chociaż trochę czas mi się ciągnie, ale warto poczekać. Małgosia co tam u Ciebie, ściągnęłaś szwy, jak Ci się tam wszystko goi. Ja też będę w razie czego szwy ściągała u siebie we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie dzwonilam do Orlowskiego bi musialam zmienic date kwalifikacji a tam pani z rejestracji powiedziala ze Dr Debskiego nie bedzie w lipcu I sierpniu I wlasnie dzwonia do pacjentek ze zmiana terminu ja mam zmiane z poczatku sierpnia na 11 wrzesnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Siula_u dziekuje. Musialam coś zrobić bo nie wyobrazam sobie zycia z takimi piersiami..trzeba walczyc :) szkoda wlasnie tego zmarnowanego czasu od lutego.. Operacje moglam miec zaplanowana jeszcze na ten rok z tego co jedna z was pisala.. No ale najwazniejsze ze sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Hamerska
Hej dziewczynki :) wczoraj poczułam co oznaczają "tkliwe" piersi. Ale czym jest ten ból w porównaniu do radości z posiadania małych piersi :) dzisiaj byłam na ściągnięciu ale nie ściągnął mi wszystkich, stwierdził że po majówce ściągnięmy resztę niech się jeszcze ładnie zasklepi, bo pod lewa piersią mam małego krwiaka. A z kolei na prawym sutki mała ranke na środku ale przepisał jakiś proszek w sprayu że srebrem i mam psikac dwa razy dziennie. A tak poza tym to czuję się dobrze :) dziś ubralam swoją nową koszule na guziczki i radość z tego że guziki nie rozchodza się w biuście, bezcenna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Hamerska
Dziś po ściągnięciu szwów musiałam udać się na mały szoping bo musiałam sobie wynagrodzić pobyt w szpitalu i ta cała rekonwalescencje. Narazie nie szaleje bo jestem na diecie :D po zmniejszeniu biustu nagle stała się niesamowita rzecz... uwydatnil się bębenek hahaha niesamowite, niebylo go tak widać spod wielkich cyckow hihi także od pn mam dietę, i jak bęben spadnie to się boję o swoją wypłatę :D pzu oczywiście odrzucilo mi dziś wypłatę jakichkolwiek środków z racji pobytu w szpitalu.... Hmmm zadziwiające... Dla PZU dostała bym środki jakbym miała wypadek albo nowotwor... Ale to ze człowiek przede wszystkim zrobił to że względów zdrowotnych a nie estetycznych to pikuś... Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Hamerska
Do dziewczyn które są przed operacja, kwalifikacja :) walczcie o swoje nowe życie, naprawdę warto :) ja czytałam tu takie wpisy i dużo ciepłych słów też po operacji i wszystko się zgadza. Mimo że coś tam czasem boli, ciągnie, czy czuć czasem jakiś dyskomfort to wystarczy spojrzeć na nowy wygląd w lustrze i to wszystko wynagradza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluś
Małgosia świetnie że jesteś szczęśliwa podzielam twoje zdanie trzeba walczyć o lepsze życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluś
dziewczyny czy któraś robiła operację we Wrocławiu może polecicie mi dobrego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli Wroclaw to Dr Paul prywatnie I na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z dziewczyn posiada na sprzedanie biustonosz pooperacyjny Silima Cara 80d. Dziewczyny jaki rozmiar wybrać gdy z tej firmy są rozmiary b-c i d-e. Łatwiej by było wybrac rozmiar gdybym uzgodnila to z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taora
Do gość: właśnie z tego powodu że Silima cara ma tak dziwnie opisaną rozmiarówke kupilam inny biustonosz Zbra http://www.artimed.com.pl/biustonosze-po-plastyce-piersi.html Jest genialny bo ma regulowane naramki, zapinany z przodu i świetny oddychający materiał dzieki czemu moje szycia szybko sie zagoiły. No i ma normalną rozmiarówke. Jesli któras z Was bylaby zainteresowana to mi jest juz niepotrzebny odsprzedam za 200zł rozmiar 80D (kupowałam go za 275zl mam rachunek. Mój mail nataliii@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taora
Ach i dodam że jest w kolorze białym. Ma tez swietna dolną gume która nie na hodzi na rane i sie nie zwija- co wazne bo mam tez inych biustonosz pooperacyjny tanszy i on niestety na poczatku sie nie nadawal bo skrecal sie od dolu co uciskalo na rane i nie moglam go nosic, dopiero teraz go zakladam jak mam juz wszystko wygojone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taora
Malgosiu, dobrze ze piszesz bo widze że wchodzisz w te etapy gojenia co ja jeszcze chwile temu :) Tkliwosc mi pomału mija a maluchy ;) są coraz bardziej „moje” tzn zaczynam je czuc juz prawie normalnie, sutki reagują na bodzce np cieplo/zimno, blizny juz są wygojone choć nadal czerwone. Tym sie jednak tak bardzo nie przejmuje bo wiem, ze zbledna, wolalabym tylko zeby sie bliznowce nie zrobily z czasem. Mam pytanie do dziewczyn PO: czy ktoraś z Was robila laser na blizny, jak wyglada zabieg i jak sie po nim zmienia blizna? Do dziewczyn PRZED: warto, naprawde warto czekać jesli robicie na NFZ bo pózniej jest super :) ja robilam prywatnie za duze pieniadze ale jak nigdy w zyciu nie zaluje zadnej wydanej złotowki na tą operacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Hamerska
Taora mam pytanie, a długo cię gdzieś tam coś "ciągnęło" jak np wstawalas z łóżka czy coś :) no i czy wiadomo ile dokładnie nosić stanik pooperacyjny. Pytam z ciekawości bo nie przeszkadza mi choć wiem że to pikuś bo dopiero będą w poniedziałek dwa tygodnie po :) mi się wydaje że piersi ładnie się goja pomijając krwiaka i ta ranke na sutku, ale psikam Argotiabem i myślę że będzie za chwilę git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taora
Małgosiu, co jakiś czas wciąż mnie gdzieniegdzie kłuje, a czasem i ciagnie ale juz nie tak jak kiedyś. Generalnie pierwsze 4tyg są jednak takie że bedzie odczuwalam z różnym nasileniem dyskomfort, czasem bolesnosc. Po 6tyg juz własciwie jest prawie normalnie, myje normalnie głowe w wannie jak się kapie, podnoszę rece do gory, do 3kg juz nosze zakupy, prowadze od dawna samochod a jak wstaje z lozka to mnie nie ciagnie juz i spie na boku. Nadal: nie dzwigam ciezszych przedmiotow, nie klade sie na brzuchu, biustonosz nosze wciaz 24h choc juz zakupilam normalny bezszwowy i bez fiszbin, poniewaz przy tak cieplej pogodzie w tych pooperacyjnych jest mi za cieplo, wiec tylko na noc teraz. Mysle ze spac w nim bede jeszcze ze 2 miesiace. Maluchy juz są miekkie i myśle ze ten kształt juz im zostanie, choc lekarz mowil ze beda sie ukladac do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×