Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobis23

moja dziewczyna mnie wczoraj cholernie do siebie obrzydziła

Polecane posty

Gość kundelka24
Boże chłopak ma problem a wy tu z wyzwiskami!!!!! ale kulturka nie ma co!!! ciekawa jestem czy ty tez bys chciała byc z facetem któremu wali z ust i jest jakis niedomyty?????/ nie jestem pewna czy ktokolwiek by chciał. kobis- znajdz pannę która w 100% bedzie dla ciebie kobietą.........a nie tylko wtedy kiedy bedzie miała czas zaszpachlowac twarz i wsadzić sobie gume do zucia. Ja Ciebie rozumiem bo sama nie mogłabym czegos takiego znieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie jestem jakimś super przstojniakiem ale nie mam takich obrzydliwych wad w wyglądzie że musiałąbym stawać na głowie żeby je ukrywać. nie wiem ile tapety miała wcześniej ale chyba faktycznie sporo skoro zdołała ukryć tyle syfów. cholrea znowu mi wysłała smsa czy się spotkamy. stwierdziła że ostatnio było tak cudownie i niewinnie a to tylko dl;atego że brzydziłem się jej dotykać:o a teraz ta mi pisze że ma na mnie ochotą że chce się \"poprzytulać i popieścić\" :o normalnie żałocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalocha to ty jestes. I to juz definitywnie ostatni moj post; misiu-kobisiu, opoznionych sie leczy...a nie nakreca. Idz wytrzyj kaciki, bo sie splules....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundelka24
a pomysl jak byscie mieszkali ze sobą- widziałbys ją taką codziennie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puria
kobis23, ale co jej dokładnie było,co było najgorsze ? Tylko te pryszcze ? Ja nie wierzę że wczesniej ich nie widziałeś,żaden najlepszy nawet puder czy fluid nie zakryją zaawansowanego trądziku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wolę o tym nie myśleć co by było gdzybyśmy razem miszkali:o a myślałem o niej naprawdę poważnie. dawno nie spotkałem dziewczyny tak świetnej z charakteru i zabawnej no ale bez przesady! teraz mi napisała \"czy coś sie stało i że ona chyba wie co\". kurde nie mogę już jej dotykać tak jak zawsze. normalne kobiety tak nie wyglądają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afvjkrwhoiugfnjre
jesteś idiotą, nawet nie masz odwagi z nią porozmawiać, naprawdę weź ją zostaw dla jej dobra a sam idź do psychologa bo masz problemy ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale podpuszczacie
gnojka......jakby wasz facet pisal o was z takim obrzydzeniem, tez byscie byly takie wyrozumiale??? On pierd.......niety a wy z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale podpuszczacie
gnojka......jakby wasz facet pisal o was z takim obrzydzeniem, tez byscie byly takie wyrozumiale??? On pierd.......niety a wy z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latka
Kobis...a co ty myślałeś, że ona taka pachnąca, gładka, z błyszczącymi ustami, wydłużonym rzęsami się urodziła czy jak??? Gdyby nie było różnicy pomiędzy wymalowaną wyszykowaną panna, a taka "niezrobioną"-nie miałyby sensu te wszystkie kosmetyki zabiegi i panny by się tak nie absorbowały. Zatraciłeś się pomiędzy rzeczywistością a idealnym wyobrażeniem. Myślisz, że te piękne modelki czy aktorki też zawsze wyglądają perfekcyjnie...moim zdaniem powinnieneś to-> jeśli nie zaakceptować to co najmniej ->TOLEROWAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotykaliśmy się raz na 2 tygodnie wię c może cały tydzień leczyła. najgorsze były włosy na brzuchu i chyba też nad wargą górną coś wyczułem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
no nie widzicie ze to prowokacja:)?? jaki koles wszedlby do neta na babskie forum i pisał takie rzeczy...... na ch*** mu odpisujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundelka24
jesli poczuł do laski obrzydzenie to powinien dac sobie z nią spokój!!!!!!!!! po cholere byc z kims kogo dotyk nie sprawia nam przyjemnosci a wręcz odpycha??????????? jesli ona jako naturalna laska jest brzydka- olać ją. Są naturalne dziewczyny- bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afvjkrwhoiugfnjre
koleś na jakim ty świecie żyjesz? w twoim wieku takie teksty? dorośnij wreszcie bo skończysz żałośnie !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włochy na brzuchu
nie moge tego skumac! co to znaczy, w którym miejscu ona miała te wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundleka24
ja jestem naturalnie piekna pomimo zoltych zebow, wypadajacych tlustych wlosow, niewielkiego zarostu na twarzy, pryszczy na obwislej dupie i 25 kg nadwagi!! Moze ze mna sie pospotykasz?? Obiecuje, ze niczego nie bede maskowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haj kobis
gdyby miala na jezyku te wlosy to bylby problem - bo jak golic jezyk i te odrosty - ale kazde inne miejsce to no problem. A ty to taki wydepilowany na maksa metroseksik czy homosek co babek nie lubi, tylko przed babcia trzeba sie pokazac z laska???? bleeeeeeee .........Nie lubie takich definitywnie lysych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaaaaaaa
:D:D:D i do razu lepszy dzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afvjkrwhoiugfnjre
kobis i pewnie w dresiku chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba od pępka w dół:o tak mi sie zdaje bo właśnie w tym miejcu coś poczułem. ale ona nie była brzydka gdy ją poznałem na imprezie u kumpla to oniemiałem. myślałem nawet że dawno nie spotkałem tak ładnej dziewczyny a tu mi cos takiego wyskoczyło. Kobiety zastanówcie się! myślicie że wasz facet naprawde nie widzi różnicy gdy widzi was rano???tak się chwalicie że \"mój chłopak lubi mnie niepomalowaną\"\"mój facet widział mnie z rana i był zachwycony\":o gówno prawda. żadnemu facetowi się to nie podoba!!!!!!!!a co mają wam mówić: jesteś obleśna kochanie z tymi wypryskami? wolą ściemniać a pozniej sie po prostu przyzwyczajaą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haj kobis
W sumie to podziekujmy kobisiowi za poprawe nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEKUJEMY
DZIEKUJEMY JESZCZE CHCEMY KOBIS KOBIS KOBIS PIEKNY DZIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawia mnie
dlaczego niektorzy zakladaja tematy, o ktorych z gory wiadomo, ze beda kopane i to fest? Masochista? czy jaki h......uj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afvjkrwhoiugfnjre
to jakbyś mieszkał z dziewczyną to jak ty to sobie wyobarażasz, że ona ma wstawać o świcie, malować się zanim się obudzisz, żebyś broń boze nie zobaczyl jej nieumalowanej bo twoje oczy nie zniosą takiego obrzydliwego widoku, i co na wieczor tez by moze miala w pelnym makijazu chodzic do lozka, chyba upadles na glowe, i podejrzewam ze ty masz jakies 16 lat a nie 23, zapytaj mamusi jak to jest to ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałem że zostanę zbluzgany:o myślałem że mnie ktoś zrozumie i wytłumaczy jak ona mogła tak wyglądać mimo że zawsze była śliczna i pewna siebie:o zajrzałem tu przez przyapdek i nie mogłem się powstrzymać żeby nie dać ujścia mojemu obrzydzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afvjkrwhoiugfnjre
my też nie mogliśmy powstrzymać tego obrzydzenia do twojej osoby, niestety każdy ma taką odpowiedź na jaką sobie zasłużył :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlodek47
ach jak ja ci zazdroszcze ..... z twoich wypowiedzi wynika że ty nie wiesz że jest coś takiego jak zarost , że ktoś potrafi aż tak kochać by udawać dla takiego śmiecia jak ty że na świecie to tylko piękności są DEBIL , CZUBEK , KRETYN ???? A MOŻE NARCUZ RZUĆ DZIEWCZYNE ZAWSZE MA SZANSE ŻE SPOTKA KOGOŚ KTO MA NIE TYLKO ROZUM, SERCE (CO ZRESZTĄ TOBIE OBCE) ALE BĘDZIE JĄ KOCHAŁ ZA TO JAKA JEST A NIE ZA UPODABNIANIE SIE TO CZYIŚ FANTAZJI dupek jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-ka
dzieki za rewelacyjny post, dawno nic mi tak nie poprawilo humoru :) hehe, a teraz uciekam wyciskac pryszcze i nakladac fluid bo zaraz zjawi sie moj luby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlodek47
Może nasz kobis23 jest Jemsem Bondem za to płytki jak wywrócony talerzyk do góry noami :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afvjkrwhoiugfnjre
na to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×