Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość
500ml? No no to bedzie ogromny biust.obys byla zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek3212
Cześć dziewczny,ja mam termin na 17.02,ale chyba przełożę na 24.02 z powodu okresu.Będę mieć operowany biust w Szczytnej u doktora Rychlika.Koszt 12 tys.Badania musze zrobić 3 tyogdnie przed operacją,czy albo w ostatnuim tygodniu stycznia albo w pierwszym tygodniu lutego.Rozmiar na który się zdecydowałam i ostatecznie przy nim zostane to 360ml.Mam pytanie odnośnie urlopu/zwolnienia lekarskiego.Będę brała urlop 2 tygodniowy,ale wiem to już na pewno,ze pozniej chce wziąć zwolnienie lekarskie,bo w pracy niestety muszę podnosić ciężkie rzeczy.Czy zwolnienie lekarskie wypisze mi lekarz który mnie bedzie operaował,czy mmuszę iść do swojego lekarza i nie będzie robił problemów,ponieważ,wiadomo,to jest prywatna operacja nie na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Essi sprawdz email :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
dziewczyny , jak byście mogły mi podesłaś Wasze fotki po operacjach to byłabym wdzięczna _ mój mail beatka3737@interia.pl:) oglądam w necie miliony zdjęć , ale wiadomo ,że lepiej jak się zobaczy kogoś , z kim się pisze , od kogo chłonie się wszystkie rady i informacje ... moja operacja 2.02 __ panikuję , jak idiotka _ boję się wszystkiego , ale narkozy chyba najbardziej _ mam 48 lat , chcę to zrobić jak cholera , ale lęki mieszają się z euforią :( może któraś z Was ma mentory okrągłe 350 _ mnie dr. właśnie takie zaproponował pod mięsień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essi
Gravity, nie wiem kto do Ciebie pisał, ale nie ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Essi masz racje to Mójcijon i wyslaam jej na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essi
Ufff...no już myślałam, że się jakiś niewyżyty prawiczek pode mnie podszył :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
hej _ polećcie mi jakieś linki , gdzie można zakupić stanik pooperacyjny i sportowy-bezszwowy _ dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiwm wam tak /ja przez ostatnie 10 lat plakalam bo metoda ,,pod miesien,, wypchnela mi moje nieladne piersi ale ich ksztalt zostal tski jak byl .Moja kumpela mi tak samo tylko 500ml ale tragedia ,nie wyglada to tak jak u Pameli niestety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam szans juz na inna metode .Poprawka bedzie tak samo tylko mozna dac wiecej ml.Nie wiem co mam robic bo plakac za kolejne kilkanascie tysi _tragedia by byla.Podobno ma mnie nie bolec bo kieszenie juz sa tylko je troche jeszcze wypcha .znajde troche czasu to wysle zdjecie /tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
barbetka2525 kochana _ powiedz mi , jaki będziesz miała teraz implant ? dlaczego czekałaś aż 10 lat na poprawkę - od kiedy nie podoba Ci się Twój biust - od początku ? kiedy masz operację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Beti48 powinnas dostac po operacji bo daja specjalna bieliznę :) barbetka2525 przykro mi bardzo ,a reklamacja? skoro Ty nie zadowolona??? Kochane jak dlugo schodzi opuchlizna? ja juz 5 tydzien zaczne jutro po i mozliwe ,ze opuchlizna zeszla? Bo sa miekie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
dobra dziewczyny _ pojutrze robię wyniki i wszystko będzie jasne _ trzymajcie kciuki :) jak będą dobre to anestezjolog i 2.02 nowe cycki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cos jest zle /mam twarda piers i wysoko implant od kwietnia 2015 a to by dawalo powiklania po okolo 10latach wiec szybko sie implant zestarzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zmuszona/ po USG sie wyjasni co tam sie stalo/na operacje wyjecia starych wiec lekarka zaproponowala nowe wieksze ale pod miesien to szalu nie zrobi .Wypcha tylko moj biust _pomyslcie o tym jak robicie swoje operacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
barbetka2525 to nie ciekawie ja mialam duze C jak zdecydowalam sie podniesc a mozna mowic d jak lekarz stwierdzil podnioslam wycielam i dolozylam implant pod gruczoł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Gravity _ to Ty błyskawicznie dochodzisz do siebie :) czujesz się już w 100% sprawna , nic Cię nie boli , nic nie ciągnie , nie kłuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartek mam przyspieszone USG /ciekawa jestem co w tej piersi sie stalo. No i troche mam nerwy,ze musze kolejnemu lekarzowi pokazywac biust ii tlumaczyc sie z operacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
barbetka2525 _ trzymam kciuki _ daj znać co tam na usg wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Elo Laseczki Ja zaczelam 5 tydzien po operacji cycki miekkie ale w nocy budze sie z masakrycznym swedzeniem szwow.W dzien używam plastrow na noc masc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, czy któraś z was miala operację jeszcze przed pierwszym dzieckiem? I czy wtedy chirurg umieszcza implany pod mięśień? ja mam swój ideał biustu ale nie wiem jak mam wytłumaczyć lekarzowi jaki efekt bym chciała uzyskać, a zdjęcie jakieś modelki chyba głupio prezentować? boje się, ze lekarz pomysli, że jestem pusta jakaś.. ze tylko myśle o większych cyckach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Gravity zaraz sprawdzam maila! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gravity , czy mogłabym też zobaczyć Twój efekt po 5 tyg. ? beatka3737@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara m
Ja miałam zabieg dwa tyg temu...lekarz po kontroli jest zadowolony. .implant 415ml anatomiczny. ..swoich piersi prawie nie miałam. .sama skóra po ciąży. ..i teraz sama nie wiem jaki to rozmiar już. ..bo wcale za duze nie są. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Sara m __ po 2 tyg. dobrze się czujesz , już nic nie boli ? fajnie ,że masz to już za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
Beti48 nie ma problemu daj email. Sara m ja mialm duze swoje a po ciazach porazka.Mam tylko 270 cc i sa miekkie wiec chyba opuchlizna zeszla jak na razie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
gravity _ pisałam wczoraj do Ciebie maila __ beatka3737@interia.pl _____ będę wdzięczna za fotki :) jestem po wynikach , jutro się okaże , czy są dobre , najbardziej boję się TSH :( jakakolwiek nieprawidłowość i jestem w czarnej du...e ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×