Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trolejbuska

KTO Z WAS WAŻY PONAD 100 KILO????

Polecane posty

Gość bluettka
Juz drugi tekst mi wcielo...co za zlosliwosc, podalam w poprzednim poscie link do ksiazki dr Ewy Dabrowskiej..pozdrowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarezerwowalam sobie nik i mam juz haslo..hurraaaaaaaaaa, mile pozdrowienia dla wszystkich forumowiczek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasło
bluettka Zaczernij nick to nikt Ci nie będzie przeszkadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trolejbuska , balonowa i inne dziewczyny..gdzie jestescie..napiszcie cos..pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, bluettka, jesteś jeszcze, też mi kilka razy zjadło tekst, szłu można dostać, ale to z mojej winy bo sama coś przyciskam, i wszystko fiu..., wczoraj mnie zezłościło to co nam włazi na topik, to jest osoba która ma ze sobą jakieś problemy i szuka wyładowania,może potrzebuje pomocy hihihihi.......,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torebka..hey Ja wspolczuje frustratom ,wiadomo maja ciezkie zycie i przychodza tu odreagowac stresy.. Czemu nikt juz nie pisze o odchudzanku??????????????? DZiewczyny..wracajcieeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkich zajął temat wcinacza zapomnielismy o odchudzanku, ja mam swoje początki dwa kilo mniej w dwa tygodnie i mam nadzieję tak dalej ciągnąć, bluettka(jacie jak ja kaligrafuje twój nick,jak jakas sierota)no dobra chciałam zapytac a jak u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna sie tak spasc
Tak, tak................wszyskie swinki poszly do korytka. Nie w glowie im odchudzanie. Leniwe baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo!!!!!!!!!!!!!!! no świetnie ty zaś nie ma z kim pogadać, tylko pewnie za chwilę się odezwie wścibski wcinacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey torebko... Przedtem mialam glupi zwyczaj codziennego wazenia sie..teraz przystopowalam i bede sie wazyc co tydzien..Diete skonczylam tydzien temu, boje sie , ze waga poszla w gore, chociaz bardzo uwazam na to co jem... Zwaze sie dzis i zobaczymy co waga pokaze.. Muuuuuuuuuuuuuuuusze schudnac do wakacji... pozdrowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy slyszeliscie o diecie,ktora ja nazywam \"dieta wodna\"? Wklejam link do forum.. Polega ta dietka na tankowaniu ogromnej ilosci wody, do 8 litrow, czyli 32 szklanek..brrrrrrrrrrrrr http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2426226&start=0 Tyle, ze mnie ciezko jest wmusic w siebie takie ogromne ilosci wody..udaje mi sie wypic nie wiecej niz 2 litry... pozdrawiam milusio.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jak bym mogła to bym chyba wchodziła na wage co godzine, a może coś juz spadło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już gdzieś wyczytałam o tym żeby pić dużo wody, ja pić bym mogła , tylko chyba bym musiała siedzieć cały czas w kibelku, a nie zawsze da rade, bo jestem w trasie i co ,będę wyskakiwać z auta co 15 minut na sik,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wazcie sie codziennie, bo jak nic nie schudniecie to bedziecie zle, ja waze sie raz w tygodniu i to rano, efekty w odchudzaniu mam a od jutra zaczynam chodzic na masaz wyszczuplajacy, napisze wam czy widac efekty, macie jakies ciekawe cwiczenia na brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wody, to nie przesadzajcie z nia 2,5 l wystarczy,ja zreszta nie wmusilabym w siebie nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sla
Ja ważę 92 kg i mam 181 wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz przytylam od nowa...buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, efekt jojo. mimo, ze sie pilnuje z jedzeniam.. Bede siestarala jednak wypijac codziennie te 2 , 2 i pol litra wody... moze pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluettka pij bo to wyplukuje toksyny i ja dzieki temu opanowuje glod, najgorsze jest to ze jak jestem taka glodna to nie moge zasnac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilea... Ja moge nie jesc do poludnia ale po poludniu zaczyna mnie ssac i przegrywam walke..zjadlabym wtedy konia z kopytami....hahahaha wiosenne pozdrowienia..ide tankowa wode..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego staram sie cos zjesc zanim wyjde z pracy zeby nie rzucac sie pozniej na jedzenie, ogolnie nie jestem glodna nawet bym mogla nie jesc tylko strasznie w brzuchu mi burczy i okropnie mnie mdli:( czy wiecie ze waze juz 98 czyli ubylo mi 10-11 kg ciesze sie jeszcze 3 razy tyle i pozniej walka o utrzymanie dorobku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, mam nadzieje ze ich nieobecnosc jest chwilowa i nie wymiekły:) ja nie moge sie poddac niedlugo moj wielki dzien chce wygladac pieknie:) dziekuje za zaproszenie napewno wpadne do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i stało się zostałam tutaj sama:( ale nic odchudzam sie nadal! tylko tytuł topiku juz do mnie nie pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasti
Witam nareszcie jestem obiecałam stronę z fotkami więc macie www.beautyline.com.pl opcja - galeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasti
hehe tak blondynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze przyznać ze ciuszki calkiem fajne , ja dzis zalozylam spodnice w rozmiarze 46 i ciesze sie ze ciagle mnie ubywa:) Butelko dziekuje za zaproszenie napewno do Was zajrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasti
no niektóre są rewelacyjne :) i czuje się w nich jak ryba w wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×