Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trolejbuska

KTO Z WAS WAŻY PONAD 100 KILO????

Polecane posty

Gość trolejbuska

Zastanawiam się ile jest jeszcze takich spaślaków jak ja? Wpisujcie się proszę będzie mi raźniej:-) Ja waga 105 kg wzrost 174

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolejbuska
Kurcze to tyko ja tyle ważę na ty forum:-(:-(:-( fajna myśl:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primadonna
nie trzeba bylo tyle jesc... teraz dopiero zdalas sobie z tego sprawe ze wazysz ponad 100kg?! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tamm
Na pewno nie tylko ty:) Moze akurat nikogo nie ma albo sie nie chca przyznac:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krechna
hej,ja waze prawie 100kg przy wzrosie 171cm. ciezko z tym, ale zabieram sie do odchudzenia, narazie unikam ziemniakow,pieczywa i makaronow,jak bedzie cieplej to rusze na spacery. pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno jest więcej takich
osób tylko albo: 1.nie ma ich teraz na forum 2.są na forum tylko nie czytaja tego topiku,sa na innych topikach 3.nie chca sie przyznac,ze ważą ponad 100 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość via..
PRIMADONNA A TY CO? BOGINI Z CIEBIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość via..
trolejbuska...nie przejmuj się tak bardzo duże też jest piękne!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolejbuska
oj primadonno od życia Ci się dostanie za Twoją złośliwość. Wtedy sobie przypomnisz swoje beztroskie i puste teksciki. dla Twojej wiadomości ważyłam już 125 kg i schudłam do 105:-p zatkało Cię ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolejbuska
Nie przejmuję się, bo chudnę cały czas, ale tak mnie czasem dołek złapie jak pomyślę ile jeszcze przede mną:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka wazyła 100kg, ale sie nie przyznawała, jak się za nia zabrałam, to schudła 15 kg, tak mniej więcej przez 2 miesiace i dopiero po tym się przyznała i mi powiedziała. 100kg to na serio dużo, dlatego mało kto sie przyznaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość via..
głowa do góry!!!Mi jest bardzo trudno zrzucic..a chciałabym 3kg...wbrew pozorom trudniej jest zrzucić mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolejbuska trzyma się
na pewno dasz radę.I schudniesz tyle ile chcesz:-)Głowa to góry,na pewno Ci się uda!Myśl pozytywnie:-)Wierzę,że Ci się uda,trzymam kciuki za Ciebie:-) Pozdrawiam gorąco🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolejbuska
dzięki:-) miło mi się zrobiło naprawdę :-) ja wiem, że to przytycie to moja wina, całe życie ważyłam 60 kilosów, od 5 lat waże duuuuuużo, więc wiem jak to jest być szczupłym i jak to jest cięzko zrzucić nawet 2 kilo jak się mniej waży:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA WZYłAM 99 CZYLI PRAWIE 100 KILOGRAMóW JAK STANEłAM NA WAGE I TO ZOBACZYłAM TO SIE PRZESTRASZYłAM NIE NA ZARTY.ALE OD 3 TYGODNI OSTRO SIE ZA SIEBIE WZIEłAM I JUZ MAM 89 KILO NA WADZE WIEC NIC SIE NIE PRZEJMUJ TYLKO DALEJ TRZYMAJ DIETE MOZE POCWICZ (JA DUZO CWICZE PRAWIE 80 MINUT DZIENNIE POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno Pucio
!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do balonówy
a jaką dietę stosujesz,ze tyle już schudłaś?I jakie ćwiczenia wykonujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuck Norris potrafi tak szybko zamknąć szafkę że klucz zostaje w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinussss
No ja waze 92kg ale to w sumie nie wiele do 100,ale tez biore sie za siebie moze damy razem kobiety..pokonamy nasza zjawe kilogramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalallalalalallalalalla
jaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja waze 104 kg przy 171 cm wzrostu i ciagle walcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinussss
Dziewczyny wiec od czego zaczynamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze od tego, ze codziennie sie tu meldujemy :) i od skutecznej niskokalorycznej diety, ktora skurczy zoladek , ja proponuje dietę kliniki mayo, stosowalam ja poprzednio i nieźle mi szlo, poki nie wrocilam do starych nawykow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinussss
tez tak uwazam zeby sie codziennie spotykac i pisac jak nam idzie i wogole dzielic sie doswiadczeniami...ja zaczynam od 1000kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wazylam ponad 100 - teraz jest 98 i waga stoi bo malo cwicze... a schudlam jedynie na cwiczeniach bo diet zadnych nie umiem stosowac - nie lubie czuc ze czegos mi w zyciu nie wolno :) Teraz wiosna wiec wracam do cwiczen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hidden ja musze glowie nadrabiac dieta, bo nie mam czasu na cwiczenia, no chyba ze zrezygnowalabym ze snu, obiecuje meldowac sie tutaj codziennie i pisac o moich zmaganiach, licze ze za kilka dni podziele sie z wami moim malym sukcesem i ze zapal i dobry humor mnie nie opuszcza!tym razem sie nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinussss
no a ja pracuje i glowa i cwiczeniami ale czy schudne to inna sprawa!! ale nie poddam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, fajne forum coś dla mnie, jestem grubasem mam 164 cm wzrostu a moja waga 108. kilo, jestem w trakcie odchudzania......od stycznia jem moroznik kaukaski+ dieta+ colon s****rzuciłam palenie**** schudłam od stycznia 3 kg**to jest mój mały sukces**, ubrania są luźniejsze, świat wokól nabiera barw******jak długo wytrzymam w odchudzaniu czas pokaże*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinusss
dodzia mam nadzieje ze bedziemy sie na wzajem wspierac ..i ze beda pozytywne skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×