Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość Gravity
Mójcion ja zawsze chodziłam wydekoltowana a teraz lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
rozmarzona30 _ hej mogłabyś się do mnie odezwać na maila beatka3737@interia.pl ? za miesiąc mam w Lubinie operację , mnóstwo lęków , wątpliwości i pytań :) jesteś jedyną pacjentką dr. Leszczyńskiego , którą znalazłam w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosdfzcdsść
Do Slońce91 Jestem chłopakiem i nie będę pisał na forum o tym co chciałbym dowiedzieć się poufnie np. od Ciebie na temat operacji i nie tylko. Moja dziewczyna rozważa taką możliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojcion - czad!:D no jasne, jak teraz masz co eksponowac to why not?!:D Slonce91 - bardzo lubie czytać Twoje posty. :) ciesze sie, ze tak szybko dochodzisz do siebie i jestes zadowolona z rezultatow. Dzisiaj juz mnie chyba nie bedzie, tak wiec Dziewczyny, wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Jesli ten nie byl taki, jak chcialyscie, to uszy (i biusty:D) do góry! nastepny bedzie lepszy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepetitprincesse - dzięki za zyczenia! też Wam dziewczynki życzę samych pomyślnych dni w nowym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magi 255
Dziewczyny wszystkiego najpiękniejszego w nowym roku ! Zeby ten tok był lepszy! Cieszę sie bardzo z nowego biustu jest coraz ładniejszy . Jestem mega szczęśliwa ! Całusy dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj spóźnione ale szczere- najlepszego- zdrowia przede wszystkim i aby żadnej z nas dobre nastawienie nigdy nie opuszczało. Gravity czemu nie chodzisz z dekoltami?? Tak - slonce czyta sie bardzo miło, czuć ze dziewczyna jest wkasnie dobrze pozytywnie nastawiona do zycia. I ciekawa jestem czego ten mężczyzna chciał die dowiedzieć- jest zupełnie anonimowy a tyle kobiet tutaj ze poznałby opinie każdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMartyna
hej laski! ja po przymiarce u Kolasinskiego, wcześniej byłam u Charazinskiego, ale konsultacja mnie nie przekonała on wybrał mi 295ml powiedział ze większe nie wejda, Kolasinski zgodził sie na 300ml, ale w sumie byłam tak podekscytowana ze nie zapytałam o większe, teraz zastanawiam sie nad większymi i nie wiem czy tam dzwonić czy pisac maile... Ogólnie ta babeczka ktora robiła mi przymiarkę powiedziała ze przy wzroście 164, pod biustem mam 65cm w biodrach 93cm to w tych implantach w biuście tez bedzie 93, a przy większych bedzie wyglądało nie naturalnie i sylwetka jak u faceta, co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Mójcion bede jak zdejmę zbroje :) (biustonosz) a mam dos tych pasów juz .:((( gośćMartyna i tu maja racje :)) ja sama mam 275 cc i zastanawiam sie czy opuchlizna zeszla sa w miare miekkie obwod 100 to chyba nie jest zle,Nie wiem dokladnie jak do misek polskich :((( Strasznie swedzi mnie skora calych piersi.I mam pytanie mam zaczac masowac w nastepnym tygodniu piersi i szwy.To co z plastrami na blizny jak te co czytam lepi sie co tydzien jak masowac pod plastrem? Pomysly?czy czegos nie doczytalam :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćMartyna idź jeszcze raz do dr Kolasinskiego i zapytaj się czy 300ml to są największe jakie ci proponuje czy można większe :) Porozmawiaj z nim jak byś chciała wyglądać i zaufaj lekarzowi. Implanty mają różne wymiary i 300ml to nie jedyna miara implantu. Masz 65 pod biustem więc pewnie 300ml będzie miało u Ciebie wysoką projekcję ;) Samych pomyślności w Nowym Roku i realizacji planów ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!! Czytam wasze komentarze i zazdroszczę tym które mają już nowy biust :P Jak sie rozbieram do kapieli to nawet przestałam się już denerwować patrząc w lustro bo sobie powtarzam ze w koncu i tak zrobię sobie ta operację :P ale i tak zazdroszę dziewczynom ktore maja naturalne pelne okrągle piersi przy szczuplej sylwetce. Już wiem ze i tak mi naturalnie nie urosna wiec mam 2 wyjscia albo pogodzic sie z tym i ciagle zadreczac ze mam maly biust albo zrobic zabieg i miec swiety spokoj z mysleniem o tym w kolko ;pchlopak sie smieje ze jeszcze nie porzucilam tej mysli i rozwazam taka ewentualnosc ale ja jestem zdecydowana. Poza tym nie chce się zastanawiac czy moj facet nie wyobraza sobie jakby to bylo fajnie gdybym miala wieksze piersi, chociaz zawsze mi mowi ze nie potrzebna mi operacja ze go kreca na maxa itp, nie wiem moze i tak jest ale to co siedzi w mojej glowie to i tak zadnymi argumentami mnei nie przekona, oczywiscie operacji nie chce robic dla niego a dla siebie, bo bez wzgledu na to czy bylabym z nim czy z kims innym czy w ogole sama to i tak nei ma to znaczenia, moja samoocena przez to jest bardzo niska;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
gość nie wiem ile masz lat ale jesli masz sie czuc sexi i ogólnie lepiej nie zastanawiaj sie.Ja mialam duze swoje ale po dziecku opadly :( i byly w dodatku hmm beznadziejne.Raz doszlo przypadkiem do rozmowy z moim i zażartował tylko moze bys sobie zrobila.Wiec Mi duzo nie trzeba namawiać jak jest juz tz zajawka,daze do celu.Ja ze jak mi sie uda prze 3m odłożyć na operacje hotel lot itd, to jade.Udalo sie a pozniej moj mnie probowal odwiezc od tego pomyslu.Ale u mnie tak sie nie da jak cos chce zawsze mam.:)))I pojechalam podnioslam przesunelam sutki do gory 10 cm i uzupelnilam implantami.Wstepnie zadowolona :)))) Opeacja u Dr,R Nawrockiego Swidnica kolo Wroclawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 25 lat, jedyny problem to brak kasy w tej chwili :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc88886
Witajcie . Jestem prawie 3 tygodnie po operacji . Mam pytanie co do prostowania pleców, Kiedy moglyscie do końca wyprostować kręgosłup aby poczuć ulgę w nim ? Boję się jeszcze ściągać łopatki i taka przygarbiona chodzę. Drugie pytanie- jak z podniesieniem rąk do boku (tak jakbyście udawaly latanie ;) lub do góry? Po jakim czasie próbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam wizyte w końcu :) nie moge sie doczekac Gravity - no tak!! Jeszxze sie nie wygoliło..nie pomyslałam o tym .. Ale juz niedługo założysz co bedziesz chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Mójcion i zaczynam sie martwic :( mam skore od dolu piersi hmm jak wyszklony material? czy to normalne? czuje czasem szczypanie tam gdzie szwow nie ma :) i widze ze 4 szwy co sie jeszcze nie rozpuscily :((( Malo tego okres mi sie przesowa ,nie powinnien biore tabletki .I zaczynam sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
gosc88886 co do plecow mnie nie bola.Wyprostuje sie bez problemu dzis 1 dzien w pracy nie powiem bylo ciezko .:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jesli już nosimy sie z takim zamiarem to tak jak ja to zrobiłam - po konsultacji w jednej z lepszych klinik http://www.aestheticmed.com.pl/pl Na taki zabieg powinnyśmy dziewczyny szukac jednak najlepszych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJagoda
Hej dziewczyny.Czy któraś z Was miała powiększane piersi u dr.Tomasza Dębskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja tez robię w 3 mieście. Jestem na etapie robienia badań. Zabieg juz 27.02 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry 27.01, u dr Ireny Grobelny, któraś z dziewczyn pytała o Gdańsk a słyszałam ze ona jest najlepsza na północy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Hej!! Jestem po wizycie :) zadowolona i szczęśliwa. Teraz wiem ze to ten doktor, ta klinika, i ten rozmiar!! Na operacje niestety musze czekać do wakacji .. Takie "kolejki" :) nie mniej jednak uśmiech mam od ucha do ucha :) Postanowiłam 360-tki :) okrągłe Gravity nue zamartwiaj sie prosze na zapas- co mowi lekarz?? Ja jestem panikara ale własnie w takich przypadkach medycznych internet to nienajlepszy doradca. Kontaktowałam sie z dr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
Do GośćMartyna! Hej! Na kiedy masz zaplanowaną operację? Też wybrałam Kolasińskiego i jego klinikę. Nie byłam jeszcze na konsultacji doboru implantów,ale już niedługo. Chociaż ostatnio im więcej o tym wszystkim czytam i myślę to mam co raz więcej obaw, chyba zaczynam panikować :P Jaki rozmiar implantów w końcu wybrałaś? Jak było na konsultacji doboru implantów? :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
mnie też doktor odradzał czytanie for internetowych :) panikuję okropnie , widzę tylko wpisy , które mówią o jakiś nieprawidłowościach po operacjach :) ja mam 2.02 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo polecacie w trójmieście? ja już wolę dopłacić i mieć gwarancję ze wszystko pojdzie zgodnie z planem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
Beti48 to już tuż tuż!! U mnie dopiero, albo i już 29.02!!! Ale panikuję strasznie!! Za dużo chyba czytam o tym wszystkim :P Gdzie i u kogo operacja? Jaki implant i rozmiar? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
xxolixx robię u dr. Leszczyńskiego w Lubinie _ dr. zaproponował mi okrągłe mentory 350 - wysoki profil ... zdaję się na niego całkowicie , na konsultacji powiedziałam ,że nie chcę wielkich piersi , tylko pełnych __ moja wyjściówka nie jest mała 80C , piersi nie są obwisłe , ale puste na górze i na tym wypełnieniu najbardziej mi zależy ... boję się jak cholera , mam wiele wątpliwości , zwłaszcza ,że jestem po 40-stce , ale z drugiej strony sobie tłumaczę ,że teraz albo nigdy _ jeśli tego nie zrobię to z roku na rok moje cycki będą w gorszym stanie , a robiąc operację mam szansę cieszyć się fajnym biustem do 60-tki hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
Beti48, cóż mam Ci powiedzieć, też się cholernie boję, zwłaszcza, że mam małe dzieci. Ale jesteś młoda, marzenia trzeba spełniać :) Ja znow zastanawiam się ostatnio, czy mi to tak naprawdę do szczęścia potrzebne, mąż już kredyt załatwił, a ja dziś sprawdzałam, jakie są konsekwencje zerwania umowy z klinika i nie wiem czy dam radę :P Także nie jesteś sama w tych obawach i strachu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
Beti48, cóż mam Ci powiedzieć, też się cholernie boję, zwłaszcza, że mam małe dzieci. Ale jesteś młoda, marzenia trzeba spełniać :) Ja znow zastanawiam się ostatnio, czy mi to tak naprawdę do szczęścia potrzebne, mąż już kredyt załatwił, a ja dziś sprawdzałam, jakie są konsekwencje zerwania umowy z klinika i nie wiem czy dam radę :P Także nie jesteś sama w tych obawach i strachu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×