Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość PoMela
Liv86 a musisz koniecznie we Wrocławiu to robić? Gdybyś zrobiła to u mnie w miescinie chętnie Ci pomogę! Zawioze przywiozę full service :-) nawet możesz spać u mnie tylko jeden knif musiałabyś na BB zmienić - tu lekarze pewni! Przetestowani :-) Ps jak się już zdecydowałam na zabieg to nie czytałam nic,żadnych historii z tym zwiazanych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liv86
Pomela a ty gdzie robilas zabieg? Wiem, ze duzo lekarzy nie chce operowac pacjentow z zagranicy. Ta klinika we Wroclawiu przyjmuje pacjetow z zagranicy. I to wyglada tam tak ze jednego dnia robia ci badania, pozniej masz konsultacje i po konsultacji odrazu operacja. Mi to odpowiada bo moge przyleciec wyedy na 5 dni akurat jak maz bedzie mial urlop i bedzie mogl sie dziecmi zajac.Jakie sa terminy do twojego lekarza? Orientujesz sie moze? Jezeli u Twojego lekarza tez daloby rade tak zalatwic to chetnie bym przyleciala. W sumie to mi bez roznicy gdzie hotel zabukuje. A jakich implantow uzyl twoj doktor? Masz te chropowate, ktore utrudniaja tworzenie sie tej "torebki" czy gladkie?Gravity ktora wczesniej pisala troche tu na forum, robila piersi u tego lekarza do ktorego ja sie wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoMela
http://www.klinikasirek.pl/pl Nie wiem jak podchodzą do kth z zagranicy... Pobyt w klinice 48h, później kontrolę miałam za tydzień, za kolejny 'zdjęcie szwów' i później po 6 tyg Ty chcesz bez tej późniejszej kontroli? Czy będziesz tak 'latac'? Tak mam te chropowate anatomiczne, ja akurat nie za duze 330ml bodajże tak wyszło z tych 'ich' tabeli a ze ja nie chciałam 'efektu Pameli' ;-) to zostałam przy tym co zaproponowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem nowa :) chciałam was zapytać, bo może akurat któraś wie :) czy można brać tabletki antykoncepcyjne przed i po zabiegu ? Tak żeby nie przerywać "ciągu". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoMela
Ja brałam cały czas. Nic mi nie wiadomo o przeciwwskazaniach chyba ze masz jakieś "wyjątkowe" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami28
gość 1234 Pytałam o to samo lekarza ,który stwierdził że nie ma takiej potrzeby mżna kontynuować branie anty.,choć zwiększa to ryzyko zatoru .ale mi nie kazał odstawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe1234
Dziewczyny u mnie już minęło 2 tyg i 3 dni po zabiegu. Od 3 dni jestem w stanie bez problemu uczesać sie,umyć,przebrać, zrobić lekkie zakupy i gotowanie. Piersi ładnie się goją,są bardziej miękkie choć nadal trochę napompowane. Jedna nieznacznie większa.Szwy prawie się rozpuściły,ból minął,czasem przy szybkim chodzeniu czuję napięcie w piersiach ale nie ból. Cóż mogę napisać...jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Czuję się o niebo lepiej nie musząc kombinować z poduszkami i wkładkami które i tak niewiele dawały. Od wielu lat nie czułam się w pełni kobietą mając z przodu drugie plecy. Lato było koszmarem,szukanie odpowiedniego stroju czy widok kobiet z normalnym biustem. Latami tłumaczyłem sobie że to nie najważniejsze ale jakoś bezustannie wracała myśl że mój facet ma większe niż ja,że wyglądam okropnie. Może to szczęścia nie daje ale mi dało. Czuję się nareszcie kobieco i atrakcyjnie,jestem przeszczęśliwa patrząc w lustro. Piersi zrobione pięknie,w bluzkę bez stanika wyglądają super,już nie muszę wybierać koszulek nocnych że sztywnymi miskami,mogę założyć co chcę bo we wszystkim jest mi dobrze. Będę spłacała moje piersi 4 lata ale było warto. Moja samoocena skoczyła z 3 do 10. Tym z was jeszcze nie zdecydowanym życzę tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ,mam kilka pytań ,mogę ? Mianowicie mam 21 lat ,chce powiększyć piersi ,w przyszłości chce karmić piersią , ryzyko ? Lepiej poczekać z ta operacja ? Zabieg mam mieć teraz w maju u dr stepniewskiego w Poznaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1234
Sami28 dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 33 lata, wykarmiłam i trochę odchowałam dziecko, bo jednak bałam się zrobić zabieg przed karmieniem dzieciaczka. Ja jestem po zabiegu w Laguna Estetica i jestem wreszcie szczęśliwą posiadaczką wymarzonych piersi. Wyczekałam co swoje, ale opłacało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zdecydowałam się na powiększenie piersi. Oczywiście jak dziewczyny pisały wcześniej boję się narkozy, bólu itd. Ale piszecie że to do przeżycia. Byłam na pierwszej konsultacji mam listę badań do zrobienia. Termin też już ustalony. napiszcie mi proszę od kiedy po operacji można prowadzić samochód i czy po tygodniu jest lepiej czy 2 tygodnie są "wycięte" z życiorysu- w pracy wolne dostanę max na 2 tygodnie L4 raczej nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxbobixx
Hejka ponownie ;) pytam ponownie o doktora Kubasika z Poznania ;) któraś z Was w ostatnim czasie wykonywała u niego operację powiększenia piersi ? Chciałbym uzyskać Wasze opinie i ewentualnie krok po kroku do nowych cycuszków ;) . Konsultacje mam na 20 czerwca dopiero a juz mam jakieś głupie myśli .. :p bardzo bym chciała byc już po i w końcu poczuć się kobietą. Ile placilyscie za operacje? Ile dni w klinice? Z powrotem do pracy to różnie z tego co czytam. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaNina
Paprotka - nie ma się czego bać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
ToJaNina - hej , też będę miała u tego lekarza operację 21.06 _ jak możesz to odezwij się do mnie na maila beatka3737@interia.pl , chciałabym popytać o kilka rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1234
Dziewczyny czy ktoras z Was robila piersi u doktora Ciesinskiego w Krakowie ? Niewiele o nim w internecie, znajoma polecila mi go ale chcialam poznac tez opinie innych cycatych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAME11
Powieksząńie piersi przyniesie więcej korzyści jeśli najpierw urodzimy i wykarmimy dzieci no bo inacżej trzeba by powtarzać bo to ze mamy implant nie znaczy że piersi sie nie zmienią bo sflaczeją a w czasie ciąży i karmienia mogze dojsc do powikłań,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma zasady czy po karmieniu trzeba będzie poprawiać czy nie. niektóre kobitki nie musiały a piersi zachowały kształt...także chyba nie można generalizować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam rozpiskę że na 2 tygodnie przed zabiegiem tabletki trzeba odstawić bo zaburzają krzepliwość krwi. Każdy lekarz gada co innego - dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwójkę dzieci i trzeba w końcu zadbać o siebie. Ale chyba nie zdecydowałbym na zabieg się przed dziećmi. Niby mówią, że implanty nie mają wpływu na karmienie ale w informacjach pisemnych, które dostałam od lekarza jest napisane, że niektóre kobiety karmiące opisywały problemy zdrowotne występujące u dzieci. Ale nie znaleziono naukowego potwierdzenia zaburzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam już dzieci i więcej nie planuje, dlatego chce poprawić wygląd piersi. Przed ciążami wyglądały super, niestety teraz tragedia. Mam straszne kompleksy na ich punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
ToJaNina podnoszenia zakaz 6 tyg Agunia32 ja urzywalam plastrow w ciagu dnia :)nie masci. Przepraszam ze dopiero teraz ale musialam sie odnalez po wakacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gravity i jak tam pierwsze wakacje z nowym biustem? :D przypomnij mi jak możesz gdzie jechałaś, bo nie pamiętam ;p coś mi świta, że mówiłaś o Grecji, ale możliwe, że coś pomieszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to widzę wakacje z nowymi nabytkami? całkiem fajnie:) ciekawe jak bikini leży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo Gravity? dawaj znac co tam, jak tam:) jestem mega ciekawa Twoich wakacyjnych wrażeń. pewnie musiała być ogromna różnica, jak można nosić bardziej powycinane bluzki etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na pewno sukienki z dekoltami ;) czekamy na wiesći i opowiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, Dr Osuch zaproponował mi implanty 250 lub 300 anatomiczne o średnim profilu? Mam 167 cm wzrostu i 55kg wagi, jestem wysportowana. Jak to wyglądało u was?Ja już sama nie wiem na co się zdecydować. NIE CHCE za dużych bo boje się ze będzie mnie bolał kręgosłup. PROSZĘ O RADĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_1234
Hej, powiedzcie mi prosze jak jest w dniu kiedy wychodziłyscie do domu juz po zabiegu. W drodze powrotnej mam do przejechania ponad 300km i zastanawiam sie czy dam rade. Oczywiscie jako pasażer ;) Jak czułyscie sie po narkozie, czy byłyście osłabione, zemdlone czy nie miało to wiekszego wpływu na was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×