Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość Piterka
No jak chłop robi takie cycki 4 x w tyg od 17 lat hahhaha to to musi być jego życie hihihihi U mnie na razie jeden bardziej spuchnięty od drugiego :/i przez to jakby większy, ale mam nadzieje, ze to zejdzie...i jeszcze nie czuje, ze są moje...moja kumpela mowila, ze to czuje sie dopiero po 2 miesiącach...takie są na razie jakby do mnie przyszyte....a u was dziewczyny po operacji jak czucie? Czujecie, ze to wasze czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Beti
Ja jestem 16ty dzien po operacji i czuje sie swietnie. Z dnia na dzien lepiej. Smigam juz jak wczesniej. W domu robie wszystko. Jeszcze tylko ze sportem poczekam. Cycuszki juz jak moje. Jeszcze troszke twardawe, ale to tez kwestia czasu ;) Milego weekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterka
Beti fajnie masz, ja 15 dzień po i jeszcze nie czuje ze moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endiecase
8 dzien po. Nie czuje ze sa obce. W ogole ich nie czuje. Poza odczuciem bolu typu zakwasy nic wiecej mi nie przeszkadza. Moze to zalezy od metody ja mam pod miesien. A co z tymi stanikami? Czy jak juz sie wykuruja mozna nosic foszbiny? Te staniki bez fiszbin jakos mnie nie przekonuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBeti
Ja od wczoraj nosze moj wlasny biustonosz, ktory na Sport tez nosze. Ciesze sie, ze piersi nie sa o wiele wjeksze jak przed operacja. O to tez prosilam mojego doktorka. Mialam 75C/D. Teraz sa jeszcze troche opuchniete i twardawe, ale zmiescilam sie w moj "stary" biustonosz. Czyli bedzie ok. Piterka, ja rowniez mialam wkladane implantaty (335ml) metoda pod miesien. Pod falda pod piersia, plus zmniejszenie otoczek. Zalezalo mi na tym, by piersi sie podniosly. Po ciazy i dwu letnim karmieniu piersia syna byly nieco opadniete. A ze uprawiam rozne sporty, nie chcialam miec ich duzych, by nie przeszkadzaly ;) Pozdrawiam Dziewczyny i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa30
Ja się już zaczynam bać mimo że zabieg mam dopiero w czwartek i jeszcze trochę czasu jest. W dodatku zaczął mnie męczyć jakiś uporczywy kaszel. Ehhh jak na złość....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBeti
Nowa30 nie ma czego sie bac. Jezeli to Twoje marzenie, to warto je spelnic. Wszystko bedzie dobrze. O bolu i strachu szybko zapomnisz i bedziesz szczesliwa posiadaczka pieknych piersi ;) Wykuruj sie i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz termin ustalilam bilety kupione i czekam cierpliwie.Szukam teraz kliniki gdzie zrobie sobie badania te do operacji.Najlepiej bylo by mi zrobic w weekend lub poniedzialek rano by wyniki miec na 14.Czy ktoras z Was zna okolicce Swidnicy kolo Wroclawia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa30
Do goscBeti - dzięki za słowa otuchy. Powiększyć piersi chciałam juz jakies 2 lata temu ale bałam się operacji, ciecia itp..stosowałam wszelkiego rodzaju kremy,tabletki, zdecydowałam się nawet na powiększenie biustu aquafillingiem bo swego tłuszczu mam niewiele wiec ta opcja nie wchodziła w grę no i aquafilling mało inwazyjny....myślę spoko...Okazało się ze kasa tylko wydana, efekt beznadziejny a ja dalej zdołowana. Teraz ciesze się ze w końcu będę miała coś o czym marzyłam i czego zazdrościlam innym dziewczynom :) Strach przed operacja nie zmienił się, ale masz rację "goscBeti" o bólu się szybko zapomina a efekt w końcu będzie :) Mam tylko pytanie do Was dziewczyny które są już "po" - jak długo faktycznie nie można dźwigać? Niektórzy mówią 5-6 tygodni, inni ze juz po 4 tygodniach wszystko ogarniaja. Ale tak realnie... Mam 10 miesięczne dziecko i tylko miesiac będę miała "nianie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBeti
Nowa30 Wiesz, mysle, ze to jest bardzo indywidualna sprawa. Ja juz od trzeciej doby chodze na spacery i gotuje obiady. Po tygodniu robilam juz wszystko (oprocz odkurzania)w domu. Minely dwa tygodnie, a ja juz z siatami pelnymi zakupow do domu latam. Moi chlopcy (maz i syn), mnie tylko ciagle upominaja. Ale jezeli czuje sie dobrze, to po co mam sie ograniczac? Musze dodac, ze juz zawsze bylam twarda i nie lubiaca sie nad soba uzalac osoba. Jak juz napisalam czlowiek na szczescie szybko zapomina o bolu. Pewnie wiesz jak to jest, bo rodzilas niedawno :) W Twoim przypadku bardziej obawiam sie tego, nie ze 10cio miesieczne dziecko juz troche wazy. Ale tego, ze po operacji piersi sa bardzo spuchniete i jednak wrazliwe na dotyk. Tak malemu dziecku nie wytlumaczysz, ze nie moze sie do mamusi zbyt mocno przytulic, ze nie powinno raczka pacnac w cycusia. Moze jednak powinnas troche jeszcze poczekac? Ja jestem 17 dni po operacji. Czuje sie swietnie. Ale jeszcze uwazam na to, by piersi nie mialy zbyt intensywnego kontaktu z otoczeniem. czyt. przytulanie meza czy syna. ozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny po jakim czasie po zabiegu spałyscie na boku ? I czy któraś używała plastrów na blizny Sutricon. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota4563
Te co uzywam maja nazwe ScarAway ale gdzie sa dostepne w PL nie mam pojecia . Poszperaj w internecie moze akurat. Jest ich na 2 miesiace. Kazdy wiekszy plaster przecinam na polowe i akurat jest rozmiar na blizny. Plastry wymienione wyzej sa dostepne w aptekach . Sa w jednym dlugim pasku tniesz tez . Mnie ine nie podeszly ale kazdy jest inny. Wszystko moge powiedziec tylko z wlasnego doswiadczenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endicase
Hej dziewczyny. Mam 2 pytania ;) 1. Po jakim czasie zeszła Wam opuchlizna? ( Jestem 2 tyg po zabiegu i chcialbym,żeby już takie zostały) 2. Po jakim czasie można zakładać staniki z fiszbinami ? Dzieki wielkie za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opuchlizna to kwestia indywidualna dla każdej z nas , jeżeli jeszcze mocno odbija sięstanik modelujacy na piersiach to na pewno jest obrzęk. Na pewno po 2 miesiącach jest pełny efekt i wtedy można nosić już staniki z fiszbinami. Ozywiscie przez dwa miesiące nosimy stanik modelujacy.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Nowa30 z tego co pamiętam miałaś wczoraj operację. Mam nadzieję, że wszystko poszło zgodnie z planem :) daj znać jak się czujesz i jak było :) jestem bardzo ciekawa jakie wrażenia, bo mam operację tam gdzie ty :) ja jeszcze 3 tygodnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka miała i mówi, że wszystko jak dawniej oprócz tej lizny,ale za to ma większą pewność siebie :) Przy okazji zapraszam na bloga -> mojaglowa.weebly.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Hejka Dziekuje za nawe tych plastrow.Ja mieszkam w Uk wiec znajde bez problemu :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa30 - jak tam operacja? wszystko dobrze? Plastry sa superowe, myślę ze w ?UK bez problemu jakies znajdziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysi
Kogo polecacie w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny co sądzicie o doktorze Węgrzynie z Wrocławia czy któraś robiła może ostatnio u niego piersi? Mam konsultacje w tę sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMka
Witam Marzę o tym od kilku lat, jak to jest jeżeli mam 26lat i nie byłam jeszcze w ciąży, co jeżeli za kilka lat zajdę w ciążę? Kogo polecacie w Warszawie? Strasznie bym chciała spełnić moje marzenie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy polecacie Dr Jerzego Wilgusa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscMka - no nic:) będziesz w ciąży:) jak będziesz dbac o piersi to nic się nie stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAME11
witam ja miałam po w lutym i na boku spałam juz w jakims kwietniu jak odpuchły, bo tak to one same odpychały mnie na pelcy ;P miałam male B teraz mam małe E wygladają bardzo naturalnie mimo okrągłych implantów mam 325 ml mogłam wziąć nawet 470 ml ale bałam się rozstepów bo mam tendencje a teraz trochę żałuje bo na go są piekne ale w bluzce i staniku tak jak przed operacją hmm. zamierzam powtórzyć operacje . Dziewczyny nie bójcie się operacji bo boli tylko rochę przez 2 tyg i ciezko się spi i podnosi tak jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowałam sytricon i jestem bardzo zadowolona blizny prawie nie widać tylko ja wiem ze tam jest. polecam kupować na allegro bo jest taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endicase niestety one jeszcze odpuchną w przeciągu 3 miesiecy się zmienią ze ho ho no i bedą miekkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FEME11 jak długo jesteś po zabiegu? strasznie się boje znieczulenia ogólnego? Potrzebuje z kimś porozmawiać... wstępnie mam 21 grudnia może przełożę na 18.. czy podałabyś mi swojego maila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBea
FEME11 Nie musisz sie bac. Narkoza jest w sumie swietna sprawa. Jezeli jestes zdrowa nie powinno nic Tobie zagrazac. Pierwsze dni sa bolesne. Ale da sie wytrzymac. Znam gorszy bol. W srode minie 5 tyg. od mojej operacji. I jest wszystko b. dobrze, choc czuje, ze juz lekko przesadzam z aktywnoscia i prawa piers sie odzywa. Jednak trzeba sie oszczedzac a bedzie wszystko dobrze ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBea
Mialo byc do magi 225 Sorrki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAME - niemożliwe, ze piersi małe E wyglądają w bluzce tak jak małe B :) może Ty masz takie wrażenie? Za dużych też nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×