Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Bognna, a orientujesz się może czy można mieć skierowanie od ortopedy? żeby ominąć poradnie? czy musi być to chirurg? kod N69 ma być wpisany?i z tym skierowaniem bezpośrednio umówiłaś się na wizytę? telefoniczne?do tego samego szpitala się wybieram, do dr.Marka Paul, przepraszam, że tyle pytań ale pierwszy raz w ogóle będę w szpitalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siula_u
Małgosia . Do Ciebie pytanie. Napisałaś, że k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Małgosia do Ciebie mam pytanie. napisałaś, że kupiłaś biustonosze sportowe, a w szpitalu musiałaś kupić jakiś specjalny. Ja mam operację w październiku i na karteczce zapisane do kupienia biustonosz sportowy zapinany z przodu. Możesz mi podpowiedzieć jaki trzeba kupić ten biustonosz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bognna
Do ela1986 Zadzwoń proszę będzie szybciej 502203141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoras z was zakwalifikowala sie w Polanicy z rozmiarem g .Mam zwyrodnienie kregoslupa I inne dolegliwosci zasw od ortopedy I dermatologa o odparzeniach pod piersiami .Konsultacje mam 22 I boje sie ze mnie niezakwalifikuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, taka sytuacja, w środę 10/05 miałam mieć wizytę u dr Mądrego w łęcznej, dziś zadzwoniła pani i powiedziała że dr Mądrego nie będzie, ale przyjmie mnie inny dr w zastępstwie. Miała z któraś z Was taką sytuację? czy jeśli się zakwalifikuję do nadal do dr Mądrego czy już będzie operował ten dr z zastępstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie operuje lekarz, który Cię konsultuje. Ja byłam na konsultacji u Mądrego, a operowała mnie Kowalik i Korzeniowski. Mądry chyba w ogóle nie operuje piersi w Łęcznej, tylko młodzi lekarze. On tylko tam jest szefem i na obchód nawet chodzi rzadko. Podczas mojego 5-dniowego pobytu był tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dziś dostałam skierowanie do Poradni Chirurgii Plastycznej od lekarza internisty z kodem rozpoznania N62. Od razu zaczęłam wydzwaniać aby ustalić termin konsultacji. Dodzwoniłam się tylko do Bielska-Białej i termin konsultacji wyznaczyli mi na 10.10.2018r u dr T Sirek. A jak ma wyglądać to zaświadczenie od lekarza specjalisty? Na jakimś specjalnym druku? Bo mam wizytę 18 czerwca u neurochirurga i chciałabym żeby już mi wypisał, abym na konsultację do plastyka pojechała z kompletem papierów. Na czym na to wypisać i co miałyście wpisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jesli ktoras jest zainteresowana to mam do sprzedania 2 biustonosze pooperacyjne w idealnym stanie. Najlepszy wedlug plastykow Z Medical Bra 70d czarny oraz popularny i tez fajny Amoena Ester 75C czarny. Operowal mnie dr Mądry w styczniu b.r. Poprosilam o rozmiar c/d i taki wyszedl. Moj obwod to 70 cm i oba pasowaly idealnie. Cena nowych to odpowiednio 260zl i 160zl. Najchetniej sprzedam w zestawie 200zl za obydwa. Tel. 604 094 794

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, dzwoniłam do Gryfic, żeby zorientować się o terminy. Pani w rejestracji powiedziała, że nie trzeba się zapisywać na termin. Przyjezdza się ze skierowaniem i tego samego dnia jest się przyjętym na konsultacje. Może wiecie o co w tym chodzi? Wydaje mi się to nieco podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We Wrocławiu termin konsultacji na 09/2019. W Starachowicach czeka się około roku. W Łęcznej kilka miesięcy na konsultacje, ale terminy operacji dopiero na 11/2021. A do reszty nie mogę się dodzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaskaS
2021? Przesada z tymi terminami. To ja mam z tym bolem kregoslupa jeszcze prawie 4 lata chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy któraś była może operowana przez dr Kowalik w Łęcznej? jakie opinie? i teraz sam pobyt - co zabrać, ile się jest na oddziale, jak z odwiedzinami, jakie są sale (czy z łazienką). jak to teraz w łęcznej wygląda.. po jakim czasie są zdejmowane opatrunki i jak często są wizyty kontrolne, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam operowana przez dr Joannę Kowalik w Łęcznej. Lekarz ok, kontakt dobry, ale nie wyróżnia się niczym wśród pozostałych lekarzy z oddziału. Szpital ok. , sale 2 osobowe z łazienką. Ja byłam 5 dni w szpitalu. Opatrunek robią na drugi dzień po zabiegu. Trzy dni po zabiegu usunęli dreny. Jedzenie b. smaczne i dużo (ja wybredna nie jestem). Anestezjolog b. sympatyczny. W dniu przyjęcia robią badania, na drugi dzień operacja. Do szpitala zabrać należy: piżamę, szlafrok,bieliznę, kapcie 2- złotówki na tv (jest na każdej sali). Nie ma sztywnych godzin odwiedzin. mnie nikt nie odwiedzał, bo byłam z daleka. Wizyty kontrolne są zależne od tego, jak się goją rany. Pierwsza wizyta 14 dni po zabiegu i usunięcie szwów. Ja mam problem z gojeniem więc już 4 raz jadę na kontrolę. Jeśli wszystko jest w porządku, to nie trzeba często jeździć. Na pewno po miesiącu i pół roku po zabiegu. Jeśli chcesz jeszcze coś wiedzieć, to pytaj :) Butelki od drenów najlepiej nosić wsunięte w majty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź :-) a kiedy miałaś operację? dawno temu? bardzo boli po operacji? po jakim czasie można wrócić do pracy (biurowej)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 marca miałam zabieg, do pracy biurowej wróciłam po zwolnieniu lekarskim, które dostałam przy wypisie (30 dni + pobyt w szpitalu 5 dni). Więcej zwolnienia nie chciałam, bo się dobrze czułam. Mnie bolało przez 3 dni po zabiegu, dostawałam środki przeciwbólowe w kroplówce. Później było coraz lepiej. Bolało jeszcze trochę przez 2 tyg. po zabiegu, później już nie. Trzeba pamiętać, aby nie dźwigać więcej , jak 3 kg. przez 6 tygodni po zabiegu. Lekarze o tym nie mówią, ja wyczytałam to na stronie jakiejś kliniki wykonującej takie zabiegi. Mnie operowała właśnie dr Kowalik i jeszcze drugi lekarz, ale nie wiem kto, no i jeszcze dr Korzeniowski był przy zabiegu. Rozmiar miał być c/d, ale moim zdaniem są trochę większe :(. Komplikacje, o których pisałam to na prawej piersi na brodawce zrobiła się martwica, takie dwa płaty skóry żółtobrązowe, które lekarka zdrapała. Zagoiło się to, tylko została jeszcze mała plamka, która nie chce się zagoić i po każdym prysznicu krwawi trochę i sączy się jeszcze z niej trochę. Muszę jeszcze zrobić usg, bo mam takiego twardego guza właśnie w tej pechowej piersi i z wynikiem jechać do Łęcznej. Ogólnie jestem zadowolona, chociaż kręgosłup jeszcze boli, zwłaszcza po długim staniu lub siedzeniu, ale mam w nim zwyrodnienia, ale tego wyleczyć się nie da. Przynajmniej biust mi nie wisi do pępka, tylko jest w poziomie. Teraz walczę z bliznami tj. smaruję żelem silikonowym. Twoim lekarzem prowadzącym i tym, który będzie głównym operatorem, będzie lekarz, który będzie Cię przyjmował na SORZE. Ale się rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taora
No i nie wiem kiedy minely mi juz ponad 2 miesiące po operacji :) wczoraj bylam na kontroli i pierwszym zabiegu laserowym na blizny. No powiem Wam, ze przyjemny to on nie jest, doktor musial mi dać pileczki antystresowe w dłonie, zebym miala w co wbijać szpony :) teraz cycki znowu bola w szwach, blizny wygladają jak poparzone, po 3 dniach mam znow zaczać smarować alantanem i zabawa zaczyna się od początku...no zwariować można :) ale jesli ma to im pomoc to bedę cierpiec dalej ;) Czy są tu jakies dziewczyny co miały takie zabiegi laserowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taora
Za to z pozytywnych aspektów: cycki są kształtem cud miód :D „Górne buły” juz zniknely, piersi sa bardziej naturalne no i dr mowi ze juz ładnie „opadly” a ja się smialam że jak dla mnie takie opadniete to mogą byc do starosci bo ołówka pod nie już nie wlożę :) Malgosia H. Co tam u Ciebie? No i trzymam kciukasy na kolezanke co kupila ode mnie staniczek i jutro ma operację :) no i za wszystkie z Was co jeszcze „przed”!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
A ja mam pytanie do dziewczyn po . Czy jak macie założony normalny biustonosz to widać pod spodem blizny? Czy całkowicie się chowają w biustonoszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że się chowają, nic nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taora
Bema - chowają się :) co prawda mam trochę dluzsze niz sam fałd podpiersiowy i jedynie np bikini typu trojkaty bedzie je odkrywac, ale wszystkie normalne staniczki zakrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana88a
Hej dziewczyny, Czy któraś z dziewczyn byłaby chętna żeby porozmawiać ze mną? Pragnę tej operacji i mam kilka pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytaj, ja jestem pół roku po!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
No to super :) zaczynam odliczanie do operacji hehe wczoraj był równy rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća86
Do Bema: gratuluję dziewczyno!!! Dawno mnie tu nie było ;) tak się zastanawiam, skąd wiecie kto będzie na konsultacji? Ja mam w październiku i przy rejestracji nikt nie mówił jaki będzie lekarz... Aż się boję, chyba się załamię jak się nie uda.. przy 160 wzrostu i misce 75L ważę 84 kg...ale cyc całe życie olbrzymi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośća86 wczoraj A próbowałaś schudnąć? Bo bez obrazy, ale jesteś otyła (twój absolutny maks to 20 kg mniej), i to jest podstawowy problem. Schudniesz, to i biust znacznie poleci, ale przede wszystkim oszczędzisz zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z taka waga raczej Cię zakwalifikuja, musisz schudnąć. Do operacji nie można być chorym ale też otyłym. Ja robiłam prywatnie, ale z taka waga napewno by odmówił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zakwalifikują w sensie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×