Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trolejbuska

KTO Z WAS WAŻY PONAD 100 KILO????

Polecane posty

Gość Jak mozna sie tak spasc
jak swinia Ja sie co tydzien waze i kontroluje, jak widze ze jest 1 kg wiecej od razu przechodze na diete. Kupcie sobie wage. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano mozna sie tak utuczyc, ale nie jest za pozno by to naprawic, a za takie dobre rady i slowa wsparcia dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinusss
wiesz czasmi nie kontrolujesz wszystkiego od poczatku,u mnie spostrzeglam sie niestety za pozno....po porodzie ale skad wiedzialam ze ja tyle przytyje....a najgorsze jest teraz to ze ja sie blokuje przed 2 dzieckiem bo wydaje mi sie ze skoro teraz juz duzo waze przyjdzie nastepna ciaza´to na pewno bede jeszcze grubsza ...nie wiemczy dobre mam myslenie ale ja sie boje a potem za pare lat na pewno bede zalowac ze tak myslalm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak mozna sie tak spasc
no wlasnie widze, ze mozna. Szczerze wspolczuje. Ja mam straszne tendencje do tycia. Potrafie utyc na diecie 1000 kcal. Ale jakos sie trzymam. A w ciazy to maksymalnie utyc mozna chyba 15-20 kg. Ajak ktos wiecej tyje to chyba jest nienormalne i ma zlego lekarza prowadzacego. Moje kolezanki mialy lekarki, ktore kontrolowaly wszystko wlacznie z waga, chodzily na kontrole co 2 tygodnie pozniej co tydzien. Jedna w ogole zastapila chleb - pieczywem chrupkim wasa, chaber itd. A pozniej poniewaz nie mogla zrzucic nadwagi (wazyla 76 kg) udala sie do dietetka, chodzi na silownie i na basen i powoli zrzuca. Najlepszy jest dietetyk bo masz taki bacik nad glowa. A 100 kg to otylosc zagrazajaca zyciu no wiec chyba lekarz powinien tu tez cos poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tinussss nie mozesz tak myslec, wydaje mi sie ze (przynajmniej tak u mnie jest) ze brakuje mi wytrwalosci i zle robie ze po zakonczeniu diety jem normalnie, trzeba powoli zwiekszac kalorie i wiecej sie ruszac, ale oczywiscie nie chce mi sie i najlepiej jakbym schudla z 10 kg w miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinusss
no wlasnie,ale wiesz ja przytylam 25 kilo w ciazy i mialam dobrego lekarza,mam straszne tendencje do tycia,a ty ciesz sie ze nie masz problemu z waga, lilea ja tez jestem niewytrwala ...chodze na silownie i na wszelakie kursy ale co do dijety to nigdy nie wytrwalam wiecej niz miesiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Jak mozna sie tak spasc jak ide do lekarza to on mnie zbywa, a przez te ciagle diety przybylo mi 20 kg, tak jak mowisz rzeba ciagle o tym myslec, a mnie z czasem znudzilo sie ciagle liczenie kalori i stres z tym zwiazany, jak jestem na diecie to chodze ciagle zla, to chyba jest cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jak się ............. skoro możesz schudnąć 1 kg, a masz wygląd anorektyczki, to nie czytaj tego forum.........grube świnie, nie potrzebują jakisz paszkwili tutaj........ pozdrawiam wszystki odchudzaczki, niech moc będzie z nami, a chude tyczki niech stąd spadają i się ważą klilka razy dziennie........... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ważę 98 kg przy 164cm wzrostu. I wcale nie żrę dużo. Zła gospodarka hormonalna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro masz złą gospodarkę
hormonalną to wybierz się do endokrynologa.Zaburzeń hormonalnych nie wolno w żadnym przypadku lekceważyć!!!To poważna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cekino
fajny top, ale małe zainteresowanie, wszędzie dookoła nas są grubasy, chodźcie do nas, tu nie biją, nie obrażają i jest ok czy można do Was przystąpić podrawiam grubasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada10000 witaj w naszej chwilowej przechowalni tluszczyku, bo za kilka m-cy nikt juz nas nie pozna, dodzia zgadzam sie z toba, dzieki za zgryzliwe rady, jakos do tej pory tak jak pisalam wczesniej nikt sie nami nie przejmowal, zaden lekarz, ogolnie panuje opinia ze jak ktos jest gruby to je za 10 , gdybym tak jadla to umarabym z przejedzenia, jem 4 male posilki dziennie 3 razy w tygodniu chodze na basen i jakos trudno mi utrzymac wage bez dragonskiej diety i ruchu codziennie przynajmniej godzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj cekino
pewnie,że możesz się przyłączyć:-) Pozdrawiam gorąco🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście każda osoba z dużą nadwagą ma swoje problemy, i nie mozna wszystkich wyzywać od grubych świń - to jest nieetyczne!! sama jestem pulchna z róznymi, problemami, po kuracjach hormonalnych, jestem juz po 40-tce i dlatego postanowiłam, schudnąć- co przychodzi z ogromnym trudem- taka jes rzeczywistość, jestem osobą a dużym poczuciem humoru i takie przezwiska, nie irytują mnie, raczej wzbudzają litość do osób, nie znają osoby a tak łatwo sądzą! jestem gruba ale za to codziennie usmiechnięta i to jest bardzo wazne w życiu......... * chudnę powoli. powoli.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się odchudzam, ale ważę 30 kilo mniej niz wy kobietki, życzę wam powodzenia....i będę szczera - wasz temat mnie troche dowartościowuje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Cekino fajnie ze sie przylaczylas i ze jest nas tutaj wicej, oczywiscie nie ciesze sie z naszej otylosci ale z tego ze sa tutaj sympatyczne puszyste osoby,Loth Lorien niedlugo cie dogonimy! a ja wlasnie skonczylam 32 latka:)nie czuje tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasti
106 kg przy 164 rozmiar 50/52 ale za to jesem fotomodelka dla producenta odzieży od rozmaru 46 fajna sprawa i ładna jestem :D a tez sie chce odchudzić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze wpadlas do nas Dasti, wiecie chcę schudnac 8 kg do swiat wielkanocnych, musi mi sie udac:) mam ladna spodniczke i chce sie w niej pokazac mojemu narzeczonemu:) a jak mozna zostac taka modelką? tez bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasti
kochana ja poprostu wysyłalam swoje zdjecia do paru firm, castingi itp ostatnio zaproponowano mi współprace z TVN7 ale mają ciulate warunki heheh w przyszłym tygodniu będa moje fotki na stronei www prodeucenta odziezy to wam pokaże bo ciuchy rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasti ale masz fajnie, tez sie nad tym zastanawiałam od pewnego czasu buzie mam ładna i jak na swoje kg jestem calkiem zgrabna, ale nie wiem od czego zaczac,to musi byc fajna przygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasti
hihi no zarąbista :) ostatnio mam wszystko na dodaek za friko fryzjer kosmetyczka solarium, hehe a w weekend sesja :) dzis jadę na przymiarkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 100kg to dużo i ciesze się,że chcecie walczyć :) moja sąsiadka 164cm i 125kg z obżarstwa ani myśli sie odchudzać. Była 7 dni na diecie,ale nie dała rady,bo sama tego nichce i to jest przykre :( Chciałam wam polecić strone www.glodówka.pl wiem,że wasze zbedne kg to jedno,ale nie tylko. Skóra, paznokcie itd. oraz wasze ciało od środka napewno jest zaniedbane. Wielu ludzi myśli sobie,że głodówka jest zła,ale zależy jaka głodówka. Jeśli ktoś głodzi się bo chce tylko schudnąc to to jest złe,ale jeśli ktos pojmie sens głodówki i zrozumie to wszystko to jest na dobrej drodze do sukcesu. Chciałam wam zaproponować,abyscie zrobiły sobie 2 tygodnie na warzywach i owocach,a później spróbowały z głodówką. Mina wam wszystkie choroby, poczujecie sie lepiej,a ciało odbuduje się. Zapraszam na topik Zwolenniczki głodówki- tam tez wielu rzeczy się dowiecie :) Pozdrawiam i życze sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak mozna sie tak spasc
Nie jestem anorektyczka, kiedys wazylam 75 kg, w tej chwili 63 kg (172 cm wzrostu) - dlatego ze uwazam i waze sie regularnie. Jak wazylam te 75 kilosow - czasem slyszalam na ulicy rozne niemile dogryzki typu: chrum chrum, gruba swinka itd. A nie mozna byc chyba tu szczerym w swoich wypowiedziach bo od razu wyzywaja Cie od anorektyczek itd. Prawda jest taka ze musicie isc do dobrego dietetyka, ktory was nie oleje i narzucic sobie scisla diete i mniej jesc. A jak wam sie nie chce to juz nie moja sprawa. Wiem jedno - odchudzanie nie jest dla leniwych i wymaga duzo czasu i poswiecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie wierze ze nie mozna
Wszystko mozna !!!!!!Trzeba tylko !!!!!!CHCIEC!!!!Sama mam za soba 42 kg zrzucone i teraz wiem ,ze zyje .Nie wiem czy na temat ,nie czytalam od poczatku .Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolejbuska
Dziś wchodzę na forum, po kilku dniach i miłe zaskoczenie mój temat przyciągnął grono całkiem nawet spore:-) bardzo mnie to cieszy:-) ja mam znów 2 kiloski mniej, żyję już wiosną, nie mówiąc o lecie kiedy w końcu ubiorę lekkie, zwiewne ciuchy, a nie te pancerze dla grubasów, marzę o tym. a pani "jak można się tak spaść podziękuję":-) Naprawdę nie sprzyjasz atmosferze i nikt tu nie potrzebuje Twoich mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie wierze ze nie mozna
>>>>Dasti czy mam rozumiec ze przy swoich gabarytach masz rozmiar 46 ? Sciemiac mozesz innym nie mnie !!!Twoj rozmiar to conajmniej 52 .Jak Ci z tym ok to zyj .Mnie nie bylo dobrze MODELKO HEHEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolejbuska
czytaj ze zrozumieniem kochanie, chyba masz z tym problem, ona napisałA OD ROZMIARU 42!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie wierze ze nie mozna
Jestem bardzo zajeta osoba i przeczytalam po lebkach ,ale niech mi nikt nie mowi ze wazac ponad stowe w rozmiarowce ma 4 z przodu ,,,przerabiane to bylko . Narazie .Chudnijcie z dobrym skutkiem ,alebo nadal badzcie modelkami heheheh od rozm 46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×