Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Co do wymiany implantu to wiem,ze ta kolejna operacja podobno nie bedzie juz ciebie bolalo jesli po pierwszej wszystko w srodku masz zagojone.Tam powsaaly ,,kieszenie,,i w te miejsca wsadza nowy ksztalt implantu .pamietaj ze bez podniesienia sutka nadal bedziesz miala zwisy. Brutalne ale prawdziwe.Ja to juz nawet zwisy zaakceptuje byle miec zdrowe piersi .teraz musze z lekarzem ustalic czy i co robic ,bo cos musze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Oj dziewczyny ja sie Was oczytam i mam dosc :( dobrze ze przed operacja czytalam ale nie dokladnie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta ,ktora pragnie miec wieksze piersi nawet jak podpisuje zgode na zabieg , w ktorek jest JASNA informacja o mozliwosci ZGONU i tak to zrobi.Ryzykujemy wlasne zycie ale te gorsze zycie ,bez wiekszych piersi. Ja teraz tez zrobie te 2 operacje ale tylko bo musze ,gdybym nie miala problemow to zylabym z tymi moimi 70 A za kilkanascie tysiecy .Niestety mam powiklanie ktore trzeba ,,wyleczyc,,naprawic,, i pewnie zdecyduje sie jesli przezyje , na nowe implanty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Barbetka2525 bardzo mi Przykro ze takie cos ciebie spotkało :( oby wszystko się pieknie zakończyło, happy endem ze zdrowymi pięknymi piersiami. To prawda ze decydując sie na operacje musimy liczyć sie nawet z najgorszym- ze śmiercią. Zdarzają sie rożne komplikacje o nie ma co sie oszukiwać kazda modli sie zeby akurat ją to ominęło. Ja moze dla wielu głupia bede- ale mimo wiedzy o zagrożeniach i niebezpieczeństwie pójdę pod nóż, bo zycie z kompleksem jest dla mnie koszmarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
barbetka _ przykro mi :( ja też idę pod nóż i nie rozmyślam o komplikacjach _ miałam już 4 operacje i każda z nich , nawet ta ratująca życie i zdrowie jest obciążona ryzykiem zgonu , nawet większym ... myśl o tym ,że przez kolejne , długie lata będę miała fajne cycki jest silniejsza od myśli negatywnych _ WSZYSTKO SIĘ UDA - NIE MA INNEJ OPCJI :) ... jeśli tego nie zrobię , to każdego dnia , patrząc w lustro będę zła , niezadowolona , zakompleksiona , z roku na rok mój biust będzie co raz gorszy , brzydszy - nie mogę tego zaakceptować i dlatego muszę się poddać tej operacji , żeby wiedzieć ,że spróbowałam :) za 2 tyg. będę po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
HEJ KOBIETY, może przenieśmy się na NOWSZY WĄTEK?? bo jest tu o "po powiekszaniu piersi" chyba z 7 usmiech.gif i połapać się w każdym to wyczyn usmiech.gif przenieśmy się może prosze na ten "JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3" ? co Wy na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara m
U mnie mija 3 tyg dzis-,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
sara m _ to pisz nam tutaj szybciutko jak się czujesz , jak cycuchy wyglądają ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara m
Czuję się dobrze..jest jeszcze opuchlizna ...nie boli. . Wyglądają 100%naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara m
Czuję się dobrze...nie boli..wyglądają 100% naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
sara m _ mogłabyś mi je pokazać ? beatka3737@interia.pl , super ,ze czujesz się świetnie ,że nie boli , że podobają Ci się , mam nadzieję ,że też tak to przejdę i szczęśliwa ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Sara m tez chetnie zobacze Twoje cudenka :) figiniu@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara m
Gravity odezwij sie na maila dm556@wp.pl ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Sara m wyslalam Ci.Zobacz czy masz. Jesli ktos chce jakies zdiecie prosze wczesniej pisac mi na forum. I niech sie odezwie tu chlopak dziewczyny ktora ma miec operacje u Nawrockiego :)))) Polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara m
Gravity...odpisałam i wysłałam swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Sara m wyslam Ci wiadomosc teraz i zdiecie przed tez.Odpisz i co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Dziewczyny za tydzień mam operacje :) czy tez brałyscie kąpiele antyseptyczne na tydzień przed operacja? Gdzie mogę kupić staniki potrzebne po operacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
barbetka co u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Wiem wiem :) czytałam forum :)) nie mogę sie doczekać jak juz będę po. Zazdroszczę Wam, ze macie to juz za sobą. Obawiam sie jednego po operacji jak tydzień po będę musiała moje 3 letnie dziecko do przedszkola zawozić to czy jak będę ja z fotelika wyjmowałam to czy mi to nie zaszkodzi... Ja robię w Gdańsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GośćAli u kogo robisz jeśli można wiedzieć? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
U dr grobelnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
gośćAli ja juz ciagne 6 tyd po i w weekend bede spac bez biustonosza w koncu nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gravity , ale fajnie ,że tak Ci zleciało :) powiedz z cyckami już wszystko ok. nic nie boli , nie ciągnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinika
Moja znajoma robiła dwa lata temu i ja planuję wiosną, tak, żeby do lata jeszcze się zagoiło. Zdecydowałam się na tego samego chirurga, czyli dr Annę Olender. Na konsultację jadę do Katowic, a zabieg będzie się odbywał w Żarkach. Mam gwarancję i dowód, że to dobry chirurg. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część ,jestem zrozpaczona.Boli mnie już teraz bardzo .O wstawieniu nowego implantu mogę zapomnieć.muszę poddać się operacji wyciągnięcia starego ,puchne .Gdybym mogła to przewidzieć to bym nic nie majstrowała ale to teraz tam mówię, bo mam komplikacje .Do wszystkiego matkę mam w szpitalu od soboty i nie mam z kim dzieci zostawić. Jak się sypie to wszystko.Torebka łącznotkankową,częste powikłanie urosła mi wkoło implantu i trzeba ją wyskrobać .To wersja innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Kurcze Barbetka2525 bardzo ci wspolczuje i nie wiem co ci doradzić bo ja kestem zielona w tych tematach. Zaufaj lekarzowi, skonsultuj z innym jesli nie ufasz. I walcz. Nie poddawaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
barbetka _ okropnie mi przykro , trzymaj się kochana - jak trzeba to trzeba :) a powiedział któryś z lekarzy , jaka przyczyna takiego stanu po 10 latach ??? wszędzie piszą , że te torebki jak się utworzą w ciągu 1-1,5roku to już na pewno ich nie będzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×